Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Blaucel

Ocena: 4/5

Hiszpania, Costa Brava, Blanes

Tylko 150 m od plaży Przystanek komunikacji miejskiej znajduje się tuż przed domem Kompleks częściowo podgrzewanych basenów wewnętrznych i zewnętrznych Szereg zajęć sportowych

Więcej o hotelu

od 2 828 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 36 758

opis hotelu

LOKALIZACJA: Blaucel ****  znajduje się na Wybrzeżu Costa Brava w miejscowości Blanes. Odległość od centrum miasta z restauracjami, barami i sklepami około 2km, odległość od przystanku komunikacji miejskiej około 3kmm.  Odległość od lotniska GRO około 35km, odległość od lotniska BCN około 85km.
PLAŻA: publiczna około 100m ( serwis plażowy dodatkowo płatny ).
DO DYSPOZYCJI GOŚCI: recepcja z lobby, restauracja główna,  kawiarnia, taras słoneczny, basen, broszik i miniklub dla dzieci,przechowalnia bagażu WiFi płatne.
 
DODATKOWO PŁATNE: centrum SPA sala fitnes/siłownia, bilard, sporty wodne na plaży
POKOJE  - pokoje o różnym standardzie, pokoje typu  STANDARD -  łazienka (WC, wanna/prysznic - suszarkę do włosów można wypożyczyć w recepcji), TV-sat,  część pokoi posiada balkon/taras.
DODATKOWE INFORMACJE: https://www.blauhotelsblanes.com/en/hotel-blaumar
WYŻYWIENIE  (w zależności od wykupionej oferty)
RO - oferta bez wyżywienia
BB - śniadania w formie bufetu
HB (Half Board - 2 posiłki) - śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji płatne.
FB (Full Board - 3 posiłki) - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Napoje do obiadu i kolacji płatne.
All Inclusive: śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu; wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane w wyznaczonych barach w określonych przez hotel godzinach; w większości hoteli w ciągu dnia dostępne są przekąski


DOKONANIE REZERWACJI

Każda rezerwacja wstępna, po potwierdzeniu przez Agenta/Klienta, uzyskuje status "Do potwierdzenia", co oznacza, że Organizator sprawdza dostępność miejsc w hotelu/samolocie (rodzaj pokoju lub inne składniki zarezerwowane przez Klienta)  i dopiero po sprawdzeniu dostępności nadaje rezerwacji odpowiedni status (Potwierdzona/Anulowana).

PRZELOT LINIAMI RESJOWYMI -WARUNKI

Oferty z przelotem liniami rejsowymi/tanimi liniami lotniczymi (np.: LOT, WIZZAIR, RYANAI, Easy Jet, Corendon) pochodzą z DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA, ceny wszystkich przelotów są stale aktualizowane i zmieniane przez linie lotnicze, co oznacza, że cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie. 
Uczestnik imprezy zobowiązany jest do potwierdzenia, u Organizatora lub Agenta, aktualnych godzin lotu 48 h przed wylotem (dotyczy zarówno wylotów jak i powrotów z wakacji).
Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika. Klientów obowiązują prawa i obowiązki danej linii lotniczej.Warunki przewozów wybranych przewoźników:
Wizzair - Cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x30x20 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: - bagażu podręcznego - Wizz Priority (1 sztuka bagażu podręcznego umieszczana pod fotelem, 1 podręczna walizka na kółkach na pokładzie, stanowisko odprawy priorytetowej i pierwszeństwo wejścia na pokład); - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach 55x40x20 cm; - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 20 kg i wymiarach 149,9x119,4x171,5 cm; - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 32 kg.
Ryanair - cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach, które nie przekraczają 40x20x25 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: dodatkowego bagażu o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach nieprzekraczających 55x40x23 cm (w taryfie standard będzie on przewożony jako bagaż rejestrowany - należy nadać go w punkcie odprawy przed kontrolą bezpieczeństwa; w taryfie z wykupioną usługą Pierwszeństwa wejścia na pokład bagaż dodatkowy będzie przewożony jako podręczny - dostępność usługi jest ograniczona na każdym locie) lub bagażu rejestrowanego o wadze 20 kg.
PL LOT - cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23) oraz małą torebkę (40x35x12). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 23 kg.
CORENDON - cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 20 kg.Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Serwis pokładowy - zgodnie z warunkami przewoźnika. Ceny dodatkowych bagaży na każdej linii są aktualizowane w systemie rezerwacyjnym i zależą od wagi, kierunku, terminu lotu. Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.

CENA ZAWIERA/NIE ZAWIERA

UWAGA! SEZON LETNI
Oferta z przelotamami SAMOLOTEM LINIOWYM/TANIMI LINIAMI LOTNICZYMI (dynamiczne pakietowanie):
Cena zawiera: ubezpieczenie (KL, NW, bagaż), bilet lotniczy, zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 14:00, kończy o godz. 12:00 - godziny mogą się wahać w zależności od decyzji dyrekcji), wyżywienie w/g opisu, opłaty lotniskowe i paliwowe, podatek VAT,  odprawę on line w przypadku przelotów linią Ryanair/Wizzair, transfer.
OBSŁUGA PRZEDSTAWICIELA:
Oferta Barcelona/Girona obejmuje telefoniczną obsługę polskojęzycznego przestawiciela biura.
Oferta z przelotami na Wyspy Kanaryjskie, Majorkę, Andaluzję, Majorkę oraz Costa del Sol nie zawiera obsługi polskojęzycznego przedstawiciela. Klienci otrzymują numer alarmowy do biura na 2 dni przed wylotem.Cena nie zawiera: bagażu głównego (możliwość dokupienia), standardowej obsługi rezydenta (spotkania informacyjnie), dodatkowych opłat klimatycznych, podatków turystycznych.
SEZON ZIMOWY - LISTOPAD-KWIECIEŃ
Oferta z przelotami do Barcelony/Gerony NIE ZAWIERA TRANSFERU w przypadku hoteli w Barcelonie. Zawiera transfer w cenie do miejscowości Santa Suzana, Lloret de Mar, Blanes, Callela, Malgrat de Mar, Pineda de Mar.
Oferta liniami lotniczymi Wizzair nie zawiera miejsc obok siebie - możliwe do dokupienia.

PRZEPISY WIZOWE, PASZPORTOWE, SANITARNE

Należy każdorazowo przed wylotem zapoznać się z komunikatami MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi i sanitarnymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. W przypadku rezerwacji wakacji w Polsce: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe.
Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób.
W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania  zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z wymogami. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym.

RODZAJ OFERTY- DYNAMICZNE PAKIETOWANIE

W przypadku przelotów regularnymi liniami rejsowymi oferta jest realizowana w systemie DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA. Ceny przelotów są stale aktualizowane przez linie lotnicze, dlatego od chwili złożenia zapytania rezerwacyjnego przez Klienta/Agenta do momentu potwierdzenia przez Touroperatora, mogą ulec zmianie, co jest równoznaczne z możliwością zmiany ceny całego pakietu.
W przypadku większości ofert z Dynamicznego Pakietowania na miejscu Klienci są pod telefoniczną opieką polskojęzycznego przedstawiciela (Costa Brava) i anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta (pozostałe kierunki hiszpańskie). Klienci mają możliwość kontaktu w języku polskim pod alarmowym numerem telefonu (szczegółowe informacje podawane są w dokumentach podróży). Oferta pochodząca z dynamicznego pakietowania nie oferuje standardowych spotkań informacyjnych z rezydentem.
Klienci zobowiązani są podać właściwe dane Uczestników (imię, nazwisko, data urodzenia, płeć - zgodne z danymi w paszporcie/dowodzie). Po założeniu rezerwacji i potwierdzeniu jej nie ma możliwości bezpłatnej zmiany istotnych danych niezbędnych do zakupienia i wystawienia biletu.
Oferta nie zawiera bagażu głównego. Warunki bagażu danej linii sprawdź w opisie oferty. Podstawa ceny zawiera transfer lotnisko-hotel-lotnisko tylko w sezonie letnim (dotyczy tylko Costa Brava)

Ważne informacje.

Część usług, sportów i gier dodatkowo płatna. Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach pakietu (All Inclusive, FB, HB, BB, bez wyżywienia) Goście otrzymują w hotelu. Hotel zastrzega sobie prawdo do modyfikacji wykupionej oferty (godziny podawania posiłków, sposób podawania posiłków, rodzaje napojów itp.). Pakiet różni się w zależności od sezonu (wysoki/niski). All Inclusive (określone napoje i posiłki) w wyznaczonych barach i godzinach. Terminy oraz godziny działania klimatyzacji określa dyrekcja hotelu. Organizator podaje przykładowe propozycje animacji, zabaw, zajęć sportowych, szczegółowe informacje Klienci otrzymują na miejscu. W sezonie zimowym i w  niskim sezonie (do połowy czerwca, od połowy września) hotele ograniczają działalność aqua parków, animacji, zajęć sportowych. Oferty zawierają zdjęcia przykładowych pokoi. Pokoje rodzinne o niepodwyższonym standardzie mogą mieć dostawkę dla dzieci w postaci rozkładanej sofy, rozkładanych foteli, jednego łóżka, dwóch mniejszych łóżek, łóżka piętrowego. W przypadku późnych przylotów hotele mogą przygotować "lunch pakiety", w przypadku późnego wyjazdu z hotelu oferta zakwaterowania włącznie ze świadczeniami (ALL, HB, FB) kończy się wraz z wymeldowaniem.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 190 m
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Golf Golf tak
 • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
 • Fitness Fitness tak
 • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
 • Bowling Bowling tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
 • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,2 / 5
Travelplanet

Bardzo Dobry (Na podstawie 4 opinii)

Zakwaterowanie 3,8 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,8 / 5

Cena 4,3 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

29. najwyższa ocena z 1246 hoteli w Costa Brava

Pavel N.

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 28.8. - 4.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Blaucel Ocena: 4/5 Hiszpania, Costa Brava

Hotel znajduje się blisko ogromnej plaży. Kąpiel w morzu jest świetna. W hotelu jest dużo dzieci, nie jest zbyt cicho. Mimo, że hotel znajduje się na obrzeżach miasta, jest w nim dość tłoczno. Poziom jest w normie, ale na cztery gwiazdki bym tego nie widział.

Hotel znajduje się blisko ogromnej plaży. Kąpiel w morzu jest świetna. W hotelu jest dużo dzieci, nie jest zbyt cicho. Mimo, że hotel znajduje się na obrzeżach miasta, jest w nim dość tłoczno. Poziom jest w normie, ale na cztery gwiazdki bym tego nie widział.

Zakwaterowanie 3,3 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Klasyka. Ale podwójne łóżko jest bardzo małe, musieliśmy rozłożyć dodatkowe łóżko do spania. Wyposażenie standardowe, duża łazienka z wanną. Nie ma lodówki. Klimatyzacja działa dobrze.

Wyżywienie
Wszystko w formie bufetu. Śniadanie jest codziennie takie samo, ale można to zrobić. Kolacja jest czasami tematyczna (Meksyk, Chiny, Włochy). Sporo ludzi w godzinach szczytu, czasami niektóre rzeczy szybko znikają i już ich nie uzupełniają. Jak tylko jest dużo ludzi, to już jest to denerwujące.

Obsługa w hotelu
Poza basenem nie korzystaliśmy z żadnych innych usług. Ale jest pseudo-wellness (jedna sauna i jacuzzi).

Plaża
Plaża to największy plus całych wakacji. Ogromny, przestronny, czysty. Brakuje tylko pryszniców. Ale dużo miejsca i czyste morze. Ale często duże fale.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Klient chciał pozostać anonimowy

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 6.7. - 13.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

Blaucel Ocena: 4/5 Hiszpania, Costa Brava

Bardzo przyjemne wakacje w pięknej okolicy z wieloma zajęciami i szeroką gamą wycieczek. Morze było piękne i czyste, plaża była stopniowa, ale po kilku metrach była już duża głębokość. (mamy starsze dzieci, więc nie ma problemów) Czyste plaże, grubszy piasek. Chętni mogli wypożyczyć parasol i leżak za opłatą 6 euro/dzień. Podobało nam się, że na plażach było niewielu turystów.

Bardzo przyjemne wakacje w pięknej okolicy z wieloma zajęciami i szeroką gamą wycieczek. Morze było piękne i czyste, plaża była stopniowa, ale po kilku metrach była już duża głębokość. (mamy starsze dzieci, więc nie ma problemów) Czyste plaże, grubszy piasek. Chętni mogli wypożyczyć parasol i leżak za opłatą 6 euro/dzień. Podobało nam się, że na plażach było niewielu turystów.

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie ładne, czyste. Duży taras, łazienka z toaletą i bidetem. Łazienka wyposażona jest w suszarkę do włosów. W podstawowym wyposażeniu pokoju brakowało lodówki, ale mogliśmy ją wypożyczyć za opłatą. Brakowało nam tylko 1 praktycznej rzeczy, a była to suszarka na tarasie. :-)

Wyżywienie
Mieliśmy pełne wyżywienie w formie bufetu. Urozmaicona i zróżnicowana dieta. Jeden syn bardzo źle zjada, ale on też był entuzjastycznie nastawiony do jedzenia i zawsze coś wybierał. Kuchnia była międzynarodowa, w niektóre dni kolacje były tematyczne. (Włoska, meksykańska itp.) Bardzo przyjęliśmy suchy prowiant na lunch, który mogliśmy zamówić z wyprzedzeniem, gdy wiedzieliśmy, że nie wrócimy. . .

Obsługa w hotelu
Hotel oferuje np. wellness, bilard, garaż podziemny za opłatą, można przemieszczać się pomiędzy 2 hotelami i korzystać z ich basenów lub usług. Jakość programu do animacji. (ćwiczenia w wodzie, gry w piłkę, dyskoteka itp.) Wieczorem w częściach wspólnych muzyka na żywo + występy itp.

Plaża
Piękna i czysta plaża, niewielu turystów, nadaje się również do snorkelingu - bardzo bogaty świat morski. Czyste morze, duże fale, grubszy piasek. Do plaży było około 150 m, przy plaży są toalety. Brakowało nam tylko prysznica, w którym moglibyśmy się spłukać po wyjściu z morza, ale mieliśmy go niedaleko hotelu, gdzie były prysznice przy basenie, więc wszystko było w porządku.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Pavel N.

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 28.8. - 4.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Blaucel Ocena: 4/5 Hiszpania, Costa Brava

Hotel znajduje się blisko ogromnej plaży. Kąpiel w morzu jest świetna. W hotelu jest dużo dzieci, nie jest zbyt cicho. Mimo, że hotel znajduje się na obrzeżach miasta, jest w nim dość tłoczno. Poziom jest w normie, ale na cztery gwiazdki bym tego nie widział.

Hotel znajduje się blisko ogromnej plaży. Kąpiel w morzu jest świetna. W hotelu jest dużo dzieci, nie jest zbyt cicho. Mimo, że hotel znajduje się na obrzeżach miasta, jest w nim dość tłoczno. Poziom jest w normie, ale na cztery gwiazdki bym tego nie widział.

Zakwaterowanie 3,3 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Klasyka. Ale podwójne łóżko jest bardzo małe, musieliśmy rozłożyć dodatkowe łóżko do spania. Wyposażenie standardowe, duża łazienka z wanną. Nie ma lodówki. Klimatyzacja działa dobrze.

Wyżywienie
Wszystko w formie bufetu. Śniadanie jest codziennie takie samo, ale można to zrobić. Kolacja jest czasami tematyczna (Meksyk, Chiny, Włochy). Sporo ludzi w godzinach szczytu, czasami niektóre rzeczy szybko znikają i już ich nie uzupełniają. Jak tylko jest dużo ludzi, to już jest to denerwujące.

Obsługa w hotelu
Poza basenem nie korzystaliśmy z żadnych innych usług. Ale jest pseudo-wellness (jedna sauna i jacuzzi).

Plaża
Plaża to największy plus całych wakacji. Ogromny, przestronny, czysty. Brakuje tylko pryszniców. Ale dużo miejsca i czyste morze. Ale często duże fale.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)

Klient chciał pozostać anonimowy

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 6.7. - 13.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

Blaucel Ocena: 4/5 Hiszpania, Costa Brava

Bardzo przyjemne wakacje w pięknej okolicy z wieloma zajęciami i szeroką gamą wycieczek. Morze było piękne i czyste, plaża była stopniowa, ale po kilku metrach była już duża głębokość. (mamy starsze dzieci, więc nie ma problemów) Czyste plaże, grubszy piasek. Chętni mogli wypożyczyć parasol i leżak za opłatą 6 euro/dzień. Podobało nam się, że na plażach było niewielu turystów.

Bardzo przyjemne wakacje w pięknej okolicy z wieloma zajęciami i szeroką gamą wycieczek. Morze było piękne i czyste, plaża była stopniowa, ale po kilku metrach była już duża głębokość. (mamy starsze dzieci, więc nie ma problemów) Czyste plaże, grubszy piasek. Chętni mogli wypożyczyć parasol i leżak za opłatą 6 euro/dzień. Podobało nam się, że na plażach było niewielu turystów.

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie ładne, czyste. Duży taras, łazienka z toaletą i bidetem. Łazienka wyposażona jest w suszarkę do włosów. W podstawowym wyposażeniu pokoju brakowało lodówki, ale mogliśmy ją wypożyczyć za opłatą. Brakowało nam tylko 1 praktycznej rzeczy, a była to suszarka na tarasie. :-)

Wyżywienie
Mieliśmy pełne wyżywienie w formie bufetu. Urozmaicona i zróżnicowana dieta. Jeden syn bardzo źle zjada, ale on też był entuzjastycznie nastawiony do jedzenia i zawsze coś wybierał. Kuchnia była międzynarodowa, w niektóre dni kolacje były tematyczne. (Włoska, meksykańska itp.) Bardzo przyjęliśmy suchy prowiant na lunch, który mogliśmy zamówić z wyprzedzeniem, gdy wiedzieliśmy, że nie wrócimy. . .

Obsługa w hotelu
Hotel oferuje np. wellness, bilard, garaż podziemny za opłatą, można przemieszczać się pomiędzy 2 hotelami i korzystać z ich basenów lub usług. Jakość programu do animacji. (ćwiczenia w wodzie, gry w piłkę, dyskoteka itp.) Wieczorem w częściach wspólnych muzyka na żywo + występy itp.

Plaża
Piękna i czysta plaża, niewielu turystów, nadaje się również do snorkelingu - bardzo bogaty świat morski. Czyste morze, duże fale, grubszy piasek. Do plaży było około 150 m, przy plaży są toalety. Brakowało nam tylko prysznica, w którym moglibyśmy się spłukać po wyjściu z morza, ale mieliśmy go niedaleko hotelu, gdzie były prysznice przy basenie, więc wszystko było w porządku.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Martin T.

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 28.6. - 5.7.2023 Oceniono: Lipiec 2023

Blaucel Ocena: 4/5 Hiszpania, Costa Brava

Hotel odpowiada bardziej hotelowi 3*

Hotel odpowiada bardziej hotelowi 3*

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Dla 2 osób dorosłych i 3 dzieci dostaliśmy jeden mały pokój, w którym wszyscy płaciliśmy tyle samo, co wydało mi się dziwne.

Wyżywienie
Jedzenie w formie bufetu było dobre, można było wybrać.

Obsługa w hotelu
Są chętni i zdolni doradzić we wszystkim w recepcji.

Plaża
Plaš czysty, cichy, poza centrum, więc super dla rodzin.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 24 °C temperatura w nocy 12 °C

 • Temperatura wody 15 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 24 °C temperatura w nocy 12 °C

 • Poniedziałek 22 °C temperatura w nocy 13 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować