Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Podróżujący do Zjednoczonych Emiratów Arabskich są zwolnieni z konieczności przestawiania certyfikatu szczepienia oraz wykonywania testów na Covid-19.
 • Powrót do Polski
  • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

Hotel Citymax Al Barsha at the Mall

Emiraty Arabskie, Dubaj, Dubaj

Naprzeciwko Mall of the Emirates 500 m od stacji metra Basen na dachu Bezpłatny transport na plażę

Więcej o hotelu

od 3 189 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 65 578

Naszym zdaniem

Średniej klasy hotel w dobrym stylu. Odpowiednia propozycja dla tych, którzy lubią zwiedzać, a nie muszą mieszkać w luksusie. Promocyjne oferty cenowe.

Położenie

W biznesowej dzielnicy Al Barsha, w sąsiedztwie Mall of Emirates (ogromne centrum handlowo-rozrywkowe z wieloma sklepami, lokalami gastronomicznymi, centrum rekreacyjnym Magic Planet, kinami, słynnym Ski Dubai oraz salą koncertową), 5 km od Internet & Media City, 9 km od plaży Jumeirah. 

Hotelowy bus wozi klientów do wybranych galerii handlowych i na publiczną plażę. Aktulany rokzład i dostępność na recepcji. Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany rozkładu jazdy lub anulacji usługi bez wcześniejszego powiadomienia.

Wyposażenie

Restauracja główna (kuchnia arabska i międzynarodowa), całodobowa kawiarnia, Sport Bar & Grill, bar muzyczny (Dj, muzyka na żywo), 

Pokoje

378 komfortowych pokoi;
Standard = Standard [promo] (ok. 20 m kw.) z łazienkami (wanna lub prysznic), Wi-Fi, TV sat (LCD), indywidualnie sterowaną klimatyzacją, serwisem do zaparzania kawy/herbaty, małą lodówką, telefonem.
Dziecko do 12 r. ż. śpi z rodzicami. Prosimy o wzięcie tego pod uwagę, podczas rezerwacji, ponieważ wszelkie zażalenia z tego wynikające, nie zostaną uznane. 
Doba hotelowa od godz. 14:00 do godz. 12:00. 

Wyżywienie

BB - Śniadania w formie bufetów.
HB - Śniadania i kolacje w formie bufetów. 31.12 - będzie podawane śniadanie i lunch.
31.12.23 - kolacja sylwestrowa w cenie

Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany formuły wyżywienia bez wcześniejszego powiadomienia. 
Podczas trwania Ramadanu oraz innych świąt lokalnych mogą obowiązywać pewne ograniczenia w hotelach co do godzin otwarcia lokali gastronomicznych, pór posiłków, serwowania alkoholi, rozrywek itp.

Sport i rozrywka

Basen z tarasem słonecznym na dachu, siłownia, klub odnowy biologicznej, okresowo muzyka na żywo i quizy.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent przebywający na stałe w Dubaju, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, podatku turystycznego Tourism Dirham Fee (płatnego na recepcji).
Wysokość podatku turystycznego:
dla pobytów w Dubaju i Ras Al Khaimah:
* 5* hotel - 20 aed na sypialnię za noc (w przypadku pokoju 2 Bedroom będzie to 2 x 20 aed = 40 aed, pokoju 3 Bedroom - 3 x 20 aed = 60 aed, etc)
* 4* hotel - 15 aed za sypialnię za noc (w przypadku pokoju 2 Bedroom będzie to 2 x 15 aed = 30 aed, pokoju 3 Bedroom - 3 x 15 aed = 45 aed, etc)
* 3* hotel - 10 aed za sypialnię za noc (w przypadku pokoju 2 Bedroom będzie to 2 x 10 aed = 20 aed, pokoju 3 Bedroom - 3 x 10 aed = 30 aed, etc)
dla pobytów w Abu Dhabi:
* od 1.09.2023 podatek zostaje usunięty.

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Przelot

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie.
Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.
W przypadku poniższych przelotów wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
//
Emirates Airlines
Lecąc Emirates Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 7 kg,
- jeden bagaż rejestrowany - od 15 do 30 kg (w zależności od taryfy, limit potwierdza organizator)
Na pokładzie zapewniony jest bezpłatny catering.
Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem.
Warunki przewozu linii Emirates Airlines: https://www.emirates.com/pl/polish/before-you-fly/travel/rules-and-notices/
//
flydubai
Lecąc flydubai każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 7 kg, maksymalne wymiary 55x38x20 cm.
(UWAGA - do wagi i wymiarów bagażu podręcznego WLICZAJĄ się także zakupy w strefie wolnocłowej)
- jeden bagaż rejestrowany - do 20 kg.
Na pokładzie serwowany jest 1 bezpłatny posiłek. Pozostałe posiłki i napoje dodatkowo płatne, zgodnie z informacją pokładową.
Miejsca w samolocie przydzielane są automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą, dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem.
Warunki przewozu linii flydubai: https://www.flydubai.com/en/information/policies/conditions-of-carriage
//
LOT Polish Airlines
Lecąc LOT Polish Airlines każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 8 kg (wymiary 55x40x23cm).
W zależności od taryfy - bagaż rejestrowany 23kg (wymiary jednej sztuki bagażu nie mogą przekroczyć 158 cm) w cenie bądź za dopłatą. Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji. 
Podczas lotu będą proponowane 2 serwisy.
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą, dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem.
Warunki przewozu linii LOT Polish Airlines: https://www.lot.com/pl/pl/conditions-of-carriage
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa
//
Enter Air
Lecąc Enter Air każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jeden bagaż podręczny - waga maksymalna 5 kg,
- jeden bagaż rejestrowany - do 16 kg.
Przy rezerwacjach założonych na wyloty do Emiratów z przelotem liniami Enter Air, obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.Warunki przewozu linii Enter Air: https://www.enterair.pl/pl/ogolne-warunki-przewozu
//
Wizz Air
Lecąc WizzAir, każdy pasażer może wziąć ze sobą:
- jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).   Bagaż rejestrowany (10 kg, 20 kg, 32 kg) za dopłatą za dopłatą. Ceny za bagaż rejestrowany są widoczne podczas zakładania rezerwacji. Dodanie bagażu po założeniu rezerwacji wymaga indywidualnej kalkulacji ceny bagażu.
WIZZ Priority za dopłatą:
Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.
Wybór miejsca (za opłatą) - cena podawana indywidualnie do rezerwacji
Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie. Zapytania o zakup miejsc przyjmowane są max do 96 h przed wylotem.
Warunki przewozu linii WizzAir: https://wizzair.com/pl-pl/legal/ogolne-warunki-przewozu-pasazerow-i-bagazu
Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższa.

Wizy

Obywatele RP podlegają obowiązkowi wizowemu. Bezpłatne wizy wjazdowe otrzymuje się na przejściach granicznych bez konieczności uzyskania wcześniejszej promesy. Zezwalają one na jednorazowy pobyt w ZEA do 30 dni. Wymogiem niezbędnym jest posiadanie paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu. Władze ZEA nie uznają polskich paszportów tymczasowych jako dokumentów uprawniających do wjazdu do ZEA. Paszporty te honorowane są jedynie do celu tranzytu lub wyjazdu z kraju.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. W przeciwnym wypadku hotel na miejscu może zażądać dopłaty, jeśli cena dla innej narodowości będzie inna.
Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Uwagi

Większość hoteli pobiera depozyt (zwrotny) od klientów w wysokości ok. 200-1000 dirhamów (w zależności od standardu hotelu) za pobyt w razie korzystania z mini baru i innych płatnych usług. Zazwyczaj kwota ta jest blokowana na karcie kredytowej. Jeśli klienci posłużą się gotówką, w przypadku zwrotu (kiedy nie skorzystają z żadnych płatnych usług) mogą (ale nie muszą) otrzymać pieniądze w lokalnej walucie (dirhamy). Nie posiadamy informacji o konkretnych wysokościach depozytu - jest to sprawa indywidualna przy każdej rezerwacji. Wszystko zależy od długości imprezy, rodzaju wyżywienia, recepcji. Klienci muszą to uzgodnić na recepcji. Mogą także poinformować hotel, że nie chcą płacić depozytu i proszą o opróżnienie minibaru i że w przypadku korzystania z płatnych usług będą płacić od razu gotówką - ale to muszą ustalić na recepcji. Nie jesteśmy w stanie potwierdzić na 100%, że dany hotel się na to zgodzi. 
Dla gości przebywających poza Dubajem, rezydent dostępny jest pod telefonem, możliwa jest realizacja wycieczek fakultatywnych, natomiast ich cena będzie wyższa niż z samego Dubaju z uwagi na odległość.

covid 19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html 

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 6.5 km
 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 0 m
 • Odległość od lotniska Lotnisko 25 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Tenis, Siatkówka Tenis tak
 • Surfing Surfing tak
 • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
 • Hotel przy ulicy Hotel przy ulicy tak
 • Fitness Fitness tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak
 • Transport hotelowy Transport hotelowy tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia Kawiarnia tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,3 / 5
Travelplanet

Znakomity (418 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,4 / 5

Wyżywienie 4,3 / 5

Okolica 4,3 / 5

Cena 4,3 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

127. najwyższa ocena z 987 hoteli w Dubaj

Paweł W.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 12.9. - 20.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Citymax Al Barsha at the Mall Emiraty Arabskie, Dubaj

Idealna oferta dla osób chcących odwiedzić Dubaj, zachowując przy TM rozsądną cenę

Idealna oferta dla osób chcących odwiedzić Dubaj, zachowując przy TM rozsądną cenę

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokoje zgodne z opisem, nie są duże spokojnie wystarczą, bezpłatny sej i WiFi. Cicho i spokojnie.

Wyżywienie
Śniadania i obiadokolacje, zaskoczyły mnie pozytywnie, duży wybór I smaczne.

Obsługa w hotelu
Jest spa, basen, bus na plażę.

Plaża
Plaża około 3 km od hotelu, super piasek i kolor. We wrześniu morze bardzo ciepłe 35 stopni.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Lenka O.

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 6.4. - 16.4.2023 Oceniono: Kwiecień 2023

Citymax Al Barsha at the Mall Emiraty Arabskie, Dubaj

Wakacje były absolutnie wspaniałe, doskonały dostęp do zabytków, morza itp. Dobra obsługa hotelu, jedyne, co mi trochę przeszkadzało, to codzienny problem z moją kartą z hotelu, ale personel zawsze rozwiązywał problem natychmiast nową kartę. Poza tym nie ma na co narzekać, byłam zachwycona i na pewno tam i do tego hotelu wrócę bez żadnych problemów☺️

Wakacje były absolutnie wspaniałe, doskonały dostęp do zabytków, morza itp. Dobra obsługa hotelu, jedyne, co mi trochę przeszkadzało, to codzienny problem z moją kartą z hotelu, ale personel zawsze rozwiązywał problem natychmiast nową kartę. Poza tym nie ma na co narzekać, byłam zachwycona i na pewno tam i do tego hotelu wrócę bez żadnych problemów☺️

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój - rewelacyjny, pięknie czysty, łóżko było idealne, a sprzątanie działało rewelacyjnie.... Nie ma na co narzekać, wręcz przeciwnie...

Wyżywienie
Zjadłem tylko śniadanie i niestety było rozczarowujące. Nie żeby było brzydkie, ale jadłam to samo przez całe 10 dni. Niestety owocem był tylko arbuz i pomarańcza, nie było zbyt wiele do wyboru i nic się nie zmieniło, pod koniec 2 dni nawet nie poszłam bo cały czas jadłam to samo i byłam przejadanie się W przeciwnym razie muszę powiedzieć, że sok na śniadanie był na najwyższym poziomie.

Obsługa w hotelu
Hotel ma czysty, piękny basen, personel jest miły i nie było na co narzekać. Tak jak mówiłem miałem tylko problem z kartą z pokoju, ale zawsze wszystko załatwiali na recepcji bez problemu - po prostu nie było fajnie jak ktoś codziennie przychodzi do pokoju i schodzi na dół aby go rozwiązać.. Nie mam nic więcej do powiedzenia, wszystko jest w idealnym porządku

Plaża
Byłem na dwóch plażach i jedną z nich odebrałem z hotelu, drugą wziąłem taksówkę, gdy nie było dla mnie miejsca w autobusie - plaże są dla mnie absolutnie w porządku, absolutnie piękne

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Paweł W.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 12.9. - 20.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Citymax Al Barsha at the Mall Emiraty Arabskie, Dubaj

Idealna oferta dla osób chcących odwiedzić Dubaj, zachowując przy TM rozsądną cenę

Idealna oferta dla osób chcących odwiedzić Dubaj, zachowując przy TM rozsądną cenę

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokoje zgodne z opisem, nie są duże spokojnie wystarczą, bezpłatny sej i WiFi. Cicho i spokojnie.

Wyżywienie
Śniadania i obiadokolacje, zaskoczyły mnie pozytywnie, duży wybór I smaczne.

Obsługa w hotelu
Jest spa, basen, bus na plażę.

Plaża
Plaża około 3 km od hotelu, super piasek i kolor. We wrześniu morze bardzo ciepłe 35 stopni.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Lenka O.

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 6.4. - 16.4.2023 Oceniono: Kwiecień 2023

Citymax Al Barsha at the Mall Emiraty Arabskie, Dubaj

Wakacje były absolutnie wspaniałe, doskonały dostęp do zabytków, morza itp. Dobra obsługa hotelu, jedyne, co mi trochę przeszkadzało, to codzienny problem z moją kartą z hotelu, ale personel zawsze rozwiązywał problem natychmiast nową kartę. Poza tym nie ma na co narzekać, byłam zachwycona i na pewno tam i do tego hotelu wrócę bez żadnych problemów☺️

Wakacje były absolutnie wspaniałe, doskonały dostęp do zabytków, morza itp. Dobra obsługa hotelu, jedyne, co mi trochę przeszkadzało, to codzienny problem z moją kartą z hotelu, ale personel zawsze rozwiązywał problem natychmiast nową kartę. Poza tym nie ma na co narzekać, byłam zachwycona i na pewno tam i do tego hotelu wrócę bez żadnych problemów☺️

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój - rewelacyjny, pięknie czysty, łóżko było idealne, a sprzątanie działało rewelacyjnie.... Nie ma na co narzekać, wręcz przeciwnie...

Wyżywienie
Zjadłem tylko śniadanie i niestety było rozczarowujące. Nie żeby było brzydkie, ale jadłam to samo przez całe 10 dni. Niestety owocem był tylko arbuz i pomarańcza, nie było zbyt wiele do wyboru i nic się nie zmieniło, pod koniec 2 dni nawet nie poszłam bo cały czas jadłam to samo i byłam przejadanie się W przeciwnym razie muszę powiedzieć, że sok na śniadanie był na najwyższym poziomie.

Obsługa w hotelu
Hotel ma czysty, piękny basen, personel jest miły i nie było na co narzekać. Tak jak mówiłem miałem tylko problem z kartą z pokoju, ale zawsze wszystko załatwiali na recepcji bez problemu - po prostu nie było fajnie jak ktoś codziennie przychodzi do pokoju i schodzi na dół aby go rozwiązać.. Nie mam nic więcej do powiedzenia, wszystko jest w idealnym porządku

Plaża
Byłem na dwóch plażach i jedną z nich odebrałem z hotelu, drugą wziąłem taksówkę, gdy nie było dla mnie miejsca w autobusie - plaże są dla mnie absolutnie w porządku, absolutnie piękne

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Kateřina C.

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 5.4. - 15.4.2023 Oceniono: Kwiecień 2023

Citymax Al Barsha at the Mall Emiraty Arabskie, Dubaj

Idealne wakacje, wszystko, czego potrzebujesz, jest w pobliżu, tylko plaża była daleko, ale zostaniesz zabrany na plażę minibusem z hotelu, poza tym wszystko było czyste, plaża była cicha, nie było zbyt wielu turystów, byliśmy Bardzo zadowolony :)

Idealne wakacje, wszystko, czego potrzebujesz, jest w pobliżu, tylko plaża była daleko, ale zostaniesz zabrany na plażę minibusem z hotelu, poza tym wszystko było czyste, plaża była cicha, nie było zbyt wielu turystów, byliśmy Bardzo zadowolony :)

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 3,0 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie, jak na ilość gwiazdek - było super :) Bezpłatny parking przy hotelu, jak ktoś myśli o wynajmie samochodu to jest idealny :) Hotel zadbany, wszystko czyste, miła obsługa, nic nie było problem:)

Wyżywienie
To była kuchnia indyjska. - kurczak - klopsiki - ryby - owoce, warzywa - na słodko, na słono, co kto lubi - o wszystko dba szef kuchni i obsługa

Obsługa w hotelu
- bezpłatne wifi w hotelu - bezpłatny parking - bezpłatny sejf w pokoju - bezpłatny dowóz na plażę - bezpłatna karta SIM (d) - jest usługa, która za dodatkową opłatą wypierze twoje rzeczy, aby utrzymać je w czystości - bezpłatny basen o godz. hotel i parasole - bezpłatna siłownia

Plaża
Plaża jest oddalona od hotelu o 8 km, ale hotelowy bus dowiezie Cię tam.Jest pięknie czysta, piaszczysta, z przyjemną bryzą od morza, tylko parasoli i leżaków nie ma, jeśli to prywatna plaża, możesz mieć leżaki i parasole za dodatkową opłatą :)

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Zdeněk B.

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 16.3. - 22.3.2023 Oceniono: Marzec 2023

Citymax Al Barsha at the Mall Emiraty Arabskie, Dubaj

Ogólne zadowolenie z wycieczki oraz usług biura podróży i hotelu.

Ogólne zadowolenie z wycieczki oraz usług biura podróży i hotelu.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie na 5. piętrze było zorientowane na ruchliwą ulicę z widokiem na Mall of Emirates, a hałas wieczorem iw nocy był nieco irytujący.

Wyżywienie
Bufet samoobsługowy na śniadaniach i kolacjach miał dużą liczbę ofert i można było wybrać smaczne jedzenie. W jadalni jest znaczna liczba personelu do czyszczenia stołów i sprzątania pomieszczeń. Doskonały. Czasu starczy dla każdego

Obsługa w hotelu
Kiedyś skorzystaliśmy z możliwości transportu minibusem na plażę przy hotelu w kształcie żaglówki (Burj al Arab). Wyjazdy są o 8, 9 i 10 rano, a powrót po 4 godzinach. Konieczna jest rejestracja z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem około godziny szóstej rano w recepcji. Nie korzystaliśmy z innych usług (np. prania, prasowania itp.).

Plaża
Publiczna plaża w hotelu Burj al Arab ma wydzieloną mniejszą część dla surferów i część do pływania. Obie części są strzeżone przez ratowników. Jest czerwona flaga za zakaz pływania w wysokich falach. Plaża jest całkowicie piaszczysta, czysta, a po niej regularnie kursuje karetka pogotowia ratunkowego. Wielkim atutem Hotelu CITYMAX jest basen na dachu, gdzie bezpłatnie otrzymujecie duże ręczniki oraz dostępne są leżaki i parasole. Nadzór nad 2 pracownikami.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Zuzana Gawlowská

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 12.3. - 18.3.2023 Oceniono: Marzec 2023

Citymax Al Barsha at the Mall Emiraty Arabskie, Dubaj

Dubaj to ciekawe miasto, zdecydowanie warte odwiedzenia. Biorąc pod uwagę, że w naszym przypadku organizatorem wycieczki była firma CK..........., cały program zorganizowaliśmy sami. Na szczęście znalezienie drogi w Dubaju nie jest zbyt trudne.

Dubaj to ciekawe miasto, zdecydowanie warte odwiedzenia. Biorąc pod uwagę, że w naszym przypadku organizatorem wycieczki była firma CK..........., cały program zorganizowaliśmy sami. Na szczęście znalezienie drogi w Dubaju nie jest zbyt trudne.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

+48 71 771 76 55

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 38 °C temperatura w nocy 29 °C

 • Temperatura wody 32 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 37 °C temperatura w nocy 29 °C

 • Poniedziałek 37 °C temperatura w nocy 29 °C

 • Wtorek 38 °C temperatura w nocy 29 °C

 • Środa 38 °C temperatura w nocy 29 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować