Çenger: hotele z opiniami, znaleziono 2 hotele

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

Concordia Celes Turcja, Alanya, Çenger

Ocena 3,4 / 5
Concordia Celes opinie

Dobry (oceniony przez 54 osób)

Zakwaterowanie 3,2 / 5

Wyżywienie 3,3 / 5

Okolica 3,7 / 5

Cena 3,5 / 5

Michaela Pauderová

Niezweryfikowana opinia

Całkiem byłam zadowolona. Psuł to ale smród - chyba z powodu odpadu.

Całkiem byłam zadowolona. Psuł to ale smród - chyba z powodu odpadu.

Zakwaterowanie
Hotel ma dwa budynki, więc dla tych z was, którzy lubicie apartmany, nie jest przeznaczony. Wyposażenie jest nowoczesn, czyste. Pokoje wyposażone są w klimatyzację (indywidualna), suszarkę do włosów, otrzymacie także szampon (małe opakowanie). Balkon jest mniejszy, ale wystarczy. Na stronach internetoych hotelu znajdziecie, że wszystkie pokoje mają widok na morze ? nie wierzcie temu, tak nie jest. Posprzątane było codziennie. Ręczniki zmieniali często (teraz nie wiem, ile). W pokoju jest także telewizor, gdzie są tureckie programy muzczne. Głównie wieczorem w pokoju bardzo śmierdziało nam. Po skragach (nasz pokój nie był jedynym) smród zniknął, ale za dwa dni znowu pojawił się. Coś takiego nie miałoby się przytrafiać w 4* hotelu. W Turcji oznaczają go nawet jako 5*, nie ma mowy ? mógłby mieć tak 3-4*!!!!

Wyżywienie
Właśnie ta bardzo zawiodła mnie. W 3* Green Fugle smakowało mi więcej! Znajdziecie tutaj różne jarzyny ? ale na Green Fugle nie ma, z owoców tylko arbuz, to jest słabe i desery, których nie jadłam. Przy śniadaniu było także pieczywo, to sprawiło mi radość. Śniadanie było całkiem dobře, mogłam znaleźć tam nawet ryż w mleku, musli, śniadaniowe cereálie, dżemy, miód, ser i arbuzy. Nie jest tutaj ale możliwość zakupienia ?fresh? soków. Śniadanie dla spóźnialskich jest trochę chudsza. Jest tam kilka barków, gdzie podają napoje alkoholowe i bezalkoholwe, ale znowu brakują soki, znajdziecie tutaj tylko pres syropy. Dopołudnia i popołudniu jest w barze bliżej plaży przekąska ? hamburgery, frytki, jarzyny i popołudniu ciastka. Jakaś Turczynka piecze tam wspaniałe placki, były najlepszym jedzeniem z całego hotelu. Nie jest problem zabrać jedzenie lub picie z sobą do pokoju, ale w barze nie dają do butelki.

Obsługa w hotelu
Personel całkiem przyjemny, ale natrętni kelnerzy, którzy ciągle chcą iść na dyskotekę. W trakcie dnia przebiegają programy animacyjne i wieczorem show. Spotkaliśmy tam animatora z hotelu Green Fugla, więc maksymalne zadowolenie. W hotelu Green Fugla byliśmy w zeszłym roku. Rano była gimanstyka poranna, potem siatkówka, taniec przy basenie (najlepszy), popołudniu gimanstyka wodna, polo wodne, strzałki a potem znowu club dance. Wieczorne show były również dobře, ale większości w języku rosyjskim (Rosjanie tam rozciągają się, zaczynam je nienawidzieć). Wszyscy krzyczą na was ?dziewuszka?, okropne. Potem pozwolicie przemówić na Rosjana po angielsku a on zrobi minę, że jesteście zupełni mimo, kiedy nie umiecie po rosyjsku i nie odpowie wam. Animacje były najlepsze ze wszystkich. Odwiedziłam także kąpiele tureckie Hammam. Kosztowały 25 E od osoby. Najpierw zrobią wam perliny, potem wykąpią was w pianie, potem idziecie na masaż olejową ? bardzo dobra, a w końcu maska na twarz ? wspaniałe.

Plaża
Na plażę przechodzi się ogrodem hotelowym. Najpierw jest piaszczysta, ale w morzu są kamyki. Morze jest cudownie czyste i ciepłe, ale wstęp do morza jest zły ? zaraz głęboko. Jest tutaj całkiem mało leżaków, ale można to wytrzymać. Przy basenie jest ich również mało a chociaż zamówicie sobie, Rosjanie wam je zabiorą. Baseny tam jest tylko jeden, nie dwa, jak jest podawane w katalogu. Dla ujaśnienia: 1 na zewnątrz dla dorosłych, 1 na zewnątrz dla małych dzieci, 1 wewnątrz.

Ogólne wrażenie
Ogólne wrażenie - dobre, ale już tylko z powodu tego smrodu nie powróciłabym do tego hotelu. Są tam także małe możliwości, jeśli chodzi o zakupy, parę sklepów, chyba 500m od hotelu. Najlepsze jest pojechać do Absallaru, ponieważ jest bliżej niż Alanye. Autobusy-Dolmusze jeżdżą co 5 minut a kosztują od 1,5-3E. Mogę hotel polecić wam, ale myślę, że znajdzie się lepszy 4*.

Viktória Varga

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 11.10. - 18.10.2022 Oceniono: Październik 2022

brak opinii opisowej

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 2,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Wszystkie opinie o hotelu

Master Family Club Turcja, Çenger

Master Family Club opinie

Nie oceniony (oceniony przez 0 osób)

Matúš G.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 18.7. - 28.7.2022 Oceniono: Sierpień 2022

brak opinii opisowej

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Wszystkie opinie o hotelu