Ramada Resort Side Ocena: 4/5
od 1 106 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 106 zł za osobę
od 1 449 zł za osobę
od 1 401 zł za osobę
od 1 384 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Dobry (Na podstawie 77 opinii)
Zablokowane opinie: 18
260. najwyższa ocena z 350 hoteli w Side
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko było dobrze.
Wszystko było dobrze.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Agnieszka K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko w porządku, hotel wielkościowo średni, nie było tłumów w recepcji czy restauracji. Nie ma atrakcji dla dzieci dlatego to bardzo dobry hotel dla wypoczywających bez dzieci.
Wszystko w porządku, hotel wielkościowo średni, nie było tłumów w recepcji czy restauracji. Nie ma atrakcji dla dzieci dlatego to bardzo dobry hotel dla wypoczywających bez dzieci.
Dojście do plaży zajęło nam około 10 minut, plaża hotelu oddalona jest od hotelu 2,5 km, można tam dostać się autobusem, który codziennie przyjeżdża pod hotel dwa razy dziennie i później dwa razy dziennie wraca. Plaża blisko hotelu jest ładna, czysta, ale do kąpieli w morzu polecam dalsze plaże. Na bliższej plaży trudno się kąpać przez skały w wodzie, które są duże i śliskie. Polecam kąpać się przy plaży hotelowej, tam po pierwsze są leżaki, po drugie plaża piaszczysta bez kamyczków, a po trzecie w wodzie jest miękkie podłoże.
WyżywienieJedzenie smaczne, różnorodne, świeże
ZakwaterowaniePokój ładny, czysty z klimatyzacją, lodówką, czajnikiem
Czy ta recenzja była pomocna? (6) (0)
Filtruj opinie
Imre Csonka
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2024
Wycieczka była trochę spóźniona, ale przebiegła sprawnie.
Wycieczka była trochę spóźniona, ale przebiegła sprawnie.
Plaża jest piękna, piaszczysta, woda czysta, w październiku nie było tłoku.
WyżywienieJedzenie było pyszne i różnorodne. Święto trwa ok. skończyła się połowa herbaty, dostępny był tylko dzbanek gorzkiej czerni, a ci, którzy byli stanowczy wobec pracowników, mogli dostać z kieszeni kilka rodzajów. Nie wiem, co robili tam ci dwaj ekscentryczni kelnerzy, może oni też nie, zwłaszcza gdy pili.
ZakwaterowanieHotel jest miejski i niewielki, praktycznie przy ostatniej uliczce osiedla. Posiada 1 restaurację i 1 bar. Co prawda byliśmy w październiku, ale basen - poza jednym narożnikiem - ani razu nie był wystawiony na działanie słońca. Dostaliśmy połowę pokoju typu twin na 4. piętrze, oddzieloną od drugiej połowy zamkniętymi drzwiami. W łazience nie było prądu, dwukrotnie dzwoniliśmy do recepcji, nic się nie działo, cały czas kąpaliśmy się w półmroku. Przez ostatnie 2 dni nie było ciepłej wody. Również przez ostatnie 2 dni w drugiej połowie pokoju dwuosobowego nie było stałych mieszkańców, ale okazjonalni goście przez krótki czas, ok. 1 do 1 godziny. Ostatniej nocy naszymi sąsiadami byli wyłącznie Turcy, którzy krzyczeli i kłócili się z brutalną siłą.
UsługiO obsłudze nie można tak naprawdę mówić, chyba że na plażę zabrano hotelowym samochodem, lub przyprowadzał gości co półtorej, 2 godziny. Dziewczyny pracujące w barze są bardzo inteligentne, szybkie i miłe.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Liliana B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2023
Doskonała lokalizacja do plaży tylko 10 minut pieszo, ładny czysty hotel dokładnie taki jak na zdjęciach
Doskonała lokalizacja do plaży tylko 10 minut pieszo, ładny czysty hotel dokładnie taki jak na zdjęciach
Było super, codziennie coś innego, zawsze można było wybrać
ZakwaterowanieCzysto, bardzo blisko do promenady i plaży autobusem do szkół w Side i Kumkoy
UsługiMiły rodzinny hotel i przyjazny personel
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Kateřina B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jest miejsce na ulepszenia.
Jest miejsce na ulepszenia.
Ogromny minus - piękny, ale 3 km od hotelu, na piechotę +- 45/50 minut przez całe miasto. Niedogodne godziny odbioru na plażę - 10:00, 10:30 i po południu 16:00, 16:30. Poczęstunek na plaży za opłatą - dość drogi jak na lokalne standardy. Leżaki i parasole w cenie all inclusive.
WyżywienieZwykły, ale zawsze możesz wybrać. Napoje ok, obsługa też.
ZakwaterowanieHotel odpowiadał tureckiemu standardowi 4*. Ogólnie wrażenie pozytywne, miła i pomocna obsługa.
UsługiNie używaliśmy go.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (3) (1)
György Z.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2023
Personel hotelu jest bardzo pomocny. Wybór jedzenia odpowiada dwugwiazdkowemu hotelowi. Zorganizowana wycieczka była sprzedawana z węgierskim przewodnikiem, ale nie było węgierskiego przewodnika, co naprawdę zepsuło wycieczkę. Jeśli wiemy z góry, nie zapłacimy za nią 98 euro.
Personel hotelu jest bardzo pomocny. Wybór jedzenia odpowiada dwugwiazdkowemu hotelowi. Zorganizowana wycieczka była sprzedawana z węgierskim przewodnikiem, ale nie było węgierskiego przewodnika, co naprawdę zepsuło wycieczkę. Jeśli wiemy z góry, nie zapłacimy za nią 98 euro.
Na pobliskim brzegu nie było gdzie normalnie rozbić namiotu. Minibus zabrał mnie dobrze, ale podróż powrotna była rzadkością
WyżywienieWybór napojów i obsługa są dobre Wybór jedzenia jest bardzo, bardzo słaby.
ZakwaterowanieZakwaterowanie jest czyste i schludne, odpowiadające czterem gwiazdkom.
UsługiHotel nie zapewniał żadnych atrakcji rozrywkowych.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko było dobrze.
Wszystko było dobrze.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...