Opis hotelu

K

***

R

Costa del Sol, Hiszpania

P

do piaszczystej, publicznej plaży Bajondillo tylko przez ulicę. Leżaki i parasole na plaży za opłatą (tylko w szczycie sezonu).

I

WiFi w lobby w cenie, kącik internetowy za opłatą.

K

3 gwiazdki.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Opinie o hotelu: Los Jazmines

4.0

Ocena klientów
na podstawie 2 dodanych opinii

Lokalizacja
5,0
Pokój
4,0
Posiłki
4,0
Basen
3,5
Czystość
5,0
Obsługa
5,0
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • par
 • ceniących spokój i ciszę
 • seniorów
 • 4.0
  lipiec 2015

  Cena adekwatna do jakości. Akceptowalny, godny polecenia w tych kwotach.

  Cena adekwatna do jakości. Akceptowalny, godny polecenia w tych kwotach. Bardzo miła i uczynna obsługa, bardzo blisko plazy, niedaleko od komercyjnego centrum.
  Cena adekwatna do jakości. Akceptowalny, godny polecenia w tych kwotach. Bardzo miła i uczynna obsługa, bardzo blisko plazy, niedaleko od komercyjnego centrum.
 • 4.0
  lipiec 2012

  Bylo super

  Hotel polożony w doskonalym miejscu.Blisko morza i centrum miejscowosci.Cena za pobyt adekwatna do standartu obiektu.Polecamy dla ludzi ktorzy już trochę widzieli i nie zależy im na dowartościowaniu siebie pobytem w drogim hotelu.Obsługa bardzo miła.Jeśli ktoś będzie się tam wybierał, to należy zastrzec, aby pokoje nie były na parterze.Uniknie się e ten sposob setek spojrzen ludzi którzy idą na basen lub posilki
  Hotel polożony w doskonalym miejscu.Blisko morza i centrum miejscowosci.Cena za pobyt adekwatna do standartu obiektu.Polecamy dla ludzi ktorzy już trochę widzieli i nie zależy im na dowartościowaniu siebie pobytem w drogim hotelu.Obsługa bardzo miła.Jeśli ktoś będzie się tam wybierał, to należy zastrzec,
  aby pokoje nie były na parterze.Uniknie się e ten sposob setek spojrzen ludzi którzy idą na basen lub posilki
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu