Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Angaga Resort & Spa

Malediwy, Ari Atol, Angaga

Transfer hydroplanem 25 min Własna rafa koralowa Naturalne meble bambusowe

Więcej o hotelu

od 3 439 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 18 629

POŁOŻENIE

Usytuowany w centrum Południowego Atolu Ari, ok. 85km od międzynarodowego lotniska w Male. 

PLAŻA

Szeroka, piaszczysta z dostępem do rafy koralowej, która zaczyna się już 7m od brzegu. Leżaki i ręczniki bezpłatnie.

HOTEL

Kompleks hotelowy składa się z 50 bungalowów i 20 willi położonych na wodzie. Idealne miejsce do snurkowania i nurkowania.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, punkt wymiany walut, restauracja, 2 bary, kawiarnia, sklep z pamiątkami, sejf w recepcji.

INTERNET

Bezpłatne WiFi w wyznaczonych strefach hotelu oraz w pokojach.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Bezpłatnie:  sala do ćwiczeń, badminton, wypożyczenie sprzętu do nurkowania powierzchniowego (w opcji HB+ i all inclusive), tenis stołowy (w opcji HB+ i all inclusive), 1 wycieczka statkiem Dhoni bądź 1 wycieczka na nurkowanie powierzchniowe (w opcji HB+ i all inclusive)
Odpłatnie: tenis, kajaki, katamaran, żeglarstwo, surfing, narty wodne, nurkowanie (szkoła nurkowania, wypożyczenie sprzętu), centrum spa.

ZAKWATEROWANIE

Pokój typu Superior Beach Bungalow: przy plaży, ok 45m, klimatyzowany, posiada telefon, sejf, mini lodówka, TV-SAT, zestaw do kawy i herbaty, łazienkę (prysznic/wanna, suszarka do włosów, WC), taras.
Pokój typu Water Bungalow: na wodzie, ok. 56m, klimatyzowany, posiada telefon, sejf, mini lodówka, TV-SAT, zestaw do kawy i herbaty, łazienkę (prysznic/wanna, suszarka do włosów, WC), taras.

WYŻYWIENIE

HB: śniadanie i kolacja. Napoje dodatkowo płatne. 
FB: śniadanie, obiad i kolacja. Napoje dodatkowo płatne.
HB+: śniadania i obiadkolacje w w restauracji głównej, kanapki i ciasteczka w godzinach wyznaczonych przez hotel. Lokalne alkohole oraz napoje bezalkoholowe w wyznaczonych godzinach. Cena nie obejmuje soków wyciskanych ześwieżych owoców, kaw typu capuccino i espresso oraz alkoholi importowanych.
All inclusive: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu, lekkie przekąski w ciągu dnia, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe 10.00-23.00 w wyznaczonych barach. All Inclusive nie zawiera importowanych i wysokojakościowych napojów alkoholowych, soków ze świeżych owoców, napojów butelkowanych i energetycznych.

INNE INFORMACJE

www.angaga.com.mv
Transfer do / z hotelu: domestic flight + speed boat (ok. 1 godz) 

CENA

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (nie dotyczy dojazdu własnego), bagaż rejestrowany (nie dotyczy dojazdu własnego), transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej) VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE

*    Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych
*    Wymagany paszport ważny 6 m-cy (ważność liczona od daty powrotu)
*    Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie.
*    Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

COVID-19

Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
Aktualizacja z dnia 15.02.2021r
Informacje dla podróżujących przez Zurych
Od 8 lutego 2021 r. wszyscy pasażerowie muszą przedłożyć dowód negatywnego wyniku testu PCR podczas podróży do Szwajcarii. W momencie wyjazdu wynik testu nie może być starszy niż 72 godziny. Wynik testu musi być przedstawiony członkowi personelu naziemnego przy stanowisku odprawy lub przy bramce w kraju wylotu. Wymóg testu obejmuje wszystkich podróżnych, w tym pasażerów tranzytowych, którzy podróżują przez Szwajcarię do miejsca docelowego, niezależnie od tego, skąd rozpoczyna się podróż.
Aktualizacja 26.01.2021
Mamy dobrą wiadomość dla osób wracających z urlopu. Osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 oraz te, które uzyskały ujemny wynik testu diagnostycznego na obecność SARS-CoV-2 (czas między uzyskaniem wyniku testu a przekroczeniem granicy nie może przekraczać 48 godzin), nie będą musiały przechodzić obowiązkowej kwarantanny do powrocie do Polski.
Aktualizacja z dnia 19.11.2020 r.
Wszyscy pasażerowie lecący z Male przez Dubaj linią Emirates nie muszą wykonywać testów PCR.
Bardzo prosimy o śledzenie na bieżąco informacji zawartych na stronie linii lotniczej Emirates.
Aktualizacja z dnia 30.10.2020 r.
Podróżujący liniami Qatar Airways na Malediwy mogą skorzystać z lotu tranzytowego przez lotnisko Hamad International Airport w Dosze (DOH).
Nie mogą jednak opuścić w tym czasie lotniska. Należy mieć na uwadze, że ze względu na sytuację epidemiologiczną niektóre loty mogą być odwoływane.
W związku z czym Qatar Airways zwraca się ze szczególną prośbą do pasażerów o śledzenie na bieżąco statusu planowanego lotu https://www.qatarairways.com/en/travel-alerts/COVID-19-update.html.
AkTUALIZACJA 15.10.2020
Malediwy wymagają aby na teście PCR na Covid-19 był wpisany numer paszportu
RESTRYKCJE OBOWIĄZUJĄCE NA MALEDIWACH OD 10.09.2020:
Zgodnie z najnowszymi wytycznymi Ministerstwa Turystyki, Urząd Ochrony Zdrowia Malediwów od 10 września 2020r nałożył obowiązek przedstawienia negatywnego certyfikatu PCR dla wszystkich turystów i gości przyjeżdżających na Malediwy.
W związku z tym wszyscy klienci są zobligowani do wykonania wymaganego testu PCR na 96 godziny przed przyjazdem na Malediwy.
Wizy on arrival wydawane są za darmo na 30 dni i mogą zostać przedłużone.
Przy przylocie należy obowiązkowo przedstawić negatywny wynik testu na COVID-19. Podróżni powinni wypełnić online (na 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: https://imuga.immigration.gov.mv/ethd/create?lang=en

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 0 m
 • Odległość od lotniska 85 km
 • Klimatyzacja tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Lódowka tak
 • Tenis, Siatkówka tak
 • Surfing tak
 • Centrum nurkowania tak
 • Fitness tak
 • Bar tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,8/5
Travelplanet

Fantastyczny (4 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,8/5

Wyżywienie 4,7/5

Okolica 4,8/5

Cena 4,8/5

33. najwyższa ocena z 600 hoteli w Malediwy

Hana M. Marzec 2021

Data pobytu: 17.2. - 26.2.2021

Ocena 5,0/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Cena 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Patrik Šebek Sierpień 2019

Data pobytu: 27.7. - 5.8.2019

Ocena 5,0/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Cena 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Hana M. Marzec 2021

Data pobytu: 17.2. - 26.2.2021

Ocena 5,0/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Cena 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Luisa F. Luty 2021

Data pobytu: 9.2. - 16.2.2021

Ocena 4,4/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 4,5/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,5/5

Cena 4,5/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Patrik Šebek Sierpień 2019

Data pobytu: 27.7. - 5.8.2019

Ocena 5,0/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 5,0/5

Cena 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonim Wrzesień 2018

Data pobytu: 14.8. - 22.8.2018

Ocena 4,5/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 4,5/5

Wyżywienie 4,5/5

Okolica 4,5/5

Cena 4,5/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Petr Soukup Wrzesień 2008

Data pobytu: 7.1. - 14.1.2008

Ocena 0,0/5
Po długich latach oszczędzania spełniliśmy sobie sen. Duzo o Malediwach czytałem, zdobywałem informacje dzieki którym wybrałem resort i termin.
Całkowita ocena

Po długich latach oszczędzania spełniliśmy sobie sen. Duzo o Malediwach czytałem, zdobywałem informacje dzieki którym wybrałem resort i termin.

Zakwaterowanie
Trochę dopłaciliśmy i mieszkaliśmy w water villas - czyli przestronnych domkach z tarasem, usytuowanych w lagunie. Piękne, stylowo urządzone, duza łazienka. Na tarasie lezaki do opalania sie, schody wiodące wprost do oceanu. Widok cudowny.

Wyżywienie
Wyśmienite. Kuchnia miejscowa i europejska. Olbrzymi wybór miesa, dodatków i słodyczy. Żona przepada za rybami i była zachwycona. Były zawsze, na rózne sposoby. Każdemu przydzielony jest kelner i stół, do którego się zasiada w ciagu całego pobytu. Przytyliśmy :o)

Usługi hoteli
Doskonałe. Personal miły, uśmiechniety. Kazdy pokój ma swojgo sprzątacza - sprzątanie 2x na dzień. Sprzątają tylko podczas nieobecności gościa. Organizacja transferu bardzo dobra. Po przylocie do Male juz za 20 minut siedzieliśmy w samolocie i lecielismy na wyspe. Z powrotem wylot był 5 godzin przet odlotem z Male, ale to dlatego, żebyśmy mogli zwiedzić stolicę.

Plaża
No comment. Piasek biały tak, ze oślepia. Plaza czysta. Nie ma niedopałków czy jakiegoś opakowania. Cudowna. Polecam sprzęt nurciarski. Kawałek od brzegu jest prześliczna i duza rafa koralowa, człowiek czuje sie jak w filmie o rybce Nemo. To najlepsze na sam koniec: na wyspie pobywa cca 130 ludzi, ale nie spotyka ich człowiek często, moze w barze podczas zachodu słońca albo na kolacji. Człowiek ma uczucie, ze na wyspie jest sam.

Ogólne wrażenie
musimy tam wrócić!

Czy ta recenzja była pomocna? (9) (4)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 29 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień