Petra Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Wszystko było absolutnie idealne!
Wszystko było absolutnie idealne!
żwir, czasami piasek, wejście do wody możliwe również z pomostu, leżaki wraz z materacami i ręcznikami bezpośrednio na plaży, dużo leżaków, bardzo przyjemny cień dla leżaków
WyżywienieNiesamowity wybór różnorodnych dań, mnóstwo rodzajów jedzenia, szeroki wybór owoców, warzyw, mięs, ciast, deserów itp. Każdy na pewno wybierze coś dla siebie. Dostępne są dania i desery bezglutenowe.
ZakwaterowanieBardzo ładne domki, położone w pięknie utrzymanym ogrodzie, pokoje czyste, codziennie sprzątane, wszystko jest absolutnie w porządku.
SZCZYT
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







