Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wizę otrzymasz w formie elektronicznej podczas przekraczania granicy. Wiza turystyczna jest ważna przez 90 dni.
 • Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu.
 • Brak szczególnych wymagań dotyczących szczepień.
[data: 03.04.2024]
Przed wykupieniem wycieczki polecamy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie rządowej.
https://www.gov.pl/web/zea/informacje-dla-podrozujacych

Hotel InterContinental Fujairah Resort

Ocena: 5/5

Emiraty Arabskie, Fujairah

Wszystkie pokoje z balkonem Wyjątkowa lokalizacja Restauracja grillowa na plaży Cztery baseny

Więcej o hotelu

od 4 639 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 117 837

Opis ogólny

Hotel plażowy Intercontinental Fujairah Resort, cieszący się szczególną popularnością wśród nowożeńców, jest oddalony o ok. 150 m od prywatnej piaszczystej plaży. Na plaży parasole słoneczne dostępne są bezpłatnie. Do turystycznego centrum jest ok. 165 km. Miasto Fujairah jest oddalone o około 40 km (Dubai około 165 km). Najbliższe sklepy znajdują się ok. 40 km od hotelu, do najbliższego supermarketu można dotrzeć po ok. 500 m. Najbliższa dyskoteka oddalona jest o około 500 m. Postój taksówek (bezpośrednio przy hotelu) i przystanek autobusowy (ok. 1 km) zapewnia mobilność podczas urlopu. W nagłych sytuacjach opieki medycznej udzieli oddalony o ok. 20 km szpital. Lotnisko (DXB) położone jest ok. 170 km od hotelu. Kolejne lotnisko (SHJ) jest oddalone o ok. 147 km.

Wyposażenie

Ten 6-piętrowy hotel, częściowo odnowiony w 2023 roku, oddaje do dyspozycji gości 190 pokoi. Obiekt posiada całodobową recepcję (check-in od godz. 15:00, check-out do godz. 12:00), lobby z barem, windę, klimatyzację, sejf (za ewentualną opłatą), parking (bezpłatny) oraz kantor wymiany walut. W hotelu znajdują się dwie restauracje. Goście hotelowi mogą bezpłatnie korzystać z wi-fi. Hotelowy plac zabaw zapewni mniejszym gościom dodatkową rozrywkę. Poza tym hotel posiada 3 sale konferencyjne z łącznie 30 miejscami siedzącymi, dostępem do Internetu, a także cateringiem. Gościom poruszającym się na wózku inwalidzkim hotel oferuje windę dostosowaną do transportu wózków i specjalnie dostosowane łazienki. Usługa konsjerża jest bezpłatna. Obsługa pokojowa oraz usługa prania i prasowania są dostępne odpłatnie.

Basen

Na terenie zewnętrznym hotelu znajdują się 3 baseny z basenikiem dla dzieci. W strefie basenowej są dostępne parasole słoneczne (bezpłatnie).

Sport/czas wolny

Aktywności sportowe i rekreacyjne: aerobik, badminton (za ewentualną opłatą), rzutki (za ewentualną opłatą), tenis (bezpłatnie, ok. 200 m od hotelu), tenis stołowy (za ewentualną opłatą) i siłownia. W odległości ok. 200 km od hotelu można skorzystać z oferty sportów wodnych (realizacja przez firmy zewnętrzne). Oferty wellness: sauna, łaźnia parowa, hammam i masaże za ewentualną opłatą. W ramach rozrywki dorośli mogą skorzystać z programu animacyjnego. Opieka nad dziećmi: program animacji, mini klub i baby-sitting (ewentualnie za opłatą).

Informacje dodatkowe

Niektóre obiekty oraz aktywności mogą podlegać dodatkowym opłatom. Część usług zależy od pory roku i lokalnych warunków klimatycznych. Personel hotelu mówi po angielsku, francusku, rosyjsku, arabsku, turecku i po węgiersku. Dostępne opcje płatnicze: Eurocard/MasterCard, American Express oraz Visa.

JuniorSuite

Pokoje wyposażone są w czajnik (za ewentualną opłatą), minibar (za opłatą), Internet (za ewentualną opłatą) oraz sejf (za ewentualną opłatą) oraz centralnie regulowaną klimatyzację. Łazienka z wanną i prysznicem.

Club Pokój (Widok na kanal)

Pokoje wyposażone są w czajnik (za ewentualną opłatą), minibar (za opłatą), balkon, Internet (za ewentualną opłatą) oraz sejf (za ewentualną opłatą) oraz centralnie regulowaną klimatyzację. Łazienka z wanną i prysznicem.

Klasyczny Pokój (Widok na kanal)

Pokoje wyposażone są w czajnik (za ewentualną opłatą), minibar (za opłatą), balkon, Internet (za ewentualną opłatą) oraz sejf (za ewentualną opłatą) oraz centralnie regulowaną klimatyzację. Łazienka z wanną i prysznicem.

Deluxe Pokój (Widok na ocean)

Pokoje wyposażone są w czajnik (za ewentualną opłatą), minibar (za opłatą), balkon, Internet (za ewentualną opłatą) oraz sejf (za ewentualną opłatą) oraz centralnie regulowaną klimatyzację. Łazienka z wanną i prysznicem.

Suite

Pokoje wyposażone są w czajnik (za ewentualną opłatą), minibar (za opłatą), Internet (za ewentualną opłatą) oraz sejf (za ewentualną opłatą) oraz centralnie regulowaną klimatyzację. Łazienka z wanną i prysznicem.

Club Suite

Pokoje wyposażone są w czajnik (za ewentualną opłatą), minibar (za opłatą), Internet (za ewentualną opłatą) oraz sejf (za ewentualną opłatą) oraz centralnie regulowaną klimatyzację. Łazienka z wanną i prysznicem.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczna obsługa wycieczek fakultatywnych na miejscu, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, podatku turystycznego Tourism Dirham Fee (płatnego na recepcji).
Wysokość podatku turystycznego:
dla pobytów w Dubaju i Ras Al Khaimah:
* 5* hotel - 20 aed na sypialnię za noc (w przypadku pokoju 2 Bedroom będzie to 2 x 20 aed = 40 aed, pokoju 3 Bedroom - 3 x 20 aed = 60 aed, etc)
* 4* hotel - 15 aed za sypialnię za noc (w przypadku pokoju 2 Bedroom będzie to 2 x 15 aed = 30 aed, pokoju 3 Bedroom - 3 x 15 aed = 45 aed, etc)
* 3* hotel - 10 aed za sypialnię za noc (w przypadku pokoju 2 Bedroom będzie to 2 x 10 aed = 20 aed, pokoju 3 Bedroom - 3 x 10 aed = 30 aed, etc)
dla pobytów w Abu Dhabi:
* od 1.09.2023 podatek zostaje usunięty.

Przelot

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie.
Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.
W przypadku poniższych przelotów wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
//
Emirates Airlines
Lecąc Emirates Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 7 kg,
- jeden bagaż rejestrowany - od 15 do 30 kg (w zależności od taryfy, limit potwierdza organizator)
Na pokładzie zapewniony jest bezpłatny catering.
Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem.
Warunki przewozu linii Emirates Airlines: https://www.emirates.com/pl/polish/before-you-fly/travel/rules-and-notices/
//
flydubai
Lecąc flydubai każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 7 kg, maksymalne wymiary 55x38x20 cm.
(UWAGA - do wagi i wymiarów bagażu podręcznego WLICZAJĄ się także zakupy w strefie wolnocłowej)
- jeden bagaż rejestrowany - do 20 kg.
Na pokładzie serwowany jest 1 bezpłatny posiłek. Pozostałe posiłki i napoje dodatkowo płatne, zgodnie z informacją pokładową.
Miejsca w samolocie przydzielane są automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie (nawet jeśli leci dziecko z rodzicem).
Warunki przewozu linii flydubai: https://www.flydubai.com/en/information/policies/conditions-of-carriage
//
LOT Polish Airlines
Lecąc LOT Polish Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm).
W zależności od taryfy - bagaż rejestrowany 23kg (wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm) w cenie bądź za dopłatą. Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji. 
Podczas lotu będą proponowane 2 serwisy.
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą, dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem.
Warunki przewozu linii LOT Polish Airlines: https://www.lot.com/pl/pl/conditions-of-carriage
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa
//
Enter Air
Lecąc Enter Air każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 5 kg,
- jeden bagaż rejestrowany - do 16 kg.
Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Emiratów z przelotem liniami Enter Air, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.Warunki przewozu linii Enter Air: https://www.enterair.pl/pl/ogolne-warunki-przewozu
//
Wizz Air
Lecąc WizzAir, każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).   Bagaż rejestrowany (10 kg, 20 kg, 32 kg) za dopłatą. Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji. Dodanie bagażu po założeniu rezerwacji wymaga indywidualnej kalkulacji ceny bagażu.
WIZZ Priority za dopłatą:
Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.
Wybór miejsca (za opłatą) - cena podawana indywidualnie do rezerwacji
Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem.
Warunki przewozu linii WizzAir: https://wizzair.com/pl-pl/legal/ogolne-warunki-przewozu-pasazerow-i-bagazu
Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższa.

Wizy

Obywatele RP podlegają obowiązkowi wizowemu. Bezpłatne wizy wjazdowe otrzymuje się na przejściach granicznych bez konieczności uzyskania wcześniejszej promesy. Zezwalają one na jednorazowy pobyt w ZEA do 30 dni. Wymogiem niezbędnym jest posiadanie paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu. Władze ZEA nie uznają polskich paszportów tymczasowych jako dokumentów uprawniających do wjazdu do ZEA. Paszporty te honorowane są jedynie do celu tranzytu lub wyjazdu z kraju.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. W przeciwnym wypadku hotel na miejscu może zażądać dopłaty, jeśli cena dla innej narodowości będzie inna.
Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Uwagi

Większość hoteli pobiera depozyt (zwrotny) od klientów w wysokości ok. 200-1000 dirhamów (w zależności od standardu hotelu) za pobyt w razie korzystania z mini baru i innych płatnych usług. Zazwyczaj kwota ta jest blokowana na karcie kredytowej. Jeśli klienci posłużą się gotówką, w przypadku zwrotu (kiedy nie skorzystają z żadnych płatnych usług) mogą (ale nie muszą) otrzymać pieniądze w lokalnej walucie (dirhamy). Nie posiadamy informacji o konkretnych wysokościach depozytu - jest to sprawa indywidualna przy każdej rezerwacji. Wszystko zależy od długości imprezy, rodzaju wyżywienia, recepcji. Klienci muszą to uzgodnić na recepcji. Mogą także poinformować hotel, że nie chcą płacić depozytu i proszą o opróżnienie minibaru i że w przypadku korzystania z płatnych usług będą płacić od razu gotówką - ale to muszą ustalić na recepcji. Nie jesteśmy w stanie potwierdzić na 100%, że dany hotel się na to zgodzi. 
Dla gości przebywających poza Dubajem, rezydent dostępny jest pod telefonem, możliwa jest realizacja wycieczek fakultatywnych, natomiast ich cena będzie wyższa niż z samego Dubaju z uwagi na odległość.

Ramadan i inne święta lokalne

Podczas trwania Ramadanu (który trwa ok miesiąc) oraz innych świąt lokalnych mogą obowiązywać pewne ograniczenia w hotelach co do godzin otwarcia lokali gastronomicznych, pór posiłków, serwowania napoi, rozrywek itp. 
Ramadan jest świętem ruchomym i każdego roku wypada w innych datach. Jest to specyfika kraju muzułmańskiego dlatego zachęcamy do sprawdzenia czy Państwa wyjazd wypada w tym okresie.

Bezpieczne wakacje

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 35 km
 • Odległość od lotniska Lotnisko 165 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Tenis Tenis tak
 • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
 • Fitness Fitness tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h Recepcja 24h tak

Opinie o hotelu

Bardzo Dobry (Na podstawie 6 opinii)

Ocena 4,6 / 5

Zakwaterowanie 4,7 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,4 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

5. najwyższa ocena z 45 hoteli w Fujairah

Monika Cvrčková

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 9.3. - 16.3.2023 Oceniono: Marzec 2023

InterContinental Fujairah Resort Ocena: 5/5 Emiraty Arabskie, Fujairah

Bardzo miłe wakacje, spełniły wszystkie oczekiwania

Bardzo miłe wakacje, spełniły wszystkie oczekiwania

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

Klient chciał pozostać anonimowy

Ocena 5,0 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 13.6. - 20.6.2022 Oceniono: Lipiec 2022

InterContinental Fujairah Resort Ocena: 5/5 Emiraty Arabskie, Fujairah

Niesamowite wakacje, doskonała obsługa, przyjemne otoczenie, miły personel. Chciałbym wrócić ponownie, najlepsze wakacje w życiu. gorąco polecam.

Niesamowite wakacje, doskonała obsługa, przyjemne otoczenie, miły personel. Chciałbym wrócić ponownie, najlepsze wakacje w życiu. gorąco polecam.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Topowe zakwaterowanie, nowocześnie wyposażone pokoje, mini kuchnia w pokoju z możliwością zrobienia kawy lub herbaty. Perfekcyjne sprzątanie każdego dnia, czyste ręczniki to rzecz oczywista, a także regulowana klimatyzacja.

Wyżywienie
Urozmaicone jedzenie każdego dnia z wyborem ryb, specjałów z kurczaka, doskonałej wołowiny, owoców morza, a także dni kuchni japońskiej, chińskiej, arabskiej. Szeroki wybór słodkości takich jak creme brulee, tiramisu, desery z twarogu, ciasta karmelowe i owocowe. Nadmierna ilość owoców i sałatek owocowych, warzyw.

Obsługa w hotelu
Perfekcyjna obsługa, miła obsługa w jadalni i lobby barze, przemiła kelnerka Octa.Masaż kosmetykami Loccitane.

Plaża
Zadbana plaża, stopniowe zejście do morza, wystarczająca ilość leżaków i parasoli, zarówno nad morzem jak i przy basenach. Zawsze czyszczony i dezynfekowany. Poczęstunek nad morzem i przy basenach.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)

Filtruj opinie

Monika Cvrčková

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 9.3. - 16.3.2023 Oceniono: Marzec 2023

InterContinental Fujairah Resort Ocena: 5/5 Emiraty Arabskie, Fujairah

Bardzo miłe wakacje, spełniły wszystkie oczekiwania

Bardzo miłe wakacje, spełniły wszystkie oczekiwania

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

Klient chciał pozostać anonimowy

Ocena 5,0 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 13.6. - 20.6.2022 Oceniono: Lipiec 2022

InterContinental Fujairah Resort Ocena: 5/5 Emiraty Arabskie, Fujairah

Niesamowite wakacje, doskonała obsługa, przyjemne otoczenie, miły personel. Chciałbym wrócić ponownie, najlepsze wakacje w życiu. gorąco polecam.

Niesamowite wakacje, doskonała obsługa, przyjemne otoczenie, miły personel. Chciałbym wrócić ponownie, najlepsze wakacje w życiu. gorąco polecam.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Topowe zakwaterowanie, nowocześnie wyposażone pokoje, mini kuchnia w pokoju z możliwością zrobienia kawy lub herbaty. Perfekcyjne sprzątanie każdego dnia, czyste ręczniki to rzecz oczywista, a także regulowana klimatyzacja.

Wyżywienie
Urozmaicone jedzenie każdego dnia z wyborem ryb, specjałów z kurczaka, doskonałej wołowiny, owoców morza, a także dni kuchni japońskiej, chińskiej, arabskiej. Szeroki wybór słodkości takich jak creme brulee, tiramisu, desery z twarogu, ciasta karmelowe i owocowe. Nadmierna ilość owoców i sałatek owocowych, warzyw.

Obsługa w hotelu
Perfekcyjna obsługa, miła obsługa w jadalni i lobby barze, przemiła kelnerka Octa.Masaż kosmetykami Loccitane.

Plaża
Zadbana plaża, stopniowe zejście do morza, wystarczająca ilość leżaków i parasoli, zarówno nad morzem jak i przy basenach. Zawsze czyszczony i dezynfekowany. Poczęstunek nad morzem i przy basenach.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)

Pavel

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 24.6. - 2.7.2022 Oceniono: Lipiec 2022

InterContinental Fujairah Resort Ocena: 5/5 Emiraty Arabskie, Fujairah

Usługi biura podróży są przerażające bez zainteresowania tobą. Gdy tylko objął stery Hotelu – Fantastic Holiday. Dziękuję Intercontinental Fujairah.

Usługi biura podróży są przerażające bez zainteresowania tobą. Gdy tylko objął stery Hotelu – Fantastic Holiday. Dziękuję Intercontinental Fujairah.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Piękne pokoje, najwyższe piętro dla klientów VIP.

Wyżywienie
Dobry

Obsługa w hotelu
Dbają o Ciebie jak o własne ;)

Plaża
Super

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 33 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować