Altavilla Milicia: Znaleźliśmy dla Ciebie 1 hotel

Sortuj według

Torre Normanna Włochy, Sycylia, Altavilla Milicia

Ocena 4,1 / 5
Torre Normanna opinie

Świetny (oceniony przez 5 osób)

Zakwaterowanie 4,1 / 5

Wyżywienie 4,4 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Bajkowe położenie z zapierającymi dech widokami Obsługa i animacje na najwyższym poziomie Smaczne posiłki z elementami regionalnych potraw Prywatna plaża w zatoczce

Jacek P. Lipiec 2022

Data pobytu: 10.07. - 18.07.2022

Ocena 3,3 / 5
Hotel lata świetności ma już dawno za sobą. Czysto. Obsługa bardzo miła.
Całkowita ocena

Hotel lata świetności ma już dawno za sobą. Czysto. Obsługa bardzo miła.

Zakwaterowanie 3,3 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokój z widokiem na morze odświeżony, ale rewelacji nie ma. Pierwszej nocy mieliśmy pokój z widokiem na ogród, który był ewidentnie przed odświeżeniem. Ogólnie czysto i serwis pokojowy codziennie.

Wyżywienie
Smaczne ale codziennie to samo i niezbyt szeroki asortyment. Może z wyjątkiem słodyczy. Kawa z automatu beznadziejna.

Plaża
Plaża kamienista prywatna hotelowa. Czysto,. Leżaki sprzęt, parasole, sprzęt pływający gratis. Dowóz darmowy busem hotelowym, ale trochę uciążliwy. Siesta 13-15 (na plaży można zastać, ale ratownika i transportu w tym czasie brak).

Dariusz Wojtowicz Sierpień 2021

Data pobytu: 03.07. - 17.07.2021

Ocena 5,0 / 5
Podsumowując widzę tylko jeden mały feler położenia hotelu i wyjazdu. Mianowicie, praktycznie brak możliwości samodzielnego udania się do miasta, czy też sklepów ze względu na krętą, wąską i bez pobocza drogę. Dojazd tylko busem hotelowym za opłatą. Druga rzecz, która mnie odrobinę rozczarowała to ze względu na COVID mała oferta wycieczek fakultatywnych. Oceniam jednak wyjazd jako bardzo udany. Sa
Całkowita ocena

Podsumowując widzę tylko jeden mały feler położenia hotelu i wyjazdu. Mianowicie, praktycznie brak możliwości samodzielnego udania się do miasta, czy też sklepów ze względu na krętą, wąską i bez pobocza drogę. Dojazd tylko busem hotelowym za opłatą. Druga rzecz, która mnie odrobinę rozczarowała to ze względu na COVID mała oferta wycieczek fakultatywnych. Oceniam jednak wyjazd jako bardzo udany. Sam hotel, klimat, otoczenie, obsługa i wyżywienie na bardzo wysokim poziomie. Animacje mimo, że po włosku dostępne praktycznie przez większość dnia, realizowane bardzo profesjonalnie. Hotel czyściutki. Widoki z hotelu bajeczne. Plaża bardzo klimatyczna, cicha, pod ochroną nie przeszkadzających ratowników, których liczba była dostosowywana do ilości gości na plaży, dostępne za darmo kajaki. Braki w wycieczkach fakultatywnych zrekompensowałem sobie wycieczkami prywatnymi, wynajętym autem. Chociaż był problem by ktoś chciał dojechać do hotelu, ale z pomocą wielu osób udało się. Sama Sycylia nie zawiodła moich oczekiwań, które rozbudziłem przygotowując się do wyjazdu, jestem Nią zauroczony i na pewno jeszcze tam wrócę. Oceniam wyjazd jak bardzo udany, polecam.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój trzyosobowy, przestronny z balkonem i widokiem na morze. Pokój stosunkowo duży, odnowiony i czyściutki systematycznie sprzątany. Jeden z lepszych w jakim byliśmy np. w Grecji.

Wyżywienie
Mieliśmy HB+ dlatego przy śniadaniach na słodko trzeba było trochę inaczej podejść do posiłków ponieważ przerwa była bardzo duża, wg. mnie kolacja mogłaby się zacząć chociaż o 19. Same kolacje bardzo bogate i urozmaicone, dla każdego i tych co lubią mięso i tych co lubią owoce morza. Jedzenie bardzo smaczne a desery bajeczne. Rano nie było owoców.

Obsługa w hotelu
Bardzo profesjonalni i sympatyczni. Oczywiście jedne osoby bardziej drugie troszeczkę mniej. Przy jakichkolwiek problemach lub potrzebach bardzo się starają, żeby pomóc.

Plaża
Plaża kameralna, czysta, przepięknie położona. Pilnowana przez regulowaną liczbę ratowników. Leżaki bez problemu dostępne. Zatłoczenie minimalne a nawet przy większej ilości gości nie byłoby problemu. Dojazd do plaży tylko windą następnie dojście tunelem co dodawało dodatkowej atrakcyjności, zwłaszcza, że wyjście z hotelu jest na ukwiecony odcinek przed plażą. Bajecznie.

Wszystkie opinie o hotelu