Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wszyscy obywatele Polski podróżujący do Hiszpanii, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Wymagane wypełnienie i posiadanie deklaracji zdrowia oraz karty lokacyjnej POBIERZ ZE STRONY
 • Powrót do Polski
 • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl
 • Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 10 791

  ATUTY

  - tylko dla dorosłych
  - baseny na dachu
  - przy najdłuższej plaży w Torremolinos

  NASZYM ZDANIEM

  Hotel Aluasun Lago Rojo to czterogwiazdkowy hotel z bezkonkurencyjną lokalizacją blisko plaży i pierwszorzędnymi usługami. To elegancki, znakomicie położony w zabytkowej części miasta, tuż obok wielu restauracji, barów i sklepików. Jest to idealny obiekt dla par chcących wypocząć na pięknej plaży La Carihuela - najdłuższej w Torremolinos

  POŁOŻENIE

  - w miejscowości Torremolinos
  - przy nadmorskiej promenadzie ze sklepami, restauracjami i kawiarniami
  - 1,5 km od Benalmadena
  - 3 km do parku wodnego Aqualand
  - 5 km do delfinarium Selwo Marina
  - 5,5 km do parku rozrywki Tivoli
  - 20 km od centrum Malagi
  - 8,5km Port lotniczy Malaga

  PLAŻA

  La Carihuela to publiczna, piaszczysta, szeroka plaża wyróżniona certyfikatem Błekitna Flaga, ok. 50 m od hotelu, leżaki i parasole płatne

  DO DYSPOZYCJI GOŚCI

  - recepcja
  - wymiana walut
  - wifi na terenie hotelu
  - baseny na dachu
  - taras słoneczny
  - restauracja bufetowa
  - tradycyjna kuchnia andaluzyjska
  - bar na dachu
  - sejf
  - pralnia
  - parking (dodatkowo płatny)

  POKOJE

  Double superior- o powierzchni 33m2 dla maksymalnie dwóch osób dorosłych, bezpłatny zestaw kosmetyków, bidet, toaleta, wanna lub prysznic, suszarka do włosów, balkon, biurko, sejf, telewizor z płaskim ekranem, budzenie na życzenie, telewizor, minibar (za dopłatą), ogrzewanie, telefon, klimatyzacja

  Junior suite- o powierzchni  44m2 dla maksymalnie dwóch osób dorosłych i jednego dziecka, bezpłatny zestaw kosmetyków, bidet, toaleta, wanna lub prysznic, suszarka do włosów, balkon, biurko, sejf, telewizor z płaskim ekranem, budzenie na życzenie, telewizor, minibar (za dopłatą), ogrzewanie, telefon, klimatyzacja

  Junior suite superior- o powierzchni 44m2 dla maksymalnie dwóch osób dorosłych i jednego dziecka, szlafrok, toaleta, wanna lub prysznic, suszarka do włosów, balkon, telewizor, minibar, sofa, ogrzewanie, klimatyzacja

  WYŻYWIENIE

  BB - śniadania w formie bufetu w restauracji głównej.

  HB - śniadania i obiadokolacje w formie bufetu w restauracji głównej

  FB - śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu w restauracji głównej

  DODATKOWE INFORMACJE

  W okresie sezonu zimowego (od listopada do kwietnia) część infrastruktury zewnętrznej (m.in baseny, bar przy basenie, mini klub) pozostają zamknięte. Hotel nie prowadzi również programów animacyjnych poza wysokim sezonem (czerwiec-wrzesień).

  CENA ZAWIERA

  - Przelot samolotem rejsowym (linie Ryanair) - w podstawowej taryfie 
  - Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą
  - Transfer autokarem (tzw shuttle busem) na trasie lotnisko - hotel - lotnisko
  - Ubezpieczenie podstawowe obejmujące: ubezpieczenie od zachorowania w następstwie epidemii, KL do 30 000 EUR, NNW do 3 000 EUR, bagaż podróżny 200 EUR, ubezpieczenie od chorób przewlekłych
  - Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  - Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy
  - Podatek Vat marża
  - Dla lotów realizowanych liniami Ryanair mały bagaz podręczny o maksymalnych wymiarach 40x20x25 cm (do umieszczenia w kabinie pod fotelem)


  CENA NIE ZAWIERA

  - Opieki polskiego rezydenta
  - Wycieczek fakultatywnych
  - Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,

  SEZON LATO 23' DO KONCA PAZDZIERNIKA 2023

  SEZON ZIMA 24' OD LISTOPADA DO KONCA MARCA 2024

  Dla lotów na połączeniach rejsowych/liniowych realizowanych liniami Ryanair/Wizzair dopłata za bagaż wynosi:

  LATO 23'

  USŁUGA BAGAŻ RYANAIR W DWIE STRONY (10kg)  350 ZŁ 

  USŁUGA BAGAŻ RYANAIR W DWIE STRONY (20KG)  500 ZŁ 

  ZIMA 24'

  BAGAŻ WIZZ SEZ. (10kg) - 450 ZŁ 

  BAGAŻ WIZZ SEZ. (20kg) - 650 ZŁ 

  BAGAŻ WIZZ SEZ. (32kg) - 750 ZŁ 


  Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena może być wyższa - wyliczana według aktualnie obowiązującej taryfy.

  Istnieje również możliwość wykupienia rezerwacji miejsc obok siebie w samolocie w 2 strony od osoby, ceny prezentują się następująco:

  REZERWACJA MIEJSC OBOK SIEBIE W SAMOLOCIE RYANAIR - 180 ZŁ

  REZERWACJA MIEJSC OBOK SIEBIE W SAMOLOCIE WIZZAIR - 180 ZŁ

  WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZEPISÓW WJAZDOWYCH

  Podróż do Hiszpanii, która jest krajem członkowskim Unii Europejskiej wymaga od podróżnych z Polski jednego z poniższych dokumentów:
  - dowód osobisty
  - paszport lub paszport tymczasowy
  Wymagana ważność w dniu powrotu z Hiszpanii.
  Obowiązek posiadania ważnego dokumentu dotyczy również dzieci.

  DOKUMENTY DO REZERWACJI

  Rezerwacje na tzw. dynamicznym pakietowaniu" w oparciu o przeloty liniami rejsowymi wymagają posiadania przez Klientów następujących dokumentów podróży: 

  - wydrukowanych kart pokładowych na przeloty z Polski liniami Ryanair lub Wizzair - wysyłane mailowo do klienta/agenta na 24h przed wylotem,

  - vouchera na hotel i transfer (w formie papierowej lub elektronicznej)

  - numeru polisy dosyłanej w mailu

  Wszystkie dokumenty wysyłane są mailowo na podany w rezerwacji adres: agenta/klienta na dzień przed wylotem.

  GODZINY PRZELOTÓW

  Dokumentami potwierdzającymi aktualne godziny przelotów są karty pokładowe wysyłane na 24h przed planowanym lotem z Polski oraz lotem powrotnym
  W przypadku istotnych zmian w godzinach przelotów, następujących po przekazaniu kart, Klient/Agent otrzyma informację z korektą godzin droga mailową.

  REZERWACJE "DO POTWIERDZENIA"

  Oferty wakacji w Hiszpanii podlegają innym zasadom zakładania rezerwacji (szczegóły poniżej) zaliczkowania oraz nie są objętę aktualną promocją.

  Rezerwacje, w których przelot oparty jest na samolocie rejsowym/liniowym po założeniu muszą zostać potwierdzone przez Organizatora. Warunkiem potwierdzenia takiej rezerwacji jest wpłata zaliczki (29% wartości ceny imprezy) w momencie założenia rezerwacji. Cena ofert z przelotem samolotem rejsowym/liniowym uzależniona jest od AKTUALNEJ ceny przewoźnika, zatem może ulec zmianie w trakcie zakładania lub w momencie potwierdzania przez Organizatora rezerwacji. W sytuacji, gdy pojawią się wyżej opisane różnice w cenie, Organizator będzie się kontaktował z Klientem lub Agentem w celu potwierdzenia akceptacji nowej ceny.

  WAŻNE: prosimy o uważne sprawdzanie podawanych danych osobowych - wszelkie, nawet kosmetyczne zmiany danych Klienta w przypadku rezerwacji ofert opartych o samoloty rejsowe są płatne.

  SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY

  Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.).

  - składka TFP  jest obowiązkowa

  - składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej

  - składka TFP nie podlega zwrotowi

  Składka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

  WAŻNE INFORMACJE

  Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

  Prosimy o zapoznanie się z przepisami wjazdowymi dotyczącymi danego kraju.

  Informacja dla podróżujących z dziećmi do lat 18 - Potrzebna jest pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej za granicę. Dokument powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką się znajduje podczas wyjazdu. Dokument jest także wymagany, jeśli z dzieckiem podrózuje tylko jeden z opiekunów, a drugi nie bierze udziału w wycieczce lub będzie pod opieką innej osoby (np. innego członka rodziny). Zgoda powinna zostać sporządzona najlepiej w formie aktu notarialnego, w obecności notariusza.


  HISZPANIA

  Hiszpania położona na półwyspie Iberyjskim, obejmuje również Wyspy Kanaryjskie i Baleary. Jest krainą szerokich, piaszczystych plaż, łagodnego klimatu, wiecznie świecącego słońca i ciepłego morza. Nic dziwnego, że turyści odnajdują wiele powodów do wybierania tego kraju na wakacyjny wypoczynek. Hiszpanie słyną z ognistego temperamentu, przyjacielskiego nastawienia oraz optymizmu, którym zarażają każdego. Gościnni i pełni pozytywnej energii mieszkańcy, atmosfera nieustannie trwającej fiesty, ciepły klimat i nocne atrakcje, przyciągają jak magnes ludzi młodych, spragnionych dobrej zabawy. Liczące niemal 5000 km wybrzeże jest celem wakacyjnych wyjazdów dla milionów gości z całego świata. Oprócz wypoczynku na piaszczystych plażach, Hiszpania daje liczne możliwości do aktywnego wypoczynku i uprawiania sportów. Niezależnie od pory roku znajdziemy tu doskonale warunki do długich spacerów, górskich wędrówek, kolarstwa i sportów wodnych. Dla pasjonatów windsurfingu i kitesurfingu Hiszpania ma do zaoferowania jedne z najlepszych spotów na świecie. Miłośnicy białego szaleństwa również nie będą rozczarowani. Hiszpańskie stoki może ustępują nieco tym położonym w Alpach, ale za to dają niepowtarzalną możliwość szusowania na nartach i kąpieli w morzu tego samego dnia. Położony na półwyspie Iberyjskim kraj to prawdziwy raj dla miłośników historii, kultury i architektury. Hiszpania z 49 zabytkami wpisanymi na Światową Listę Dziedzictwa UNESCO zajmuje 4 miejsce na świecie pod względem tego typu atrakcji. Na zwiedzających czekają liczne pozostałości z czasów rzymskiego imperium, bogata spuścizna średniowiecza w postaci licznych zamków i twierdz, niezwykłe obiekty kultury Maurów z pałacami i ogrodami, monumentalne katedry, zabytki okresu renesansu oraz wspaniałe muzea i galerie sztuki.
  Możliwości wypoczynku przez cały rok, śródziemnomorski klimat, doskonale warunki do uprawiania sportów, przyjaźni mieszkańcy, klimatyczne miasteczka, liczne zabytki, a do tego doskonała kuchnia to niezwykła mieszanka, która sprawia, że wakacje w Hiszpanii będą idealną propozycją na spędzenie urlopu niezależnie od pory roku.

  Poszczególne regiony turystyczne Hiszpanii (wybrzeża), położone nad Morzem Śródziemnym, zwane są Costa" i ciągną się od granicy z Francją, aż po Ocean Atlantycki i Portugalię. Jest ich kilkanaście, a do najbardziej znanych zaliczają się: Costa Brava, Costa Dorada, Costa Blanca, Costa Calida, Costa del Sol i Costa de la Luz.

  Najpopularniejszym wybrzeżem jest niewątpliwie Costa Brava. Położone tuż przy granicy z Francją, swą nazwę dzikie wybrzeże" zawdzięcza urozmaiconej linii brzegowej pełnej skalistych cyplów i malowniczych zatoczek z długimi, piaszczystymi plażami. O popularności regionu decyduje również bliskość Barcelony - kosmopolitycznej stolicy Katalonii, która jak magnes przyciąga miliony turystów z całego świata.

  Costa Blanca to najmocniej zagospodarowany turystycznie region Hiszpanii, To tu w pierwszej kolejności rozwinęła się masowa turystyka. Kurorty takie jak Benidorm mogą poszczycić się setkami ogromnych hoteli i dziesiątkami klubów oraz dyskotek, które przyciągają przede wszystkim ludzi młodych, szukających słońca, ciepłego morza i dobrej zabawy.

  Costa del Sol czyli słoneczne wybrzeże" to jeden z najmodniejszych regionów Hiszpanii. Położony na południowych krańcach Półwyspu Iberyjskiego ma najbardziej sprzyjający klimat, który pozwala na wypoczynek niemal przez cały rok. Od maja do listopada można zażywać kąpieli morskich i słonecznych, a zima to doskonały okres na odkrywanie skarbów Andaluzji i zwiedzanie takich perełek jak Sewilla, Granada i Kordoba.

  Położona w większości na Półwyspie Iberyjskim Hiszpania obejmuje również szereg wysp, które są ulubionym miejscem wypoczynku dla wielu Europejczyków. Najliczniej odwiedzanym regionem Hiszpanii są Baleary, a w szczególności ich największa wyspa Majorka, która każdego roku odwiedzana jest przez ponad 10 milionów turystów. Urozmaicona linia brzegowa, piękne zatokowe plaże, przyjemny klimat z 300 słonecznymi dniami w ciągu roku, a także doskonała infrastruktura turystyczna zachęcają do wypoczynku zarówno rodziny z dziećmi jak i ludzi młodych spragnionych dobrej zabawy. Znajdujące się na oceanie Atlantyckim Wyspy Kanaryjskie są kierunkiem całorocznym. Położone u wybrzeży Afryki cieszą słonecznym i suchym klimatem idealnym do wypoczynku. Nie bez powodu zwane są Islas Afortunadas czyli wyspami szczęśliwymi". Wakacje na Wyspach Kanaryjskich są możliwe niezależnie od pory roku - również w miesiącach zimowych, kiedy można liczyć na przyjemne temperatury 20-25 stopni. Składający się z 7 dużych wysp archipelag urzeka również spektakularnymi krajobrazami, które związane są z burzliwą, wulkaniczną przeszłością. Nad największą z wysp Teneryfą góruje majestatyczny wulkan Teide. Na pobliskiej La Palma mogliśmy niedawno śledzić trwającą kilka miesięcy erupcję wulkanu Cumbre Vieja i spływające potoki lawy. Gran Canaria zwana jest kontynentem w miniaturze, co zawdzięcza olbrzymiej różnorodności krajobrazowej. Fuerteventura polecana jest na rodzinne wakacje all inclusive, a to za sprawą niekończących się piaszczystych plaż i doskonałej bazie hotelowej. Znajdująca się tuz obok Lanzarote zachwyca księżycowymi krajobrazami, które zawdzięcza trwającej po dziś dzień aktywności wulkanicznej. Wyspy Kanaryjskie pomimo ogromnej popularności, masowej turystyce, obecności typowych i stereotypowych atrakcji oraz napływającej zewsząd komercji, wciąż w zachowały autentyczny klimat i można tam znaleźć wciąż zachowane klejnoty czekające na odkrycie.

  POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO JECHAĆ DO HISZPANII

  Hiszpańska fiesta - Hiszpanie uwielbiają zabawę, muzykę, taniec. Niezależnie od lokalizacji, w której jesteście z pewnością poczujecie wakacyjną, niepowtarzalną atmosferę, pełną luzu, śmiechu i rozrywki.

  Śródziemnomorski klimat, 300 słonecznych dni w roku, gorące, piaszczyste plaże. Co więcej dodawać? Kraina malowana słońcem, idealna do wypoczynku i zabawy w jednym!

  Wina i kuchnia hiszpańska - Proste i smakowite potrawy to kwintesencja Hiszpanii - paella, gazpacho, tapas i wiele innych charakterystycznych dań, które rozkochają was w smakach tego ognistego kraju. Do tego sangria, czyli orzeźwiająca rozkosz w gorący dzień. Tego trzeba skosztować!

  Mieszkańcy - niezwykle otwarci i radośni ludzie, ich wrodzona cecha to towarzyskość, do tego oczywiście uwielbiają się bawić. Ciekawostką jest, że w Hiszpanii na jednego mieszkańca przypada większa ilość knajp niż w jakimkolwiek innym kraju. Widać więc ogrom miejsc skierowanych na zabawęi rozrywkę każdego dnia (i nocy).

  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 50 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 1.5 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie Leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy Kącik dziecięcy tak
  • Tenis Tenis tak
  • Fitness Fitness tak
  • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
  • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
  • Hotel bez dzieci tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 4,2 / 5
  Travelplanet

  Doskonałe (38 ocena hotelu)

  Zakwaterowanie 4,1 / 5

  Wyżywienie 4,2 / 5

  Okolica 4,4 / 5

  Cena 4,1 / 5

  Informacje dotyczące weryfikacji opinii

  71. najwyższa ocena z 1080 hoteli w Costa Del Sol

  Vanda

  Ocena 4,8 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 3.7. - 10.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

  AluaSun Lago Rojo Hiszpania, Costa Del Sol

  Wspaniałe wakacje!!!

  Wspaniałe wakacje!!!

  Zakwaterowanie 4,8 / 5

  Wyżywienie 4,5 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Ładne zakwaterowanie.

  Wyżywienie
  Zadowolenie z posiłku.

  Obsługa w hotelu
  Pomocny personel hotelu. Reakcja na coś.

  Plaża
  Plaża znajduje się w odległości krótkiego spaceru od hotelu. Pływanie świetne. Parasole i leżaki są dostępne za opłatą, ale warto, jeśli chcesz spędzić cały dzień lub popołudnie nad morzem. Morze jest dość spokojne. Trochę brudu na krawędzi. Napoje i jedzenie można było zamówić na plaży. Bardzo pomocny kelner.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Jan M.

  Ocena 3,6 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 5.7. - 15.7.2022 Oceniono: Lipiec 2022

  AluaSun Lago Rojo Hiszpania, Costa Del Sol

  Udane wakacje z elementami adrenaliny z biura podróży. Instrukcja tylko w języku niemieckim. Po przybyciu na lotnisko do miejsca docelowego trudno było znaleźć transfer do hotelu, ponieważ lada, jak napisano w instrukcji, nie była otwarta i raczej przypadkiem spotkaliśmy przed lotniskiem panią, która obsługiwała transfer do hotelu. Inne usługi były OK

  Udane wakacje z elementami adrenaliny z biura podróży. Instrukcja tylko w języku niemieckim. Po przybyciu na lotnisko do miejsca docelowego trudno było znaleźć transfer do hotelu, ponieważ lada, jak napisano w instrukcji, nie była otwarta i raczej przypadkiem spotkaliśmy przed lotniskiem panią, która obsługiwała transfer do hotelu. Inne usługi były OK

  Zakwaterowanie 4,0 / 5

  Wyżywienie 3,0 / 5

  Okolica 4,5 / 5

  Cena 2,5 / 5

  Zakwaterowanie
  OK

  Wyżywienie
  całkiem OK, nie podobały nam się "chemiczne" budynie

  Obsługa w hotelu
  bardzo dobry

  Plaża
  Świetnie

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Filtruj opinie

  Vanda

  Ocena 4,8 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 3.7. - 10.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

  AluaSun Lago Rojo Hiszpania, Costa Del Sol

  Wspaniałe wakacje!!!

  Wspaniałe wakacje!!!

  Zakwaterowanie 4,8 / 5

  Wyżywienie 4,5 / 5

  Okolica 5,0 / 5

  Cena 5,0 / 5

  Zakwaterowanie
  Ładne zakwaterowanie.

  Wyżywienie
  Zadowolenie z posiłku.

  Obsługa w hotelu
  Pomocny personel hotelu. Reakcja na coś.

  Plaża
  Plaża znajduje się w odległości krótkiego spaceru od hotelu. Pływanie świetne. Parasole i leżaki są dostępne za opłatą, ale warto, jeśli chcesz spędzić cały dzień lub popołudnie nad morzem. Morze jest dość spokojne. Trochę brudu na krawędzi. Napoje i jedzenie można było zamówić na plaży. Bardzo pomocny kelner.

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Jan M.

  Ocena 3,6 / 5

  Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 5.7. - 15.7.2022 Oceniono: Lipiec 2022

  AluaSun Lago Rojo Hiszpania, Costa Del Sol

  Udane wakacje z elementami adrenaliny z biura podróży. Instrukcja tylko w języku niemieckim. Po przybyciu na lotnisko do miejsca docelowego trudno było znaleźć transfer do hotelu, ponieważ lada, jak napisano w instrukcji, nie była otwarta i raczej przypadkiem spotkaliśmy przed lotniskiem panią, która obsługiwała transfer do hotelu. Inne usługi były OK

  Udane wakacje z elementami adrenaliny z biura podróży. Instrukcja tylko w języku niemieckim. Po przybyciu na lotnisko do miejsca docelowego trudno było znaleźć transfer do hotelu, ponieważ lada, jak napisano w instrukcji, nie była otwarta i raczej przypadkiem spotkaliśmy przed lotniskiem panią, która obsługiwała transfer do hotelu. Inne usługi były OK

  Zakwaterowanie 4,0 / 5

  Wyżywienie 3,0 / 5

  Okolica 4,5 / 5

  Cena 2,5 / 5

  Zakwaterowanie
  OK

  Wyżywienie
  całkiem OK, nie podobały nam się "chemiczne" budynie

  Obsługa w hotelu
  bardzo dobry

  Plaża
  Świetnie

  Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Jitka Valová

  Ocena 0,0 / 5

  Niezweryfikowana opinia

  AluaSun Lago Rojo Hiszpania, Costa Del Sol

  urlop prefekcyjny, mogę polecać wszystkim, wyjazd przygotowany perfeckyjnie.Wspaniałe wycieczki fakultatywne do Markoa i Grenady i wspaniała corrida w miasteczku Mijas, przed corridą występ grupy flamenco, też wspaniałe.

  urlop prefekcyjny, mogę polecać wszystkim, wyjazd przygotowany perfeckyjnie.Wspaniałe wycieczki fakultatywne do Markoa i Grenady i wspaniała corrida w miasteczku Mijas, przed corridą występ grupy flamenco, też wspaniałe.

  Zakwaterowanie
  piękny, czysty i utulny. hotel kilka metrów od morza, często wieje wiatr, ale to bardzo dobrze, bo upał był nie do wytrzymania.

  Wyżywienie
  HB - bardzo dobre jedzenie, dużo wszystkiego, kolacje szczególnei smaczne, każdy mógł coś dla siebie wybrać.

  Obsługa w hotelu
  Perfekcyjny, miły personel, zawsze do dyspozycji, ale niegdy nie mieliśmy problemów.

  Plaża
  czytsa, piasek grubszy, codziennie dokładnie wysprzątana, woda 21 st., ale krysztyałowa, dużo muszelek.

  Ogólne wrażenie
  wyśmienite, woda w morzu troszkę chłodniejsza, ale za to nie odpowiada niekt tylko przyroda ;-)

  Czy ta recenzja była pomocna? (6) (0)

  Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

  Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

  Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

  +48 71 771 76 55

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 28 °C temperatura w nocy 20 °C

  • Temperatura wody 23 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 29 °C temperatura w nocy 20 °C

  • Sobota 29 °C temperatura w nocy 20 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień

  Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować