Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wakacje w Meksyku są możliwe bez obowiązkowych testów oraz kwarantanny. Podróżujący są zobowiązani do uzupełnienia internetowego formularza na stronie: www.vuelaseguro.com oraz wygenerowania kodu QR, który będzie dostępny po zalogowaniu na stronie.
 • UWAGA - Przy przelotach z przesiadką lub międzylądowaniem na terytorium USA konieczne jest wypełnienie formularza zezwolenia wjazdu w systemie ESTA www.usa-wiza-esta.pl
 • Powrót do Polski
  • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

Hotel Grand Sunset Princess All Suites & Spa Resort

Meksyk, Playa del Carmen, Playa del Carmen

Więcej o hotelu

od 8 683 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 70 893

Kategoryzacja hotelu

- kat. Exim Tours 5*
- kat. lokalna 5*

Położenie

- Playa del Carmen
- ok. 880 m od plaży (przejście przez cały komleks hotelowy)
- ok. 8 km od centrum
- ok. 16 km od parku rozyrwyki Xcaret
- ok. 65 km od lotniska Cancun

Plaża

- piaszczysta, hotelowa
- parasole i leżaki (bezpłatne)

Pokoje

Pokój deluxe junior suite
- ok. 56 m2
- klimatyzacja, TV-SAT
- telefon, mini bar/lodówka
- internet Wi-Fi (bezpłatny)
- sejf (bezpłatny)
- łazienka (wanna/prysznic, WC, suszarka do włosów)
- balkon/taras
- zestaw do przygotowania kawy/herbaty
- pokoje z dostępem do prywatnego basenu za dopłatą

Platinum Suite
- ok. 60 m2
- szlafrok i kapcie hotelowe
- specjalny serwis i usługi dla klientów strefy premium, w tym prywatny basen z serwisem kelnerskim (drinki), wydzielona częśc na plaży z serwisem (drinki)
- pozostałe wyposażenie podobne jak w pokoju junior suite

Laguna Villa Suite
- ok. 65 m2
- adults only 18+
- zewneętrzny prysznic (Outdoor Caribbean shower)
- szlafrok i kapcie hotelowe
- specjalny serwis i usługi dla klientów strefy premium, w tym prywatny basen z serwisem kelnerskim (drinki), wydzielona częśc na plaży z serwisem (drinki)
- pozostałe wyposażenie podobne jak w pokoju junior suite

Pokój rodzinny Club (FAMILY CLUB DELUXE JUNIOR SUITE)
- ok. 59 m2
- jedno pomieszczenie
- pozostałe wyposażenie podobne jak w pokoju junior suite
- pokoje z dostępem do prywatnego basenu za dopłatą

Sport, Relaks, Rozrywka

Bezpłatne
- kompleks basenów zewnętrznych
- leżaki i parasole przy basenie
- siłownia/sala fitness
- korty tenisowe
- animacje
- dyskoteka/klub
- wielofunkcyjne boisko
- ręczniki basenowe oraz plażowe

Płatne
- sauna
- masaże
- SPA

Dla dzieci

- animacje i klub dla dzieci
- brodzik
- opieka na zamówienie (płatna)

Wyżywienie

All Inclusive (AI) - śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu, pomiędzy posiłkami/popołudniu/w ciągu dnia przekąski, kawa, herbata, ciasto, lody dla dzieci. Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe dostępne są bezpłatnie.

Restauracje i bary

- 10 restauracji, w tym bufet oraz 6 restauracji a la carte min. z kuchnia włoską, azjatycką, steakhouse, szwajcarską
- 12 barów, w tym jeden czynny 24h
 

Dodatkowe informacje

- wybudownay w 2006 r.
- 674 pokoje
- recepcja z lobby
- 6 wind
- mini market
- dyskoteka
- internet Wi Fi (bezpłatny)
- wypożyczalnia samochodów
- parking (bezpłatny)
- hotel nie przyjmuje zwierząt
- www.princess-hotels.com/en/riviera-maya/grand-sunset-princess/

Bagaż

Berlin Brandenburg (Air France);
Cena zawiera bagaż podręczny o wadze 12 kg oraz bagaż rejestrowany 23 kg.

Berlin Brandenburg (Lufthansa); dotyczy rezerwacji założonych od 07.05 i później
Cena zawiera bagaż podręczny o wadze 8 kg
Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;
- 23 kg - 580 PLN
Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższa. Szczegółowe informacje znajdują się na umowie.

Katowice, Kraków, Poznań, Wrocław (Lufthansa);
Cena zawiera bagaż podręczny o wadze 8 kg
Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;
- 23 kg - 420 PLN
Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższa. Szczegółowe informacje znajdują się na umowie.

Warszawa Chopin (Air France);
Cena zawiera bagaż podręczny o wadze 12 kg
Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze;
- 23 kg - 560 PLN
Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższa. Szczegółowe informacje znajdują się na umowie.

Warszawa Chopin (Swiss);
Cena zawiera bagaż podręczny o wadze 8 kg oraz bgaż rejestrowany 23 kg.

Opis kraju

Położony w południowej części Ameryki Północnej Meksyk oblewany jest ciepłymi wodami Oceanu Spokojnego oraz wodami Morza Karaibskiego, Zatoki Meksykańskiej i Zatoki Kalifornijskiej. Zajmuje on powierzchnię prawie 2 mln km2, co ma wpływ na niezwykłe zróżnicowanie zarówno krajobrazowe, jak i kulturowe.Najdawniejsze dzieje kraju, to historia wielkich cywilizacji, do najstarszych z nich należała cywilizacja Olmeków, jednak najpiękniejsze i najbardziej okazałe zabytki, które do dziś imponują swymi rozmiarami należały do Majów i Azteków. W dobie wielkich odkryć geograficznych teren ten opanowali Hiszpanie, którzy pozostawili po sobie liczne miasta z typowo kolonialną architekturą. Na krajobraz Meksyku składają się długie piaszczyste plaże, wybrzeża porośnięte bujną roślinnością równikową, zielone lasy tropikalne, jeziora lagunowe, wodospady, pustynie pełne kaktusów, wysokie góry i wulkany pokryte śniegiem. Niepowtarzalny klimat tworzą miejscowi ludzie: Indianie i Metysi. Wykazują oni niezwykłe przywiązanie do tradycji i religii, co stanowi prawdziwą esencję tego kraju. Meksykanie są bardzo otwarci, cechuje ich duże zamiłowanie do tańca i muzyki, a także do alkoholu, a zwłaszcza tequili. Duże, nowoczesne i tętniące życiem miasta kontrastują z małymi i spokojnymi wioskami Indian. Całe to bogactwo i zróżnicowanie składa się na barwny krajobraz Meksyku, który w połączeniu ze skąpanymi słońcem plażami jest prawdziwym rajem dla turystów. DokumentyObywatele polscy udający się do Meksyku w celach turystycznych na okres nie dłuższy niż 180 dni, zwolnieni są z obowiązku wizowego. Paszport powinien posiadać ważność minimum 6 miesięcy od daty powrotu. Aktualne przepisy wizowe dostępne są również na: https://www.gov.pl/web/meksyk/idp. WalutaJednostką monetarną jest peso (MXN). 1 MXN dzieli się na 100 centavos. JęzykJęzykiem urzędowym jest hiszpański, oprócz niego w użyciu są 63 języki indiańskie oraz liczne ich dialekty. CzasWzględem Polski - 8 godzin KlimatKlimat jest zróżnicowany w zależności od regionu: na północy zwrotnikowy suchy i gorący, natomiast na południu wilgotny. Pora deszczowa trwa od maja do października, najwyższe temperatury i wilgotność panują od czerwca do września. SzczepieniaPrzy wjeździe do Meksyku nie są wymagane żadne szczepienia obowiązkowe. Napięciew Meksyku obowiązuje napięcie 110V. Używane są wtyczki typu A i B dlatego konieczne jest zabranie ze sobą przejściówki (są to te same gniazdka jak w USA) 

INFORMACJE DODATKOWE:- na miejscu Klienci objęci są opieką przedstawiciela kontrahenta lokalnego w języku hiszpańskim / angielskim
- przy wjeździe do Meksyku należy wypełnić kartę turystyczną, której kopię należy okazać przy wylocie z kraju. Jej brak spowoduje konieczność uiszczenia dodatkową opłaty ok. 500 MXN!

Obcokrajowcy są zobowiązani do wypełnienia Formularza Migracyjnego (Forma Migratoria Múltiple - FMM), który w przypadku podróży samolotem rozdawany jest na pokładzie. Jeżeli wjazd do Meksyku następuje przez jeden z punktów kontroli na granicy ze Stanami Zjednoczonymi, w celu uzyskania formularza należy skierować się do jednego z meksykańskich urzędów konsularnych zlokalizowanych w pasie przygranicznym. Podczas odprawy paszportowej realizowanej przez urzędnika Instituto Nacional de Migración (INAMI), podróżny przedstawia FMM wraz z paszportem.

UWAGA: W sierpniu 2022 rozpoczęto pilotażowy program zniesienia wymogu FMM na wybranych lotniskach, m.in. na lotnisku międzynarodowym w Mieście Meksyk i Cancun. Polacy, którzy przylatują do Meksyku przez m.in. lotnisko w Mieście Meksyku lub Cancun nie muszą wypełniać FMM. Urzędnik migracyjny odbija w paszporcie pieczątkę i wpisujemy ręcznie liczbę dozwolonych dni. Aby uniknąć ewentualnych problemów związanych z utrzymaniem obowiązku FMM na innych przejściach granicznych, zaleca się opuszczenie Meksyku przez to samo lotnisko, przez które nastąpił przylot. Wypełnienie FMM w formie papierowej lub elektronicznej pozostaje obowiązkowe w przypadku celów podróży innych niż turystycznych, np. praca lub studia. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie INAMI (https://www.gob.mx/inm) i Ambasady Meksyku w Warszawie (https://embamex.sre.gob.mx/polonia/index.php)
- podczas zakwaterowania w hotelu należy uiścić opłatę turystyczną (ok. 4 USD za pokój za noc).
- w Meksyku istnieją obostrzenia celne dotyczące limitów ilościowych na wwóz tytoniu oraz alkoholu. Jedna osoba pełnoletnia może wwieźć nie więcej niż 10 paczek papierosów, nie więcej niż 25 cygar lub 200 gramów tytoniu oraz maksymalnie 3 litry dowolnych napojów alkoholowych.
- od dnia 1.03.2020 obowiązuje zakaz przywożenia do Meksyku i używania na jego terenie e-papierosów
- Z dniem 01.04.2021 r. wszyscy zagraniczni turyści wjeżdżający do stanu Quintana Roo, na terenie którego znajdują się ośrodki turystyczne Tulum, Playa del Carmen, Cancun, zobowiązani są do uiszczenia podatku turystycznego w kwocie 11 USD/os. Podatek można opłacić przed przyjazdem, w trakcie pobytu lub przed opuszczeniem Meksyku. Podatek jest obowiązkowy dla wszystkich osób od 15 r.ż. Podatek będzie można opłacić poprzez Visitax - dedykowaną stronę internetową: http://www.visitax.gob.mx/sitio/ lub w automatach dostępnych 24 h w każdym terminalu na lotnisku w Cancun. Po zaksięgowaniu wpłaty platforma wystawi pokwitowanie z kodem kreskowym, który należy zachować do kontroli. Płatności będą weryfikowane przez personel lotniska, który upewni się, że turyści dokonali płatności. Ambasada w PolsceAl. Jerozolimskie 123 a (20 piętro)02-017 Warszawatel. (22) 311 29 00fax (22) 311 29 01embamex@embamex.plwww.sre.gob.mx/polonia  Ambasada RP w mieście MeksykMeksyk, Meksyk, Cracovia 40,Col. San Angel , 01000tel. +52 55 5481 2050 wew.102meksyk.amb.sekretariat@msz.gov.plwww.meksyk.polemb.net

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 20 m
 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 10 km
 • Odległość od lotniska Lotnisko 50 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Tenis, Siatkówka Tenis tak
 • Golf Golf tak
 • Fitness Fitness tak
 • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,4 / 5
Travelplanet

Znakomity (8 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,3 / 5

Okolica 4,1 / 5

Cena 4,4 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

76. najwyższa ocena z 5460 hoteli w Meksyk

Evelin V.

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 1.3. - 11.3.2023 Oceniono: Marzec 2023

Grand Sunset Princess All Suites & Spa Resort Meksyk, Playa del Carmen

Hotelowy ogród jest ogromny i piękny. Goście są transportowani wózkiem golfowym między recepcją, pokojami i plażą. Dostępnych jest kilka restauracji, dzięki czemu nie są zatłoczone podczas posiłków; a jedzenie jest również dostępne przy basenach po południu. Jedzenie jest pyszne, nie za ostre. Pomieszczenia są przestronne, ale niestety ze względu na dużą wilgotność mają bardzo stęchły zapach, który chłonie również ubranie. Każdego wieczoru animatorzy przygotowywali jakieś przedstawienie, aw ciągu dnia animatorzy mieli okazję do uprawiania sportu i rozrywki.

Hotelowy ogród jest ogromny i piękny. Goście są transportowani wózkiem golfowym między recepcją, pokojami i plażą. Dostępnych jest kilka restauracji, dzięki czemu nie są zatłoczone podczas posiłków; a jedzenie jest również dostępne przy basenach po południu. Jedzenie jest pyszne, nie za ostre. Pomieszczenia są przestronne, ale niestety ze względu na dużą wilgotność mają bardzo stęchły zapach, który chłonie również ubranie. Każdego wieczoru animatorzy przygotowywali jakieś przedstawienie, aw ciągu dnia animatorzy mieli okazję do uprawiania sportu i rozrywki.

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Edit Gáspár

Ocena 4,9 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 20.1. - 28.1.2023 Oceniono: Luty 2023

Grand Sunset Princess All Suites & Spa Resort Meksyk, Playa del Carmen

Super

Super

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Super

Wyżywienie
Super

Obsługa w hotelu
Super

Plaża
Naprawdę świetnie!!!Wszystko było idealne na plaży też!!

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Evelin V.

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 1.3. - 11.3.2023 Oceniono: Marzec 2023

Grand Sunset Princess All Suites & Spa Resort Meksyk, Playa del Carmen

Hotelowy ogród jest ogromny i piękny. Goście są transportowani wózkiem golfowym między recepcją, pokojami i plażą. Dostępnych jest kilka restauracji, dzięki czemu nie są zatłoczone podczas posiłków; a jedzenie jest również dostępne przy basenach po południu. Jedzenie jest pyszne, nie za ostre. Pomieszczenia są przestronne, ale niestety ze względu na dużą wilgotność mają bardzo stęchły zapach, który chłonie również ubranie. Każdego wieczoru animatorzy przygotowywali jakieś przedstawienie, aw ciągu dnia animatorzy mieli okazję do uprawiania sportu i rozrywki.

Hotelowy ogród jest ogromny i piękny. Goście są transportowani wózkiem golfowym między recepcją, pokojami i plażą. Dostępnych jest kilka restauracji, dzięki czemu nie są zatłoczone podczas posiłków; a jedzenie jest również dostępne przy basenach po południu. Jedzenie jest pyszne, nie za ostre. Pomieszczenia są przestronne, ale niestety ze względu na dużą wilgotność mają bardzo stęchły zapach, który chłonie również ubranie. Każdego wieczoru animatorzy przygotowywali jakieś przedstawienie, aw ciągu dnia animatorzy mieli okazję do uprawiania sportu i rozrywki.

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Edit Gáspár

Ocena 4,9 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.hu) Data pobytu 20.1. - 28.1.2023 Oceniono: Luty 2023

Grand Sunset Princess All Suites & Spa Resort Meksyk, Playa del Carmen

Super

Super

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Super

Wyżywienie
Super

Obsługa w hotelu
Super

Plaża
Naprawdę świetnie!!!Wszystko było idealne na plaży też!!

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Tomáš Jirka

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 15.10. - 28.10.2022 Oceniono: Październik 2022

Grand Sunset Princess All Suites & Spa Resort Meksyk, Playa del Carmen

Absolutnie cudowne wakacje w rozległym kurorcie z mnóstwem opcji. Zdecydowanie warto dopłacić do pokoju Platinum Lounge - głównie ze względu na zarezerwowaną dużą i ładniejszą część plaży (z lepszymi leżakami i parasolami. Jest ich absolutnie pod dostatkiem, musieliśmy tylko przejść do drugiego rzędu z 4 raz na 12 dni) i piękny prywatny basen. Ponadto w okolicy jest wiele wycieczek historycznych, przyrodniczych i eksperymentalnych. Gorąco polecam Meksyk i ośrodek - warto!

Absolutnie cudowne wakacje w rozległym kurorcie z mnóstwem opcji. Zdecydowanie warto dopłacić do pokoju Platinum Lounge - głównie ze względu na zarezerwowaną dużą i ładniejszą część plaży (z lepszymi leżakami i parasolami. Jest ich absolutnie pod dostatkiem, musieliśmy tylko przejść do drugiego rzędu z 4 raz na 12 dni) i piękny prywatny basen. Ponadto w okolicy jest wiele wycieczek historycznych, przyrodniczych i eksperymentalnych. Gorąco polecam Meksyk i ośrodek - warto!

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Iva Čejková

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 25.3. - 6.4.2022 Oceniono: Kwiecień 2022

Grand Sunset Princess All Suites & Spa Resort Meksyk, Playa del Carmen

Jedno z naszych najpiękniejszych wakacji, tylko biuro podróży jest zupełnie nieadekwatne, w hotelu powiedziano nam, że nawet o tym nie wiedzą.

Jedno z naszych najpiękniejszych wakacji, tylko biuro podróży jest zupełnie nieadekwatne, w hotelu powiedziano nam, że nawet o tym nie wiedzą.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 2,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Piękny hotel, przestronne pokoje, czysto. Piękny, ale bardzo duży ogród, duże odległości dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, ale samochody elektryczne jeżdżą regularnie.

Wyżywienie
Wszystko absolutnie idealne. Każdy naprawdę wybiera. Ostre sosy meksykańskie podawane są osobno, dzięki czemu każdy może delektować się nimi według własnego uznania.

Obsługa w hotelu
Nie ma na co narzekać, wręcz przeciwnie, pracownicy hotelu całkowicie zastąpią niedziałającą komunikację z biurem podróży.

Plaża
Plaża była mniejsza, niestety w czasie naszego pobytu wiał silny północny wiatr, więc większe fale i dużo wodorostów, która była regularnie czyszczona, ale dostęp do wody nadal był utrudniony.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

+48 71 771 76 55

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 33 °C temperatura w nocy 23 °C

 • Temperatura wody 29 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 32 °C temperatura w nocy 23 °C

 • Wtorek 32 °C temperatura w nocy 26 °C

 • Środa 31 °C temperatura w nocy 26 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować