Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wszyscy obywatele Polski podróżujący do Włoch, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl
 • Hotel Park Hotel Folgarida

  Włochy, Marilleva/Folgarida, Folgarida

  Zjazd na nartach możliwy pod obiekt Bezpłatny skibus hotelowy do kolejki Belvedere Zawarty w cenie dostęp do strefy wellness Mini-klub dla dzieci w wieku 3-11 lat

  Więcej o hotelu

  od 1 062 za osobę

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 81 902

  Kraj

  WLOCHY

  Opis


  Położenie

  spokojne, w lesie, na wysokości ok. 1500 m. n.p.m, bezpośrednio przy stoku narciarskim. Centrum Folgaridy oddalone o ok. 3 km. Ośrodek narciarski Folgarida / Marilleva, z połączeniem do Madonny di Campiglio oddalony o ok. 100 m. Skibus w pobliżu hotelu (ok. 200 m). Wynajem sprzętu narciarskiego i szkółka narciarska w hotelu (za opłatą). Trasa narciarstwa biegowego Campo Carlo Magno ok. 3 km. 

  Wyposażenie

  popularny hotel oferuje 119 pokoi. Do dyspozycji Gości: hol powitalny z recepcją, pomieszczenie do wypoczynku z TV, winda, restauracja, kawiarnia / bar, pokój gier.

  Dostęp do internetu

  Wi-Fi na terenie hotelu i w pokojach gratis. 

  Zakwaterowanie

  pokoje dwuosobowe (DBL): ok. 18 m2, TV-sat., telefon, sejf, minibar (za opłatą), prysznic, WC, suszarka. Pokoje dwuosobowe w promocyjnej cenie (DBL PROMO): wyposażone jak pokoje dwuosobowe, o położeniu pokoju decyduje hotelarz. Pokoje czteroosobowe (QUADRUPLE): ok. 18 m2, z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem piętrowym lub dwoma pojedynczymi. Pokój jednoosobowe (SGL). Przy maksymalnym obłożeniu w pokojach nie ma możliwości zakwaterowania infanta. Łóżeczko dla dziecka do 2 lat gratis, wymagane wcześniejsze zgłoszenie. 

  Sport i Wellness

  siłownia, strefa Wellness (wstęp dla osób powyżej 18 lat): basen kryty, sauna, łaźnia parowa, prysznice relaksacyjne, jacuzzi (dla 8 osób). Wstęp dzieci na kryty basen w godzinach ustalonych przez hotelarza  Za opłatą: masaże, solarium, zabiegi kosmetyczne. 

  Rozrywka

   wieczorami muzyka na żywo w piano barze, animacje dla dorosłych. 

  Dzieci

  pokój gier i zabaw, miniklub (3-11 lat w języku włoskim, 6 razy w tygodniu).  

  Wyżywienie

  z dwoma posiłkami: śniadanie i kolacja w formie urozmaiconego bufetu. Raz w tygodniu kolacja tematyczna.

  Święta/Sylwester

  menu świąteczne 24.12 i sylwestrowe 31.12 w cenie. 

  Kategoria Nekera

  4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

  Narciarnia

  przechowalnia nart i sprzętu narciarskiego w hotelu. 

  Parkowanie

  miejsca parkingowe przy hotelu gratis. Garaż za opłatą 10 EUR / dzień. 

  Zwierzęta domowe

  małe, do 10 kg. za opłatą 10 EUR / dzień.

  Opłata klimatyczna

  1,80 EUR os./dzień (Goście powyżej 14 lat), płatna na miejscu w hotelu. 

  Informacje o regionie narciarskim

   Folgarida-Marilleva Val di Sole / Dolomiti di Brenta, wys. 1270-2180 m. n.p.m. 26 wyciągów narciarskich: 14 wyciągów krzesełkowych, 5 wyciągów orczykowych, 7 kolejek kabinowych. Ok. 62 km tras narciarskich: 24 km. tras niebieskich (łatwych), 30 km. tras czerwonych (średnich), 8 km. tras czarnych (trudnych). Poprzez system tras i wyciągów połączenie z ośrodkami narciarskimi Madonna di Campiglio i Pinzolo (w sumie 150 km. tras). Odbiór karnetów narciarskich w kasach: FOLGARIDA (przy starcie wyciągow Folgarida) Piazzale Folgarida 30, FOLGARIDA-BELVEDERE (przy starcie wyciągów Belvedere) Piazzale Belvedere, MARILLEVA 900 (przy starcie gongoli Marilleva 900) Localita Marilleva 900, MARILLEVA 1400, Localita Marilleva 1400. 

  Oferta Skipass w cenie

   w okresie 3.12.2022 - 1.04.2023 możliwość rezerwacji hotelu z wliczonym 6-dniowym skipassem Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta dla osób dorosłych, Juniorów (ur. 1.04.2006 - 30.04.2014) oraz dzieci (ur. po 1.05.2014),  dla wyjazdów min. 7 dniowych i przyjazdów w sobotę oraz w niedziele 11.12.22 i 18.12.22. 

  Kalendarz promocji

   

  - dla osób, które wykupiły pobyt ze skipassem w okresie 3.12.-24.12.2022 wliczony jest 6-dniowy Skipass Superskirama, obejmujący możliwość korzystania ze skipassa w 8 ośrodkach narciarskich

  Folgarida-Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Pejo, Ponte di Legno-Tonale, Monte Bondone, Andalo-Paganella, Folgaria-Lavarone. Promocyjna cena uwzględniona jest dla osób dorosłych i juniorów; dziecko urodzone po 1.05.2014 przy zakupie skipassa tej samej kategorii przez osobę dorosłą otrzymuje skipass gratis (ratio 1:1). Wymagany jest dokument poświadczający wiek dziecka. 

  - promocja Turbo Holiday

  w okresie 7.01.-15.01.2023 dziecko urodzone po 1.05.2014 przy zakupie skipassa tej samej kategorii (Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta) przez osobę dorosłą otrzymuje skipass gratis (ratio 1:1). Wymagany jest dokument poświadczający wiek dziecka. 

  - promocja January Special 1

  w okresie 14.01.-22.01.2023 dziecko urodzone po 1.05.2014 przy zakupie skipassa tej samej kategorii (Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta) przez osobę dorosłą otrzymuje skipass gratis (ratio 1:1). Wymagany jest dokument poświadczający wiek dziecka. 

  - promocja January Special 2

  w okresie 21.01.-29.01.2023 dziecko urodzone po 1.05.2014 przy zakupie skipassa tej samej kategorii (Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta) przez osobę dorosłą otrzymuje skipass gratis (ratio 1:1). Wymagany jest dokument poświadczający wiek dziecka. 

  - promocja March Special 1

  w okresie 11.03.-19.03.2023 dziecko urodzone po 1.05.2014 przy zakupie skipassa tej samej kategorii (Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta) przez osobę dorosłą otrzymuje skipass gratis (ratio 1:1). Wymagany jest dokument poświadczający wiek dziecka. 

  - promocja March Special 2

  w okresie 18.03.-26.03.2023 dziecko urodzone po 1.05.2014 przy zakupie skipassa tej samej kategorii (Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta) przez osobę dorosłą otrzymuje skipass gratis (ratio 1:1). Wymagany jest dokument poświadczający wiek dziecka. 

  - dla osób, które wykupiły pobyt ze skipassem w okresie 25.03.-2.04.2023 wliczony jest 6-dniowy Skipass Superskirama, obejmujący możliwość korzystania ze skipassa w 8 ośrodkach narciarskich

  Folgarida-Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Pejo, Ponte di Legno-Tonale, Monte Bondone, Andalo-Paganella, Folgaria-Lavarone. Promocyjna cena uwzględniona jest dla osób dorosłych i juniorów; dziecko urodzone po 1.05.2014 przy zakupie skipassa tej samej kategorii przez osobę dorosłą otrzymuje skipass gratis (ratio 1:1). Wymagany jest dokument poświadczający wiek dziecka. 

  Ważne informacje

  w przypadku rezerwacji hotelu z przelotem (Werona, Bergamo), oferta zawiera transfer na trasie lotnisko - ośrodek narciarski - lotnisko, realizowany komfortowym autokarem. Odjazd z lotniska następuje o stałej godzinie, w związku z czym należy liczyć się z oczekiwaniem na odjazd autokaru, sięgającym 1-1,5 godz. Punktem docelowym w ośrodku narciarskim jest zazwyczaj główny przystanek autokarowy, ośrodek informacji turystycznej lub inny charakterystyczny punkt, skąd należy udać się do hotelu. Autokar transferowy nie dowozi Gości bezpośrednio pod sam hotel. Cena transferu zawiera koszt przewozu sprzętu narciarskiego (1 sztuka / os., w obie strony).

  Cena zawiera

  Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie dla imprez turystyczych, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), bezpośrednia opieka rezydenta - w sezonie letnim: Kreta, Rodos, Korfu, Turcja (Riwiera), Majorka, Bułgaria (Burgas) całorocznie: Malta, na pozostałych kierunkach opieka telefoniczna lub przez czat w serwisie moja.nekera.pl. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). Cena uzależniona jest m.in. od przewoźnika oraz terminu wyjazdu, należy ją zweryfikować podczas zakupu. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir).

  Ważne

  W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach Nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https://www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem


  Mocne strony


  - Hotel położony 100 m. od stoku
  - Dookoła las i szczyty górskie
  - Skibus gratis
  - Bogata oferta Wellness i Spa

  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od stoku narciarskiego 100 m
  • Basen zewnętrzny tak
  • Basen wewnętrzny tak
  • TV tak
  • Minibar, Bar tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
  • Spokojna okolica tak
  • Fitness tak
  • Zwierzęta dozwolone tak
  • Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia tak
  • Wifi tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 4,3 / 5
  Travelplanet

  Znakomity (17 ocena hotelu)

  Zakwaterowanie 4,2 / 5

  Wyżywienie 4,2 / 5

  Okolica 4,6 / 5

  Cena 4,0 / 5

  jakość tras zjazdowych 4,4 / 5

  32. najwyższa ocena z 170 hoteli w Marilleva/Folgarida

  Agata

  Ocena 5,0 / 5
  Hotel ma doskonałą lokalizację dla aktywnych narciarzy - wyjazd na trasę wprost spod hotelu. Dużym plusem jest bliskość tras z możliwością zjechania c
  Całkowita ocena

  Hotel ma doskonałą lokalizację dla aktywnych narciarzy - wyjazd na trasę wprost spod hotelu. Dużym plusem jest bliskość tras z możliwością zjechania całego regionu bez skibusa. Do tego świetnie zorganizowana strefa wellness z fajnym basenem, saunami, jacuzzi i bardzo miłą obsługą. Śniadania proste, ale każdy znajdzie coś dla siebie, za to bardzo dobre kolacje, z regionalnymi przysmakami, codziennie inną propozycją dań głównych oraz deserami, którym nie można się oprzeć :)

  Wieczorami chciało się posiedzieć w barze. Obsługa hotelu w każdej strefie życzliwa i uśmiechnięta. Panie sprzątające pokoje bardzo się starały, przyjemnie było wracać po całym dniu jazdy do czyściutkiego pokoju - dziękujemy :) Miejsce warte polecenia sfokusowanym na nartach!

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Anonim

  Ocena 3,6 / 5
  Generalnie hotel bardzo czysty, ładny i blisko stoku, ale jest sporo mankamentów, które zdecydowanie działają na jego niekorzyść.
  Całkowita ocena

  Generalnie hotel bardzo czysty, ładny i blisko stoku, ale jest sporo mankamentów, które zdecydowanie działają na jego niekorzyść.

  Zakwaterowanie 3,7 / 5

  Wyżywienie 2,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Pokoje ładne i czyste. Sprzątane codziennie. Jedynym minusem jest ich wielkość, bo są naprawdę malutki i brak balkonów. No i strasznie w nich gorąco.

  Wyżywienie
  Jedzenie naprawdę fatalne, zimne i generalnie nie smaczne. Płatna woda mineralna i wino.

  Obsługa w hotelu
  Fajna siłownia, tylko bieżnia nie działała. Widać też było podjazdy i windę dla wózków inwalidzkich.

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Filtruj opinie

  Agata

  Ocena 5,0 / 5
  Hotel ma doskonałą lokalizację dla aktywnych narciarzy - wyjazd na trasę wprost spod hotelu. Dużym plusem jest bliskość tras z możliwością zjechania całego regionu bez skibusa. Do tego świetnie zorganizowana strefa wellness z fajnym basenem, saunami, jacuzzi i bardzo miłą obsługą. Śniadania proste, ale każdy znajdzie coś dla siebie, za to bardzo dobre kolacje, z regionalnymi przysmakami, codzienni
  Całkowita ocena

  Hotel ma doskonałą lokalizację dla aktywnych narciarzy - wyjazd na trasę wprost spod hotelu. Dużym plusem jest bliskość tras z możliwością zjechania całego regionu bez skibusa. Do tego świetnie zorganizowana strefa wellness z fajnym basenem, saunami, jacuzzi i bardzo miłą obsługą. Śniadania proste, ale każdy znajdzie coś dla siebie, za to bardzo dobre kolacje, z regionalnymi przysmakami, codziennie inną propozycją dań głównych oraz deserami, którym nie można się oprzeć :)

  Wieczorami chciało się posiedzieć w barze. Obsługa hotelu w każdej strefie życzliwa i uśmiechnięta. Panie sprzątające pokoje bardzo się starały, przyjemnie było wracać po całym dniu jazdy do czyściutkiego pokoju - dziękujemy :) Miejsce warte polecenia sfokusowanym na nartach!

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Anonim

  Ocena 3,6 / 5
  Generalnie hotel bardzo czysty, ładny i blisko stoku, ale jest sporo mankamentów, które zdecydowanie działają na jego niekorzyść.
  Całkowita ocena

  Generalnie hotel bardzo czysty, ładny i blisko stoku, ale jest sporo mankamentów, które zdecydowanie działają na jego niekorzyść.

  Zakwaterowanie 3,7 / 5

  Wyżywienie 2,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Pokoje ładne i czyste. Sprzątane codziennie. Jedynym minusem jest ich wielkość, bo są naprawdę malutki i brak balkonów. No i strasznie w nich gorąco.

  Wyżywienie
  Jedzenie naprawdę fatalne, zimne i generalnie nie smaczne. Płatna woda mineralna i wino.

  Obsługa w hotelu
  Fajna siłownia, tylko bieżnia nie działała. Widać też było podjazdy i windę dla wózków inwalidzkich.

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Anonim

  Ocena 3,4 / 5
  jak na 4* to słabo , moim zdaniem standard odpowiada 3*, pokoje dość ciasne ,sniadania słabe, jajecznica z proszku w dodatku zima, pieczywo tylko pszenne, bufet dość ubogi, kolacje nieco lepsze choć jak dla rodzin z dziećmi mioim zdaniem za poĽno bo 19.45. koszmarem jest parkowanie przed hotelem , okropnie ciasno, czasem trzeba było kogos zastawic , garaż jest ale tylko dla włochów , mieliśmy niby
  Całkowita ocena

  jak na 4* to słabo , moim zdaniem standard odpowiada 3*, pokoje dość ciasne ,sniadania słabe, jajecznica z proszku w dodatku zima, pieczywo tylko pszenne, bufet dość ubogi, kolacje nieco lepsze choć jak dla rodzin z dziećmi mioim zdaniem za poĽno bo 19.45. koszmarem jest parkowanie przed hotelem , okropnie ciasno, czasem trzeba było kogos zastawic , garaż jest ale tylko dla włochów , mieliśmy niby zarezerwowany ale niestety okazało sie na miejscu ze brak miejsc ( garaz na jakieś gora 20 samochodów :(Ogólnie raczej nie polecam obiektu , za te pieniadze mozna spokojnie poszukac obiektu równie dobrze zlokalizowanego, ktory bedzie odpowiadał 4*

  Zakwaterowanie 3,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Zakwaterowanie
  ciasne :( akurat na taki tarfiłam , znajomi mieli nieco większy , ale bez szału

  Obsługa w hotelu
  strefa basenowa ok , choć o godzinie 18 ratownik wypraszał dzieci ponizej 10 roku zycia

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Anonim

  Ocena 4,8 / 5
  Pozdrawiamy Polkę z baru. Dużo śniegu , bezpośrendio na stoku. można dojechac stokami aż do Madonny. Dużo włochów i fajna rodzinna atmosfera. Chętnie jak nie znajde nic innego pojade tam jeszcze raz. Ostatni zjeżdzaliśu ze stoków i podjeżdzaliśy pod same drzwi hotelu. Internet nie jest za free ;)
  Całkowita ocena

  Pozdrawiamy Polkę z baru. Dużo śniegu , bezpośrendio na stoku. można dojechac stokami aż do Madonny. Dużo włochów i fajna rodzinna atmosfera. Chętnie jak nie znajde nic innego pojade tam jeszcze raz. Ostatni zjeżdzaliśu ze stoków i podjeżdzaliśy pod same drzwi hotelu. Internet nie jest za free ;)

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 4,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Marzena2011

  Ocena 4,0 / 5
  wspaniałe położenie, hotel czysty,kuchnia smaczna, miła obsługa, bar z miłą obsługą, co wieczór atrakcje, również dla dzieci.
  Całkowita ocena

  wspaniałe położenie, hotel czysty,kuchnia smaczna, miła obsługa, bar z miłą obsługą, co wieczór atrakcje, również dla dzieci.

  Zakwaterowanie 4,7 / 5

  Wyżywienie 4,0 / 5

  Okolica 2,0 / 5

  Zakwaterowanie
  przestronny, cieplutki, czysty. Jeden mankament to brak kołder i niewygodne poduszki

  Wyżywienie
  śniadania mało zróznicowane:jajecznica... często brak kawy,bułek... ale donosili

  Kolacje smaczne, do wyboru z kilku potraw, bufet sałatkowy ekstra

  Obsługa w hotelu
  dla narciarzy nie można sobie wymarzyć dogodniejszych warunków. Ze ski roomu kilka schodów w górę, zapinasz narty i jedziesz wprost pod gondolę.Po południu relaks na basenie, w saunie lub jakuzzi.

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 2 °C temperatura w nocy -4 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 1 °C temperatura w nocy -7 °C

  • Wt 1 °C temperatura w nocy -9 °C

  • Śr 0 °C temperatura w nocy -9 °C

  • Czw 0 °C temperatura w nocy -11 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje:

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień