Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

od 889 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 29 962

POŁOŻENIE

Hotel Caesar Palace położony jest w miejscowości Giardini Naxos, ok. 38 km od Katanii. Taormina oddalona jest od hotelu Caesar Palace o 4,4 km, a Mesyna - o 49 km. Odległość od najbliższego lotniska - portu lotniczego Katania-Fontanarossa - wynosi 42 km.

PLAŻA

W odległości 1,2 km od hotelu. Można do niej dojechać bezpłatnym autobusem Caesar Palace Hotel". Plaża Lido Naxos. Serwis plażowy oraz bar przekąskowy za opłątą. 

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 4*

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, parking, przechowalnia bagażu, kącik telewizyjny, restauracja Tindari oferuje szeroki wybór dań kuchni włoskiej, sycylijskiej i międzynarodowej w formie bufetu, co tydzień kolacja o tematyce sycylijskiej, restauracja grill i pizzeria Germano, bar Le Fontane i bar przy basenie Trinacria. Za dodatkową opłatą pralnia, room service, wypożyczalnia samochodów, sklepik z pamiątkami.

INTERNET

Bezpłatny Internet Wi-Fi na terenie całego hotelu.

KONFERENCJE/INCENTIVE

4 sale spotkań. Możliwość wynajęcia sprzętu audio-wizualnego, zamówienia przerwy kawowej czy bufetu.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: basen, leżaki i parasole, siłownia, animacje dzienne i nocne dla dzieci i dorosłych od czerwca do września
Odpłatnie: tenis stołowy, bilard, rzutki, sporty wodne na plaży.

DLA DZIECI

Brodzik, mały plac zabaw, Mini i Junior Club oraz mały teatr, w którym można oglądać wieczorne przedstawienia.

ZAKWATEROWANIE

Oferuje 220 pokoi. Pokoje typu standard bez balkonu dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek dla dzieci lub jednej dostawki dla osoby dorosłej, o powierzchni 18m. Wyposażone w łazienkę z wanną lub prysznicem, suszarkę do włosó, telefon, telewizję satelitarną, odpłatny mini bar, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telefon oraz klimatyzację w sezonie letnim. Pokoje z balkonem za dodatkową opłatą.

WYŻYWIENIE

BB śniadania 07.00-10.30 w formie bufetu
HB śniadania 07.00-10.30 i obiadokolacje 19.00-21.00. Napoje do obiadkolacji za dodatkową opłatą.
All Inclusive śniadania 07.00-10.30 w firmie bufetu, lunche 12.30 -14.00 serwowane lub w formie bufetu, kolacje 19.00-21.00 serwowane. Wybór włoskich dań kuchni regionalnej i międzynarodowej.

INFORMACJE DODATKOWE

www.hotelcaesarpalacenaxos.it/en/

CENA - OFERTA Z TRANSPORTEM

Cena zawiera: bilet lotniczy, bagaż podręczny, transfer lotnisko - hotel - lotnisko (shuttle bus), zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej).
Cena nie zawiera: bagażu rejestrowanego, miejsc obok siebie w samolocie, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych, podatku turystycznego - bezpośrednio po przybyciu do hotelu Klienci zobligowani są do wniesienia w recepcji należnej opłaty klimatycznej ok. 1,50 EUR os./dzień (marzec, kwiecień, maj, październik), 2,25 EUR os./dzień (czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień) - opłata nie dotyczy dzieci do 10 roku życia.
UWAGA! Do każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego według cennika przewoźnika. Wtym celu należy podczas procesu zakładnia rezerwacji wybrać składnik opcjonalny lub po prostu wysłać wiadomość do rezerwacji w BlueVendo z prośbą o dodanie bagażu i informacją dla ilu osób bagaż ma zostać zakupiony.
Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

CENA - OFERTA BEZ TRANSPORTU

Cena zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własengo), OC organizatora, VAT, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG).
Cena nie zawiera: transportu, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych, podatku turystycznego - bezpośrednio po przybyciu do hotelu Klienci zobligowani są do wniesienia w recepcji należnej opłaty klimatycznej ok. 1,50 EUR os./dzień (marzec, kwiecień, maj, październik), 2,25 EUR os./dzień (czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień) - opłata nie dotyczy dzieci do 10 roku życia.

BAGAŻ

LIMIT BAGAŻU PODRĘCZNEGO w cenie:
Wizzair: 10 kg nieprzekraczający wymiarów 40 x 30 x 20 cm + podręczna walizka na kółkach nieprzekraczająca wymiarów  55 x 40 x 23 cm oraz WIZZ PRIORITY. Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.
Ryanair: 10kg, nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm oraz pierwszeństwo wejścia na pokład. Pasażerowie, którzy wykupili opcję pierwszeństwa wejścia na pokład mogą wnieść na pokład jeden mały oraz jeden duży bagaż podręczny, chyba że ze względów operacyjnych konieczne jest umieszczenie dużego bagażu podręcznego w luku. Obowiązuje Regulamin dotyczący bagażu rejestrowanego.
CENY DODATKOWEGO BAGAŻU REJESTROWANEGO:
Wizzair: 10kg/20kg/32kg - 100-400 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od wagi bagażu, trasy i terminu lotu
Ryanair: 20 kg - ok 300 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od trasy i terminu lotu

REZYDENT

OFERTA BEZ REZYDENTA

WARUNKI WJAZDOWE

* dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Włoch jest ważny paszport lub dowód osobisty.
* Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
* każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW ZOBLIGOWANY JEST DO POTWIERDZENIA GODZIN NA 24h PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI JAK I POWROTÓW DO POLSKI). Odprawa lotnicza rozpo­czyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40 minut przed. Każdy klient zobligowany jest do zgłoszenia się do od­prawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 1000 m
 • Odległość od centrum miasta 1000 m
 • Odległość od lotniska 55 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Hotel przy ulicy tak
 • Spokojna okolica tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Zwierzęta dozwolone tak
 • Transport hotelowy tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h tak
 • Wypożyczalnia rowerów tak
Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 15 °C temperatura w nocy 8 °C

 • Temperatura wody 16 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 17 °C temperatura w nocy 8 °C

 • Pon 14 °C temperatura w nocy 7 °C

 • Wt 12 °C temperatura w nocy 6 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień