Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wszyscy obywatele Polski podróżujący do Turcji, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl
 • Hotel Seaden Corolla

  Turcja, Side, Side

  Więcej o hotelu

  od 1 904 za osobę

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 11 943

  OPIS

  LOKALIZACJA - ok. 7 km od Manavgat, ok. 4 km od Side, ok. 64 km od lotniska w Antalyi
   
  PLAŻA - ok. 300 m od hotelu, piaszczysta, prywatna; leżaki, parasole ręczniki plażowe bezpłatnie; materace płatne. Dojście do plaży ulicą. Istnineje możliwość dojechania na plażę bezpłatnym hotelowym busem - kursuje w sezonie letnim.
   
  HOTEL - 404 pokoje w w budynku głównym i 2 aneksach, windy, recepcja z lobby. Restauracja główna, restauracje la carte (osmańska, włoska), dom Gözleme, bar w holu, bar przy basenie, bar na plaży, bar przekąskowy, dyskoteka (bar w dyskotece płatny).
  Płatne: lekarz, sklep z pamiatkami, fryzjer, pralnia, sklepy.
  Wi-Fi w lobby bezpłatne
  POKOJE  - Standardowy (ok. 20 m2): klimatyzacja, łazienka (WC, wanna/prysznic, suszarka do włosów), sejf (płatny), TV-sat, telefon, minibar (uzupełniany w wodę), czajnik, balkon (stolik krzesła)
  Oferta zawiera zdjęcia przykładowych pokoi.REKREACJA, SPORT, ATRAKCJE  - 3 baseny zewnętrzne, jeden ze zjeżdżalniami (otwarte w określonych godzinach w zależności od sezonu i od warunków pogodowych); 2 baseny dla dzieci; kryty basen ze słodką wodą (otwarty i ogrzewany w sezonie zimowym), bezpłatne leżaki, parasol i ręczniki; program animacyjny, pokazy taneczne, bingo, konkursy, pokazy folklorystyczne, muzyka na żywo, boccia, siatkówka plażowa, aerobik, aerobik w wodzie, rzutki, gry na plaży/basenie, ping pong, fitness. Mini Club dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat, animacje dla dzieci, mini dyskoteka, plac zabaw w ogrodzie.
  Płatne: sporty wodne w  na plaży (oferta zewnętrzna), zabiegi w Spa
   
  WYŻYWIENIE - All Inclusive: śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu w restauracji głównej, w ciągu dnia lody, gozleme, przekąski, wieczorna przekąska, wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane w wyznaczonych barach w wyznaczonych przez hotel godzinach (między 10:00-24:00).
  Raz na pobyt kolacja w restauracji la carte (wymagana wcześniejsza rezerwacja)
  Więcej o hotelu: https://www.seadenhotels.com/COROLLA-HOTEL/home.aspx

  Informacje dodatkowe

  Część usług, sportów i gier dodatkowo płatna. Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach pakietu (All Inclusive, FB, HB, BB, bez wyżywienia) Goście otrzymują w hotelu.
  Hotele zastrzegają sobie prawo do modyfikowania oferty All Inclusive (HB/BB/FB). Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach pakietu All Inclusive (HB/BB/FB) Goście otrzymują na miejscu. Pakiet różni się w zależności od sezonu (wysoki/niski). W przypadku oferty All Inclusive posiłki/przekąski/napoje oferowane są w wyznaczonych barach i godzinach. Terminy oraz godziny działania klimatyzacji określa dyrekcja hotelu. Organizator podaje przykładowe propozycje animacji, zabaw i atrakcji, szczegółowe informacje Klienci otrzymują na miejscu. Część sportów, gier, usług i menu - dodatkowo płatna. Godziny funkcjonowania barów All inclusive mogą ulegać zmianie i mogą funkcjonować w systemie wymiennym. Oferta zawiera zdjęcia przykładowych pokoi.

  BAGAŻ, REZYDENT, ZMIANA UCZESTNIKA NA PRZELOTACH LINIAMI REJSOWYMI CORENDON

  Oferta z przelotem liniami rejsowymi Corendon, SunExpress oraz innymi dostepnymi liniami rejsowymi jest ofertą pochodzącą z DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA, ceny przelotów są stale aktualizowane przez linie lotnicze, co oznacza, że cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie. OBSŁUGA REZYDENTA na telefon z możliwością ustalenia spotkania w hotelu. Uczestnik imprezy zobowiązany jest DO POTWIERDZENIA U TOUROPERATORA LUB AGENTA AKTUALNYCH GODZIN LOTU NA 48 H PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI, JAK I DO POLSKI). Zmiana Uczestnika wiąże się z kosztami zgodnie z taryfą przewoźnika i może być równoznaczna z koniecznością wykupienia nowego biletu.
  WARUNKI PRZELOTU CORENDON:
  Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika. Cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg, chyba że Oferta określa inaczej (taryfa FLEX zawiera bagaż podręczny i główny, taryfa ECO zawiera tylko bagaż podręczny). Do każdej rezerwacji w tafyfie ECO istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 23 kg.
  Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.
  WAŻNE (dotyczy taryfy ECO bez bagażu rejestrowanego w cenie)! Odprawy na wylot z Polski i na powrocie Klienci muszą dokonać sami, logując się na stronie www.corendonairlines.com (numer rezerwacji podany na bilecie) najwcześniej do 7 dni przed datą powrotu, a najpóźniej do 1 dnia przed datą powrotu. Klienci mogą również odprawić się na lotnisku - koszt odprawy 10 Euro od osoby - pokrywają Uczestnicy. 
  WARUNKI PRZELOTU SunExpress:
  Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika. Cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg oraz bagaż rejestrowany 20 kg.
  Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika.
  WARUNKI PRZELOTU Turkish Airlines:
  Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika. Cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg oraz bagaż rejestrowany 23 kg.
  Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika.

  WAŻNE! Klienci odprawiają się na lotnisku na podstawie dokumentu tożsamości przy odprawie paszportowo-bagażowej.

  DOKONANIE REZERWACJI

  Każda rezerwacja wstępna, po potwierdzeniu przez Agenta/Klienta, uzyskuje status "Do potwierdzenia", co oznacza, że Organizator sprawdza dostępność miejsc w hotelu/samolocie (rodzaj pokoju lub inne składniki zarezerwowane przez Klienta)  i dopiero po sprawdzeniu dostępności nadaje rezerwacji odpowiedni status (Potwierdzona/Anulowana).

  CENA ZAWIERA / NIE ZAWIERA

  CENA ZAWIERA:
  - ubezpieczenie (KL, NW, bagaż),
  - bilet lotniczy,
  - zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się zazwyczaj w dniu przyjazdu od godz. 14:00-15:00, kończy o godz.12:00),
  - wyżywienie według wybranej opcji,
  - bagaż podręczny w przypadku przelotów liniami rejsowymi i czarterowymi (Corendon mały bagaż 8 kg 55x40x25, czartery 5 kg podręczny),
  - 20 kg bagaż główny w przypadku przelotów liniami czarterowymi
  - 23 kg w przypadku przelotów liniami Corendon w stawce FLEX
  - transfer lotnisko-hotel-lotnisko
  - opieka anglo lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta
  - odprawa na wylot
  UWAGA! PODSTAWA CENY NIE ZAWIERA:
  - bagażu głównego w przypadku przelotów liniami rejsowymi; w przypadku przelotów liniami rejsowymi Corendon stawka ECO nie zawiera bagażu głównego!
  - odprawy na  powrót - koszt 10 Euro od osoby na lotnisku lub bezpłatna odprawa on line do 7-1 dnia od daty wylotu; Klienci odprawiają się sami (dotyczy taryfy ECO)
  Klienci przylatujący do Turcji są pod telefoniczną opieką polskojęzycznego lub anglojęzycznego przedstawiciela organizatora/rezydenta. Klienci dysponują telefonem do rezydenta w przypadku pytań, chęci wykupienia wycieczek.
  UWAGA! Dodatkowy bagaż można dokupić minimum na 7 dni przed datą wylotu - licząc dni pracujące.

  PRZEPISY WIZOWE, PASZPORTOWE, SANITARNE

  Należy każdorazowo przed wylotem zapoznać się z komunikatami MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi i sanitarnymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. W przypadku rezerwacji wakacji w Polsce: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe.
  Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób.
  W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania  zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z wymogami. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym.

  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 300 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 4 km
  • Odległość od lotniska Lotnisko 65 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
  • Fitness Fitness tak
  • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak
  • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
  • Siatkówka Siatkówka tak
  • Wifi Wifi tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 4,2 / 5
  Travelplanet

  Doskonałe (79 ocena hotelu)

  Zakwaterowanie 4,3 / 5

  Wyżywienie 4,4 / 5

  Okolica 3,9 / 5

  Cena 4,4 / 5

  Informacje dotyczące weryfikacji opinii

  180. najwyższa ocena z 550 hoteli w Side

  Marcela

  Ocena 4,9 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 11.9. - 25.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

  Seaden Corolla Turcja, Side

  Wakacje jak zawsze na pierwszym miejscu. Mój przyjaciel i ja byliśmy w tej okolicy kilka razy i nadal jesteśmy zadowoleni.

  Wakacje jak zawsze na pierwszym miejscu. Mój przyjaciel i ja byliśmy w tej okolicy kilka razy i nadal jesteśmy zadowoleni.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,5 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Zakwaterowanie było idealne, podniesiony parter, ale wszystko bez problemów. Z łatwością możesz zostawić kostiumy kąpielowe, ręczniki... na balkonie i nie musisz się martwić, że ktoś je ukradnie. Sprzątane codziennie i uzupełniane wodą w małej lodówce.

  Wyżywienie
  Jedzenie jest absolutnie niesamowite. Czytałem w kilku recenzjach, że jeśli pójdziesz zjeść później, nie będzie już uzupełniany. Nie mamy takiego doświadczenia. Mój przyjaciel i ja poszliśmy coś zjeść później i zawsze był duży wybór wszystkiego.

  Obsługa w hotelu
  Jak na to, że hotel jest wpisany na listę 4*, to naprawdę jest na poziomie. Mogę tylko polecić. Jest tam głównie niemiecka klientela, która myśli, że jest „czymś więcej niż inni” i niektórzy pracownicy tak się zachowują, ale to tylko ludzie.

  Plaża
  Plaża była piaszczysta, dużo leżaków. Jedyne co jest nieprzyjemne to kamienne płyty w morzu. Należy zachować ostrożność wchodząc do morza. Miałem buty do wody, ale szybko je odłożyłem, można było się bez nich obejść.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Elżbieta K.

  Ocena 4,1 / 5

  Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 8.7. - 15.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

  Seaden Corolla Turcja, Side

  Ogólnie jestem zadowolona z wakacji oraz poleconego miejsca i hotelu - z tym że do plaży było dalej niż jest to napisane w ofercie. Mam tez uwagi do jakości usług rezydentów exim tours w hotelach, zarówno w Bulgarii z zeszłego roku jak i w Turcji w tym roku.

  Ogólnie jestem zadowolona z wakacji oraz poleconego miejsca i hotelu - z tym że do plaży było dalej niż jest to napisane w ofercie. Mam tez uwagi do jakości usług rezydentów exim tours w hotelach, zarówno w Bulgarii z zeszłego roku jak i w Turcji w tym roku.

  Zakwaterowanie 4,0 / 5

  Wyżywienie 4,5 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Cena 4,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Pokoje może niezbyt duże ale bardzo czysto, obsługa miła i pomocna

  Wyżywienie
  All inclusive super- jedzenia bardzo dużo, różnorodne - każdy wybierze coś dla Siebie

  Obsługa w hotelu
  OK

  Plaża
  Plaża olbrzymia, czysta, miejsca i wolnych leżaków mnóstwo. Jest jednak do niej trochę dalej niż napisane w ofercie

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  Filtruj opinie

  Marcela

  Ocena 4,9 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 11.9. - 25.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

  Seaden Corolla Turcja, Side

  Wakacje jak zawsze na pierwszym miejscu. Mój przyjaciel i ja byliśmy w tej okolicy kilka razy i nadal jesteśmy zadowoleni.

  Wakacje jak zawsze na pierwszym miejscu. Mój przyjaciel i ja byliśmy w tej okolicy kilka razy i nadal jesteśmy zadowoleni.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,5 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Zakwaterowanie było idealne, podniesiony parter, ale wszystko bez problemów. Z łatwością możesz zostawić kostiumy kąpielowe, ręczniki... na balkonie i nie musisz się martwić, że ktoś je ukradnie. Sprzątane codziennie i uzupełniane wodą w małej lodówce.

  Wyżywienie
  Jedzenie jest absolutnie niesamowite. Czytałem w kilku recenzjach, że jeśli pójdziesz zjeść później, nie będzie już uzupełniany. Nie mamy takiego doświadczenia. Mój przyjaciel i ja poszliśmy coś zjeść później i zawsze był duży wybór wszystkiego.

  Obsługa w hotelu
  Jak na to, że hotel jest wpisany na listę 4*, to naprawdę jest na poziomie. Mogę tylko polecić. Jest tam głównie niemiecka klientela, która myśli, że jest „czymś więcej niż inni” i niektórzy pracownicy tak się zachowują, ale to tylko ludzie.

  Plaża
  Plaża była piaszczysta, dużo leżaków. Jedyne co jest nieprzyjemne to kamienne płyty w morzu. Należy zachować ostrożność wchodząc do morza. Miałem buty do wody, ale szybko je odłożyłem, można było się bez nich obejść.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Elżbieta K.

  Ocena 4,1 / 5

  Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 8.7. - 15.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

  Seaden Corolla Turcja, Side

  Ogólnie jestem zadowolona z wakacji oraz poleconego miejsca i hotelu - z tym że do plaży było dalej niż jest to napisane w ofercie. Mam tez uwagi do jakości usług rezydentów exim tours w hotelach, zarówno w Bulgarii z zeszłego roku jak i w Turcji w tym roku.

  Ogólnie jestem zadowolona z wakacji oraz poleconego miejsca i hotelu - z tym że do plaży było dalej niż jest to napisane w ofercie. Mam tez uwagi do jakości usług rezydentów exim tours w hotelach, zarówno w Bulgarii z zeszłego roku jak i w Turcji w tym roku.

  Zakwaterowanie 4,0 / 5

  Wyżywienie 4,5 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Cena 4,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Pokoje może niezbyt duże ale bardzo czysto, obsługa miła i pomocna

  Wyżywienie
  All inclusive super- jedzenia bardzo dużo, różnorodne - każdy wybierze coś dla Siebie

  Obsługa w hotelu
  OK

  Plaża
  Plaża olbrzymia, czysta, miejsca i wolnych leżaków mnóstwo. Jest jednak do niej trochę dalej niż napisane w ofercie

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  Adam O.

  Ocena 5,0 / 5

  Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 28.6. - 4.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

  Seaden Corolla Turcja, Side

  Turcja, Corolla Hotel w Kumokoy. 28 czerwca-4 lipca. Niezapomniane wakacje, z pewnością pojedziemy za rok. ????????

  Turcja, Corolla Hotel w Kumokoy. 28 czerwca-4 lipca. Niezapomniane wakacje, z pewnością pojedziemy za rok. ????????

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Po przyjazdu do hotelu, panowie zabrali nasze walizki i zaprowadzili nas do recepcji. Jest tam dwóch mężczyzn z czego jeden jest specjalistą od języka niemieckiego a drugi od angielskiego. Naszym wyborem był angielski i bardzo szybko dogadaliśmy się. Panowie z obsługi zabrali nasze walizki i pokazali nam nasze pokoje. Otrzymaliśmy pokój z bajkowym widokiem, który zapiera dech w piersiach szczególnie wieczorem, po prostu bajka! Pokój przytulny, klimatyzacja, balkonik z przesuwanymi drzwiami, możemy regulować dzięki temu temperaturę. Gdyby zrobiło się za gorąco możemy włączyć klimę ???? zaś gdy za zimno otworzyć balkon. ???? łazienki super, luksusowe, ogromnym plusem jest prysznic, gdyż ani najmniejsza kropelka nie przedostaje się na zewnątrz! W hotelu znajdują się sklepiki w razie gdybyśmy zapomnieli czegoś z domu ???????? dostajemy od razu ręczniki, butelki wody, które później można znowu dostać - co też jest ogromną zaletą gdyż w wielu hotelach dostaje sie szklanki lub małe kartoniki. Tutaj zdecydowanie nikt nikomu nie żałuje! Panowie w restauracji jak i na zewnątrz są przekochani. Chętnie przynoszą napoje (dostępne są wszelkie alkohole, herbatki, wszelkie soki, kawy). Rano na dworze słychać dźwięk koguta, co jest śmiesznym zaskoczeniem.

  Wyżywienie
  To po prostu wprawia w osłupienie z zachwytu! Zarówno na wczasach jak i po ujrzeniu w domu cyferek na wadze hahah. ???? Śniadania, obiady, kolacje, zupka nocna, między nimi - jedzenie przy barze, w hotelu dostępne słodkości. Po prostu wielkie WOW! W dodatku obsługa jest przekochana, cały czas z nami rozmawiają i są mili, uprzejmi, na dworze jak i w restauracji cały czas proponują nam napoje. W restauracji jest nieskończona ilość bajecznych basenów, arbuz w kształcie flagi Turcji, wielkie ryby, owoce pieczone z czekoladą, możliwość dostania w sobotę kuchni włoskiej lub hiszpańskiej na zamówienie(bezpłatnie). Było także sushi w trakcie tygodnia, owoce morza. Przy basenie burgery, frytki lody, co tylko dusza zapragnie. Po prostu wszędzie rewelacja! Wszystko świeże i pięknie wyglądające - tak samo jak kelnerzy hahahah

  Obsługa w hotelu
  Na dworze dostępne są baseny, dwa duże jeden malutki dla najmłodszych, zjeżdzalnie. Specjalne szejki na zamówienie, z przepysznych owoców ( za opłatą) kręci się tam również pirat z papugą z którą można zrobić cudowne pamiątkowe zdjęcie. Zaś przed drzwiami hotelu jest możliwość przejazdu na wielbłądzie co też jest niezapomnianą przygodą! ???? codziennie wieczorem animacje w amfiteatrze przy basenach, rano zaś wodny fitness na ruszenie boczków hahaha.

  Sklepiki w hotelu, i to o dziwo - w dużo niższych cenach niż w nieskończenie ciągnącym się bazarze na dworze. ???? Po hotelu i plaży również chodzi Pan, który proponuje wyjazd na dyskotekę do klubu, co jest super opcją dla młodzieży jak i starszych ludzi, którzy chcieliby poczuć się jak za dawnych lat ????. Codziennie możliwość sprzątania pokoi, otrzymywania świeżych ręczników. Naprawdę ten hotel jest niesamowity! Super opcją jest również to że w dzień odjazdu o 4-5 rano można przygotować sobie samemu lunchboxy. A w pobliżu recepcji oraz na plaży można wykupić od różnych ludzi wycieczki.

  Plaża
  Plaża czyściutka, leżaki, bar przy plaży, niestety w wodzie znajduje się kilka skał- wiecie taki trochę peeling dla stóp hahah, nie trzeba wydawać pieniędzy ???? jest miejsce gdzie się położyć, parasole.

  Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

  Adam O.

  Ocena 5,0 / 5

  Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 28.6. - 4.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

  Seaden Corolla Turcja, Side

  Byłem z rodziną na wczasach na przełomie czerwca i lipca 2023r. Wczasy zaliczam do bardzo udanych. Hotel super, pierwszy raz spotkałem się z tym, żeby kelnerzy przynosili napoje do stolików z uśmiechem na twarzy. Obsługa super, pokoje czyściutkie codziennie sprzątane. Jedzenia nie brakło, nawet na koniec otwarcia restauracji.Baseny ok, codzienne było coś organizowane przy basenach jakieś zajęcia. Usytuowanie hotelu bardzo dobre. Bazary na miejscy, przejście promenadą spacerkiem do antycznego miasta Side.

  Byłem z rodziną na wczasach na przełomie czerwca i lipca 2023r. Wczasy zaliczam do bardzo udanych. Hotel super, pierwszy raz spotkałem się z tym, żeby kelnerzy przynosili napoje do stolików z uśmiechem na twarzy. Obsługa super, pokoje czyściutkie codziennie sprzątane. Jedzenia nie brakło, nawet na koniec otwarcia restauracji.Baseny ok, codzienne było coś organizowane przy basenach jakieś zajęcia. Usytuowanie hotelu bardzo dobre. Bazary na miejscy, przejście promenadą spacerkiem do antycznego miasta Side.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Pokój czysty, codziennie sprzątany, klima działająca, widok na basen.

  Wyżywienie
  Jedzenie dobre, świeże dokładane na bieżąco, nie brakło, owoce morza.

  Obsługa w hotelu
  kelnerzy się starają, podejście indywidualne do gości, bagaże do pokoju dostarczone zaraz z transferu z lotniska z autobusu, pokoje sprzątane

  Plaża
  Plaża super, widoki piękne, promenada, leżaków nie brakowało, bar z jedzeniem i napojami na plaży.

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  Zita Magdolna G. K.

  Ocena 3,7 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 26.6. - 4.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

  Seaden Corolla Turcja, Side

  Podczas całej podróży nie mieliśmy żadnych problemów, transfer przebiegł bezproblemowo zarówno w drodze tam, jak iz powrotem. Personel hotelu jest przyjazny i pomocny, mogliśmy z nimi porozmawiać o wszystkim. Plaża jest dość daleko, 400 metrów. To duże rozczarowanie, że trzeba wpaść do wody na ogromnych śliskich kamieniach. W sąsiednich hotelach rozwiązano ten problem, po prostu wyciągając te kamienie z wody. Ogólnie bardzo słaby 4 gwiazdkowy hotel.

  Podczas całej podróży nie mieliśmy żadnych problemów, transfer przebiegł bezproblemowo zarówno w drodze tam, jak iz powrotem. Personel hotelu jest przyjazny i pomocny, mogliśmy z nimi porozmawiać o wszystkim. Plaża jest dość daleko, 400 metrów. To duże rozczarowanie, że trzeba wpaść do wody na ogromnych śliskich kamieniach. W sąsiednich hotelach rozwiązano ten problem, po prostu wyciągając te kamienie z wody. Ogólnie bardzo słaby 4 gwiazdkowy hotel.

  Zakwaterowanie 3,8 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 2,5 / 5

  Cena 3,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Pokój hotelowy i łazienka były bardzo małe, część wyposażenia była zużyta z powodu użytkowania. Wykładzina w korytarzach była również stara i zużyta. Jakość łóżka i czystość pokoju były w porządku. Taras jest odpowiedniej wielkości ze stołem i krzesłami. Klimatyzacja działała.

  Wyżywienie
  Podaż, jakość, ilość i różnorodność żywności w pełni zaspokoiła potrzeby.

  Obsługa w hotelu
  Spędziliśmy cały czas wakacji na plaży, nie było żadnej obsługi. Mam tu na myśli np. do siatkówki plażowej lub petanque. Plaże sąsiednich hoteli je miały, ale nie tutaj. All inclusive należący do hotelu na plaży. catering zamknięty o 17:00, ponieważ hotel był oddalony o 400 metrów, nie był zbyt przyjazny dla gości.

  Plaża
  Plaża była około 400 m od hotelu. Do wody można było wchodzić po szerokich i długich, śliskich kamieniach, więc większość gości, w tym my, kąpała się na plażach sąsiednich hoteli. np. (Seadaen Valentine Resort) To był dla mnie największy problem i rozczarowanie. Jakość i czystość wody była w porządku.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

  Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

  Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

  +48 71 771 76 55

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 30 °C temperatura w nocy 22 °C

  • Temperatura wody 24 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 31 °C temperatura w nocy 22 °C

  • Czwartek 29 °C temperatura w nocy 23 °C

  • Piątek 31 °C temperatura w nocy 21 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień

  Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować