Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Iberostar Quetzal

Meksyk, Playa del Carmen, Playa del Carmen

Położenie przy pięknej, piaszczystej plaży Otoczenie rozległym, tropikalnym ogrodem Całodobowe All Inclusive Zawsze uśmiechnięty i pomocny personel

Więcej o hotelu

od 5 526 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 64 628

Naszym zdaniem

Bajecznie usytuowany hotel; przy pięknej, szerokiej i piaszczystej plaży, niedaleko Playa del Carmen, otoczony tropikalnym ogrodem, w którym mieszkają egzotyczne zwierzęta i słychać ptaki, a w gęstwinie zieleni ukryty jest basen. Idealne miejsce, by połączyć komfortowy relaks na cudownnej plaży z przygodą kulinarną, sportem, zwiedzaniem miejsc cywilizacji Majów (świetna baza wypadowa) i rozrywką (niedaleko pulsujące centrum kurortu). 
 

Położenie

Przy piaszczystej plaży w dzielnicy hotelowej Playacar, 3 km (pół godziny spacerem) od centrum Playa del Carmen, 4 km od Xcaret, 50 km od lotniska w Cancun.

Wyposażenie

Eleganckie lobby, całodobowa recepcja, bezpłatne Wi-Fi, odpłatna kawiarenka internetowa, restauracja główna Cazumel (bufety, dania kuchni meksykańskiej i międzynarodowej), restauracja La Hacienda (bufety i a'la carte, dania regionalne), restauracja włoska, bar przy plaży, bar przy basenie, bar w lobby, bar cygarowy, klub nocny, lodziarnia, room-service, pralnia, sklepiki.

Pokoje

Standard - 2-osobowy z możliwością dostawki; sypialnia, łazienka (kabina prysznicowa, suszarka, WC), wiatrak sufitowy, klimatyzacja, minibar, zestaw do przygotowania kawy/herbty, żelazko/deska do prasowania, telefon, sejf, Wi-Fi, balkon lub taras z widokiem na ogród. Powierzchnia - ok. 35 m kw.
Dbl standard near pool - pokój standardowy usytuowany bliżej basenu.
Junior suite - dodatkowo część wypoczynku dziennego z 2 sofami, taras lub balkon z widokiem na ogród. Powierzchnia - ok. 39 m kw.
2 bedrooms familie - 2 sypialnie (w każdej balkon z widokiem na ogród), wyposażenie jak w pokoju standardowym. Powierzchnia - ok. 70 m kw.

Wyżywienie

All inclusive - śniadania, obiady, kolacje (bufety), przekąski, napoje, alkohole lokalne i niektóre międzynarodowe, kolacje w restauracjach a'la carte (konieczna rezerwacja). 

Sport i rozrywka

Malownicze dwa baseny, siłownia, tenis stołowy, dwa korty tenisowe, animacje, nauka tańca, wieczorna rozrywka, bilard, fantastycznie usytuowane spa (basen, sauna, łaźnia, masaże, rytuały relaksujące), sporty wodne, ośrodek nurkowy. Niedaleko znajduje się pole golfowe.  

Dla dzieci

Brodzik, zjeżdżalnie wodne, plac zabaw, sala zabaw, miniklub, animacje dla dzieci i dla nastolatków, wysokie krzesełka w restauracjach.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Od obywateli polskich wjeżdżających na terytorium Meksyku nie wymaga się wizy wjazdowej. Formularz Migracyjny (FMT), który rozdawany jest już na pokładzie samolotu, po wypełnieniu musi być opieczętowany przez urzędnika migracyjnego podczas przekraczania granicy (w przypadku podróży samolotem jest to pierwsze międzynarodowe lotnisko, a nie docelowe). Oryginał wypełnionego formularza odbiera funkcjonariusz służb migracyjnych, natomiast ostemplowaną kopię FMT należy zachować i okazać w momencie wyjazdu z Meksyku. Brak kopii formularza (a w przypadku jego utraty - niedopełnienie obowiązku zgłoszenia tego faktu na policji) może oznaczać przy wyjeździe nałożenie grzywny w wysokości do 100 USD.
Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięc oraz okazać bilet powrotny i wystarczające środki finansowe na pokrycie kosztów deklarowanego pobytu. Przepisy celne nie określają wysokości kwoty wymaganej na każdy dzień pobytu.
Zaleca się posiadanie ubezpieczenia na sumę nie mniejszą niż około 100 000 USD.  Koszty leczenia, operacji i pobytu w szpitalu na dobrym poziomie są bardzo wysokie - porównywalne do tych w USA.

Bagaż rejestrowany

Z uwagi na różne taryfy przelotu dostępne w liniach lotniczych obsługujących połączenia z Polski do Meksyku dopiero po założeniu wstępnej rezerwacji przelotu (na poprawne dane uczestników wyjazdu) jesteśmy w stanie zweryfikować czy bagaż rejestrowany zawarty jest w cenie danej taryfy czy też nie. W przypadku gdy bagażu nie będzie w cenie taryfy można go dokupić za dopłatą w wysokości 500 PLN/sztuka za lot w dwie strony. Limit wagowy takiego bagażu to 23 kg.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, opłaty za kartę turystyczną, opłaty turystycznej (ok. 2 USD za pokój za noc), bagażu rejestrowanego (w zależności od taryfy przelotu, weryfikacja po założeniu wstępnej rezerwacji).

Aktualizacje COVID-19

UWAGA!
Przed  wylotem do Meksyku należy wypełnić formularz Questionnaire of Identification of Risk Factors in Travelers, który dostępny jest na https://afac.hostingerapp.com/
Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od centrum miasta 3 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Golf tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h tak
 • Wifi tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 28 °C temperatura w nocy 21 °C

 • Temperatura wody 26 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 27 °C temperatura w nocy 20 °C

 • Wt 26 °C temperatura w nocy 21 °C

 • Śr 27 °C temperatura w nocy 21 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień