Happy Camp San Nicola
od 2 807 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 807 zł za osobę
od 1 049 zł za osobę
od 2 071 zł za osobę
od 2 944 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Doskonały (Na podstawie 1 opinii)
3. najwyższa ocena z 64 hoteli w Gargano
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2024
Podsumowując, mogę podsumować, że mieliśmy fantastyczne wakacje. Hotel był ładny, czysty, personel był miły. Plaża w pobliżu hotelu, czyste morze ze stopniowym zejściem do morza, odpowiednia dla rodzin z dziećmi. Kierunek przyjemny, byliśmy na wakacjach na początku sezonu, więc miejsce było ciche.
Podsumowując, mogę podsumować, że mieliśmy fantastyczne wakacje. Hotel był ładny, czysty, personel był miły. Plaża w pobliżu hotelu, czyste morze ze stopniowym zejściem do morza, odpowiednia dla rodzin z dziećmi. Kierunek przyjemny, byliśmy na wakacjach na początku sezonu, więc miejsce było ciche.
Plaża jest świetna. Blisko hotelu, ok. 200m. Parasole i leżaki były dostępne za opłatą. Morze było ciepłe, spodziewaliśmy się, że będzie chłodniej, biorąc pod uwagę, że byliśmy na wakacjach na początku sezonu.
WyżywienieJedzenie było smaczne w wystarczającej ilości, lunch i kolację zawsze serwowano z dwóch posiłków do wyboru z 3 przystawkami. Skosztuj typowej włoskiej kuchni regionalnej z dużą ilością ryb i owoców morza. Podano lunch i kolację, śniadanie na tradycyjnych szwedzkich stołach. Personel nie mówił po angielsku, ale w końcu znaleźliśmy sposób na komunikację, więc nie czuliśmy bariery językowej.
ZakwaterowanieObiekt spełnił nasze oczekiwania, pokój był czysty, trochę mały, bo musieliśmy złożyć łóżko piętrowe. Dla dzieci na górnym łóżku brakowało barierki, drabina była zepsuta. Rozwiązaliśmy ten problem składając. Klimatyzacja działała dobrze, był mały balkon do suszenia strojów kąpielowych.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2024
Podsumowując, mogę podsumować, że mieliśmy fantastyczne wakacje. Hotel był ładny, czysty, personel był miły. Plaża w pobliżu hotelu, czyste morze ze stopniowym zejściem do morza, odpowiednia dla rodzin z dziećmi. Kierunek przyjemny, byliśmy na wakacjach na początku sezonu, więc miejsce było ciche.
Podsumowując, mogę podsumować, że mieliśmy fantastyczne wakacje. Hotel był ładny, czysty, personel był miły. Plaża w pobliżu hotelu, czyste morze ze stopniowym zejściem do morza, odpowiednia dla rodzin z dziećmi. Kierunek przyjemny, byliśmy na wakacjach na początku sezonu, więc miejsce było ciche.
Plaża jest świetna. Blisko hotelu, ok. 200m. Parasole i leżaki były dostępne za opłatą. Morze było ciepłe, spodziewaliśmy się, że będzie chłodniej, biorąc pod uwagę, że byliśmy na wakacjach na początku sezonu.
WyżywienieJedzenie było smaczne w wystarczającej ilości, lunch i kolację zawsze serwowano z dwóch posiłków do wyboru z 3 przystawkami. Skosztuj typowej włoskiej kuchni regionalnej z dużą ilością ryb i owoców morza. Podano lunch i kolację, śniadanie na tradycyjnych szwedzkich stołach. Personel nie mówił po angielsku, ale w końcu znaleźliśmy sposób na komunikację, więc nie czuliśmy bariery językowej.
ZakwaterowanieObiekt spełnił nasze oczekiwania, pokój był czysty, trochę mały, bo musieliśmy złożyć łóżko piętrowe. Dla dzieci na górnym łóżku brakowało barierki, drabina była zepsuta. Rozwiązaliśmy ten problem składając. Klimatyzacja działała dobrze, był mały balkon do suszenia strojów kąpielowych.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)