Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Świetnie
Świetnie
Fajne, przyjemna
WyżywienieBardzo dobre
ZakwaterowanieRewelacja
UsługiWystarczające
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 242 zł za os.
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Bardzo Dobry (Na podstawie 196 opinii)
154. najwyższa ocena z 350 hoteli w Side
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Świetnie
Świetnie
Fajne, przyjemna
WyżywienieBardzo dobre
ZakwaterowanieRewelacja
UsługiWystarczające
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Nikolaj Č.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026
Doskonały
Doskonały
W porządku
WyżywienieDoskonały
ZakwaterowanieDoskonały
UsługiDoskonały
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)
Filtruj opinie
Agnieszka T.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Wakacje udane, fajna lokalizacja hotelu.
Wakacje udane, fajna lokalizacja hotelu.
Plaża blisko hotelu, non stop kursują busikiem niestety czystosc plaży sporo do poprawy.
WyżywienieWyżywienie nie ciekawe, nie chodzi o to ze monotonne ale nie bylo w czym wybierać. Nie wspomnę ze brak menu dla dzieci. Budka z lodami otwarta w wybranej godzinie z mega kolejkami, a kawa zwykła rozpuszczalna bo ekspresy ciągle nieczynne.
ZakwaterowanieHotel wymaga remontu.czystosc pozostawia wiele do życzenia.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Gábor Kálmán N.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Wybraliśmy go ponownie głównie ze względu na morze, słońce i stosunkowo krótki czas podróży. Oczywiście, stosunek ceny do jakości również odegrał rolę. Kiedyś napiwek był ceną za uprzejmość i dodatkową uwagę. Dziś nawet podstawowa obsługa nie jest bez niego widoczna. To trochę psuje przyjemność z wakacji.
Wybraliśmy go ponownie głównie ze względu na morze, słońce i stosunkowo krótki czas podróży. Oczywiście, stosunek ceny do jakości również odegrał rolę. Kiedyś napiwek był ceną za uprzejmość i dodatkową uwagę. Dziś nawet podstawowa obsługa nie jest bez niego widoczna. To trochę psuje przyjemność z wakacji.
Hotel posiada własną plażę (ponieważ nie leży bezpośrednio nad morzem), gdzie serwowane jest piwo, wino, woda i lunch. Morze jest piaszczyste i stopniowo się pogłębia. Jest to również idealne miejsce dla małych dzieci. Między hotelem a plażą kursuje golfowy wózek, choć prawie zawsze jest pełny.
WyżywienieOpieka była odpowiednia, choć zdarzały się drobne błędy.
ZakwaterowanieWygląda na to, że hotel kiedyś należał do wyższej kategorii. Jego elementy architektoniczne i wizualne sugerują luksus na pierwszy rzut oka, ale niestety już widać ślady erozji. Po przyjeździe dostaliśmy pokój, w którym nie działała spłuczka w toalecie, dozowniki mydła nie były pełne, klamka od drzwi balkonowych została w mojej ręce, a szyba oddzielająca balkon była niedostępna. Zgłosiłem to w recepcji, ale zajęli się sprawą z typową dla siebie powolnością. Kiedy złożyłem nieco bardziej stanowczą skargę, byli oburzeni, ale stosunkowo szybko usunęli usterki. Nie mogli nam dać pokoju zastępczego, otrzymaliśmy go dopiero następnego dnia. Był on jednak w gorszym stanie, więc go nie przyjąłem.
UsługiHotel jest mniejszy niż przeciętny. Oferuje trzy baseny ze zjeżdżalniami dla dzieci. Sauna i hammam są bezpłatne, a siłownia jest wyjątkowo dobrze wyposażona. Kawa w restauracji i barach jest słaba, ale w hotelu znajduje się przytulna kawiarnia, w której można napić się dobrej kawy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Irena T.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Hotel wygląda pięknie, ale w środku jest wiele do poprawy. Nie dorównuje hotelowi 5*. Na korytarzach są obrzydliwie brudne wykładziny, ściany łuszczą się, a pokoje są bardzo zniszczone. Jedzenie jest zawsze takie samo, desery są sztuczne, a kawa z automatu jest obrzydliwa. Nie wrócilibyśmy. Transport na plażę kursował tylko sporadycznie.
Hotel wygląda pięknie, ale w środku jest wiele do poprawy. Nie dorównuje hotelowi 5*. Na korytarzach są obrzydliwie brudne wykładziny, ściany łuszczą się, a pokoje są bardzo zniszczone. Jedzenie jest zawsze takie samo, desery są sztuczne, a kawa z automatu jest obrzydliwa. Nie wrócilibyśmy. Transport na plażę kursował tylko sporadycznie.
Brak sprzątania na prywatnej plaży, wszędzie pełno insektów
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Sandra H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Piękne otoczenie hotelu, tj. baseny (piękne, czyste), miejsca do siedzenia itp. Czyste toalety przy basenie i na plaży, utrzymywane w ciągłej czystości, to muszę podkreślić.
Piękne otoczenie hotelu, tj. baseny (piękne, czyste), miejsca do siedzenia itp. Czyste toalety przy basenie i na plaży, utrzymywane w ciągłej czystości, to muszę podkreślić.
Morze jest idealne dla dzieci i osób nieumiejących pływać – bardzo długa, płytka woda, ale ogólnie morze jest cudowne i czyste
WyżywienieKlasyczny all inclusive, ale prawdopodobnie najmniej urozmaicone jedzenie ze wszystkich hoteli, w których kiedykolwiek byliśmy. Brakowało dań obiadowych, które są powszechne w Turcji (grill itp.), brakowało też owoców, takich jak świeżo krojone melony w ciągu dnia na plaży lub przy basenach, ale ogólnie było w porządku, ciasteczka były pyszne :-)
ZakwaterowanieKlasyka Turcji - brudna łazienka, włosy w pokoju na podłodze i w szufladach, stare meble, więc podłoga jest zniszczona, ale ogólnie rzecz biorąc meble najlepsze dni już za nimi...
UsługiStandard, miła obsługa, poza kilkoma osobami
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Świetnie
Świetnie
Fajne, przyjemna
WyżywienieBardzo dobre
ZakwaterowanieRewelacja
UsługiWystarczające
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...