Cengerkoy: Znaleźliśmy dla Ciebie 1 hotel

Sortuj według

Calido Maris Turcja, Side, Cengerkoy

Ocena 3,7 / 5
Calido Maris opinie

Świetny (oceniony przez 121 osób)

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 3,7 / 5

Okolica 3,3 / 5

Cena 3,7 / 5

Aneta K. Październik 2022

Data pobytu: 07.10. - 14.10.2022

Ocena 4,5 / 5
Hotel idealny dla rodzin z dziećmi. Czysto, smacznie, obsługa bardzo sympatyczna.
Całkowita ocena

Hotel idealny dla rodzin z dziećmi. Czysto, smacznie, obsługa bardzo sympatyczna.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokoje ładne, czyste, klimatyzacja, łóżeczko dla dziecka.

Wyżywienie
Smacznie, świeżo, roznorodnie

Obsługa w hotelu
Free WiFi w lobby

Plaża
Piaszczysto żwirowa plaża odbiera trochę komfortu, morze bardzo ciepłe lecz szybko jest głęboko. Dno kamieniste.

Damian Szwarc Sierpień 2022

Data pobytu: 12.08. - 19.08.2022

Ocena 3,9 / 5
Ogólnie wakacje jak i cały pobyt udany . Wycieczki fakultatywne fajne, choć nie podoba mi się ich łączenie z objazdami po bazarach czy też jubilerach . Na moje strata czasu kosztem sedna wycieczki . Dwa ostatnie dni pobytu męczyłem się z zapaleniem ucha i choć mieliśmy wykupioną polisę to dodzwonić się tam to dla mnie okazała się sprawa niemożliwa także pomocy lekarskiej na miejscu nie otrzymałem(
Całkowita ocena

Ogólnie wakacje jak i cały pobyt udany . Wycieczki fakultatywne fajne, choć nie podoba mi się ich łączenie z objazdami po bazarach czy też jubilerach . Na moje strata czasu kosztem sedna wycieczki . Dwa ostatnie dni pobytu męczyłem się z zapaleniem ucha i choć mieliśmy wykupioną polisę to dodzwonić się tam to dla mnie okazała się sprawa niemożliwa także pomocy lekarskiej na miejscu nie otrzymałem(wytrzymałem dzięki tabletkom przeciwbólowym zabranym z Polski i tu dopiero rozpocząłem leczenie. Kontakt z rezydentką praktycznie cały czas nawet w nocy .

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 3,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Tu narzekać za bardzo nie mogę, jedynie w pokoju rodzinnym który mieliśmy , to brak głównych drzwi z korytarza do łazienki i toalety, jakiś dziwny pomysł na oddzielanie kabiny WC/Prysznica/ Toalety jakimiś szklanymi mlecznymi drzwiami

Wyżywienie
Jedzenia naprawdę ogrom , bogata różnorodność i dla każdego coś się znajdzie. Mi najmniej odpowiadały śniadania na których nie było polskich czy też europejskich wędlin i serów no i smażone na bieżąco jajka w których sporo było skorupek , reszta naprawdę OK.

Obsługa w hotelu
Myślę, że jak na Tureckie standardy jest OK , czysto schludnie i bardzo miła obsługa

Plaża
Bardzo fajna plaża ,trochę kamienista ale czysta i na bieżąco sprzątana. Leżaki za darmo poza tym stałe parasole taka zacieniająca konstrukcja także nieodpłatnie dostępna dla gości hotelu. Bar na plaży też niczego sobie , przez cały dzień dostępne są napoje bez i alkoholowe a w określonych godzinach także jedzenie (frytki, spaghetti, hamburgery itd.)

Wszystkie opinie o hotelu