• Przed wylotem wymagany negatywny wynik testu RT-PCR (maks. 72h) lub antygenowego (maks. 48h)
 • Zwolnione z testu są osoby zaszczepione (pełna dawka co najmniej 14 dni przed przybyciem), ozdrowieńcy (pozytywny wynik testu od 30 do 180 dni przed wylotem) oraz dzieci poniżej 12 r.ż. Zaświadczenia należy pobrać z Internetowego Konta Pacjenta lub aplikacji mObywatel.
 • Obowiązek wypełnienia formularza PLF na travel.gov.gr do godziny 22:59 dnia poprzedzającego przyjazd do Grecji i posiadanie unikalnego kodu QR (1 uczestnik = 1 formularz i kod QR). Kod QR otrzymasz w dzień planowanego przylotu do Grecji (o północy).
 • Wymagane wypełnienie i posiadanie deklaracji zdrowia oraz karty lokacyjnej POBIERZ ZE STRONY
Powrót do Polski
 • Obowiązuje 10-dniowa kwarantanna dla powracających do Polski transportem zorganizowanym. Z obowiązku zwalnia negatywny wynik testu PCR lub antygenowego wykonany do 48h przed powrotem lub maks. 48h po powrocie, zaświadczenie o pełnym szczepieniu (od którego upłynęło min. 14 dni) lub przebyciu izolacji/hospitalizacji spowodowanej COVID-19 nie później niż 6 miesięcy przed przekroczeniem granicy RP. Obowiązek nie dotyczy dzieci poniżej 12 r.ż. będących pod opieką zaszczepionych lub ozdrowieńców.
 • Obowiązek wypełnienia Karty Lokalizacji Podróżnego www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

Hotel Letsos

Grecja, Zakynthos, Alikanas

W centrum spokojnego kurortu Alykanas Stopniowe wejście do morza Dla rodzin z dziećmi Greckie wieczory zabawy

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Przepraszamy, wszystkie terminy zostały wyprzedane

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 8 541

Do tego hotelu opis jeszcze nie jest gotowy

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 150 m
 • Odległość od centrum miasta 500 m
 • Odległość od lotniska 16 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Lódowka tak
 • Plac zabaw, Basen dla dzieci tak
 • Spokojna okolica tak
 • Fitness tak
 • Bar tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Wifi tak
 • Aneks kuchnny tak

Opinie o hotelu

Ocena 3,5/5
Travelplanet

Całkiem dobre (630 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 3,2/5

Wyżywienie 3,2/5

Okolica 4,1/5

Cena 3,5/5

329. najwyższa ocena z 846 hoteli w Zakynthos

Agnieszka Luty 2016

Data pobytu: 6.6. - 13.6.2015

Ocena 4,7/5
Hotel zadbany z dużym basenem i wieloma leżakami obok. W centrum miasteczka liczne sklepiki,bary.Niedaleko plaża gdzie jest cicho,spokojnie i można do
Całkowita ocena

Hotel zadbany z dużym basenem i wieloma leżakami obok. W centrum miasteczka liczne sklepiki,bary.Niedaleko plaża gdzie jest cicho,spokojnie i można do morza dość na dwie różne części.

Zakwaterowanie 4,9/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Agnieszka Luty 2016

Data pobytu: 6.6. - 13.6.2015

Ocena 4,7/5
Hotel zadbany z dużym basenem i wieloma leżakami obok. W centrum miasteczka liczne sklepiki,bary.Niedaleko plaża gdzie jest cicho,spokojnie i można do
Całkowita ocena

Hotel zadbany z dużym basenem i wieloma leżakami obok. W centrum miasteczka liczne sklepiki,bary.Niedaleko plaża gdzie jest cicho,spokojnie i można do morza dość na dwie różne części.

Zakwaterowanie 4,9/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Michał Wrzesień 2017

Data pobytu: 2.9. - 9.9.2017

Ocena 2,7/5
Pokoje w oddzielnym budynku słabe. Minusy to: - bardzo mała łazienka i otwarty prysznic który prawie dotyka ubikacji. Powoduje to przy każdym myciu zalanie całkowite łazienki. Czystość też pozostawia wiele do życzenia. - woda przerywała i nie zawsze chciała lecieć, w jeden dzień w ogóle nie było wody i musieliśmy się myć w innym pokoju. - jak już woda była to trzeba zapomnieć o ciepłej wodzie
Całkowita ocena

Pokoje w oddzielnym budynku słabe. Minusy to:

- bardzo mała łazienka i otwarty prysznic który prawie dotyka ubikacji. Powoduje to przy każdym myciu zalanie całkowite łazienki. Czystość też pozostawia wiele do życzenia.

- woda przerywała i nie zawsze chciała lecieć, w jeden dzień w ogóle nie było wody i musieliśmy się myć w innym pokoju.

- jak już woda była to trzeba zapomnieć o ciepłej wodzie

Zakwaterowanie 2,5/5

Wyżywienie 2,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Iveta Wrzesień 2017

Data pobytu: 4.10. - 11.10.2014

Ocena 3,7/5
Ocena ogólna: Po przeczytaniu opinii zamieszczonych w Internecie przez innych gości hotelowych mieliśmy przed wyjazdem sporo obaw w szczególności w odniesieniu do warunków zakwaterowania, ale jak się później okazało zupełnie niepotrzebnie. Wybraliśmy pokój w nowszej części hotelu, co wiązało się z dodatkową opłatą i pomijając drobne minusy ogólnie rzecz ujmując byliśmy zadowoleni. Zakwaterowanie:
Całkowita ocena

Ocena ogólna: Po przeczytaniu opinii zamieszczonych w Internecie przez innych gości hotelowych mieliśmy przed wyjazdem sporo obaw w szczególności w odniesieniu do warunków zakwaterowania, ale jak się później okazało zupełnie niepotrzebnie. Wybraliśmy pokój w nowszej części hotelu, co wiązało się z dodatkową opłatą i pomijając drobne minusy ogólnie rzecz ujmując byliśmy zadowoleni.

Zakwaterowanie: Warunki zakwaterowania odpowiadały standardowi trzech gwiazdek. Nie licząc drobnych niedociągnięć takich jak brak sitka w zlewie czy hałaśliwy wentylator w toalecie nie mamy żadnych zastrzeżeń. Zarówno recepcja, jadalnia, lobby, jak i bar były bardzo ładnie urządzone.

Wyżywienie: Śniadania bardzo monotonne i mały wybór dań, tylko jeden rodzaj kiełbasy, ser serwowany bardzo rzadko, z warzyw i owoców dostępne tylko melony a ponadto ze zbóż w ofercie jedynie płatki kukurydziane. Na kolację szeroki wybór potraw i dodatkowo wiele rozmaitych przystawek a oprócz tego wiele warzyw i dań mięsnych. W najbliższej okolicy znajduje się mnóstwo tawern oferujących nie tylko dania kuchni greckiej. W hotelowym barze bardzo miły i przyjazny personel.

Usługi hotelowe: W odniesieniu do usług hotelowych mamy kilka zastrzeżeń. Klimatyzacja nie działała poprawnie. Sejf był dostępny za dodatkową opłatą, co nie było zgodne z informacją zamieszczoną w ofercie katalogowej

Plaża: Plaża usytuowana jest w odległości około 250 m od hotelu. Dojście na plażę bardzo dobre, szeroką, równą drogą. Sama plaża jest nieco zbyt wąska i znajduje się na niej sporo kamieni. Ze względu na dużą ilość wodorostów nikt nie decydował się na zażywanie kąpieli morskich. Irytowała nas obecność nachalnych sprzedawców oferujących różne drobiazgi.

Zakwaterowanie 3,5/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Lenka Wrzesień 2017

Data pobytu: 4.10. - 11.10.2014

Ocena 4,6/5
Ocena ogólna: Super wakacje. Zakwaterowanie: Warunki zakwaterowania były adekwatne do ceny wycieczki. Otrzymaliśmy ładny i przestronny pokój z balkonem usytuowany na poddaszu w budynku B. W pokoju było dosyć gorąco, ale to normalne podczas lata w Grecji. Wyżywienie: Jeśli chodzi o wyżywienie w hotelowej restauracji, to korzystaliśmy jedynie ze śniadań, które nie były zbyt smaczne. W ofercie: szy
Całkowita ocena

Ocena ogólna: Super wakacje.

Zakwaterowanie: Warunki zakwaterowania były adekwatne do ceny wycieczki. Otrzymaliśmy ładny i przestronny pokój z balkonem usytuowany na poddaszu w budynku B. W pokoju było dosyć gorąco, ale to normalne podczas lata w Grecji.

Wyżywienie: Jeśli chodzi o wyżywienie w hotelowej restauracji, to korzystaliśmy jedynie ze śniadań, które nie były zbyt smaczne. W ofercie: szynka, ser, pieczywo, jajka, dżem, kawa, herbata, a z owoców dostępne tylko melony.

Usługi hotelowe: Poziom usług hotelowych był adekwatny do ceny wycieczki. Ogólnie rzecz biorąc byliśmy zadowoleni.

Plaża: Piękna plaża z możliwością wypożyczenia parasoli w cenie 5€.

Zakwaterowanie 4,7/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jindřiška Wrzesień 2017

Data pobytu: 4.10. - 11.10.2014

Ocena 3,6/5
Ocena ogólna: Zakynthos to piękna wyspa. Kurort Alikanas jest cichym i spokojnym miejscem, ale z wystarczającą liczbą tawern i restauracji. Bardzo przyjazny i pomocny personel. Naszym zdaniem w najbliższej okolicy powinno znajdować się więcej wypożyczalni samochodów. Hotel zdecydowanie nadaje się dla rodzin z dziećmi, osób starszych oraz wszystkich tych, którzy pragną spędzić urlop w ciszy i spoko
Całkowita ocena

Ocena ogólna: Zakynthos to piękna wyspa. Kurort Alikanas jest cichym i spokojnym miejscem, ale z wystarczającą liczbą tawern i restauracji. Bardzo przyjazny i pomocny personel. Naszym zdaniem w najbliższej okolicy powinno znajdować się więcej wypożyczalni samochodów. Hotel zdecydowanie nadaje się dla rodzin z dziećmi, osób starszych oraz wszystkich tych, którzy pragną spędzić urlop w ciszy i spokoju.

Zakwaterowanie: Mieszkaliśmy w trzyosobowym pokoju, który zgodnie z informacjami zamieszczonymi w ofercie katalogowej powinien posiadać dobrze wyposażony aneks kuchenny. W rzeczywistości okazało się, że mamy: jeden garnek, tylko 2 głębokie talerze, dwa talerzyki deserowe i dwie szklanki. Ponadto nie kompletne sztućce, i ani jednego płaskiego talerza. Na szczęście przywieźliśmy ze sobą kilka naczyń oraz czajnik, który co prawda można było wypożyczyć w recepcji, ale za dodatkową opłatą. Zgodnie z ofertą katalogową z tarasu powinniśmy mieć piękny widok na ogród, jednak na miejscu okazało się, że jest on bardzo zaniedbany.

Wyżywienie: Po przeczytaniu opinii innych gości hotelowych zamieszczonych w Internecie zdecydowaliśmy, że nie będziemy ryzykować i zrezygnowaliśmy z jedzenia w hotelowej restauracji. Śniadania organizowaliśmy we własnym zakresie, a resztę posiłków spożywaliśmy w pobliskich tawernach i restauracjach, gdzie wybieraliśmy głównie dania kuchni greckiej.

Usługi hotelowe: Poza basenem hotel w zasadzie nie oferuje żadnych rozrywek. Brak programów animacyjnych. Dwa razy w tygodniu wieczorami muzyka na żywo. Były to nasze dziewiąte wakacje w Grecji i w porównaniu do innych hoteli brakowało nam tutaj takich usług jak: klimatyzacja, sejf, czajnik elektryczny na wyposażeniu pokoju, czy inne udogodnienia dostępne za dodatkową opłatą. W przeciwieństwie do większości gości nie byliśmy rozczarowani takim stanem rzeczy dzięki temu, że przed wyjazdem zapoznaliśmy się z recenzjami na temat tego hotelu i nic nie było w stanie negatywnie nas zaskoczyć.

Plaża: Piaszczysta i czysta plaża ze stopniowym zejściem do morza, co stanowi odpowiednie warunki dla małych dzieci a także dla osób nie umiejących pływać. Woda w morzu krystalicznie czysta i przyjemnie ciepła. O czystości zarówno wody, jak i plaży świadczy błękitna flaga. Istnieje możliwość wypożyczenia leżaków i parasola za dodatkową opłatą. Ponadto można skorzystać z łodzi, rowerów wodnych czy skuterów. Na plaży znajduje się bar z przekąskami, a w pobliżu kilka tawern, do których można udać się na lunch. Reasumując plażę i jej okolicę oceniamy bardzo pozytywnie.

Zakwaterowanie 3,7/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jana Wrzesień 2017

Data pobytu: 4.10. - 11.10.2014

Ocena 2,6/5
Ocena ogólna: Na samym początku zmuszeni jesteśmy skierować kilka słów krytyki pod adresem pani Rezydent, z którą współpraca nie układała się pomyślnie. Naszym zdaniem osoba ta nie wywiązywała się właściwie ze swoich obowiązków. Po zgłoszeniu poważnego problemu w pokoju w odpowiedzi usłyszeliśmy, że jest godzina 22:00 i w tej sytuacji ona nie wie jak mogłaby nam pomóc. Takie zachowanie uważamy za
Całkowita ocena

Ocena ogólna: Na samym początku zmuszeni jesteśmy skierować kilka słów krytyki pod adresem pani Rezydent, z którą współpraca nie układała się pomyślnie. Naszym zdaniem osoba ta nie wywiązywała się właściwie ze swoich obowiązków. Po zgłoszeniu poważnego problemu w pokoju w odpowiedzi usłyszeliśmy, że jest godzina 22:00 i w tej sytuacji ona nie wie jak mogłaby nam pomóc. Takie zachowanie uważamy za niedopuszczalne.

Zakwaterowanie: Warunki zakwaterowania były bardzo dobre. Wymiana ręczników i pościeli odbywała się raz w tygodniu.

Wyżywienie: Wyżywienie było bardzo monotonne. Codziennie powtarzały się te same dania.

Plaża: Plaża była najjaśniejszym punktem całego naszego pobytu.

Zakwaterowanie 2,7/5

Wyżywienie 3,0/5

Okolica 2,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 20 °C temperatura w nocy 16 °C

 • Temperatura wody 23 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 20 °C temperatura w nocy 16 °C

 • Czw 21 °C temperatura w nocy 16 °C

 • Pt 20 °C temperatura w nocy 16 °C

 • Sob 21 °C temperatura w nocy 16 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień