Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

  • Wszyscy obywatele Polski podróżujący do Egiptu, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
  • Powrót do Polski
    • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
    • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 79 298

Położenie

Luksusowy hotel Hilton Marsa Alam Nubian Resort został zbudowany w tradycyjnym stylu nubijskim, tuż przy pięknej, znanej piaszczystej plaży w zatoce Abu Dabab. Hotelowy pociąg zabierze Cię bezpłatnie z recepcji na plażę. Międzynarodowe lotnisko Marsa Alam znajduje się zaledwie 30 km od hotelu.

Wyposażenie

W hotelu znajduje się lobby w głównym budynku z całodobową recepcją, kantorem wymiany walut, centrum biznesowym (faks, ksero, drukarka), przechowalnia bagażu, lobby bar, główna restauracja, kilka innych restauracji i barów, bar na plaży, kawiarnia beduińska z fajkami wodnymi, sklepy, minimarket, salon kosmetyczny, fryzjer, sala konferencyjna, salon z TV, pralnia, pralnia chemiczna, dyskoteka, amfiteatr. Centrum zdrowia oferuje masaże, saunę, łaźnię parową i zabiegi