Villa Victoria Ocena: 4/5 Grecja, Limnos, Paralia Plateos
Jana B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wycieczka nam się podobała, zadowolenie z zakwaterowania i usług hotelu.
Wycieczka nam się podobała, zadowolenie z zakwaterowania i usług hotelu.
Plaża ładna w pobliżu hotelu, morze spokojne z łagodnym wejściem do wody, odpowiednie także dla dzieci. Zadowolenie.
WyżywienieOgólnie dobre, codzienne sałatki greckie wyśmienite, danie główne - można było wybrać spośród dwóch propozycji, całkiem smaczne.
ZakwaterowanieŁadne, czyste, tylko bardzo ciasne przestrzenie w łazience w antresoli. Ogólne wrażenie poprawione pięknymi mosiężnymi bateriami w kabinie prysznicowej i przy umywalce.
UsługiNie mamy na co narzekać.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przerażenie, nigdy więcej tego hotelu, nigdy więcej CA. Moje niezadowolenie i skargi nikogo nie interesowały, powiedziano mi tylko, że CA „nic nie może z tym zrobić”. Przedstawicielka na miejscu miała pełne usta mówienia o tym, jak wszyscy są niezadowoleni i jak bardzo stara się rozwiązać problemy, ale nic się nie zmieniło. Ogólnie zła kuchnia, niewystarczające sprzątanie i szalone zachowanie personelu.
Przerażenie, nigdy więcej tego hotelu, nigdy więcej CA. Moje niezadowolenie i skargi nikogo nie interesowały, powiedziano mi tylko, że CA „nic nie może z tym zrobić”. Przedstawicielka na miejscu miała pełne usta mówienia o tym, jak wszyscy są niezadowoleni i jak bardzo stara się rozwiązać problemy, ale nic się nie zmieniło. Ogólnie zła kuchnia, niewystarczające sprzątanie i szalone zachowanie personelu.
Czysty, łagodny, drobny piasek. Parasolki na plaży przed hotelem są jednak płatne 10 lub 20€ - pierwszy rząd jest droższy niż drugi. Nie wystarcza nawet konsumpcja w barze. Polecam leżaki plażowe w sąsiednim hotelu Niriides - przy konsumpcji w barze są bezpłatne, a jakość usług i uprzejmość personelu są nieporównywalne z hotelem Victoria.
WyżywienieZłe. Jedzenie często całkowicie zimne lub po prostu obrzydliwe. Z 12 dań dobre były około trzy. Kolacje składają się z chleba, sałatki (bez oliwy z oliwek i przypraw), dania głównego i deseru (arbuz lub jeden rodzaj deseru, który się ciągle powtarza). Większość dań to słaba próba kuchni zachodniej.
Śniadania - jajka na twardo, ser, niskiej jakości "szynka", niskiej jakości parówki, jogurt grecki, miód, masło, dżem, chleby, chemiczny sok, kawa, herbata, mleko, płatki kukurydziane, płatki czekoladowe. Nic świeżego - ani owoców, ani warzyw. Brak świeżego słodkiego pieczywa.
Tawerny w okolicy bardzo dobre.
Brudne, bardzo szybko wykonane sprzątanie trzy razy w ciągu 12 dni - wymiana ręczników, pościeli i sprzątanie na środku pokoju. Na piętrze mieszkania typu mezzanine podłoga w ogóle nie jest sprzątana. Lustra, zlew, prysznic, toaleta, umywalka, pod schodami, stolikiem czy łóżkami nikt nie sprząta. Zalecam zakup miotły. Poza tym pokoje ładne. Meble funkcjonalne. Łazienka mała tak, że drzwi nie da się w pełni otworzyć (zatrzymują się o toaletę). Hotel na około 2,5 gwiazdki.
UsługiOkropne, niechętne i niekompetentne personel. Zasady pani właścicielki hotelu są bardzo uciążliwe i dokuczliwe - na przykład zakaz zabierania na plażę (lub posiadania gdziekolwiek na terenie hotelu) jedzenia lub picia kupionego gdzie indziej niż w ich barze.
Klimatyzacja kosztuje 3€ za noc, ale trzeba zapłacić za cały pobyt. Niezależnie od tego, kiedy zdecydujesz się na klimatyzację.
Personel podczas jedzenia patrzy ci w usta i kręci się nad tobą, nie potrafią zabrać pustych talerzy ani włączyć wentylatora i chcą jak najszybciej iść do domu. Na kolację na stołach są kartki z numerem pokoju, które za każdym razem są w innym miejscu, więc codziennie masz zabawę z szukaniem swojego stolika.
Basen jest otwarty tylko od 12 do 18, z wodą słoną.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
































