Paweł U.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026
Bardzo fajny hotel ,polecam .
Bardzo fajny hotel ,polecam .
Dojazd do plaży darmowym hotelowym busem jeżdżącym około co 10 minut w tą i z powrotem.
Plaża nie jest zatłoczona . Hotel gwarantuje również napoje,posiłki i toalety .
Bardzo dobre jedzenie i duży wybór.
UsługiBardzo miła obsługa hotelowa.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







