Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

od 3 679 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 100 440

POŁOŻENIE

Safari Island Resort and Spa położony jest na północnym atolu Ari, około 60 km na północny zachód od Malé International Airport na Malediwach.

PLAŻA

prywatna, piaszczysta z łagodnym zejściem do wody.

HOTEL

W ośrodku Safari Island Resort mieści się 39 domków nadwodnych oraz prywatna, piaszczysta plaża i mała rafa, a także 15 innych nadmorskich domków położonych na skraju wyspy. Ośrodek dysponuje tylko 30 domkami na plaży.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, restauracja, bar oraz kawiarnia.

INTERNET

Bezpłatne WiFi w pokojach i miejscach ogólnodostępnych.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: basen, leżaki i parasole, fitness center, rzutki, tenis stołowy, badminton (w opcji HB+ i AI)
Odpłatnie: nurkowanie, sporty wodne, windsurfing, kajaki. Centrum Spa Duny jest kompleksowym centrum odnowy biologicznej z różnymi masażami i zabiegami.

ZAKWATEROWANIE

Beach Bungalow dwuosobowy z możliwością jednej dostawki
Water Bungalow dwuosobowy z możliwością jednej dostawki
Wszystkie wyposażone w łazienki ( prysznic), TV/SAT, zestaw do kawy/herbaty, telefon, leżaki, mini lodówki oraz WiFi. Wszystkie posiadają tarasy. W cenie dla wszystkich Gości butelka 0,5 l wody na osobę raz w ciągu dnia.

WYŻYWIENIE

HB śniadania i obiadkolacje w w restauracji głównej, napoje dodatkowo płatne. 
FB śniadania, obiady i kolacje w resttauracji głównej, napoje dodatkowo płatne.
HB+ śniadania i obiadkolacje w w restauracji głównej, kanapki i ciasteczka w godzinach 10.00-11.30 i 15.00-17.00. Lokalne alkohole oraz napoje bezalkoholowe w wyznaczonych godzinach. Pół dniowa wycieczka morska (snurkowanie lub łódka). Cena nie obejmue soków wyciskanych ześwieżych owoców, kaw typu capuccino i espresso oraz alkoholi importowanych. 
All inclusive śniadania, obiady i kolacje w restauracji głównej, kanapki i ciasteczka w godzinach 10.00-11.30 i 15.00-17.00. Lokalne alkohole oraz napoje bezalkoholowe w wyznaczonych godzinach. Pół dniowa wycieczka morska (snurkowanie lub łódka). Opcja all inclusive nie obejmue soków wyciskanych ześwieżych owoców, kaw typu capuccino i espresso oraz alkoholi importowanych.

INFORMACJE DODATKOWE

www.safariisland.com.mv
DLA NOWOŻEŃCÓW: bezpłatna kolacja na plaży, specjalny powitalny koktajl oraz dekoracja na łóżku ze świeżych kwiatów. Uwaga!! Warunkiem skorzystania z oferty jest świadectwo ślubu z datą ostatnich 6 miesięcy.
TRANSFER: Seaplane w godzinach 06:00 - 16:30. Dla przylotów poza wyznaczonymi godzinami wymagana jest dodatkowa rezerwacja hotelu w Hulhumale na 1 dobę. Ograniczenie bagażu na osobę 20 kg (każdy dodatkowy kilogram 6usd)
TEST PCR DLA MIĘDZYNARODOWYCH ODLOTÓW Jeśli któryś z gości będzie zobowiązany do przedstawienia wyniku testu PCR w ramach odlotu międzynarodowego? wymagania, nasz ośrodek może ułatwić ten proces za pośrednictwem naszej partnerskiej wyspy Hangnaameedhoo Szpital. Usługa testu PCR na gościa/test (w tym transport) wyniesie 134,40 USD. Wcześniejsze powiadomienie o 96 godziny przed datą wyjazdu jest wymagane. Pobieranie próbek od gości jest prowadzone przez przeszkolonych medycznie personel, w zaciszu swojego pokoju i zostaną natychmiast wysłane do laboratorium w celu analizy. Test wyniki zostaną dostarczone w ciągu 48 godzin i wysłane e-mailem.

CENA

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (nie dotyczy dojazdu własnego), bagaż rejestrowany (nie dotyczy połączeń liniami lotniczymi Air France oraz Aueroflot - w tym przypadku bagaż rejestrowany 23 kg płatny ok. 350pln/szt),
transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony jest przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej) VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE

*    Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych
*    Wymagany paszport ważny 6 m-cy (ważność liczona od daty powrotu)
*    Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie.
*    Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

COVID-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.
Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Od 3 maja 2021 r. wszystkie osoby lecące na Malediwy muszą poddać się testowi PCR (pobrany maksymalnie do 72 godzin przed wylotem) na Covid-19. Dotyczy to również osób zaszczepionych wszystkimi dawkami preparatu przeciwko Covid-19.  Malediwy wymagają, aby na teście PCR na Covid-19 był wpisany numer paszportu. 
Zaświadczenie z wynikiem testu musi spełniać następujące warunki:
musi być wystawione w j. angielskim przez laboratorium oficjalnie uznawane przez Ministerstwo Zdrowia (lista laboratoriów dostępna na: https://www.gov.pl/web/zdrowie/lista-laboratoriow-covid)
zaświadczenie musi zawierać:
datę i godzinę wykonania testu
dane osoby wykonującej test
nazwę laboratorium odpowiedzialnego za wykonanie badania
numer paszportu, charakter laboratorium
jednoznaczną informację o negatywnym wynikuPodróżni obligatoryjnie powinni wypełnić online (na 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: www.imuga.immigration.gov.mv).
Powrót do Polski z zagranicy:
UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ. 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od lotniska 60 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Lódowka tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Siatkówka tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 28 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień