Elli Grecja, Samos, Kambos Marathokambos
Tamás P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
To były naprawdę dobre wakacje. Programy fakultatywne trochę rozczarowały. Przewodnik był miły i pomocny. Morze było super.
To były naprawdę dobre wakacje. Programy fakultatywne trochę rozczarowały. Przewodnik był miły i pomocny. Morze było super.
Morze było trochę daleko, ale jeszcze w granicach akceptowalnych. Sama plaża była czysta i zadbana, a woda piękna.
WyżywienieBrak wyżywienia
ZakwaterowanieCzysty, wygodny. Łazienka już wymaga remontu.
UsługiBasen, klimatyzacja, kuchnia. Wszystko było w porządku.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Eszter V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Malia była trochę opustoszała poza sezonem, zawsze podróżujemy w tym okresie, ale zwykle jest tam więcej zgiełku. Nam nie przeszkadzał spokój, ponieważ chcieliśmy raczej odpocząć. Prawdopodobnie było to też spowodowane nieco jesienną pogodą.
Malia była trochę opustoszała poza sezonem, zawsze podróżujemy w tym okresie, ale zwykle jest tam więcej zgiełku. Nam nie przeszkadzał spokój, ponieważ chcieliśmy raczej odpocząć. Prawdopodobnie było to też spowodowane nieco jesienną pogodą.
Plaża znajdowała się w odległości około 250 m w linii prostej. Można do niej dojść w 5 minut spacerem, spokojnie przechodząc przez dziedziniec hoteli przy plaży. Plaża jest piaszczysta, w wodzie znajduje się wiele większych, płaskich skał, zalecane są buty do wody. Nieco na wschód, blisko brzegu, znajduje się mała wyspa, do której można wygodnie przepłynąć. Pod wodą można zobaczyć wiele ryb o długości około 10-15 cm. Na skałach przy brzegu często opalają się kraby :)
WyżywienieByliśmy na wyżywieniu we własnym zakresie
ZakwaterowanieZakwaterowanie było proste i czyste, sprzątano i wymieniano pościel raz. W kuchni znajdowały się wszystkie podstawowe rzeczy. W apartamencie były suszarka do ubrań i środki czystości. Stosunek ceny do jakości był odpowiedni. WiFi działało bardzo dobrze. Basen należący do budynku apartamentowego był zawsze czysty i zadbany, były też leżaki. Ogród był bardzo ładny i zadbany, z wieloma kwiatami, trawnikiem i palmami. Można było wjechać na podwórze wynajętym samochodem. Wszystko było dostępne w około 5 minut pieszo z apartamentu.
UsługiWiFi działało doskonale. Basen jest duży, czysty i zadbany, są też leżaki do opalania. Podwórko jest bardzo ładne.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate




