Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2024
Wakacje super
Wakacje super
Posiłki bardzo urozmaicone. Dużo ryb
ZakwaterowanieBardzo dobry hotel.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 409 zł za os.
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Bardzo Dobry (Na podstawie 8 opinii)
Zablokowane opinie: 1
27. najwyższa ocena z 298 hoteli w Chalkidiki
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2024
Wakacje super
Wakacje super
Posiłki bardzo urozmaicone. Dużo ryb
ZakwaterowanieBardzo dobry hotel.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Karolina W.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2024
Jesteśmy bardzo zadowoleni z hotelu, z miejsca w którym się znajdował. Widok niesamowity, jedzenie pyszne, Grecy są bardzo uśmiechnięci i serdeczni. Wraz z chłopakiem zakochaliśmy się w Grecji dzięki tej wycieczce.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z hotelu, z miejsca w którym się znajdował. Widok niesamowity, jedzenie pyszne, Grecy są bardzo uśmiechnięci i serdeczni. Wraz z chłopakiem zakochaliśmy się w Grecji dzięki tej wycieczce.
Zejście do plazy wymagało niewielkiego wysiłku, większego już wejście :) Grecja to górzysty teren, wiec trzeba wziąć pod uwagę, ze hotel znajdujący się na górze wymaga zejścia w dół i wejścia pod górkę, aby dostać się do/z plazy. Jednak urokliwe uliczki i piękne domki wynagradzaly tą podróż. Woda jest przejrzysta, krystaliczna. Plaża czysta żwirowa/piaskowa. W okresie w którym byłam na wycieczce nie była zatłoczona (kwiecień/maj).
WyżywienieWyżywienie to już zupełnie bajka. Codziennie był ogromny wybór posiłków w formie bufetu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko idealnie doprawione, świeże i różnorodne. A greckie specjały mają osobne miejsce w moim serduszku.
ZakwaterowaniePokój był cudowny. Czysty, przestronny, zgodny z opisem. Łóżko wygodne. Widok z balkonu na zatokę/morze i palmy zapierał dech w piersi. Mogłabym siedzieć godzinami na balkonie i patrzeć w oddaloną wodę.
UsługiObok recepcji czekało SPA, jednak z niego nie korzystałam. Transfery na plaże/ do pizzeri odbywały się o wyznaczonych godzinach, nigdy się nie spóźniały. Pracownicy zawsze pomocni i uśmiechnięci. Bar hotelowy podawał pyszne drinki, oczywiście w ciągu dnia przynoszone do leżaczka. W niedziele czekał na nas wieczór karaoke przy basenach.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2024
Wakacje super
Wakacje super
Posiłki bardzo urozmaicone. Dużo ryb
ZakwaterowanieBardzo dobry hotel.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2024
Wakacje bardzo udane, czysto wypoczynkowe. Na początku maja pogoda dopisała, było słonecznie i gorąco co pozwoliło na leżakowanie i opalanie się. Razem z chłopakiem oceniamy wyjazd bardzo pozytywnie, odpoczęliśmy od codziennego życia, o nic nie musieliśmy się martwić.
Wakacje bardzo udane, czysto wypoczynkowe. Na początku maja pogoda dopisała, było słonecznie i gorąco co pozwoliło na leżakowanie i opalanie się. Razem z chłopakiem oceniamy wyjazd bardzo pozytywnie, odpoczęliśmy od codziennego życia, o nic nie musieliśmy się martwić.
Plaża w Pefkochori jest dość czysta, jednak mała, piaszczysto-kamienista. Cień dawały pojedyncze palmy, gdzie w sezonie jest pewnie tłoczno i gwarno. Woda w maju była lodowata, ale bardzo czysta.
WyżywienieŚniadania i obiadokolację w formie bufetu zapewniały duży wybór jedzenia, co zaskakujące było ono bardzo dobre jak na hotelowe posiłki. Niektóre potrawy rzeczywiście powtarzały się przez cały pobyt, jednak nie przeszkadzało nam to zbytnio. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie: desery, dania główne, sałaty i wędliny, owoce, wybór był naprawdę duży. Jedyny minus to to, że do kolacji wszystkie napoje były płatne, nawet woda.
ZakwaterowanieHotel Alia Palace to obiekt, gdzie wybudowane są „małe bloki” zamiast wielkiego budynku z wieloma pokojami obok siebie. Do naszej dyspozycji był apartament. Dzięki temu mieliśmy wrażenie prywatności i swobody. W pokoju na pierwszy plan wychodzi ogromne i bardzo wygodne łóżko. Z balkonu mieliśmy uroczy widok na morze oraz miasteczko. Do dyspozycji był sejf, szafki, oraz lodówka wypełniona płatnymi przekąskami i winami. W łazience standardowo był prysznic i duże lustro. Wielkim plusem było codzienne sprzątanie pokoju.
UsługiW hotelu dostępne jest SPA, jednak nie korzystaliśmy z niego. Dostępne były 3 baseny, leżaki. Za ręcznik na leżak pobierana była kaucja 10eur/szt w hotelowym spa. Obsługa miła i uśmiechnięta, jednak jeśli chodzi o wycieczki (ulotki tylko po niemiecku, wycieczki pewnie też prowadzone w tym języku) lub wypożyczenie auta odsyłają do jakiegoś stolika z ulotkami, co niezbyt nam się podobało. Przy wymeldowaniu musieliśmy zapłacić rachunek 40 euro, jednak recepcjonista nie za bardzo był w stanie wytłumaczyć za co.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Karolina W.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2024
Jesteśmy bardzo zadowoleni z hotelu, z miejsca w którym się znajdował. Widok niesamowity, jedzenie pyszne, Grecy są bardzo uśmiechnięci i serdeczni. Wraz z chłopakiem zakochaliśmy się w Grecji dzięki tej wycieczce.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z hotelu, z miejsca w którym się znajdował. Widok niesamowity, jedzenie pyszne, Grecy są bardzo uśmiechnięci i serdeczni. Wraz z chłopakiem zakochaliśmy się w Grecji dzięki tej wycieczce.
Zejście do plazy wymagało niewielkiego wysiłku, większego już wejście :) Grecja to górzysty teren, wiec trzeba wziąć pod uwagę, ze hotel znajdujący się na górze wymaga zejścia w dół i wejścia pod górkę, aby dostać się do/z plazy. Jednak urokliwe uliczki i piękne domki wynagradzaly tą podróż. Woda jest przejrzysta, krystaliczna. Plaża czysta żwirowa/piaskowa. W okresie w którym byłam na wycieczce nie była zatłoczona (kwiecień/maj).
WyżywienieWyżywienie to już zupełnie bajka. Codziennie był ogromny wybór posiłków w formie bufetu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko idealnie doprawione, świeże i różnorodne. A greckie specjały mają osobne miejsce w moim serduszku.
ZakwaterowaniePokój był cudowny. Czysty, przestronny, zgodny z opisem. Łóżko wygodne. Widok z balkonu na zatokę/morze i palmy zapierał dech w piersi. Mogłabym siedzieć godzinami na balkonie i patrzeć w oddaloną wodę.
UsługiObok recepcji czekało SPA, jednak z niego nie korzystałam. Transfery na plaże/ do pizzeri odbywały się o wyznaczonych godzinach, nigdy się nie spóźniały. Pracownicy zawsze pomocni i uśmiechnięci. Bar hotelowy podawał pyszne drinki, oczywiście w ciągu dnia przynoszone do leżaczka. W niedziele czekał na nas wieczór karaoke przy basenach.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zdeněk Němec
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
doskonałe
doskonałe
świetne
Wyżywieniedoskonałe
Zakwaterowaniedoskonale
Usługidoskonałe
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Vojtěch Tancoš
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Spokojne wakacje, wysokiej jakości zakwaterowanie w przyjemnym kompleksie hotelowym w rozległym ogrodzie na wzgórzu, niesamowity widok na morze, duży basen, bardzo uprzejmy personel hotelowy, większa odległość od plaży nie stanowiła problemu - hotelowy minibus działał świetnie.
Spokojne wakacje, wysokiej jakości zakwaterowanie w przyjemnym kompleksie hotelowym w rozległym ogrodzie na wzgórzu, niesamowity widok na morze, duży basen, bardzo uprzejmy personel hotelowy, większa odległość od plaży nie stanowiła problemu - hotelowy minibus działał świetnie.
Miejscami piaszczysta, częściej drobne kamyczki i większe kamienie. Woda krystalicznie czysta, mnóstwo rybek, miejscami jeżowce morskie. Brak fal. Minibus dowiózł nas na plażę przy barze Fiki fiki, leżaki za darmo, ale trzeba zamówić napój w cenie 5 - 10 EUR za leżak, w zależności od odległości od morza. Wtedy można też korzystać z toalety i prysznica. Jeśli nie chcesz nic płacić, możesz leżeć na leżaku w ostatnim rzędzie, ale bez prawa do toalety i prysznica. Bardzo nieprzyjemny personel, nie wolno nawet wyjąć własnej wody. Wystarczyło nam to raz i dość. Następnym razem poszliśmy do sąsiedniego baru przy hotelu Ribakis, gdzie obsługa była bardzo miła, nikt nas nie zmuszał do zamówienia, a woda do kawy (frapé) była gratis.
WyżywienieJedzenie doskonałe, szwedzki stół, rano omlety, jajka sadzone, naleśniki, racuchy, gofry, owoce itp., obiady mniejszy wybór, kolacje wyśmienite, jak w najlepszej restauracji, zawsze ryba, mięso, danie wegetariańskie. W ramach programu all inclusive przekąski przedpołudniowe i popołudniowe, lody, lokalne alkohole, wszystkie rodzaje kawy, wysokiej jakości napoje bezalkoholowe.
ZakwaterowaniePokój mniejszy, ale czysty, sprzątanie bez problemów, łazienka również mniejsza. Mieszkaliśmy na parterze w budynku A, bezpośrednio naprzeciwko głównego budynku, pierwszego dnia w pokoju było dużo mrówek, kupiliśmy spray na owady i problem zniknął, czasami kilka komarów. Materac na łóżku małżeńskim był wysoki, sprężynowy, do spania niezbyt wygodny, gdy jedna osoba się przewracała, druga się budziła, a rano bolały plecy. Zakwaterowanie zdecydowanie nie odpowiada 5*. Ale gwiazdki w greckich hotelach ogólnie są nieadekwatne.
UsługiDuży basen z panoramicznym widokiem, basen dla dzieci, przy basenie bezpłatne wysokiej jakości leżaki, łóżka z materacami, worki do siedzenia, parasole, plażowe ręczniki za kaucją 5 EUR, kort tenisowy, siłownia, okazjonalnie organizowane zajęcia takie jak joga, zumba, dla kameralnej grupy 4 - 5 kobiet, grecki wieczór. Hotelowy minibus i dowóz do bardziej oddalonych pokoi.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...