Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

TURCJA – NOWE
 • Przed przylotem do Turcji wymagany negatywny wynik testu RT-PCR (maks. 72h) lub antygenowego (maks. 48h)
 • Zwolnione z testu są osoby zaszczepione (pełna dawka co najmniej 14 dni przed przybyciem), ozdrowieńcy (pozytywny wynik testu od 28 dni do 6 miesięcy przed wylotem) oraz dzieci poniżej 12 r.ż.. Zaświadczenia należy pobrać z Internetowego Konta Pacjenta lub aplikacji mObywatel.
 • Wymagane wypełnienie elektronicznego formularza wjazdowego na stronie register.health.gov.tr w ciągu ostatnich 72 godzin przed wylotem oraz wygenerowanie kodu QR (1 uczestnik = 1 formularz i kod QR)
 • Wymagane wypełnienie deklaracji zdrowia (również dla dzieci) POBIERZ TUTAJ
 • Powrót do Polski
  • Obowiązuje 10-dniowa kwarantanna dla powracających do Polski transportem zorganizowanym. Z obowiązku zwalnia negatywny wynik testu PCR lub antygenowego wykonany do 48h przed powrotem lub maks. 48h po powrocie, zaświadczenie o pełnym szczepieniu (od którego upłynęło min. 14 dni) lub przebyciu izolacji/hospitalizacji spowodowanej COVID-19 nie później niż 6 miesięcy przed przekroczeniem granicy RP. Obowiązek nie dotyczy dzieci poniżej 12 r.ż. będących pod opieką zaszczepionych lub ozdrowieńców.
  • Obowiązek wypełnienia Karty Lokalizacji Podróżnego www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

  od 1 039 za osobę

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 104 717

  POŁOŻENIE

  W odległości ok. 5 km od miasta Side Centrum, ok. 10 km do Manavgat centrum miasta, ok. 48 km od międzynarodowego lotniska w Antalyi.

  PLAŻA

  Przy hotelu, prywatna, przejście przez promenadę. Leżaki, parasole i ręczniki plażowe bezpłatnie. Bar serwujący napoje i przekąski.

  HOTEL

  KATEGORIA LOKALNA 5*
  Nowoczesny i luksusowy sześciopiętrowy kompleks hotelowy położony  40.000m, otwarty w czerwcu 2015 roku. Polecamy w szczególności Klientom lubiącym luksus i komfort. Bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne jak również wiele atrakcji dla dzieci to udane wakacje w rodziinym gronie.

  DO DYSPOZYCJI GOŚCI

  Recepcja, przestronne lobby, punkt wymiany walut, 9 wind, restauracja główna, 3 restauracje a'la carte: włoska, meksykańska i rybna, bistro, Amphi Food Corner, patisserie, agonda snack restauracja, lobby bar, bar przy basenie, bar na plaży, bar w aquaparku, agonda snack bar, bar przy amfiteatrze, klub nocny Hum Tum. Usługi pralni chemicznej, lekarz i pielęgniarka na wezwanie, wypożyczalnia samochodów. Hotel akceptuje karty kredytowe Visa, Mastercard.

  INTERNET

  WiFi w lobby i w pokojach bezpłatnie. Kawiarenka internetowa odpłatnie.

  SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

  Bezpłatnie - basen główny o powierzchni 889m, basen mniejszy o powierzchni 312m, basen relaksacyjny, basen z 3 zjeżdżalniami, leżaki, parasole i ręczniki plażowe, 5 kortów tenisowych, boisko do siatkówki i koszykówki, siłownia na świeżym powietrzu, szachy, badminton i boisko do piłki nożnej, tenis stołowy, rzutki, sauna, łaźnia turecka, jacuzzi, dzienne i wieczorne programy animacyjne.
  Aquapark w części Royal Dragon Hotel czynny w wyznaczonych godzinach składa się z 10 zjeżdżalni dla dorosłych oraz 3 zjeżdżalnie dla dzieci.
  Lunapark w Royal Dragon Hotel czynny w godzinach wieczornych dla dzieci i dorosłych.
  Odpłatnie - bilard, gry komputerowe, centrum Spa (masaże, zabiegi pielęgnacyjne), sporty wodne przy plaży.

  DLA DZIECI

  Brodzik ze zjeżdżalnią, 2 brodziki, plac zabaw, mini club dla dzieci w wieku 4-12, programy animacyjne, mini disco, wysokie krzesełka w restauracji, specjalny bufet dla dzieci w restauracji, łóżeczka na zamówienie przed wylotem.

  ZAKWATEROWANIE

  Oferuje 450 pokoi. Pokoje typu superior z bocznym widokiem na morze dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek dla dzieci lub jednej dostawki dla osoby dorosłej o powierzchni 52m. Wyposażone w klimatyzację, łazienki z prysznicami, WC, suszarki do włosów, zestaw do kawy i herbaty, TV/SAT, radio, telefon, balkon, sejf, mini bar oraz kapcie. Wszystkie pokoje posiadają balkon. Szlafrok na życzenie i za opłatą.
  Pokoje Taj Mahal Family z możliwością zakwaterowania 2+2 lub 4 osób dorosłych o powierzchni 77m2. składające się z dwóch pomieszczeń połączonych korytarzem. Sypialnia z łazienką z Jacuzzi i WC, drugi pokój z łazienką z prysznicem i WC. Wyposażenie jak w pokojach superior. 

  WYŻYWIENIE

  Ultra all inclusive - śniadanie, obiad i kolacja w formie bogatego bufetu. Późne śniadanie, przekąski w ciągu dnia tureckie i międzynarodowe, nocny bufet, lody w trakcie kolacji, popołudniowa kawa, herbata, ciasto. Lokalne napoje alkolowe i bezalkoholowe w wybranych barach przez 24h. Istnieję możliwość przygotowania posiłków z dietą bezglutenową. Opcja ultra all inclusive nie zawiera soków wyciskanych ze świeżych owoców, napojów importowanych, napojów energetycznych. Restauracje a'la carte dodatkowo płatne. Mini bar uzupełniany codziennie w wodę i soft drinki.
  Uroczysta kolacja sylwestrowa wliczona w cenie.

  INFORMACJE DODATKOWE

  www.stonegrouphotels.com
  Pokoje dla niepełnosprawnych o powierzchni 52m z możliwością zakwaterowania dwóch osób w pokoju.

  Covid-19

  Procedury bezpieczeństwa i higieny związanych z epidemią Covid 19:
  - Goście mają mierzoną temperaturę podczas przybycia do hotelu 
  - Goście otrzymuja zdezynfekowane klucze do pokoi
  - Pokoje mają plomby na drzwiach 
  - Środki do dezynfekcji rąk rozmieszczone są na terenie całego hotelu
  - w miejscach publicznych ( lobby, restauracje, bary, recepcja itp ) odległość między stolikami, krzesłami została zwiększona do 1,5-2m
  - Leżaki przy basenie i na plaży dezynfekowane są po każdym użyciu przez personej hotelowy
  - pomiar chloru w wodach basenowych kontrolowany jest kilka razy dziennie
  - programy animacyjne odbywają się z zachowanie środków higieny i odpowiednich odległości
  - personel hotelowy wyposażony jest w osobiste środki ochrony

  CENA

  Cena zawiera: bilet lotniczy, bagaż podręczny (Turkish Airlines 8kg, Corendon Airlines 5kg), bagaż główny (Turkish Airlines 25kg, Corendon Airlines 20kg) / przy połączeniach z Rzeszowa bagaż rejestrowany dodatowo płatny ok. 350-400pln/szt, w cenie bagaż podręczny 8kg;  transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.
  Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
  oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
  15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
  13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
  10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
  Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), wycieczek fakultatywnych.
  Uwaga!!! Przy połączeniach rejsowych cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom. W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

  WARUNKI WJAZDOWE

  Wjazd obywateli polskich do Turcji jest możliwy wyłącznie na podstawie ważnego paszportu
  Od 15.03.2021 wszyscy Podróżni niezależnie od narodowości, udający się do Turcji, zobowiązani są wypełnić, na 72 h przed wylotem, elektroniczny formularz zgłoszenia Podróżnego - Traveler Entry Form.
  Formularz dostępny jest na stronie https://register.health.gov.tr/. Po wypełnieniu formularza klient otrzyma dokument potwierdzający rejestrację wraz z unikatowym kodem HES. Dokument należy wydrukować lub zachować na urządzeniu mobilnym, w celu okazania go obsłudze linii lotniczej przed wylotem.
  Od 2 marca 2020 r. obywatele Rzeczpospolitej Polskiej podróżujący do Turcji turystycznie na okres do 90 dni są zwolnieni z obowiązku wizowego.
  Zgodnie z oświadczeniem QA-11 rzecznika Ministerstwa Spraw Zagranicznych Republiki Turcji z 20 lutego 2020 r. (http://www.mfa.gov.tr/sc_-11_-ulkemizin-bazi-avrupa-ulkelerine-vize-muafiyeti-saglamasi-hk-sc.en.mfa) z dniem 2 marca 2020 r. Turcja znosi obowiązek wizowy dla obywateli polskich przy pobytach turystycznych do 90 dni w okresie półrocznym (180 dni). 
  Reguła dotycząca ważności dokumentu podróży: paszport musi być ważny co najmniej 60 dni dłużej niż dozwolony okres pobytu bezwizowego. Oznacza to, że paszport powinien być ważny jeszcze przez minimum 150 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji.
  Posiadaczom paszportów tymczasowych oraz osobom udającym się do Turcji po 2 marca 2020 r. w celu innym niż turystyczny zaleca się wcześniejszy kontakt z Ambasadą Turcji w Warszawie.
  Uwaga przeczytaj koniecznie! 
  https://www.gov.pl/web/dyplomacja/turcja

  COVID-19

  Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
  W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
  Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.
  Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne.Aktualne regulacje dotyczące cudzoziemców wjeżdżających do Turcji:
  Tureckie granice pozostają otwarte dla cudzoziemców. Funkcjonują międzynarodowe połączenia lotnicze z wybranymi krajami. Informacje o siatce połączeń lotniczych znajdują się na stronie Turkish Airlines: https://www.turkishairlines.com/ oraz PLL LOT https://www.lot.com/.
  Od 01.06.2021 pasażerowie przybywający do Turcji drogą powietrzną, lądową lub morską są zwolnieni z posiadania testów PCR, którzy
  - zostali zaszczepieni wymaganą dawką (tj. minęło 14 dni od podania ostatniej dawki szczepienia) i są w stanie to potwierdzić, przedstawiając odpowiednie świadectwo szczepienia w języku angielskim
  -są Ozdrowieńcami, którzy przeszli COVID-19 i minęło co najmniej 28 dni od pierwszego pozytywnego testu ale nie więcej niz 6 miesięcy od wejścia na pokład samolotu, pod warunkiem przedstawienia zaświadczenia lekarskiego wydanego przez właściwe organy w języku angielskim,
  -dzieci do lat 12.
  Pasażerowie podróżujący do Turcji, którzy nie zostali zaszczepieni przeciw Covid-19 i nie przeszli zakażenia Covid-19 i nie są w stanie przedłożyć oficjalnych dokumentów potwierdzających przejście zakażenia lub szczepienie, będą zobowiązani do przedstawienia negatywnego wyniku jednego z testów wykrywających zakażenie Covid-19:
  - PCR wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed wjazdem do Turcji
  lub
  - antygenowego wykonanego nie wcześniej niż 48 godzin przed wjazdem do Turcji.
  Wszyscy pasażerowie obowiązkowo muszą wypełnić formularz dostępny na stronie Ministerstwa Zdrowia Republiki Turcja https://register.health.gov.tr/  Formularz należy wypełnić najwcześniej 72 godziny przed podróżą. Wypełniony formularz należy okazać w wersji papierowej lub elektronicznej zapisanej na urządzeniach mobilnych. Podróżny, który nie wypełni formularza lub poda nieprawdziwe dane, może spotkać się z sankcjami prawnymi i administracyjnymi. Powyższy wymóg nie dotyczy podróży tranzytowych przez Turcję.Komunikat Ministerstwa Spraw Wewnętrznych RT o ograniczeniach wprowadzonych przez władze Republiki Turcji w związku z pandemią COVID-19 obowiązujących od 02.03.2021 r. (w języku tureckim): https://www.icisleri.gov.tr/koronavirus-ile-mucadelede-kontrollu-normallesme-sureci 
  Informacje o procedurach ochronnych na pokładach THY oraz na lotniskach znajdują się na stronie THY: https://www.turkishairlines.com/en-pl/announcements/coronavirus-outbreak/
  Od dnia 15.03.2021 roku Pasażerowie podróżujący do Turcji zobowiązani są do wypełnienia Formularza Wjazdowego dla Podróżnych. Formularz znajduje się na stronie internetowej https://register.health.gov.tr. Formularz należy wypełnić na 72 godziny przed wylotem. Może on zostać wydrukowany lub przedstawiony obsłudze lotniska w formie elektronicznej (na smartfonie lub tablecie). Wypełnienie formularza nie zwalnia podróżnych z przedstawienie negatywnego testu PCR. 
  Konieczność wypełnienia formularza wjazdowego nie dotyczy pasażerów tranzytowych. 
  Zaleca się osobom przybywającym do Turcji wcześniejsze wykupienie ubezpieczenia medycznego obejmującego koszty leczenia COVID19. W przypadku jego braku, podróżny sam musi pokryć koszty leczenia w szpitalu w Turcji.
  Powrót do Polski z zagranicy:
  UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.Od 17 lipca każdy, kto przyleci do naszego kraju, musi wypełnić przez internet Kartę Lokalizacji Podróznego.  https://aplikacje.gov.pl/app/klp/#/home
   

  DOKUMENTY PODRÓŻY

  DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży 0 m
  • Odległość od centrum miasta 5 km
  • Odległość od lotniska 48 km
  • Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny tak
  • Basen wewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
  • TV tak
  • Minibar, Bar tak
  • Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
  • Tenis, Siatkówka tak
  • Zjeżdżalnie tak
  • Spokojna okolica tak
  • Fitness tak
  • Programy animacyjne tak
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
  • Bowling tak
  • Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia tak
  • Recepcja 24h tak
  • Wifi tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 4,6/5
  Travelplanet

  Znakomity (234 ocena hotelu)

  Zakwaterowanie 4,7/5

  Wyżywienie 4,6/5

  Okolica 4,7/5

  Cena 4,6/5

  67. najwyższa ocena z 526 hoteli w Side

  Jaroslaw Czerwiec 2019

  Data pobytu: 1.6. - 8.6.2019

  Ocena 5,0/5
  Wszystko na najwyższym poziomie , obsługa pomocna uśmiechnięta , dba o klienta na każdym kroku .Kuchnia międzynarodowa ,codziennie potrawy z całego św
  Całkowita ocena

  Wszystko na najwyższym poziomie , obsługa pomocna uśmiechnięta , dba o klienta na każdym kroku .Kuchnia międzynarodowa ,codziennie potrawy z całego świata, kucharze przygotowują potrawy na bieżąco ,jedzenie wyśmienite , dobrze doprawione każdy znajdzie coś dla siebie . Drinki jak i alkohole dobrej jakości zawsze ładnie podawane . Soki świeżo wyciskane do śniadania po południem koktajle . Hotel czyściutki , zadbany w środku jak i na zewnątrz . Basenów jest kilka z rozrywkowa muzyka jak i w spokojniejszej części dla starszych , zaleta jest aquapark połączony z wesołym miasteczkiem co jest mega atrakcja dla dzieci jak i dorosłych. Animacje w ciągu dnia jak i wieczorem super i dla dzieci jak i dla dorosłych . Plusem jest w restauracji na plaży wieczorami dyskoteka lub muzyka na żywo . Plaża piaszczysta czyściutka , łagodne zejście do morza .

  Zakwaterowanie 5,0/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Halina Styczeń 2016

  Data pobytu: 3.10. - 10.10.2015

  Ocena 4,8/5
  Wybudowany z ogromnym rozmachem, w stylu indyjskim (choć tak naprawdę głównym motywem przewodnim hotelu jest przede wszystkim przepych i luksus). Obie
  Całkowita ocena

  Wybudowany z ogromnym rozmachem, w stylu indyjskim (choć tak naprawdę głównym motywem przewodnim hotelu jest przede wszystkim przepych i luksus). Obiekt położony na bardzo dużej powierzchni i z wieloma atrakcjami (rewelacyjny aquapark i luna park), bezpośrednio przy plaży z Beach Barem. W którą stronę się tu nie obrócić, zachwyca nas coś innego, korytarze i halle hotelu onieśmielają niemal jak w galerii sztuki. Wszystkie powierzchnie w hotelu wypolerowane są na wysoki połysk. Zamiast jednak wymieniać wszystkie atrakcje, które ten hotel oferuje, krócej będzie napisać, czego tu nie ma: czasu na nudę i powodów do narzekania!

  Zakwaterowanie 5,0/5

  Okolica 4,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Filtruj opinie

  Jaroslaw Czerwiec 2019

  Data pobytu: 1.6. - 8.6.2019

  Ocena 5,0/5
  Wszystko na najwyższym poziomie , obsługa pomocna uśmiechnięta , dba o klienta na każdym kroku .Kuchnia międzynarodowa ,codziennie potrawy z całego świata, kucharze przygotowują potrawy na bieżąco ,jedzenie wyśmienite , dobrze doprawione każdy znajdzie coś dla siebie . Drinki jak i alkohole dobrej jakości zawsze ładnie podawane . Soki świeżo wyciskane do śniadania po południem koktajle . Hotel czy
  Całkowita ocena

  Wszystko na najwyższym poziomie , obsługa pomocna uśmiechnięta , dba o klienta na każdym kroku .Kuchnia międzynarodowa ,codziennie potrawy z całego świata, kucharze przygotowują potrawy na bieżąco ,jedzenie wyśmienite , dobrze doprawione każdy znajdzie coś dla siebie . Drinki jak i alkohole dobrej jakości zawsze ładnie podawane . Soki świeżo wyciskane do śniadania po południem koktajle . Hotel czyściutki , zadbany w środku jak i na zewnątrz . Basenów jest kilka z rozrywkowa muzyka jak i w spokojniejszej części dla starszych , zaleta jest aquapark połączony z wesołym miasteczkiem co jest mega atrakcja dla dzieci jak i dorosłych. Animacje w ciągu dnia jak i wieczorem super i dla dzieci jak i dla dorosłych . Plusem jest w restauracji na plaży wieczorami dyskoteka lub muzyka na żywo . Plaża piaszczysta czyściutka , łagodne zejście do morza .

  Zakwaterowanie 5,0/5

  Wyżywienie 5,0/5

  Okolica 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Dagmara Maj 2017

  Data pobytu: 1.4. - 8.4.2017

  Ocena 4,7/5
  Hotel położony na zwartym terenie co daje nam szybki dostęp do całej infrastruktury hotelowej. Urządzony w nieco bajkowy sposób wyzwala w nas uczucie luksusu i prestiżu. Piękne i efektowne oświetlenie, nowoczesne i kolorowe meble oraz liczne ażurowe wykończenia uprzyjemniają nam czas spędzony tutaj. Cały wystrój jest miły dla oka i sprzyja relaksowi. Pokoje bogato wyposażone, z zestawem do parzeni
  Całkowita ocena

  Hotel położony na zwartym terenie co daje nam szybki dostęp do całej infrastruktury hotelowej. Urządzony w nieco bajkowy sposób wyzwala w nas uczucie luksusu i prestiżu. Piękne i efektowne oświetlenie, nowoczesne i kolorowe meble oraz liczne ażurowe wykończenia uprzyjemniają nam czas spędzony tutaj. Cały wystrój jest miły dla oka i sprzyja relaksowi. Pokoje bogato wyposażone, z zestawem do parzenia kawy i herbaty i osobną garderobą w łazience podnoszą jeszcze standard naszego pobytu w tym obiekcie. Duża liczba zjeżdżalni o różnym stopniu trudności pozwala na wodne szaleństwo najmłodszym. Dodatkowo dla dzieci przygotowano lunapark z licznymi atrakcjami, które jeszcze bardziej urozmaici czas spędzony na wakacjach, podczas gdy rodzice będą relaksować się w jakuzzi czy w łaźni tureckiej. Piękny zapach unoszący się na terenie całego kompleksu pobudza nasze zmysły i zwiększa uczucie czystości. Przy basenie rozmieszczona jest bardzo duża ilość ładnych i nowoczesnych leżaków, przez co każdy chętny znajdzie tu miejsce dla siebie bez konieczności większego szukania. Hotel gwarantuje wyżywienie w formie ultra all inclusive, gdzie klient ma dostęp do posiłku nawet o późnej porze a stały dostęp do napoi pozwala zaspokoić nasze pragnienie zarówno w dzień jak i w nocy.

  Zakwaterowanie 4,5/5

  Okolica 5,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

  Halina Styczeń 2016

  Data pobytu: 3.10. - 10.10.2015

  Ocena 4,8/5
  Wybudowany z ogromnym rozmachem, w stylu indyjskim (choć tak naprawdę głównym motywem przewodnim hotelu jest przede wszystkim przepych i luksus). Obiekt położony na bardzo dużej powierzchni i z wieloma atrakcjami (rewelacyjny aquapark i luna park), bezpośrednio przy plaży z Beach Barem. W którą stronę się tu nie obrócić, zachwyca nas coś innego, korytarze i halle hotelu onieśmielają niemal jak w g
  Całkowita ocena

  Wybudowany z ogromnym rozmachem, w stylu indyjskim (choć tak naprawdę głównym motywem przewodnim hotelu jest przede wszystkim przepych i luksus). Obiekt położony na bardzo dużej powierzchni i z wieloma atrakcjami (rewelacyjny aquapark i luna park), bezpośrednio przy plaży z Beach Barem. W którą stronę się tu nie obrócić, zachwyca nas coś innego, korytarze i halle hotelu onieśmielają niemal jak w galerii sztuki. Wszystkie powierzchnie w hotelu wypolerowane są na wysoki połysk. Zamiast jednak wymieniać wszystkie atrakcje, które ten hotel oferuje, krócej będzie napisać, czego tu nie ma: czasu na nudę i powodów do narzekania!

  Zakwaterowanie 5,0/5

  Okolica 4,0/5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 28 °C temperatura w nocy 18 °C

  • Temperatura wody 24 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 27 °C temperatura w nocy 18 °C

  • Pt 27 °C temperatura w nocy 17 °C

  • Sob 27 °C temperatura w nocy 17 °C

  • Ndz 27 °C temperatura w nocy 16 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje:

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień