Marcin B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2025
Nie da się tego opisać, to trzeba zobaczyć, wszystko na najwyższym poziomie, wszystko było na na naj,
Jedną rzeczą do której można było się przyczepić jest to że hotel jest bardzo duży, a miejsca i leżaków w ogół basenu było stosunkowo za mało do ilości gości jaką jest w stanie pomieścić hotel oraz bardzo dużo kaucja przy zameldowaniu 3000 dirhamów
Nie da się tego opisać, to trzeba zobaczyć, wszystko na najwyższym poziomie, wszystko było na na naj,
Jedną rzeczą do której można było się przyczepić jest to że hotel jest bardzo duży, a miejsca i leżaków w ogół basenu było stosunkowo za mało do ilości gości jaką jest w stanie pomieścić hotel oraz bardzo dużo kaucja przy zameldowaniu 3000 dirhamów
Plaża bardzo duża, tutaj w przeciwieństwie do basenu przy hotelu miejsc jest bardzo dużo, piasek oraz woda przepiękna. Polecam każdemu w 100%
WyżywienieJedziecie było bardzo dobre, przepiękne restauracje w szczególności resturacja penthouse którą znajdowała się na 16 piętrze z cudownym widokiem na morze i miasto.
ZakwaterowaniePokój z widokiem na morze i miasto, coś niesamowitego… pięknie i bajecznie
UsługiTutaj również nie ma się do czego przyczepić, pokoje były sprzątane codziennie, przy basenach ochrona która pilnuje żeby nikt nie wszedł z poza gości hotelowych
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)











