• Podróżowanie do Grecji jest możliwe bez okazywania certyfikatów szczepień i wykonywania testów na covid-19.
 • Powrót do Polski
 • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
 • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl
 • Hotel Triton Garden

  Grecja, Kreta, Malia

  Bezpłatny bus hotelowy na plażę (800 m)

  Więcej o hotelu

  od 779 za osobę

  Wybierz termin

  Wybraliśmy dla was

  Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

  Wybierz termin

  Nieoficjalny opis hotelu

  Numer hotelu: 108 364

  Położenie

  Hotel położony jest w przepięknej i tętniącej życiem miejscowości Malia, ok. 400 m od samego centrum. W pobliżu hotelu znajdują się liczne sklepy, restauracje i bary, przystanek autobusowy. Lotnisko w Heraklionie oddalone jest o ok. 36 km.

  Plaża

  Piaszczysta plaża z kamienistym zejściem do wody oddalona jest od hotelu o ok. 800 m. Leżaki i parasole dodatkowo płatnie.

  Hotel

  Kategoria lokalna 3*
  Nieduży, zadbany obiekt złożony z kilku budynków oddzielonych ulicą i usytuowanych w niewielkim ogrodzie. Niedawno odnowione otoczenie pełne kwiatów i oświetlonych fontann podczas wieczorów tworzy niesamowitą, romantyczną atmosferę. Polecany szczególnie dla osób młodych i niewymagających klientów.

  Do dyspozycji gości

  Całodobowa recepcja, restauracja, lobby bar, bar przy basenie, parking. 

  Internet

  Wi-Fi w miejscach ogólnodostępnych za dodatkową opłatą.

  Sport i Rekreacja

  Bezpłatnie: basen zewnętrzny, leżaki i parasole przy basenie, tenis stołowy
  Odpłatnie: bilard, masaż, sporty wodne na plaży

  Dla dzieci

  brodzik, łóżeczko, krzesełka w restauracji, plac zabaw

  Zakwaterowanie

  Double - dwuosobowe pokoje
  Triple - dwuosobowe pokoje z możliwością jednej dostawki dla dziecka lub osoby dorosłej
  Single - jednoosobowy pokój
  Wyposażenie pokoi: łazienka z prysznicem, suszarka, indywidualnie sterowana klimatyzacja (za dodatkową opłatą ok. 6 euro/dzien), lodówka, TV Sat, balkon/taras, sejf (za dodatkową opłatą), telefon. Łóżeczko dla dziecka liczone jest jako dostawka. Pokoje są codziennie sprzątane, zmiana pościeli i ręczników 2 razy w tygodniu.

  Wyżywienie

  All Inclusive: śniadanie (8:00 - 11:00), obiad (13:00 - 14:00) i kolacja (19:00 - 21:00), przekąski (15:00 - 17:00). Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane są w godzinach 10:00 - 22:00, kawa i herbata (15:00-17:00). Opcja all inclusive nie zawiera napojów importowanych, soków wyciskanych ze świeżych owoców.

  Informacje dodatkowe

  Hotel przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych - poręcze w łazience, przystosowane prysznice oraz miejsca ogólnodostępne
  http://www.tritonhotel.gr

  CENA

  Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy [dla czarterów bagaż 20kg + 5 kg bagaż podręczny // dla przelotów low costowych Ryanair pierwszeństwo wejścia, bagaż kabinowy 10 kg i 1 mała torba podręczna, przy lotach Wizzair Klienci Prima mają w cenie WIZZ Priority: podręczna walizka na kółkach (55x40x23 cm maks. 10kg), stanowisko odprawy priorytetowej, pierwszeństwo wejścia na pokład; przy lotach EasyJet bagaż o wymiarach nie przekraczających 45x36x20 cm (w tym kółka, kieszonki i rączki, mała torba podręczna, która musi mieścić się pod siedzeniem pasażera)  // dla lotów rejsowych LOT oraz Aegean Airline, Smart Wings  tylko bagaż podręczny 8kg, bagaż rejestrowany 23 kg płatny ekstra ok. 300pln / szt]; opłaty lotniskowe, transfer lotnisko hotel lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej), VAT.

  Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.

  Cena nie zawiera: obowiązkowego podatku turystycznego płatnego na miejscu w recepcji hoetlowej, bagażu rejestrowanego przy połączeniach rejsowych (nie czarter) -  opłaty za bagaż rejestrowany ok. 250pln-600pln za 1 sztukę bagażu do 23 kg, dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych, a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), miejsc obok siebie w samolocie, wycieczek fakultatywnych oraz gwarancji niezmienności ceny, opieki polskojęzycznego rezydenta. 
  Podatek turystyczny: od dnia 01.01.2018, zgodnie z decyzją rządu greckiego, będzie pobierany podatek turystyczny. Zapłata za podatek odbywa się podczas zakwaterowania. Wysokość podatku turystycznego zależy od kategorii lokalnej hotelu/kwatery. Dla obiektów:
  1- i 2-gwiazdkowych - ok. 0,50 EURO za pokój/noc
  3-gwiazdkowych - ok. 1,50 EURO za pokój/noc
  4-gwiazdkowych - ok. 3 EURO za pokój/noc
  5-gwiazdkowych - ok. 4 EURO za pokój/noc
  W przypadku połączeń rejsowych cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
  W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

  BAGAŻ I MIEJSCA OBOK SIEBIE W SAMOLOCIE

  LIMIT BAGAŻU PODRĘCZNEGO w cenie:
  Wizzair: Klienci Prima Holiday mają wykupioną usługę WIZZ PRIORITY!
  Usługa daje mozliwość:
  * zabrania na pokład jednej sztuki małego bagażu, która musi zmieścić się pod fotelem, np. torbę na aparat, na laptopa, lub torebkę ( 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg))
  * zabrania na pokład jednej podręcznej walizki na kółkach (55 x 40 x 23 cm, maks. 10 kg)
  * pierwszeństwo wejścia na pokład
  * możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.
  Ryanair: 10kg, nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm. Pasażerowie, którzy wykupili opcję pierwszeństwa wejścia na pokład mogą wnieść na pokład jeden mały oraz jeden duży bagaż podręczny, chyba że ze względów operacyjnych konieczne jest umieszczenie dużego bagażu podręcznego w luku. Pasażerowie korzystający ze standardowej taryfy będą zobowiązani pozostawić swój duży bagaż podręczny przy bramce do wejścia na pokład w celu bezpłatnego umieszczenia go w luku jako bagaż rejestrowany. Obowiązuje Regulamin dotyczący bagażu rejestrowanego.
  EasyJet: bagaż o wymiarach nie przekraczających 45x36x20 cm (w tym kółka, kieszonki i rączki, mała torba podręczna która musi mieścić się pod siedzeniem pasażera) 
  W przypadku zakupienia miejsca Up front (dodatkowo płatne) Klient może zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm), który musi mieścić się w schowku nad głową.
  LOT: 8 kg nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 23 cm. Dodatkowo jako bagaż podręczny pasażer może zabrać ze sobą torebkę damską lub torbę męską lub laptopa (wymiary 40 cm x 35 cm x 12 cm)
  Smartwings: Bagaż podręczny jest bagażem nierejstowanym o wymiarach max. 55x45x25 cm i max. ciężarze 8 kg.
  W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż zgodnie z cennikiem danego przewoźnika.
  CENY DODATKOWEGO BAGAŻU REJESTROWANEGO:
  Wizzair: 10kg/20kg/32kg - od ok. 100 do ok. 600 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od wagi bagażu, trasy i terminu lotu
  Ryanair: 20 kg - ok. 350 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od trasy i terminu lotu
  EasyJet: 15 kg ok. 350 PLN
  LOT: 23KG - ok. 300 PLN 
  Uwaga!! Ceny podane na moment zakładania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji w przypadku chęci dokupienia bagażu rejestrowanego indywidualna wycena przez przewoźnika.Możliwość dokupienia miejsc obok siebie na przelotach Wizzair, Ryanair, Easy Jet - koszt ok.100,00PLN/ os w dwie strony

  WARUNKI WJAZDOWE

  * dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Grecjii jest ważny paszport lub dowód osobisty.
  * obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  * każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

  INFORMACJE DLA PODRÓŻUJĄCYCH

  Sytuacja epidemiczna na świecie stabilizuje się, wciąż jednak jest dynamiczna, a w niektórych regionach świata pozostaje niezwykle trudna.
  W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych na stronie MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych, jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ lub na powyżej wskazanej stronie MSZ przy powrocie do innych krajów.
  Przed powrotem z zagranicy do Polski, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów na stronie STRAŻY GRANICZNEJ.

  DOKUMENTY PODRÓŻY

  DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DNI PRZED WYLOTEM.
  PRZY POŁĄCZENIACH LINIAMI LOTNICZYMI TYPU LOW COST: 
  *WIZZAIR BEZPŁATNA ODPRAWA NA 48 H PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO RÓWNIEŻ POWROTU Z DESTYNACJI)
  *RYANAIR BEZPŁATNA ODPRAWA NA 24 H PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO RÓWNIEŻ POWROTU Z DESTYNACJI)

  Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

  Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 700 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 500 m
  • Odległość od lotniska Lotnisko 35 km
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
  • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Plac zabaw, Basen dla dzieci Plac zabaw tak
  • Fitness Fitness tak
  • Bar Bar tak
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Kawiarnia Kawiarnia tak
  • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
  • Aneks kuchnny Aneks kuchnny tak

  Opinie o hotelu

  Ocena 3,5 / 5
  Travelplanet

  Całkiem dobre (15 ocena hotelu)

  Zakwaterowanie 3,6 / 5

  Wyżywienie 3,5 / 5

  Okolica 3,4 / 5

  Cena 2,5 / 5

  Informacje dotyczące weryfikacji opinii

  885. najwyższa ocena z 3222 hoteli w Kreta

  Łukasz

  Ocena 2,7 / 5

  Niezweryfikowana opinia Oceniono: Lipiec 2020

  Triton Garden Grecja, Kreta

  Jedzenie totalna klapa ???? mały wybór tłuste potrawy, jedynie co to lody nadrabiały ???? pokoje bardzo małe z prisznicem co ledwo się da pod tym umyć i tą przyklejająca się folia. Dodatkowo klimatyzacja płatna. Basen mały ale idzie w nim popływać. Menagera w porządku, pozwolił nam korzystać z posiłków w dniu wyjazdu do samego wieczora, ale w zamian oczekiwał na dobrą opinię. Ogólnie to polecam jedynie mało wymagającym. Za tą cenę można spędzić o wiele lepsze wczasy w komfortowym hotelu

  Jedzenie totalna klapa ???? mały wybór tłuste potrawy, jedynie co to lody nadrabiały ???? pokoje bardzo małe z prisznicem co ledwo się da pod tym umyć i tą przyklejająca się folia. Dodatkowo klimatyzacja płatna. Basen mały ale idzie w nim popływać. Menagera w porządku, pozwolił nam korzystać z posiłków w dniu wyjazdu do samego wieczora, ale w zamian oczekiwał na dobrą opinię. Ogólnie to polecam jedynie mało wymagającym. Za tą cenę można spędzić o wiele lepsze wczasy w komfortowym hotelu

  Zakwaterowanie 2,9 / 5

  Wyżywienie 2,0 / 5

  Okolica 3,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Patrycja

  Ocena 1,8 / 5

  Niezweryfikowana opinia Data pobytu 2.8. - 9.8.2019 Oceniono: Sierpień 2019

  Triton Garden Grecja, Kreta

  Nie spodziewałam się, że tego typu hotele jeszcze funkcjonują. Hotel Triton nadaje się tylko do zamknięcia, na pewno nie na greckie wakacje. Tragiczny serwis all inclusive:

  - monotonne dania, codziennie to samo, na śniadania wybór tragiczny, właściwie to pomidory, ogórki, ser, frytki, jajko.

  - obiady i kolacje już trochę lepiej ale codziennie to samo.

  - bardzo mało jedzenia, np. Jednego dnia na kolacje były podowane brokuły, ale tylko dwie patery, gdy spytaliśmy czy jeszcze będą ponieważ nie zdążyliśmy zjeść odpowiedź brzmiała, że już nie ma

  - owoce tylko w postaci arbuza i co jakiś czas pomarańczy, nic więcej

  - desery to lody(4 smaki), od czasu do czasu jakiś budyń, galaretka

  - automaty do napajów wyłączane równo w godzinie zakończenia obiadu/kolacji mimo że na sali ludzie kończyli jeść, gdy ktoś podchodził sobie jeszcze coś nalać - odchodził z pustym kubeczkiem

  - self-service - każdy po zjedzonym posiłku ma obowiązek odnieść talerz na małą wysepkę gdzie na pani z obsługi sortuje resztki jedzenia

  - napoje alkoholowe - bardzo słabe, bardzo mało

  - na barze przy basenie nie mozna wziać dwóch drinków na raz ponieważ pani greczynka uprzejmie informowała, że to problem

  -ręczniki wymieniane co 3 dni

  -klimatyzacja ok

  -stare popsute leżaki

  -kawa od 15 do 17

  - zero przekąsek w trakcie dnia między posiłkami.

  Ten hotel nie ma mocnych stron.

  Lepiej nie jechać na wakacje niż do tego hotelu - szkoda niszczyć sobie wspomnienia z Grecji.

  Nie spodziewałam się, że tego typu hotele jeszcze funkcjonują. Hotel Triton nadaje się tylko do zamknięcia, na pewno nie na greckie wakacje. Tragiczny serwis all inclusive:

  - monotonne dania, codziennie to samo, na śniadania wybór tragiczny, właściwie to pomidory, ogórki, ser, frytki, jajko.

  - obiady i kolacje już trochę lepiej ale codziennie to samo.

  - bardzo mało jedzenia, np. Jednego dnia na kolacje były podowane brokuły, ale tylko dwie patery, gdy spytaliśmy czy jeszcze będą ponieważ nie zdążyliśmy zjeść odpowiedź brzmiała, że już nie ma

  - owoce tylko w postaci arbuza i co jakiś czas pomarańczy, nic więcej

  - desery to lody(4 smaki), od czasu do czasu jakiś budyń, galaretka

  - automaty do napajów wyłączane równo w godzinie zakończenia obiadu/kolacji mimo że na sali ludzie kończyli jeść, gdy ktoś podchodził sobie jeszcze coś nalać - odchodził z pustym kubeczkiem

  - self-service - każdy po zjedzonym posiłku ma obowiązek odnieść talerz na małą wysepkę gdzie na pani z obsługi sortuje resztki jedzenia

  - napoje alkoholowe - bardzo słabe, bardzo mało

  - na barze przy basenie nie mozna wziać dwóch drinków na raz ponieważ pani greczynka uprzejmie informowała, że to problem

  -ręczniki wymieniane co 3 dni

  -klimatyzacja ok

  -stare popsute leżaki

  -kawa od 15 do 17

  - zero przekąsek w trakcie dnia między posiłkami.

  Ten hotel nie ma mocnych stron.

  Lepiej nie jechać na wakacje niż do tego hotelu - szkoda niszczyć sobie wspomnienia z Grecji.

  Zakwaterowanie 1,4 / 5

  Wyżywienie 1,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

  Filtruj opinie

  Łukasz

  Ocena 2,7 / 5

  Niezweryfikowana opinia Oceniono: Lipiec 2020

  Triton Garden Grecja, Kreta

  Jedzenie totalna klapa ???? mały wybór tłuste potrawy, jedynie co to lody nadrabiały ???? pokoje bardzo małe z prisznicem co ledwo się da pod tym umyć i tą przyklejająca się folia. Dodatkowo klimatyzacja płatna. Basen mały ale idzie w nim popływać. Menagera w porządku, pozwolił nam korzystać z posiłków w dniu wyjazdu do samego wieczora, ale w zamian oczekiwał na dobrą opinię. Ogólnie to polecam jedynie mało wymagającym. Za tą cenę można spędzić o wiele lepsze wczasy w komfortowym hotelu

  Jedzenie totalna klapa ???? mały wybór tłuste potrawy, jedynie co to lody nadrabiały ???? pokoje bardzo małe z prisznicem co ledwo się da pod tym umyć i tą przyklejająca się folia. Dodatkowo klimatyzacja płatna. Basen mały ale idzie w nim popływać. Menagera w porządku, pozwolił nam korzystać z posiłków w dniu wyjazdu do samego wieczora, ale w zamian oczekiwał na dobrą opinię. Ogólnie to polecam jedynie mało wymagającym. Za tą cenę można spędzić o wiele lepsze wczasy w komfortowym hotelu

  Zakwaterowanie 2,9 / 5

  Wyżywienie 2,0 / 5

  Okolica 3,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Patrycja

  Ocena 1,8 / 5

  Niezweryfikowana opinia Data pobytu 2.8. - 9.8.2019 Oceniono: Sierpień 2019

  Triton Garden Grecja, Kreta

  Nie spodziewałam się, że tego typu hotele jeszcze funkcjonują. Hotel Triton nadaje się tylko do zamknięcia, na pewno nie na greckie wakacje. Tragiczny serwis all inclusive:

  - monotonne dania, codziennie to samo, na śniadania wybór tragiczny, właściwie to pomidory, ogórki, ser, frytki, jajko.

  - obiady i kolacje już trochę lepiej ale codziennie to samo.

  - bardzo mało jedzenia, np. Jednego dnia na kolacje były podowane brokuły, ale tylko dwie patery, gdy spytaliśmy czy jeszcze będą ponieważ nie zdążyliśmy zjeść odpowiedź brzmiała, że już nie ma

  - owoce tylko w postaci arbuza i co jakiś czas pomarańczy, nic więcej

  - desery to lody(4 smaki), od czasu do czasu jakiś budyń, galaretka

  - automaty do napajów wyłączane równo w godzinie zakończenia obiadu/kolacji mimo że na sali ludzie kończyli jeść, gdy ktoś podchodził sobie jeszcze coś nalać - odchodził z pustym kubeczkiem

  - self-service - każdy po zjedzonym posiłku ma obowiązek odnieść talerz na małą wysepkę gdzie na pani z obsługi sortuje resztki jedzenia

  - napoje alkoholowe - bardzo słabe, bardzo mało

  - na barze przy basenie nie mozna wziać dwóch drinków na raz ponieważ pani greczynka uprzejmie informowała, że to problem

  -ręczniki wymieniane co 3 dni

  -klimatyzacja ok

  -stare popsute leżaki

  -kawa od 15 do 17

  - zero przekąsek w trakcie dnia między posiłkami.

  Ten hotel nie ma mocnych stron.

  Lepiej nie jechać na wakacje niż do tego hotelu - szkoda niszczyć sobie wspomnienia z Grecji.

  Nie spodziewałam się, że tego typu hotele jeszcze funkcjonują. Hotel Triton nadaje się tylko do zamknięcia, na pewno nie na greckie wakacje. Tragiczny serwis all inclusive:

  - monotonne dania, codziennie to samo, na śniadania wybór tragiczny, właściwie to pomidory, ogórki, ser, frytki, jajko.

  - obiady i kolacje już trochę lepiej ale codziennie to samo.

  - bardzo mało jedzenia, np. Jednego dnia na kolacje były podowane brokuły, ale tylko dwie patery, gdy spytaliśmy czy jeszcze będą ponieważ nie zdążyliśmy zjeść odpowiedź brzmiała, że już nie ma

  - owoce tylko w postaci arbuza i co jakiś czas pomarańczy, nic więcej

  - desery to lody(4 smaki), od czasu do czasu jakiś budyń, galaretka

  - automaty do napajów wyłączane równo w godzinie zakończenia obiadu/kolacji mimo że na sali ludzie kończyli jeść, gdy ktoś podchodził sobie jeszcze coś nalać - odchodził z pustym kubeczkiem

  - self-service - każdy po zjedzonym posiłku ma obowiązek odnieść talerz na małą wysepkę gdzie na pani z obsługi sortuje resztki jedzenia

  - napoje alkoholowe - bardzo słabe, bardzo mało

  - na barze przy basenie nie mozna wziać dwóch drinków na raz ponieważ pani greczynka uprzejmie informowała, że to problem

  -ręczniki wymieniane co 3 dni

  -klimatyzacja ok

  -stare popsute leżaki

  -kawa od 15 do 17

  - zero przekąsek w trakcie dnia między posiłkami.

  Ten hotel nie ma mocnych stron.

  Lepiej nie jechać na wakacje niż do tego hotelu - szkoda niszczyć sobie wspomnienia z Grecji.

  Zakwaterowanie 1,4 / 5

  Wyżywienie 1,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

  Rafał

  Ocena 4,6 / 5

  Niezweryfikowana opinia Oceniono: Czerwiec 2019

  Triton Garden Grecja, Kreta

  Niesamowite miejsce. Świetny hotel z extra obsługą. Zaczynając po kolei: na wejściu duży salon z TV a przed hotelem wygodne miejsca na których można usiąść z drinkami z baru, w recepcji bardzo przyjazna, otwarta i pomocna obsługa.

  Dobrze działająca klimatyzacja w pokojach, pokoje obszerne z balkonami i świetnymi widokami. Niezapomniane wieczorne koncerty cykad, które są na drzewach cytrusowych i oliwkowych otaczających basen za hotelem. Przy basenie wygodne leżaki, bar ze świetną obsługą i niesamowite wieczorki z grecką muzyką. Przy basenie możliwość pogrania w tenis stołowy. Panie w kuchni bardzo otwarte, przyjazne i zawsze uśmiechnięte. Najlepsze wrażenie sprawia jednak przede wszystkim właściciel hotelu, który jest świetnym człowiekiem. Można z nim porozmawiać, jest uśmiechnięty i dba o opinię swoich gości. A Nikos to gość, który potrafi zadbać o wszystko i jest podporą tego miejsca. Kiedy najdzie go ochota i zaserwuje gratisowy drink swojego autorstwa to człowiek jest naprawdę w siódmym niebie. Ogólnie: dobre jedzenie, świetna atmosfera i wspaniali ludzie, miejsce na uboczu a jednak i tak z łatwym dostępem do reszty miejscowości. Ja ze swej strony gorąco polecam!!!

  Niesamowite miejsce. Świetny hotel z extra obsługą. Zaczynając po kolei: na wejściu duży salon z TV a przed hotelem wygodne miejsca na których można usiąść z drinkami z baru, w recepcji bardzo przyjazna, otwarta i pomocna obsługa.

  Dobrze działająca klimatyzacja w pokojach, pokoje obszerne z balkonami i świetnymi widokami. Niezapomniane wieczorne koncerty cykad, które są na drzewach cytrusowych i oliwkowych otaczających basen za hotelem. Przy basenie wygodne leżaki, bar ze świetną obsługą i niesamowite wieczorki z grecką muzyką. Przy basenie możliwość pogrania w tenis stołowy. Panie w kuchni bardzo otwarte, przyjazne i zawsze uśmiechnięte. Najlepsze wrażenie sprawia jednak przede wszystkim właściciel hotelu, który jest świetnym człowiekiem. Można z nim porozmawiać, jest uśmiechnięty i dba o opinię swoich gości. A Nikos to gość, który potrafi zadbać o wszystko i jest podporą tego miejsca. Kiedy najdzie go ochota i zaserwuje gratisowy drink swojego autorstwa to człowiek jest naprawdę w siódmym niebie. Ogólnie: dobre jedzenie, świetna atmosfera i wspaniali ludzie, miejsce na uboczu a jednak i tak z łatwym dostępem do reszty miejscowości. Ja ze swej strony gorąco polecam!!!

  Zakwaterowanie 4,7 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Agata

  Ocena 3,2 / 5

  Niezweryfikowana opinia

  Triton Garden Grecja, Kreta

  W opusie prawie same kłamstwa. Odnowione zostały tylko zewnętrzna część hotelu i stołówka. Pokoje typowe greckie prl-owskie 3* i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że w ofercie było wspomniane o odnowieniu. Czystość ok, obsługa super. Basen mały i fatalnie zagospodarowany. Kafelki niebezpiecznie śliskie, a dojście do basenu karkołomne. Woda czysta. Jedzenie bardzo smaczne. Do plaży 1,7km z trzech różnych punktów startowych. Zakłamanie. 700m to jest do centrum. Podróżujemy głównie po Grecji, ale to miejsce i ten hotel byłu totalną porażką. Odradzam.

  W opusie prawie same kłamstwa. Odnowione zostały tylko zewnętrzna część hotelu i stołówka. Pokoje typowe greckie prl-owskie 3* i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że w ofercie było wspomniane o odnowieniu. Czystość ok, obsługa super. Basen mały i fatalnie zagospodarowany. Kafelki niebezpiecznie śliskie, a dojście do basenu karkołomne. Woda czysta. Jedzenie bardzo smaczne. Do plaży 1,7km z trzech różnych punktów startowych. Zakłamanie. 700m to jest do centrum. Podróżujemy głównie po Grecji, ale to miejsce i ten hotel byłu totalną porażką. Odradzam.

  Zakwaterowanie 3,0 / 5

  Wyżywienie 5,0 / 5

  Okolica 2,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Jan

  Ocena 4,0 / 5

  Niezweryfikowana opinia

  Triton Garden Grecja, Kreta

  Hotel Triton w centrum małego miasteczka.Pokój duży schludny odnowiony.Kuchnia do przyjęcia mimo że, jesteśmy wegetarianami.Osługa hotelu sympatyczna.Najskromniejszym w wyglądzie był bar przy basenie ale obsługa baru rekompensowała braki swoją sprawnością szybkością obsługi gości hotelowych.Zamówienia były realizowane przez kelnerów z życzliwością i uśmiechem na twarzy.

  Hotel Triton w centrum małego miasteczka.Pokój duży schludny odnowiony.Kuchnia do przyjęcia mimo że, jesteśmy wegetarianami.Osługa hotelu sympatyczna.Najskromniejszym w wyglądzie był bar przy basenie ale obsługa baru rekompensowała braki swoją sprawnością szybkością obsługi gości hotelowych.Zamówienia były realizowane przez kelnerów z życzliwością i uśmiechem na twarzy.

  Zakwaterowanie 4,0 / 5

  Wyżywienie 4,0 / 5

  Okolica 4,0 / 5

  Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

  Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

  Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

  Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

  +48 71 771 76 55

  Ładuję

  Ładowanie położenia hotelu i opisu...

  Pogoda

  Aktualna pogoda

  • Temperatura 26 °C temperatura w nocy 17 °C

  • Temperatura wody 22 °C

  Prognoza pogody na następne dni

  • Jutro 27 °C temperatura w nocy 19 °C

  • day_5 26 °C temperatura w nocy 18 °C

  • day_6 28 °C temperatura w nocy 18 °C

  • day_7 28 °C temperatura w nocy 18 °C

  Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

  • Najlepszy
  • Dobry
  • Niski sezon
  1. Styczeń
  2. Luty
  3. Marzec
  4. Kwiecień
  5. Maj
  6. Czerwiec
  7. Lipiec
  8. Sierpień
  9. Wrzesień
  10. Październik
  11. Listopad
  12. Grudzień