Gusmay Ocena: 4/5
od 4 089 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 4 089 zł za osobę
od 2 108 zł za osobę
od 1 333 zł za osobę
od 1 213 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Dobry (Na podstawie 86 opinii)
Zablokowane opinie: 4
10. najwyższa ocena z 64 hoteli w Gargano
Ivo Zapletal
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2024
Jesteśmy tu już po raz kolejny i zawsze jest wspaniale
Jesteśmy tu już po raz kolejny i zawsze jest wspaniale
Dwudaniowe menu włoskie
ZakwaterowanieWszystko tak jak powinno być łącznie z klimatyzacją.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (5) (1)
Leoš Z.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Całkowita satysfakcja i bardzo pomocny personel
Całkowita satysfakcja i bardzo pomocny personel
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Andrea S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Niesamowite miejsce w samym sercu gaju oliwnego. Świetna kuchnia, choć śniadania mogłyby być bardziej urozmaicone. Pomocna obsługa. Czysta, kamienista plaża. Idealne wakacje dla niewymagających. Odpowiednie dla rodzin z dziećmi.
Niesamowite miejsce w samym sercu gaju oliwnego. Świetna kuchnia, choć śniadania mogłyby być bardziej urozmaicone. Pomocna obsługa. Czysta, kamienista plaża. Idealne wakacje dla niewymagających. Odpowiednie dla rodzin z dziećmi.
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Ivo Zapletal
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2024
Jesteśmy tu już po raz kolejny i zawsze jest wspaniale
Jesteśmy tu już po raz kolejny i zawsze jest wspaniale
Dwudaniowe menu włoskie
ZakwaterowanieWszystko tak jak powinno być łącznie z klimatyzacją.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (5) (1)
Dominika M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Edytowana zgodnie z Regulaminem
Straszne, pani w CK powiedziała nam, że podróż trwa 14 godzin, ostatecznie podróż tam zajęła 24 godziny, a z powrotem 25 godzin (klimatyzacja nastawiona na 19°C). Po przybyciu do kwatery (50°C) trzeba poczekać kilka godzin na pokój. A jeśli chodzi o korzystną cenę za wakacje, to ostatecznie, gdy zsumujemy wszystkie opłaty, wyjdzie nam kwota, za jaką można polecieć na wakacje z all inclusive. Kiedy dotarliśmy na miejsce, zupełnie nie czułam się najlepiej, a właścicielka powiedziała mi, że nie ma sensu wzywać lekarza, bo i tak mi nie pomogą i mam się położyć w pokoju. Widać, że jest to ośrodek należący do Czecha, na pewno tu już nie wrócimy
Straszne, pani w CK powiedziała nam, że podróż trwa 14 godzin, ostatecznie podróż tam zajęła 24 godziny, a z powrotem 25 godzin (klimatyzacja nastawiona na 19°C). Po przybyciu do kwatery (50°C) trzeba poczekać kilka godzin na pokój. A jeśli chodzi o korzystną cenę za wakacje, to ostatecznie, gdy zsumujemy wszystkie opłaty, wyjdzie nam kwota, za jaką można polecieć na wakacje z all inclusive. Kiedy dotarliśmy na miejsce, zupełnie nie czułam się najlepiej, a właścicielka powiedziała mi, że nie ma sensu wzywać lekarza, bo i tak mi nie pomogą i mam się położyć w pokoju. Widać, że jest to ośrodek należący do Czecha, na pewno tu już nie wrócimy
Mały, ale ładny (morze też czyste), wejście do wody szybkie i ostre.. dla dzieci niewiele. Leżaki za opłatą 50 €, a w niedziele na leżakach mogą korzystać tylko Włosi.
WyżywieniePodobnie jak w szkolnej stołówce, można to zjeść, ale porcja jest bardzo mała. Jeśli przyjedziesz 5 minut później, obsługa zignoruje Cię i przyniesie jedzenie dopiero na koniec (być może po 50 minutach)
ZakwaterowaniePłatna klimatyzacja, tylko słona woda (po napić się trzeba udać się do lokalnych studni)
UsługiŻadnej, w pobliżu jest tylko małe miasteczko i sklepy spożywcze
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (1)
Jaroslava M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2023
Jedyny pozytyw to morze, inaczej nigdy więcej, to były moje najgorsze wakacje, nie było zbyt wiele jedzenia, mały wybór, nie było wycieczek, nie ma tu absolutnie żadnych rozrywek, miasteczko też nie ma nic do zaoferowania, jest ich znacznie więcej piękne miejsca, dzięki temu, że przyjeżdża tu tak wielu Czechów, menu nie jest tu napisane po czesku ani po angielsku, nie każdy mówi po włosku.Miałam wrażenie, że preferowani są Włosi.
Jedyny pozytyw to morze, inaczej nigdy więcej, to były moje najgorsze wakacje, nie było zbyt wiele jedzenia, mały wybór, nie było wycieczek, nie ma tu absolutnie żadnych rozrywek, miasteczko też nie ma nic do zaoferowania, jest ich znacznie więcej piękne miejsca, dzięki temu, że przyjeżdża tu tak wielu Czechów, menu nie jest tu napisane po czesku ani po angielsku, nie każdy mówi po włosku.Miałam wrażenie, że preferowani są Włosi.
Plaża całkiem ładna, ale leżaki na 6 dni można kupić za 50 euro, w niedziele za 20 euro!!!I tak nie masz szans, bo Włosi mają w niedziele wolne, więc nie dostaniesz złapani, wszystko jest dla nich..dość skandaliczne..
WyżywienieKatastrofa, wybór ograniczony, porcje naprawdę małe, naprawdę za mało dla chłopaków, prawie codziennie były frytki, pewnego dnia były steki, ja i moja koleżanka nie mogliśmy się dziwić, steki pokrojone jak gdyby nic nie zostało, w misce zmęczona sałatka, na niej 3 plasterki pokrojonego w plasterki pomidora, następnego dnia ryba, potem 3x Do ust, jako dodatek 2 łyżki sałatki..
ZakwaterowanieŚrednica..
UsługiPrawdą jest, że delegaci byli gościnni.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (4) (2)
Petr K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2023
Wszystko było zgodnie z oczekiwaniami. Bez niespodzianki. Czystość, personel, zakwaterowanie, jedzenie, morze, plaża, okolica.
Wszystko było zgodnie z oczekiwaniami. Bez niespodzianki. Czystość, personel, zakwaterowanie, jedzenie, morze, plaża, okolica.
Plaża w bezpośrednim sąsiedztwie, morze ciepłe, czyste i spokojne. Poczęstunek w obozie i bezpośrednio na plaży, miła obsługa (na drugi dzień pamięta co pijesz i co lubisz) i normalne ceny. Po godzinie 18 pływanie było po prostu rewelacyjne. W wodzie widoczne były tylko jednostki ludzi. Często kąpaliśmy się do 21:30.
WyżywienieFajny. Co dodać. Pełna satysfakcja. Obfite śniadanie typu hotel europejski, obiadokolacja podwójna. Przystawka i danie główne. Często osoba była już pełna po przystawce.
Zakwaterowanie- Tylko nazewnictwo: to nie jest bezpośrednio hotel, to obóz z barami, bungalowami i jadalnią, gdzie specjalnie mieliśmy obiadokolację. :-) Ale zdjęcia w katalogu są w pełni poprawne. Więc wszystko było zgodnie z oczekiwaniami. Przyjazd i wyjazd: Chyba lepiej byłoby zorganizować pierwszy i ostatni dzień. Po przyjeździe trzeba było dość długo czekać na zakwaterowanie, po podróży AUTOBUSEM człowiek jest dość zmęczony. Jedna toaleta dla wszystkich to niewiele. Ale można było czekać. Kiedy wyjeżdżaliśmy, wiedzieliśmy już, jak to prawdopodobnie będzie i zaplanowaliśmy program, aby w pełni wykorzystać czas. (Rozumiem jednak, że pokoje po „wyprzedaży” należy ponownie sprawdzić, posprzątać i w pełni wyposażyć dla nowych gości).
UsługiPersonel to głównie Czesi lub czeskojęzyczni Włosi. Absolutny komfort rodzinny. Możesz płacić kartą / telefonem komórkowym w barach na kempingu i na plaży.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...