Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wszyscy obywatele Polski podróżujący do Turcji, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl
 • Hotel Port Side Hotel Resort

  Ocena: 5/5

  Turcja, Side, Side

  Więcej o hotelu

  od 1 900 za os.

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 78 660

  Naszym zdaniem

  Znakomity hotel o nowoczesnej architekturze, świetnie usytuowany: blisko plaży, przystanków komunikacji miejskiej, sklepików. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą połączyć relaks ze zwiedzaniem, rozrywką, zakupami.

  Położenie

  Ok. 200 m od plaży (bezpłatne leżaki, specjalne daszki, ręczniki), 7 km od Side, 11 km od Manavgat, 70 km od lotniska.

  Wyposażenie

  Lobby, recepcja (24 h), restauracja główna z tarasem, 2 restauracje a'la carte (włoska, turecka), lobby bar, bar przy basenie, cukiernia, wypożyczalnia samochodów, pralnia, sklepiki, minimarket, sala TV, kantor wymiany walut, bezpłatne Wi-Fi, odpłatny kącik internetowy, salon fryzjerski, room-service.    

  Pokoje

  Standardowe - sypialnia, łazienka (prysznic, suszarka), klimatyzacja, telefon, TV sat LCD, sejf (odpłatnie), Wi-Fi, minibar, zestaw do parzenia kawy/herbaty, balkon. Powierzchnia - ok. 32 m kw.
  Family 2 bedrooms (ok. 40 m2) - 2 pokoje połączone drzwiami przesuwanymi, wyposażenie jak w pokoju standardowym, 2 telewizory, powierzchnia - ok. 42 m kw.

  Wyżywienie

  All inclusive (10:00 - 00:00) - śniadania, póżne śniadania,  obiady, kolacje w formie bufetów (restauracja główna), przekąski ciepłe i zimne w ciągu dnia i w nocy (24:00 - 01:00), popołudniowa kawa/herbata, wypieki, herbata, kawa filtrowana, kawa po turecku, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe serwowane do północy, napoje bezalkoholowe i woda w minibarze, kolacja w restauracji a'la carte (wymagana wcześniejsza rezerwacja).

  Sport i rozrywka

  Kompleks basenów zewnętrznych, dwie zjeżdżalnie wodne, podgrzewany basen kryty w sezonie zimowym, siłownia, sauna, łaźnia, hammam, tenis stołowy, rzutki, aerobik, lekki program animacyjny, dyskoteka. Odpłatnie: bilard, zabiegi kosmetyczne, sporty wodne. 

  Dla dzieci

  Basen wewnętrzyny podgrzewany, wydzielona część dla dzieci w basenie krytym, miniklub, plac zabaw, sala zabaw. 

  Uwagi

  Obywatele RP mogą przebywać na terenie Turcji łącznie przez 90 dni. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu. 
  Od 19.04.2022 r. obywatele polscy mogą przylatywać do Turcji także na podstawie ważnego dowodu osobistego.

  COVID

  Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

  Zmiana świadczeń

  Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

  Podróżni z paszportem innym niż polski

  Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

  Warunki wjazdu do kraju

  Aktualnie (stan na maj 2023) wjazd do Turcji jest możliwy bez żadnych ograniczeń covidowych. Nie są wymagane certyfikaty szczepień, ozdrowieńca ani testy. Nie trzeba również wypełniać formularza lokalizacyjnego.

  Oferta pakietowana dynamicznie

  W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
  W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

  Przelot liniami lotniczymi Corendon Airlines/ Sun Express/Turkish Airlines

  Wszystkie oferty do Turcji oparte są o dynamiczne pakietowanie.
  * Przelot liniami CORENDON AIRLINES
  Bagaże zawarte w cenie - 20 kg bagaż rejestrowany + 8 kg bagaż podręczny.
  Warunki przewozu linii lotniczych Corendon: https://www.corendonairlines.com/en/page/travel-information/rules-regulations/rules-for-tickets-and-reservations
  * Przelot liniami SUN EXPRESS
  Bagaże zawarte w cenie - 20 kg bagaż rejestrowany + 8 kg bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 55x40x20 cm.
  Warunki przewozu linii lotniczych Sun Express: https://www.sunexpress.com/en/terms-conditions-sunexpress/
  * Przelot liniami TURKISH AIRLINES
  Bagaże w cenie - tylko bagaż podęczny, 1 sztuka o maksymalnym rozmiarze 55x40x23 cm (szerokość x długość x wysokość) do 8 kg.
  Bagaż rejestrowany 1 sztuka do 23 kg za dodatkową opłatą 250 zł. Zalecamy kupno bagażu rejestrowanego w trakcie dokonywania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji(wykupieniu biletów u przewoźnika) brak jest możliwości dukupienia bagażu rejestrowanego. Jest to możliwe tylko na lotnisku przed wylotem wg taryf za kg obowiązujących w liniach Turkish Airlines.
  Warunki przewozu linii lotniczych Turkish: https://www.turkishairlines.com/
  Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Turcji liniami Corendon Airlines, Turkish Airlines, Sun Express i Enter Air obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.

  Zmiana świadczeń w okresie zimowym

  W okresie zimowym niektóre usługi są niedostępne lub ich działanie ograniczone, szczególnie atrakcje odbywające się na świeżym powietrzu, funkcjonowanie basenów oraz zjeżdżalni wodnych są ograniczone. Również - ze względu na mniejszą liczbę gości - nie działają wszystkie lokale gastronomiczne.

  Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

  Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu. 

  Cena nie zawiera

  Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.
   

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną telefoniczną opiekę lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 100 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 7 km
  • Odległość od lotniska Lotnisko 65 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Surfing Surfing tak
  • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
  • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
  • Fitness Fitness tak
  • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak
  • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
  • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak
  • Siatkówka Siatkówka tak
  • Wifi Wifi tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 4,7 / 5
  Travelplanet

  Bardzo Dobry (Na podstawie 7 opinii)

  Zakwaterowanie 4,8 / 5

  Wyżywienie 4,8 / 5

  Okolica 4,2 / 5

  Cena 4,6 / 5

  Informacje dotyczące weryfikacji opinii

  55. najwyższa ocena z 590 hoteli w Side

  Vladimír V.

  Ocena 4,8 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 5.8. - 10.8.2023 Oceniono: Sierpień 2023

  Port Side Hotel Resort Ocena: 5/5 Turcja, Side

  Piękny relaksujący wypoczynek - polecamy szczególnie dzieciom ze względu na łagodne zejście do plaży.Jedyny mały minus to brak znajomości języka angielskiego w hotelu (co jest bardziej przeznaczone dla klientów z Niemiec), ale zawsze jakoś się dogadamy.

  Piękny relaksujący wypoczynek - polecamy szczególnie dzieciom ze względu na łagodne zejście do plaży.Jedyny mały minus to brak znajomości języka angielskiego w hotelu (co jest bardziej przeznaczone dla klientów z Niemiec), ale zawsze jakoś się dogadamy.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Doskonała czystość

  Wyżywienie
  Doskonałe jedzenie przez całe wakacje

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Martin K.

  Ocena 4,9 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 17.6. - 25.6.2023 Oceniono: Lipiec 2023

  Port Side Hotel Resort Ocena: 5/5 Turcja, Side

  5*

  5*

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 4,5 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Hotel jest nadal w dobrym stanie

  Wyżywienie
  Należy dodać informację o produktach bezglutenowych i bez laktozy

  Obsługa w hotelu
  5*

  Plaża
  Czystość z dużą ilością leżaków

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Filtruj opinie

  Vladimír V.

  Ocena 4,8 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 5.8. - 10.8.2023 Oceniono: Sierpień 2023

  Port Side Hotel Resort Ocena: 5/5 Turcja, Side

  Piękny relaksujący wypoczynek - polecamy szczególnie dzieciom ze względu na łagodne zejście do plaży.Jedyny mały minus to brak znajomości języka angielskiego w hotelu (co jest bardziej przeznaczone dla klientów z Niemiec), ale zawsze jakoś się dogadamy.

  Piękny relaksujący wypoczynek - polecamy szczególnie dzieciom ze względu na łagodne zejście do plaży.Jedyny mały minus to brak znajomości języka angielskiego w hotelu (co jest bardziej przeznaczone dla klientów z Niemiec), ale zawsze jakoś się dogadamy.

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Doskonała czystość

  Wyżywienie
  Doskonałe jedzenie przez całe wakacje

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Martin K.

  Ocena 4,9 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 17.6. - 25.6.2023 Oceniono: Lipiec 2023

  Port Side Hotel Resort Ocena: 5/5 Turcja, Side

  5*

  5*

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 4,5 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Hotel jest nadal w dobrym stanie

  Wyżywienie
  Należy dodać informację o produktach bezglutenowych i bez laktozy

  Obsługa w hotelu
  5*

  Plaża
  Czystość z dużą ilością leżaków

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Jaroslav H.

  Ocena 4,8 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 19.6. - 26.6.2023 Oceniono: Lipiec 2023

  Port Side Hotel Resort Ocena: 5/5 Turcja, Side

  Wielokrotnie zadowolony

  Wielokrotnie zadowolony

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  OK

  Wyżywienie
  Zadowolona

  Obsługa w hotelu
  OK

  Plaża
  Piaskowaty, szeroki

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Mirosław Szurmiej

  Ocena 5,0 / 5

  Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 3.12. - 10.12.2022 Oceniono: Grudzień 2022

  Port Side Hotel Resort Ocena: 5/5 Turcja, Side

  W Polsce zima - szaruga i plucha. Trzy godziny lotu z Gdańska - słońce i ciepło, choć nie upalnie. Można naładować "akumulatory" na resztę zimy i odpocząć od typowej pogody o tej porze roku w kraju. Polecam

  W Polsce zima - szaruga i plucha. Trzy godziny lotu z Gdańska - słońce i ciepło, choć nie upalnie. Można naładować "akumulatory" na resztę zimy i odpocząć od typowej pogody o tej porze roku w kraju. Polecam

  Zakwaterowanie 5,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Komfortowe warunki, czysto, schludnie, cicha okolica.

  Wyżywienie
  Duży wybór posiłków i napoi, różnorodność smaków.

  Obsługa w hotelu
  życzliwa i uprzejma obsługa. Swobodny dostęp do strefy SPA - basen, sauny, hammam.

  Plaża
  Plaża - ok. 300 m od hotelu, o tej porze roku nie była zatłoczona, swobodny dostęp do leżaków. Duża i piaszczysta. Woda w morzu na tyle ciepła - ok.20 stopni - umożliwia kąpiele morskie nawet w grudniu. Dla "morsów" zbyt ciepła.

  Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

  Mariusz B.

  Ocena 4,5 / 5

  Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 3.8. - 8.8.2022 Oceniono: Sierpień 2022 Opinia konkursowa

  Port Side Hotel Resort Ocena: 5/5 Turcja, Side

  Wybór tego hotelu to doskonały wybór. Wszystko na wysokim poziomie, bardzo blisko do morza w porównaniu do innych obiektów. Miło spędzony czas, choć brakowało mi tej oryginalnej tureckiej kultury, która chciałem zobaczyć, pewne dlatego ze to obszar turystyczny. Przez większość czasu czułem się jakbym pojechał do Berlina a nie Turcji. Udało się nam zorganizować wycieczkę statkiem po morzu i skuterem wodnym, co było miła odskocznia od zabudowy.

  Wybór tego hotelu to doskonały wybór. Wszystko na wysokim poziomie, bardzo blisko do morza w porównaniu do innych obiektów. Miło spędzony czas, choć brakowało mi tej oryginalnej tureckiej kultury, która chciałem zobaczyć, pewne dlatego ze to obszar turystyczny. Przez większość czasu czułem się jakbym pojechał do Berlina a nie Turcji. Udało się nam zorganizować wycieczkę statkiem po morzu i skuterem wodnym, co było miła odskocznia od zabudowy.

  Zakwaterowanie 4,5 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Cena 4,5 / 5

  Zakwaterowanie
  Pokój bardzo przestronny i ładnie urządzony, a klimatyzacja w pokoju to cud techniki, który koił żar tamtych klimatów. Bardzo komfortowy sen.

  Wyżywienie
  Restauracja w hotelu serwuje co dziennie i o różnych porach, różne dania, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mnóstwo do wyboru sałatek, sosów, owoców etc. Warto spróbować wszystkiego po trochę. Drinki średnio mi smakowały, ale to tylko moja ocena.

  Obsługa w hotelu
  Turecka obsługa bardzo jest nastawiona na komunikację w języku niemieckim. Imprezy wieczorne, tez w tym języku były przedstawiane. Obsługa bardzo kulturalna. Super.

  Plaża
  Blisko hotelu, prywatne leżaki i bar. Woda w morzu średnio czysta. Prowadzą usługi atrakcji wodnych i powietrznych tzn. motorówka ciągnie spadochron z turystami.

  Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

  Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

  Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

  Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

  +48 71 771 76 83

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 19 °C temperatura w nocy 14 °C

  • Temperatura wody 17 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 17 °C temperatura w nocy 13 °C

  • Poniedziałek 17 °C temperatura w nocy 13 °C

  • Wtorek 18 °C temperatura w nocy 13 °C

  • Środa 17 °C temperatura w nocy 13 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień

  Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować