Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wszyscy obywatele Polski podróżujący do Turcji, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl
 • od 2 466 za os.

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 84 126

  Naszym zdaniem

  Jeden z najlepszych hoteli w tej części tureckiego wybrzeża. Usytuowany na terenie 60000 m kw., otoczony wspaniałym ogrodem przy plaży, oferuje mnóstwo atrakcji dla gości w każdym wieku. Piękne widoki, obszerne i komfortowe pokoje, pałacowy styl. 

  Położenie

  Tuż przy piaszczystej plaży, ok. 9 km od centrum Side - malowniczego kurortu słynącego ze świetnych restauracji oraz antycznych zabytków. Odległość od lotniska - ok. 40 km. 

  Wyposażenie

  Lobby z całodobową recepcją, restauracja główna (dania kuchni międzynarodowej), restauracje a la carte serwujące dania kuchni włoskiej, tureckiej, wschodniej, meksykańskiej oraz owoce morza, bistro, cukiernia, lobby bar, bowling bar, letni bar bar z przekąskami na plaży, letni bar przy basenie, łącza Wi-Fi, windy (hotel ma 6 pięter), odpłatne szybkie łącza Wi-Fi, room service, usługi pralnicze, sklepy, wypożyczalnia samochodów. 

  Pokoje

  Hotel posiada 579 pokoi. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację, balkon, łazienkę (prysznic, suszarka do włosów), telewizję satelitarną, sejf, minibar, zestaw do przygotowania kawy/herbaty,  i telefon.
  Rodzaje pokoi:
  Superior Standard Room - powierzchnia 40-46 m kw. W pokoju znajduje się łóżko dwuosobowe i łóżko jednoosobowe. Rodzaje widoków z balkonu: land view, side sea view, sea view (na ląd, boczny widok na morze, widok na morze). 
  Duplex Family Room - sypialnia rodziców na piętrze wyposażona w łóżko podwójne, a druga sypialnia (na dole) - w 2 łóżka (nie ma drzwi wewnętrznych między pokojami), 2 łazienki. Maksym. dla 4 osób. Widok na ląd lub widok na morze. Powierzchnia - ok. 80 m kw. 
  Family - pokój rodzinny składający się z dwóch sypialni (odzielonych drzwiami) i łazienki. Powierzchnia - ok. 72 m kw. Widok na ląd lub na morze. Zakwaterowanie dla maks. 2 dorosłych i 2 dzieci.
  Royal Alhambra Suite - apartament z widokiem na morze. Powierzchnia - ok. 63m kw. W pokoju znajduje się łóżko francuskie i łóżko pojedyńcze.
  Junior Suite - apartament (sypialnia, salon, 2 łazienki, jacuzzi) z widokiem na morze. Powierzchnia - ok. 63 m kw. Zakwaterowanie dla maks. 2 dorosłych i dziecka. 

  Wyżywienie

  Ultra All Inclusive  - śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, późne śniadania, popołudniowa kawa i ciasto, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe serwowane w wyznaczonych miejscach i godzinach, minibar (napoje bezalkoholowe i piwo). Płatne dodatkowo: świeżo wyciskane soki, napoje butelkowane, alkohole importowane, restauracje a la carte.

  Sport i rozrywka

  Duży basen główny, basen ze zjeżdżalniami (czynne latem), basen kryty i jacuzzi (czynne zimą), sauna, łaźnia turecka, boccia, tenis stołowy, aerobik, rzutki, animacje w ciągu dnia i wieczorem, dyskoteka. Płatne: bilard, kręgle, salon gier, sporty wodne na plaży, zabiegi i masaże w centrum spa.

  Dla dzieci

  Brodziki i zjeżdżalnie wodne (czynne latem), brodzik kryty (czynny zimą), animacje, łóżeczka dziecięce na życzenie (w zależności od dostępności), kid's club (od 1 kwietnia do 31 października). Możliwość odpłatnej indywidualnej opieki nad dzieckiem.

  Uwagi

  Obywatele RP mogą przebywać na terenie Turcji łącznie przez 90 dni. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu. 
  Od 19.04.2022 r. obywatele polscy mogą przylatywać do Turcji także na podstawie ważnego dowodu osobistego.

  COVID

  Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

  Zmiana świadczeń

  Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

  Podróżni z paszportem innym niż polski

  Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

  Warunki wjazdu do kraju

  Aktualnie (stan na maj 2023) wjazd do Turcji jest możliwy bez żadnych ograniczeń covidowych. Nie są wymagane certyfikaty szczepień, ozdrowieńca ani testy. Nie trzeba również wypełniać formularza lokalizacyjnego.

  Oferta pakietowana dynamicznie

  W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
  W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

  Przelot liniami lotniczymi Corendon Airlines/ Sun Express/Turkish Airlines

  Wszystkie oferty do Turcji oparte są o dynamiczne pakietowanie.
  * Przelot liniami CORENDON AIRLINES
  Bagaże zawarte w cenie - 20 kg bagaż rejestrowany + 8 kg bagaż podręczny.
  Warunki przewozu linii lotniczych Corendon: https://www.corendonairlines.com/en/page/travel-information/rules-regulations/rules-for-tickets-and-reservations
  * Przelot liniami SUN EXPRESS
  Bagaże zawarte w cenie - 20 kg bagaż rejestrowany + 8 kg bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 55x40x20 cm.
  Warunki przewozu linii lotniczych Sun Express: https://www.sunexpress.com/en/terms-conditions-sunexpress/
  * Przelot liniami TURKISH AIRLINES
  Bagaże w cenie - tylko bagaż podęczny, 1 sztuka o maksymalnym rozmiarze 55x40x23 cm (szerokość x długość x wysokość) do 8 kg.
  Bagaż rejestrowany 1 sztuka do 23 kg za dodatkową opłatą 250 zł. Zalecamy kupno bagażu rejestrowanego w trakcie dokonywania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji(wykupieniu biletów u przewoźnika) brak jest możliwości dukupienia bagażu rejestrowanego. Jest to możliwe tylko na lotnisku przed wylotem wg taryf za kg obowiązujących w liniach Turkish Airlines.
  Warunki przewozu linii lotniczych Turkish: https://www.turkishairlines.com/
  Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Turcji liniami Corendon Airlines, Turkish Airlines, Sun Express i Enter Air obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.

  Zmiana świadczeń w okresie zimowym

  W okresie zimowym niektóre usługi są niedostępne lub ich działanie ograniczone, szczególnie atrakcje odbywające się na świeżym powietrzu, funkcjonowanie basenów oraz zjeżdżalni wodnych są ograniczone. Również - ze względu na mniejszą liczbę gości - nie działają wszystkie lokale gastronomiczne.

  Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

  Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu. 

  Cena nie zawiera

  Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.
   

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 0 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 1.2 km
  • Odległość od lotniska Lotnisko 44 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Tenis, Siatkówka Tenis tak
  • Zjeżdżalnie Zjeżdżalnie tak
  • Fitness Fitness tak
  • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
  • Bowling Bowling tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
  • Wifi Wifi tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 4,5 / 5
  Travelplanet

  Bardzo Dobry (Na podstawie 383 opinii)

  Zakwaterowanie 4,6 / 5

  Wyżywienie 4,4 / 5

  Okolica 4,7 / 5

  Cena 4,5 / 5

  Informacje dotyczące weryfikacji opinii

  98. najwyższa ocena z 590 hoteli w Side

  Klient chciał pozostać anonimowy

  Ocena 5,0 / 5

  Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 17.8. - 23.8.2023 Oceniono: Sierpień 2023

  Royal Alhambra Palace Ocena: 5/5 Turcja, Side

  Laureat Konkursu Opinii

  Super, polecam, niema się do czego przyczepić.

  Super, polecam, niema się do czego przyczepić.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  POLECAM

  Wyżywienie
  Super

  Obsługa w hotelu
  Super obsługa!

  Plaża
  Piękna plaża, piaszczysta

  Czy ta recenzja była pomocna? (4) (1)

  Veronika L. M.

  Ocena 5,0 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 21.11. - 28.11.2023 Oceniono: Grudzień 2023

  Royal Alhambra Palace Ocena: 5/5 Turcja, Side

  Spędziliśmy cudowny tydzień, hotel ma piękne, czyste i uporządkowane otoczenie z bogatą elegancją, ze względu na poza sezonem obecna była minimalna liczba osób, ale wszystkie usługi były świadczone tak, jakby była pełna sala, szeroki wybór pysznego jedzenia, 5*odpowiednia obsługa, przyjazny personel

  Spędziliśmy cudowny tydzień, hotel ma piękne, czyste i uporządkowane otoczenie z bogatą elegancją, ze względu na poza sezonem obecna była minimalna liczba osób, ale wszystkie usługi były świadczone tak, jakby była pełna sala, szeroki wybór pysznego jedzenia, 5*odpowiednia obsługa, przyjazny personel

  Zakwaterowanie 4,8 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Park, plaża i cały hotel są czyste i pięknie zagospodarowane, a wykwalifikowana obsługa każdego dnia dba o czystość i komfort gości.

  Wyżywienie
  Różnorodność pysznych dań i deserów

  Obsługa w hotelu
  Łaźnia turecka, sauna parowa, sauna na podczerwień, wellness, masaże, wszystko na wysokim poziomie w pięknym otoczeniu

  Plaża
  Pàrpercent spacer po czystej, piaszczystej plaży wyposażonej w łóżka na terenie krajobrazowym z cieniem

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (2) (1)

  Filtruj opinie

  Klient chciał pozostać anonimowy

  Ocena 5,0 / 5

  Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 17.8. - 23.8.2023 Oceniono: Sierpień 2023

  Royal Alhambra Palace Ocena: 5/5 Turcja, Side

  Laureat Konkursu Opinii

  Super, polecam, niema się do czego przyczepić.

  Super, polecam, niema się do czego przyczepić.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  POLECAM

  Wyżywienie
  Super

  Obsługa w hotelu
  Super obsługa!

  Plaża
  Piękna plaża, piaszczysta

  Czy ta recenzja była pomocna? (4) (1)

  Veronika L. M.

  Ocena 5,0 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 21.11. - 28.11.2023 Oceniono: Grudzień 2023

  Royal Alhambra Palace Ocena: 5/5 Turcja, Side

  Spędziliśmy cudowny tydzień, hotel ma piękne, czyste i uporządkowane otoczenie z bogatą elegancją, ze względu na poza sezonem obecna była minimalna liczba osób, ale wszystkie usługi były świadczone tak, jakby była pełna sala, szeroki wybór pysznego jedzenia, 5*odpowiednia obsługa, przyjazny personel

  Spędziliśmy cudowny tydzień, hotel ma piękne, czyste i uporządkowane otoczenie z bogatą elegancją, ze względu na poza sezonem obecna była minimalna liczba osób, ale wszystkie usługi były świadczone tak, jakby była pełna sala, szeroki wybór pysznego jedzenia, 5*odpowiednia obsługa, przyjazny personel

  Zakwaterowanie 4,8 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Park, plaża i cały hotel są czyste i pięknie zagospodarowane, a wykwalifikowana obsługa każdego dnia dba o czystość i komfort gości.

  Wyżywienie
  Różnorodność pysznych dań i deserów

  Obsługa w hotelu
  Łaźnia turecka, sauna parowa, sauna na podczerwień, wellness, masaże, wszystko na wysokim poziomie w pięknym otoczeniu

  Plaża
  Pàrpercent spacer po czystej, piaszczystej plaży wyposażonej w łóżka na terenie krajobrazowym z cieniem

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (2) (1)

  Tamás Z.

  Ocena 4,8 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 26.10. - 2.11.2023 Oceniono: Listopad 2023

  Royal Alhambra Palace Ocena: 5/5 Turcja, Side

  Ogólnie spędziliśmy w hotelu bardzo przyjemny tydzień. Staraliśmy się korzystać z wielu możliwości, jakie daje nam dom, ale też jeździliśmy na wycieczki i sami się organizowaliśmy. Udało nam się miło spędzić czas, morze było idealne także do kąpieli.

  Ogólnie spędziliśmy w hotelu bardzo przyjemny tydzień. Staraliśmy się korzystać z wielu możliwości, jakie daje nam dom, ale też jeździliśmy na wycieczki i sami się organizowaliśmy. Udało nam się miło spędzić czas, morze było idealne także do kąpieli.

  Zakwaterowanie 4,5 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 4,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Na pierwszy rzut oka nasze mieszkanie nie wydawało się zbyt przestronne, widok także na sąsiednią działkę, ale szybko się zaaklimatyzowaliśmy i funkcjonowało bez zarzutu i komfortowo. Z czystością nie było żadnych problemów, sprzątanie, porządek, wymiana różnych potrzebnych rzeczy odbywała się na bieżąco.

  Wyżywienie
  Obsługa bez zarzutu, zarówno jeśli chodzi o jedzenie jak i napoje. Zarówno w porze lunchu, jak i kolacji dostępny był szeroki wybór dań głównych, dodatków, sałatek i owoców. Myślę, że nawet najbardziej delikatny gość znalazł coś dla siebie. Pragnę podkreślić słodycze i arcydzieła cukiernicze, które każdego dnia pojawiały się na stole, zwieńczając doznania gastronomiczne. Na początku podchodziliśmy do drinków ostrożnie, nie wiedzieliśmy, co wchodzi w skład usługi i za co się płaci. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu nie mogliśmy poprosić o drinka, po czym zapytaliby o numer naszego pokoju, stawiając pewne wymagania finansowe. Można śmiało stawiać koktajle zarówno o tematyce alkoholowej, jak i bezalkoholowej.

  Obsługa w hotelu
  Wśród usług wyróżniłbym wieczorną animację. Po obiedzie, jeśli walczyłeś z dziećmi w zjeżdżalnię, gigantyczne koło, różne wirujące i obracające się elementy gry, a mini dyskoteka dobiegła końca, wieczorami można było zobaczyć bardzo wysokiej jakości występy taneczne i akrobatyczne.

  Plaża
  Jak wspomniałem pogoda dopisała, można było spokojnie popływać w morzu. Plaża była schludna, zawsze był dostępny leżak, woda powoli się pogłębiała i była piaszczysta. Można skorzystać z baru na plaży, można też zjeść w formie bufetu przy krytych basenach. Chciałbym tutaj zaznaczyć, że baseny nie były podgrzewane, były znacznie zimniejsze niż morze.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

  János N.

  Ocena 5,0 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 18.10. - 25.10.2023 Oceniono: Listopad 2023

  Royal Alhambra Palace Ocena: 5/5 Turcja, Side

  Profesjonalna obsługa, czysty i schludny hotel, mogę go tylko polecić.

  Profesjonalna obsługa, czysty i schludny hotel, mogę go tylko polecić.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

  Klient chciał pozostać anonimowy

  Ocena 4,8 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 23.10. - 30.10.2023 Oceniono: Listopad 2023

  Royal Alhambra Palace Ocena: 5/5 Turcja, Side

  Ładny, duży hotel, bardzo przyjazny personel, jedzenie 24 godziny na dobę.

  Ładny, duży hotel, bardzo przyjazny personel, jedzenie 24 godziny na dobę.

  Zakwaterowanie 4,3 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Zakwaterowanie było czyste, pokoje były duże, niektóre wyposażenie łazienki były starsze, ale funkcjonalne. Lodówka w minibarze uzupełniana codziennie.

  Wyżywienie
  Jedzenie było fantastyczne, wszystkiego było dużo, każdego wieczoru inny temat przewodni. Każdy znajdzie to, co mu się podoba.

  Obsługa w hotelu
  W hotelu znajduje się SPA z możliwością skorzystania z masaży, masaży warto spróbować. Salon fryzjerski, siłownia z dużą ilością maszyn i sala gier (za żetony). Karuzele i bezpłatny samochodzik, a także zjeżdżalnie wodne są doskonałe. Wszystko bez kolejek.

  Plaża
  Czysty i naprawdę duży.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (2)

  Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

  Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

  Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

  +48 71 771 76 83

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 20 °C temperatura w nocy 14 °C

  • Temperatura wody 17 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 17 °C temperatura w nocy 13 °C

  • Poniedziałek 17 °C temperatura w nocy 13 °C

  • Wtorek 18 °C temperatura w nocy 14 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień

  Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować