Cavo Bianco (Plati) Ocena: 3/5 Grecja, Limnos, Plati
Jana Melicharová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jeśli nie masz samochodu, tak naprawdę nigdzie nie zobaczysz… Na całej wyspie nie ma autobusów… Miałem szczęście, że w kwaterze byli sąsiedzi, bardzo mili ludzie, mieli wypożyczony samochód i zabrali mnie ze sobą, żebym mogła zwiedzać atrakcje wyspy... Do miasteczka Myrina godzinka spacerkiem...Cavo Bianco jest na samym końcu, do plaży jakieś 20 minut, sklep trochę dalej... Jest tam więcej plaż i można tam spacerować Nasz delegat polecił plażę po lewej stronie kwatery, która jest mała bardzo ładna, ale nie można wejść do wody bez butów, piękna duża plaża jest dalej, ale warto.. Można tam też zjeść, napić się kawy... Dla mnie to przeżycie.. plaża z muszli, do tej pory z Grecji muszli nie przywoziłem. Wieś Platí jest bardzo fajnie, choć pod górkę, ale widoki piękne.. Wszędzie w knajpach, które odwiedziłam, jedzenie jest wyśmienite, a ceny bardzo korzystne... byłam przed sezonem, tak cicho i mało ludzi. ..
Jeśli nie masz samochodu, tak naprawdę nigdzie nie zobaczysz… Na całej wyspie nie ma autobusów… Miałem szczęście, że w kwaterze byli sąsiedzi, bardzo mili ludzie, mieli wypożyczony samochód i zabrali mnie ze sobą, żebym mogła zwiedzać atrakcje wyspy... Do miasteczka Myrina godzinka spacerkiem...Cavo Bianco jest na samym końcu, do plaży jakieś 20 minut, sklep trochę dalej... Jest tam więcej plaż i można tam spacerować Nasz delegat polecił plażę po lewej stronie kwatery, która jest mała bardzo ładna, ale nie można wejść do wody bez butów, piękna duża plaża jest dalej, ale warto.. Można tam też zjeść, napić się kawy... Dla mnie to przeżycie.. plaża z muszli, do tej pory z Grecji muszli nie przywoziłem. Wieś Platí jest bardzo fajnie, choć pod górkę, ale widoki piękne.. Wszędzie w knajpach, które odwiedziłam, jedzenie jest wyśmienite, a ceny bardzo korzystne... byłam przed sezonem, tak cicho i mało ludzi. ..
Plaże są piaszczyste, czyste, duże i małe, piękne ze stopniowym wejściem do wody.. Piękne...
WyżywienieByłem bez jedzenia, sąsiedzi jedli śniadanie obok w kwaterze i byli bardzo zadowoleni
ZakwaterowanieZakwaterowanie było bardzo ładne, duży balkon, pokój w sam raz, ładny ogród. .
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Libor Seidelmann
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
wszystko do pełnej satysfakcji
wszystko do pełnej satysfakcji
świetne
Wyżywieniedoskonałe
Zakwaterowaniew pełni odpowiadający
Usługina poziomie, gotowość
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate


