Bomo Tosca Beach (Kavala) Ocena: 4/5
od 3 668 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 3 668 zł za osobę
od 3 336 zł za osobę
od 2 650 zł za osobę
od 989 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Bardzo Dobry (Na podstawie 14 opinii)
5. najwyższa ocena z 19 hoteli w Grecja Środkowa
Dana P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2024
Spędziliśmy piękne, spokojne wakacje w pięknym miejscu z możliwością pięknych wycieczek i z doskonałą obsługą, niesamowitym jedzeniem i noclegiem w hotelu Thalassa. Dziękujemy.
Spędziliśmy piękne, spokojne wakacje w pięknym miejscu z możliwością pięknych wycieczek i z doskonałą obsługą, niesamowitym jedzeniem i noclegiem w hotelu Thalassa. Dziękujemy.
Mała plaża żwirowa, więc dla 25 osób. Spokojna, czysta woda.
WyżywienieJedzenie było niesamowite, byliśmy zadowoleni ponad nasze oczekiwania. Specjały Recke, doskonały kucharz.
ZakwaterowanieSuper wille, prywatność, spokój i czystość.
UsługiWszystko zapewnione, nie mieliśmy problemu, zawsze byli chętni do rozwiązania wszystkiego
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Eva H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2025
Byliśmy na wycieczce w 2. tygodniu czerwca 2025 r. Ogólnie rzecz biorąc, byliśmy bardzo zadowoleni z transportu (transfer z i na lotnisko), lokalizacji hotelu, zakwaterowania i wyżywienia. Ponieważ najbardziej zależało nam na pływaniu w morzu, możemy je ocenić jako świetne do pływania i opalania. Zejście do morza jest bardziej wymagające po schodach, więc osoby o ograniczonej sprawności ruchowej mogły korzystać z basenu przy jadalni z całodziennym barem.
Byliśmy na wycieczce w 2. tygodniu czerwca 2025 r. Ogólnie rzecz biorąc, byliśmy bardzo zadowoleni z transportu (transfer z i na lotnisko), lokalizacji hotelu, zakwaterowania i wyżywienia. Ponieważ najbardziej zależało nam na pływaniu w morzu, możemy je ocenić jako świetne do pływania i opalania. Zejście do morza jest bardziej wymagające po schodach, więc osoby o ograniczonej sprawności ruchowej mogły korzystać z basenu przy jadalni z całodziennym barem.
Plaża żwirowa, bez jeżowców, ale wymagane buty do wody. Woda pięknie czysta i prawie bez fal, chłodniej = początek czerwca. Na plaży duże parasole trzcinowe zawsze z dwoma leżakami. Dzięki konieczności zejścia po schodach, na plaży nigdy nie było więcej niż 30 osób, więc każdy znalazł miejsce. Bezpośrednio nad plażą otwarto mały bar, w którym można było również zjeść.
WyżywienieMieliśmy all inclusive i byliśmy zadowoleni z różnorodności menu (codziennie również ryby i przede wszystkim dużo warzyw). Do picia było piwo i lokalne wino typu vin de table. Dla bardziej wymagających była opcja piwa marki Mythos w pubie na plaży, pinta za 4 euro z małym dodatkiem. Czasowy rozkład posiłków również nam odpowiadał - zawsze 2 = 2,5 godziny, stale uzupełniane przez personel, bez kolejek. Można było jeść zarówno na tarasie, jak i w jadalni.
ZakwaterowanieTo nie jest klasyczny hotel, ale parterowy budynek położony na zboczu nad recepcją i jadalnią. Był przestronny pokój o powierzchni około 25 m2 z łazienką z prysznicem oraz lodówką i klimatyzacją - opisujemy pokój na parterze. Przed wejściem do pokoju znajdowała się większa zacieniona część ze stołem i 2 fotelami. Wszystko było bardzo czyste. Sprzątanie odbywało się codziennie, łącznie z możliwością wymiany ręczników.
UsługiUsługi były na poziomie czterogwiazdkowego hotelu, w tym recepcja. Wszystko było czyste, ale nie korzystaliśmy z basenu, baru i telewizora w pokoju. Ale dla maluchów był brodzik obok basenu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Filtruj opinie
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Wakacje spełniły oczekiwania, jakość usług była wysoka, ale aktywność delegatki była znacznie poniżej przeciętnej – zaledwie 15 minut na spotkaniu wprowadzającym, gdzie przekazała jedynie ogólne informacje i, cytuję, „tak naprawdę prawie nic tu nie ma”. Dzięki naszej własnej aktywności zobaczyliśmy wiele pięknych miejsc z łodzi i samochodu, a Paleros nie jest miejscem, gdzie właściwie nic się nie dzieje. Nawet kontakt z delegatką wyłącznie za pośrednictwem SMS-ów jest nie w porządku.
Wakacje spełniły oczekiwania, jakość usług była wysoka, ale aktywność delegatki była znacznie poniżej przeciętnej – zaledwie 15 minut na spotkaniu wprowadzającym, gdzie przekazała jedynie ogólne informacje i, cytuję, „tak naprawdę prawie nic tu nie ma”. Dzięki naszej własnej aktywności zobaczyliśmy wiele pięknych miejsc z łodzi i samochodu, a Paleros nie jest miejscem, gdzie właściwie nic się nie dzieje. Nawet kontakt z delegatką wyłącznie za pośrednictwem SMS-ów jest nie w porządku.
Skaliste, ale piękne, a morze czyste i spokojne
WyżywienieOk, drobne przerwy w uzupełnianiu zapasów jedzenia i napojów, w tym wina.
ZakwaterowanieOK.
UsługiOK
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Miroslav K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Nasze wakacje nad morzem w Grecji spełniły nasze oczekiwania. Było kilka rzeczy, które można by poprawić, ale generalnie wszystko było w porządku i naprawdę cieszyliśmy się całym pobytem. Zakwaterowanie, jedzenie, plaża, morze... spełniły nasze oczekiwania.
Nasze wakacje nad morzem w Grecji spełniły nasze oczekiwania. Było kilka rzeczy, które można by poprawić, ale generalnie wszystko było w porządku i naprawdę cieszyliśmy się całym pobytem. Zakwaterowanie, jedzenie, plaża, morze... spełniły nasze oczekiwania.
Plaża była czysta, parasole i leżaki były bezpłatne, nie było na co narzekać.
WyżywienieJedzenie jest różnorodne, wybór duży, myślę, że każdy znalazł coś dla siebie.
ZakwaterowanieHotel położony jest na wzgórzu, ale nawet osobom starszym dotarcie tam zajmuje trochę czasu.
UsługiPokoje były sprzątane codziennie, ręczniki i pościel zmieniane w razie potrzeby. Usługi hotelowe były na najwyższym poziomie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Lukáš K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
Zdecydowanie nie jest to 4*, ale plaża i piękne widoki to ogromny plus, spokojny wypoczynek, wielka satysfakcja
Zdecydowanie nie jest to 4*, ale plaża i piękne widoki to ogromny plus, spokojny wypoczynek, wielka satysfakcja
Naprawdę piękne prywatne leżaki i parasole z kryształową wodą, za darmo dla mnie, bez masowego handlu
WyżywienieMały wybór, ale dobre jedzenie
ZakwaterowanieNiestety, najgorszy był pokój 101, brak widoku, tuż przy drodze, brak prywatności, to była najgorsza rzecz podczas całego urlopu
UsługiTo nie jest 4*
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Eva H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2025
Byliśmy na wycieczce w 2. tygodniu czerwca 2025 r. Ogólnie rzecz biorąc, byliśmy bardzo zadowoleni z transportu (transfer z i na lotnisko), lokalizacji hotelu, zakwaterowania i wyżywienia. Ponieważ najbardziej zależało nam na pływaniu w morzu, możemy je ocenić jako świetne do pływania i opalania. Zejście do morza jest bardziej wymagające po schodach, więc osoby o ograniczonej sprawności ruchowej mogły korzystać z basenu przy jadalni z całodziennym barem.
Byliśmy na wycieczce w 2. tygodniu czerwca 2025 r. Ogólnie rzecz biorąc, byliśmy bardzo zadowoleni z transportu (transfer z i na lotnisko), lokalizacji hotelu, zakwaterowania i wyżywienia. Ponieważ najbardziej zależało nam na pływaniu w morzu, możemy je ocenić jako świetne do pływania i opalania. Zejście do morza jest bardziej wymagające po schodach, więc osoby o ograniczonej sprawności ruchowej mogły korzystać z basenu przy jadalni z całodziennym barem.
Plaża żwirowa, bez jeżowców, ale wymagane buty do wody. Woda pięknie czysta i prawie bez fal, chłodniej = początek czerwca. Na plaży duże parasole trzcinowe zawsze z dwoma leżakami. Dzięki konieczności zejścia po schodach, na plaży nigdy nie było więcej niż 30 osób, więc każdy znalazł miejsce. Bezpośrednio nad plażą otwarto mały bar, w którym można było również zjeść.
WyżywienieMieliśmy all inclusive i byliśmy zadowoleni z różnorodności menu (codziennie również ryby i przede wszystkim dużo warzyw). Do picia było piwo i lokalne wino typu vin de table. Dla bardziej wymagających była opcja piwa marki Mythos w pubie na plaży, pinta za 4 euro z małym dodatkiem. Czasowy rozkład posiłków również nam odpowiadał - zawsze 2 = 2,5 godziny, stale uzupełniane przez personel, bez kolejek. Można było jeść zarówno na tarasie, jak i w jadalni.
ZakwaterowanieTo nie jest klasyczny hotel, ale parterowy budynek położony na zboczu nad recepcją i jadalnią. Był przestronny pokój o powierzchni około 25 m2 z łazienką z prysznicem oraz lodówką i klimatyzacją - opisujemy pokój na parterze. Przed wejściem do pokoju znajdowała się większa zacieniona część ze stołem i 2 fotelami. Wszystko było bardzo czyste. Sprzątanie odbywało się codziennie, łącznie z możliwością wymiany ręczników.
UsługiUsługi były na poziomie czterogwiazdkowego hotelu, w tym recepcja. Wszystko było czyste, ale nie korzystaliśmy z basenu, baru i telewizora w pokoju. Ale dla maluchów był brodzik obok basenu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Pavel Z.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2025
Hotel był na dobrym poziomie, jedynym minusem był głośny wspólny materac, który nie pozwalał na spokojny sen. Plaża była na dobrym poziomie, polecam buty do wody, wejście jest po dużych skałach. Zaletą były bezpłatne leżaki i parasole.
Hotel był na dobrym poziomie, jedynym minusem był głośny wspólny materac, który nie pozwalał na spokojny sen. Plaża była na dobrym poziomie, polecam buty do wody, wejście jest po dużych skałach. Zaletą były bezpłatne leżaki i parasole.
Plaża jest dość dostępna, chociaż strome zbocze. Liczba osób była akceptowalna biorąc pod uwagę początek sezonu, woda była czysta i orzeźwiająca.
WyżywienieJedzenie było różnorodne, nie brakowało ryb
ZakwaterowanieZakwaterowanie dobre, z wyjątkiem wspomnianego wspólnego materaca ze sprężynami metalowymi
UsługiObsługa hotelowa była na bardzo dobrym poziomie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)