Hotel Ellaidhoo Maldives by Cinnamon

Malediwy, Ari Atol, Ellaidhoo

Ponad 100 miejsc do nurkowania w pobliżu Fantastyczny prywatny klif Wyspa 330 m x 200 m Idealny dla nurków

Więcej o hotelu

od 4 289 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 18 637

POŁOŻENIE

Hotel położony na północnym atolu Ari, największego z 22 naturalnych atoli na Malediwach. Odległość od Male wynosi 22 km. Transfer odbywa się łodzią motorową.

PLAŻA

Plaża piaszczysta, bezpośrednio przy hotelu. Leżaki, parasole i ręczniki: bezpłatnie.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 4*
Hotel ze względu na swoje położenie bezpośrednio przy Oceanie Indyjskim z dostępem do rafy koralowej jest idealną propozycją do podwodnej eksploracji. Hotel usytuowany na powierzchni 60.000 m2, odnowiony w 2018 roku.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

3 restauracje, 2 bary, pralnia: płatna, lobby z recepcją, sklep.

INTERNET

Wi Fi bezpłatnie w pokojach.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie: basen, kort do tenisa ziemnego, rakiety i piłki do tenisa, tenis stołowy, rzutki, badminton, siatkówka, squash, bilard, siłownia, animacje.
Odpłatnie: oświetlenie kortów, sporty wodne na plaży, centrum SPA, masaż, wędkowanie, rejsy statkiem.

DLA DZIECI

plac zabaw, menu i krzesełka dla dzieci w restauracji, łóżeczko dla dziecka do 2 lat: na zamówienie, przed przyjazdem.

ZAKWATEROWANIE

Pokoje typu Standard Room Garden View o powierzchni 35 m2, wyposażone w: bezpłatne Wi Fi, darmowy sejf, king size bed, sofę, telefon, mini bar: płatny, TV SAT, łazienkę z prysznicem, WC, suszarką, klimatyzację, taras, zestaw do sporządzania kawy/herbaty, widok na ogród.
Pokoje typu Superior Room Ocen View o powierzchni 52 m2, wyposażone tak samo jak pokoje standardowe, z widokiem na Ocean.

WYŻYWIENIE

HB: śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
FB: śniadania, obiady i kolacje. Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne.
ALL INCLUSIVE: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, przekąski pomiedzy posiłkami, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wyznaczonych przez hotel godzinach, kawa/herbata po południu.
ALL INCLUSIVE PREMIUM: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, przekąski pomiedzy posiłkami, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wyznaczonych przez hotel godzinach, kawa/herbata po południu, alkohole i napoje premium, soki świeżo wyciskane. Mini bar uzupełniany raz dziennie w wodę, napoje bezalkoholowe i piwo.

INFORMACJE DODATKOWE

Adres:
Ellaidhoo, Alifu Atoll 20252, Malediwy
https://www.cinnamonhotels.com/ellaidhoomaldivescinnamon#
TRANSFER: Speedboat w godzinach 06:00 - 16:00. Dla przylotów poza wyznaczonymi godzinami wymagana jest dodatkowa rezerwacja hotelu w Male na 1 dobę.

CENA

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (nie dotyczy dojazdu własnego), bagaż rejestrowany (nie dotyczy dojazdu własnego), transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej) VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE

*    Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych
*    Wymagany paszport ważny 6 m-cy (ważność liczona od daty powrotu)
*    Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie.
*    Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

COVID-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
Aktualizacja z dnia 15.02.2021r
Informacje dla podróżujących przez Zurych
Od 8 lutego 2021 r. wszyscy pasażerowie muszą przedłożyć dowód negatywnego wyniku testu PCR podczas podróży do Szwajcarii. W momencie wyjazdu wynik testu nie może być starszy niż 72 godziny. Wynik testu musi być przedstawiony członkowi personelu naziemnego przy stanowisku odprawy lub przy bramce w kraju wylotu. Wymóg testu obejmuje wszystkich podróżnych, w tym pasażerów tranzytowych, którzy podróżują przez Szwajcarię do miejsca docelowego, niezależnie od tego, skąd rozpoczyna się podróż.
Aktualizacja 26.01.2021
Mamy dobrą wiadomość dla osób wracających z urlopu. Osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 oraz te, które uzyskały ujemny wynik testu diagnostycznego na obecność SARS-CoV-2 (czas między uzyskaniem wyniku testu a przekroczeniem granicy nie może przekraczać 48 godzin), nie będą musiały przechodzić obowiązkowej kwarantanny do powrocie do Polski.
Aktualizacja z dnia 19.11.2020 r.
Wszyscy pasażerowie lecący z Male przez Dubaj linią Emirates nie muszą wykonywać testów PCR.
Bardzo prosimy o śledzenie na bieżąco informacji zawartych na stronie linii lotniczej Emirates.
Aktualizacja z dnia 30.10.2020 r.
Podróżujący liniami Qatar Airways na Malediwy mogą skorzystać z lotu tranzytowego przez lotnisko Hamad International Airport w Dosze (DOH).
Nie mogą jednak opuścić w tym czasie lotniska. Należy mieć na uwadze, że ze względu na sytuację epidemiologiczną niektóre loty mogą być odwoływane.
W związku z czym Qatar Airways zwraca się ze szczególną prośbą do pasażerów o śledzenie na bieżąco statusu planowanego lotu https://www.qatarairways.com/en/travel-alerts/COVID-19-update.html.
AkTUALIZACJA 15.10.2020
Malediwy wymagają aby na teście PCR na Covid-19 był wpisany numer paszportu
RESTRYKCJE OBOWIĄZUJĄCE NA MALEDIWACH OD 10.09.2020:
Zgodnie z najnowszymi wytycznymi Ministerstwa Turystyki, Urząd Ochrony Zdrowia Malediwów od 10 września 2020r nałożył obowiązek przedstawienia negatywnego certyfikatu PCR dla wszystkich turystów i gości przyjeżdżających na Malediwy.
W związku z tym wszyscy klienci są zobligowani do wykonania wymaganego testu PCR na 96 godziny przed przyjazdem na Malediwy.
Wizy on arrival wydawane są za darmo na 30 dni i mogą zostać przedłużone.
Przy przylocie należy obowiązkowo przedstawić negatywny wynik testu na COVID-19. Podróżni powinni wypełnić online (na 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: https://imuga.immigration.gov.mv/ethd/create?lang=en

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Plac zabaw tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Zwierzęta dozwolone tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Recepcja 24h tak

Opinie o hotelu

Ocena 3,8/5
Travelplanet

Doskonałe (10 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 3,8/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Cena 3,3/5

76. najwyższa ocena z 601 hoteli w Malediwy

Klára Kašparová Grudzień 2017

Data pobytu: 19.11. - 2.12.2017

Ocena 5,0/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Cena 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (6) (0)

Blanka L. Wrzesień 2019

Data pobytu: 10.9. - 20.9.2019

Ocena 4,8/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 4,8/5

Wyżywienie 4,5/5

Okolica 5,0/5

Cena 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Blanka L. Wrzesień 2019

Data pobytu: 10.9. - 20.9.2019

Ocena 4,8/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 4,8/5

Wyżywienie 4,5/5

Okolica 5,0/5

Cena 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonim Sierpień 2019

Data pobytu: 12.8. - 22.8.2019

Ocena 1,2/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 1,8/5

Wyżywienie 1,5/5

Okolica 0,5/5

Cena 0,5/5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (2)

Anonim Sierpień 2019

Data pobytu: 15.7. - 21.7.2019

Ocena 4,3/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 4,5/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,5/5

Cena 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Tomáš K. Sierpień 2019

Data pobytu: 19.7. - 28.7.2019

Ocena 4,2/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 4,5/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Cena 3,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Anonim Marzec 2019

Data pobytu: 6.2. - 17.2.2019

Ocena 4,0/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 3,3/5

Wyżywienie 4,5/5

Okolica 4,5/5

Cena 4,5/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 28 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień