Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wizę otrzymasz w formie elektronicznej podczas przekraczania granicy. Wiza turystyczna jest ważna przez 90 dni.
 • Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty wjazdu.
 • Brak szczególnych wymagań dotyczących szczepień.
[data: 03.04.2024]
Przed wykupieniem wycieczki polecamy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie rządowej.
https://www.gov.pl/web/zea/informacje-dla-podrozujacych

Hotel Voco Dubai

Ocena: 5/5

Emiraty Arabskie, Dubaj, Dubaj

od 4 295 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

Graf przedstawia prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach.

Kolumny przedstawiają minimalną cenę za osobę w danym miesiącu, z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży.

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 159 179

Naszym zdaniem

Elegancki i nowoczesny hotel w samym sercu Dubaju. Duże pokoje, obsługa na najwyższym poziomie, bardzo smaczna kuchnia. Polecany dla wymagających gości nastawionych na zwiedzanie i uroki miasta.

Położenie

W ścisłym centrum Dubaju, niedaleko WTC i stacji metra. W pobliżu znajduje się centrum handlowe Dubai Mall. Ok. 12 km od lotniska w Dubaju (DXB), ok. 120 km od lotniska w Abu Dhabi (AUH).

Wyposażenie

Eleganckie lobby z całodobową recepcją, restauracja główna Celsius (kuchnia międzynarodowa i dalekiego wschodu), restauracja a la carte Tresind (kuchnia indyjska), restauracja a la carte Alhan (kuchnia libańska), Bar 51, kawiarnia i bar The Lounge, Corner Cafe, Origami Cafe, bar przy basenie, bezpłatne Wi-Fi na terenie hotelu i w pokojach, centrum konferencyjne.

Pokoje

Hotel posiada 471 nowoczesnych, przestronnych i komfortowych pokoi, które wyposażone są w: klimatyzację, łazienkę (wanna lub prysznic, kosmetyki, suszarka do włosów), telewizję satelitarną, kapcie, szlafroki, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, bezpłatne Wi-Fi, sejf.
Rodzaje pokoi:
Deluxe Room (ex Superior) - 41 m kw., możliwość zakwaterowania 2 os. dorosłych + 2 dzieci lub 3 os. dorosłych (maksymalnie 1 dostawka w obu przypadkach)
Deluxe Premium (ex Deluxe Room Scenic) - 43 m kw., możliwość zakwaterowania 2 os. dorosłych + 1 dziecka (brak możliwości dostawki)
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00, a kończy o godz. 12:00.

Wyżywienie

BB - śniadania.
HB - śniadania i lunche lub kolacje. Napoje płatne. Nie obowiązuje na kolację 24.12.23 i 31.12.23, ani lunch 25.12.23.
HB + - śniadania i lunche lub kolacje + 2 napoje do posiłku na osobę. Nie obowiązuje na kolację 24.12.23 i 31.12.23, ani lunch 25.12.23.

Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany formuły wyżywienia bez wcześniejszego powiadomienia. Najbardziej aktualna informacja dostępna na recepcji.
Podczas trwania Ramadanu oraz innych świąt lokalnych mogą obowiązywać pewne ograniczenia w hotelach co do godzin otwarcia lokali gastronomicznych, pór posiłków, rozrywek itp.

Sport i rozrywka

Basen zewnętrzny, nowoczesne centrum fitness, strefa spa (płatne).

Dla dzieci

Brak udogodnień dla dzieci.

Errata

Update z 16.02.2021:
Hotel wprowadza bezpłatne busy z/do hotelu do/z La Mer Beach, Dubai Outlet Mall, Mall of the Emirates.
Aktulany rozkład i dostępność na recepcji. Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany rozkładu jazdy lub anulacji usługi bez wcześniejszego powiadomienia.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczna obsługa wycieczek fakultatywnych na miejscu, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, podatku turystycznego Tourism Dirham Fee (płatnego na recepcji).
Wysokość podatku turystycznego:
dla pobytów w Dubaju i Ras Al Khaimah:
* 5* hotel - 20 aed na sypialnię za noc (w przypadku pokoju 2 Bedroom będzie to 2 x 20 aed = 40 aed, pokoju 3 Bedroom - 3 x 20 aed = 60 aed, etc)
* 4* hotel - 15 aed za sypialnię za noc (w przypadku pokoju 2 Bedroom będzie to 2 x 15 aed = 30 aed, pokoju 3 Bedroom - 3 x 15 aed = 45 aed, etc)
* 3* hotel - 10 aed za sypialnię za noc (w przypadku pokoju 2 Bedroom będzie to 2 x 10 aed = 20 aed, pokoju 3 Bedroom - 3 x 10 aed = 30 aed, etc)
dla pobytów w Abu Dhabi:
* od 1.09.2023 podatek zostaje usunięty.

Przelot

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie.
Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.
W przypadku poniższych przelotów wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
//
Emirates Airlines
Lecąc Emirates Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 7 kg,
- jeden bagaż rejestrowany - od 15 do 30 kg (w zależności od taryfy, limit potwierdza organizator)
Na pokładzie zapewniony jest bezpłatny catering.
Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem.
Warunki przewozu linii Emirates Airlines: https://www.emirates.com/pl/polish/before-you-fly/travel/rules-and-notices/
//
flydubai
Lecąc flydubai każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 7 kg, maksymalne wymiary 55x38x20 cm.
(UWAGA - do wagi i wymiarów bagażu podręcznego WLICZAJĄ się także zakupy w strefie wolnocłowej)
- jeden bagaż rejestrowany - do 20 kg.
Na pokładzie serwowany jest 1 bezpłatny posiłek. Pozostałe posiłki i napoje dodatkowo płatne, zgodnie z informacją pokładową.
Miejsca w samolocie przydzielane są automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie (nawet jeśli leci dziecko z rodzicem).
Warunki przewozu linii flydubai: https://www.flydubai.com/en/information/policies/conditions-of-carriage
//
LOT Polish Airlines
Lecąc LOT Polish Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm).
W zależności od taryfy - bagaż rejestrowany 23kg (wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm) w cenie bądź za dopłatą. Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji. 
Podczas lotu będą proponowane 2 serwisy.
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą, dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem.
Warunki przewozu linii LOT Polish Airlines: https://www.lot.com/pl/pl/conditions-of-carriage
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa
//
Enter Air
Lecąc Enter Air każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 5 kg,
- jeden bagaż rejestrowany - do 16 kg.
Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Emiratów z przelotem liniami Enter Air, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.Warunki przewozu linii Enter Air: https://www.enterair.pl/pl/ogolne-warunki-przewozu
//
Wizz Air
Lecąc WizzAir, każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).   Bagaż rejestrowany (10 kg, 20 kg, 32 kg) za dopłatą. Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji. Dodanie bagażu po założeniu rezerwacji wymaga indywidualnej kalkulacji ceny bagażu.
WIZZ Priority za dopłatą:
Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.
Wybór miejsca (za opłatą) - cena podawana indywidualnie do rezerwacji
Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem.
Warunki przewozu linii WizzAir: https://wizzair.com/pl-pl/legal/ogolne-warunki-przewozu-pasazerow-i-bagazu
Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższa.

Wizy

Obywatele RP podlegają obowiązkowi wizowemu. Bezpłatne wizy wjazdowe otrzymuje się na przejściach granicznych bez konieczności uzyskania wcześniejszej promesy. Zezwalają one na jednorazowy pobyt w ZEA do 30 dni. Wymogiem niezbędnym jest posiadanie paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu. Władze ZEA nie uznają polskich paszportów tymczasowych jako dokumentów uprawniających do wjazdu do ZEA. Paszporty te honorowane są jedynie do celu tranzytu lub wyjazdu z kraju.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. W przeciwnym wypadku hotel na miejscu może zażądać dopłaty, jeśli cena dla innej narodowości będzie inna.
Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Uwagi

Większość hoteli pobiera depozyt (zwrotny) od klientów w wysokości ok. 200-1000 dirhamów (w zależności od standardu hotelu) za pobyt w razie korzystania z mini baru i innych płatnych usług. Zazwyczaj kwota ta jest blokowana na karcie kredytowej. Jeśli klienci posłużą się gotówką, w przypadku zwrotu (kiedy nie skorzystają z żadnych płatnych usług) mogą (ale nie muszą) otrzymać pieniądze w lokalnej walucie (dirhamy). Nie posiadamy informacji o konkretnych wysokościach depozytu - jest to sprawa indywidualna przy każdej rezerwacji. Wszystko zależy od długości imprezy, rodzaju wyżywienia, recepcji. Klienci muszą to uzgodnić na recepcji. Mogą także poinformować hotel, że nie chcą płacić depozytu i proszą o opróżnienie minibaru i że w przypadku korzystania z płatnych usług będą płacić od razu gotówką - ale to muszą ustalić na recepcji. Nie jesteśmy w stanie potwierdzić na 100%, że dany hotel się na to zgodzi. 
Dla gości przebywających poza Dubajem, rezydent dostępny jest pod telefonem, możliwa jest realizacja wycieczek fakultatywnych, natomiast ich cena będzie wyższa niż z samego Dubaju z uwagi na odległość.

Ramadan i inne święta lokalne

Podczas trwania Ramadanu (który trwa ok miesiąc) oraz innych świąt lokalnych mogą obowiązywać pewne ograniczenia w hotelach co do godzin otwarcia lokali gastronomicznych, pór posiłków, serwowania napoi, rozrywek itp. 
Ramadan jest świętem ruchomym i każdego roku wypada w innych datach. Jest to specyfika kraju muzułmańskiego dlatego zachęcamy do sprawdzenia czy Państwa wyjazd wypada w tym okresie.

Bezpieczne wakacje

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 7 km
 • Odległość od lotniska Lotnisko 10 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Fitness Fitness tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia Kawiarnia tak
 • Aneks kuchnny Aneks kuchnny tak

Opinie o hotelu

Bardzo Dobry (Na podstawie 39 opinii)

Ocena 4,7 / 5

Zakwaterowanie 4,7 / 5

Wyżywienie 4,9 / 5

Okolica 4,6 / 5

Cena 4,8 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

56. najwyższa ocena z 1066 hoteli w Dubaj

Dana R.

Ocena 4,9 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 27.4. - 4.5.2024 Oceniono: Maj 2024

Voco Dubai Ocena: 5/5 Emiraty Arabskie, Dubaj

Wakacje spełniły wszystkie oczekiwania. Na pewno wrócimy do hotelu.

Wakacje spełniły wszystkie oczekiwania. Na pewno wrócimy do hotelu.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Hotel znajduje się w dobrej lokalizacji i wszystko jest bardzo łatwo dostępne. Cena hotelu odpowiadała, mieliśmy pokój narożny z luksusowym widokiem na całą okolicę... W hotelu jest kilka klubów nocnych, co spowodowało kilka zabawnych sytuacji w windzie.

Wyżywienie
Śniadanie absolutnie luksusowe. Wszystko było pod dostatkiem i można było nalać drinka do kubka i zabrać ze sobą.

Obsługa w hotelu
Usługi hotelowe były na poziomie, personel zawsze starał się dostosować. Hotel umożliwił także późniejsze wymeldowanie.

Plaża
Plaże znajdują się w odległości krótkiej przejażdżki samochodem. Autobus z hotelu kursuje raz dziennie około godziny 12:00 i z powrotem około 17:00, należy wcześniej zarejestrować się w recepcji.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Michaela S.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 21.3. - 27.3.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

Voco Dubai Ocena: 5/5 Emiraty Arabskie, Dubaj

Ogólnie urlop oceniam pozytywnie.

Ogólnie urlop oceniam pozytywnie.

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokoje zasługują na drobny remont lub dokładniejsze sprzątanie. Kiedy przyjechaliśmy, klimatyzator pachniał odchodami, więc przez cały czas był wyłączony. Zakwaterowano nas na 24. piętrze, choć z opisu CK wynikało, że będziemy na 40. i wyżej. W ogóle nam to nie przeszkadzało. Niestety na korytarzach panował również nieprzyjemny zapach, który psuł ogólne wrażenie hotelu.

Wyżywienie
Jedzenie było na wysokim poziomie. Bardzo nam się to podobało. Każdy wybiera.

Obsługa w hotelu
W hotelu pracują bardzo mili i pomocni ludzie.

Plaża
Na plażę dotarliśmy taksówką, w okolicy nie ma żadnej, ale tego się spodziewaliśmy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Dana R.

Ocena 4,9 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 27.4. - 4.5.2024 Oceniono: Maj 2024

Voco Dubai Ocena: 5/5 Emiraty Arabskie, Dubaj

Wakacje spełniły wszystkie oczekiwania. Na pewno wrócimy do hotelu.

Wakacje spełniły wszystkie oczekiwania. Na pewno wrócimy do hotelu.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Hotel znajduje się w dobrej lokalizacji i wszystko jest bardzo łatwo dostępne. Cena hotelu odpowiadała, mieliśmy pokój narożny z luksusowym widokiem na całą okolicę... W hotelu jest kilka klubów nocnych, co spowodowało kilka zabawnych sytuacji w windzie.

Wyżywienie
Śniadanie absolutnie luksusowe. Wszystko było pod dostatkiem i można było nalać drinka do kubka i zabrać ze sobą.

Obsługa w hotelu
Usługi hotelowe były na poziomie, personel zawsze starał się dostosować. Hotel umożliwił także późniejsze wymeldowanie.

Plaża
Plaże znajdują się w odległości krótkiej przejażdżki samochodem. Autobus z hotelu kursuje raz dziennie około godziny 12:00 i z powrotem około 17:00, należy wcześniej zarejestrować się w recepcji.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Michaela S.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 21.3. - 27.3.2024 Oceniono: Kwiecień 2024

Voco Dubai Ocena: 5/5 Emiraty Arabskie, Dubaj

Ogólnie urlop oceniam pozytywnie.

Ogólnie urlop oceniam pozytywnie.

Zakwaterowanie 3,5 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokoje zasługują na drobny remont lub dokładniejsze sprzątanie. Kiedy przyjechaliśmy, klimatyzator pachniał odchodami, więc przez cały czas był wyłączony. Zakwaterowano nas na 24. piętrze, choć z opisu CK wynikało, że będziemy na 40. i wyżej. W ogóle nam to nie przeszkadzało. Niestety na korytarzach panował również nieprzyjemny zapach, który psuł ogólne wrażenie hotelu.

Wyżywienie
Jedzenie było na wysokim poziomie. Bardzo nam się to podobało. Każdy wybiera.

Obsługa w hotelu
W hotelu pracują bardzo mili i pomocni ludzie.

Plaża
Na plażę dotarliśmy taksówką, w okolicy nie ma żadnej, ale tego się spodziewaliśmy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Jaroslav M.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 23.1. - 28.1.2024 Oceniono: Styczeń 2024

Voco Dubai Ocena: 5/5 Emiraty Arabskie, Dubaj

Urlop spełnił oczekiwania.

Urlop spełnił oczekiwania.

Zakwaterowanie 4,8 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Blanka H.

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 24.1. - 27.1.2024 Oceniono: Styczeń 2024

Voco Dubai Ocena: 5/5 Emiraty Arabskie, Dubaj

Wspaniałe wakacje

Wspaniałe wakacje

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Markéta H.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 18.10. - 24.10.2023 Oceniono: Październik 2023

Voco Dubai Ocena: 5/5 Emiraty Arabskie, Dubaj

Dubaj to inny świat, każdy znajdzie tu to, czego szuka, a Ty możesz przeżyć wakacje z odrobiną luksusu. Minęliśmy główne atrakcje miasta i cieszyliśmy się każdym dniem w 120%. Nie patrzyliśmy na plażę, ale widzieliśmy mnóstwo dwuczęściowych TOPów. Naprawdę inne wakacje niż te, które przeżyliśmy do tej pory.

Dubaj to inny świat, każdy znajdzie tu to, czego szuka, a Ty możesz przeżyć wakacje z odrobiną luksusu. Minęliśmy główne atrakcje miasta i cieszyliśmy się każdym dniem w 120%. Nie patrzyliśmy na plażę, ale widzieliśmy mnóstwo dwuczęściowych TOPów. Naprawdę inne wakacje niż te, które przeżyliśmy do tej pory.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Hotel 5* bluźnierczo odpowiada numeracji. Piękna okolica, pomocna i uśmiechnięta obsługa, która sama w sobie jest serdeczna, a nie dlatego, że prosi o napiwek za rogiem. W hotelu było wszystko, od czystości, pięknej okolicy, idealnej lokalizacji po siłownię, basen, restauracje i bary.

Wyżywienie
Można wybierać spośród kuchni świata, możemy też zamówić do pokoju np. o północy. Doskonały.

Obsługa w hotelu
Mieli wszystko, czego potrzebowaliśmy w cenie (basen, siłownia i bar), za wellness można było dodatkowo zapłacić

Plaża
Hotel był daleko od plaży, ale nie przyszliśmy tarzać się w wodzie, więc to odpowiadało naszym potrzebom.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 35 °C temperatura w nocy 27 °C

 • Temperatura wody 29 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 34 °C temperatura w nocy 29 °C

 • Środa 36 °C temperatura w nocy 31 °C

 • Czwartek 38 °C temperatura w nocy 32 °C

 • Piątek 38 °C temperatura w nocy 30 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować