Zuzana H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2026
Niesamowity
Niesamowity
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 2 129 zł za os.
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Bardzo Dobry (Na podstawie 1 616 opinii)
Zablokowane opinie: 112
44. najwyższa ocena z 104 hoteli w Marsa Alam
Zuzana H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2026
Niesamowity
Niesamowity
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Irena P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2026
Uwielbiamy latać z Waszą firmą, zawsze jesteśmy w pełni zadowoleni. Cieszyliśmy się również z naszych wakacji, w tym z wycieczki do Luksoru, było wspaniale ????????????
Uwielbiamy latać z Waszą firmą, zawsze jesteśmy w pełni zadowoleni. Cieszyliśmy się również z naszych wakacji, w tym z wycieczki do Luksoru, było wspaniale ????????????
Plaża jest długa, codziennie sprzątana i czysta. Morze jest bardzo spokojne przez długi czas, zanim można zanurkować i trochę popływać. Idealne miejsce dla dzieci, następnym razem wybieramy się z wnuczką ? Molo jest bardzo długie, można wtedy zanurkować, a koralowce są przepiękne.
WyżywienieJedzenie, jak zwykle, przerosło moje oczekiwania. ????
ZakwaterowanieZakwaterowanie piękny przestronny pokój, czystość na pierwszym miejscu
UsługiPiękny hotel, podgrzewane baseny, szczególnie dla dzieci. Program animacyjny na najwyższym poziomie. Zawsze korzystam z zajęć fitness. Program wieczorny, muzyka i dyskoteka dla dzieci każdego dnia. Personel jest świetny, nikt się nie narzuca.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Filtruj opinie
Markéta P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Ogólnie rzecz biorąc, wakacje w tym hotelu spełniły nasze oczekiwania. Jedynym minusem była obsługa w barach – uśmiech i odrobina chęci nie zaszkodziłyby.
Ogólnie rzecz biorąc, wakacje w tym hotelu spełniły nasze oczekiwania. Jedynym minusem była obsługa w barach – uśmiech i odrobina chęci nie zaszkodziłyby.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Urlop był wspaniały. Cisza i spokój. Wspaniały relaks. Stosunek ceny do jakości jest chyba adekwatny. Nikt nie prosi o napiwek do posiłku, napoje przynoszą bez przekupstwa, oczywiście czasami dawaliśmy dolara, ale to nie była reguła i wszyscy byli zawsze tacy sami, uśmiechnięci i mili.
Urlop był wspaniały. Cisza i spokój. Wspaniały relaks. Stosunek ceny do jakości jest chyba adekwatny. Nikt nie prosi o napiwek do posiłku, napoje przynoszą bez przekupstwa, oczywiście czasami dawaliśmy dolara, ale to nie była reguła i wszyscy byli zawsze tacy sami, uśmiechnięci i mili.
No cóż, tutaj to raczej kałuża. Nie ma w czym pływać. Świetne dla dzieci, niezbyt ekscytujące dla dorosłych. Ale nawet dzieciakom udało się ponurkować z pomostu. Tylko droga do niego prowadzi.
WyżywienieSzeroki wybór, pieczone, smażone i po prostu gotowane, myślę, że każdy tu coś wybierze. Nie wspominając o zimnym bufecie. Każdy wieczór był tematyczny... na przykład sushi, BBQ i burgery.
ZakwaterowaniePokój rodzinny z tarasem z bocznym widokiem na morze. Mieliśmy niesamowity widok na morze zaledwie kilka kroków od tarasu. Sprzątany codziennie, zawsze na łóżkach leżało zwierzątko z ręcznika. Dzieci były bardzo szczęśliwe.
UsługiNie jesteśmy wymagający, niewystarczający. Możliwości zakupowe w tym miejscu są niewielkie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026
Urlop zepsuty przez arogancką obsługę w recepcji, poza tym wszystko jest super
Urlop zepsuty przez arogancką obsługę w recepcji, poza tym wszystko jest super
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Martina P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026
Byłem w Dream Lagoon tylko jeden dzień, przyjechaliśmy 22.05.2026, a 23.05.2026 przenieśliśmy się do innego hotelu. Dream Lagoon był najgorszym hotelem w Egipcie, w jakim kiedykolwiek byłem. Dwa baseny były opróżnione, toaleta w recepcji była obrzydliwa, personel arogancki, a jedzenie i napoje katastrofalne. 23.05 przenieśliśmy się do hotelu Casa Mare, który był absolutnie wspaniały. Jedzenie i napoje były wyśmienite, pokoje nowoczesne, ogród zadbany, trawnik piękny, morze i plaża świetne, programy animacyjne również.
Byłem w Dream Lagoon tylko jeden dzień, przyjechaliśmy 22.05.2026, a 23.05.2026 przenieśliśmy się do innego hotelu. Dream Lagoon był najgorszym hotelem w Egipcie, w jakim kiedykolwiek byłem. Dwa baseny były opróżnione, toaleta w recepcji była obrzydliwa, personel arogancki, a jedzenie i napoje katastrofalne. 23.05 przenieśliśmy się do hotelu Casa Mare, który był absolutnie wspaniały. Jedzenie i napoje były wyśmienite, pokoje nowoczesne, ogród zadbany, trawnik piękny, morze i plaża świetne, programy animacyjne również.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Pavel V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2026
Hotel świetny, jedzenie bez zarzutu. Jeśli chodzi o napoje alkoholowe i bezalkoholowe, katastrofa. Ciepłe piwo w stuletnich plastikowych kubkach. Ciepłe. Słodka chemia Fanta-coli. Napój jest po prostu obrzydliwie fioletowy. Z tego powodu nie poszłabym tam ponownie. Miałam też biegunkę i moja córka nadal cierpi. No cóż, nie wiem, nie poszłabym tam ponownie z dziećmi. Chociaż hotel, jedzenie, plaża, basen, koralowce są świetne. Poza tym było czysto.
Hotel świetny, jedzenie bez zarzutu. Jeśli chodzi o napoje alkoholowe i bezalkoholowe, katastrofa. Ciepłe piwo w stuletnich plastikowych kubkach. Ciepłe. Słodka chemia Fanta-coli. Napój jest po prostu obrzydliwie fioletowy. Z tego powodu nie poszłabym tam ponownie. Miałam też biegunkę i moja córka nadal cierpi. No cóż, nie wiem, nie poszłabym tam ponownie z dziećmi. Chociaż hotel, jedzenie, plaża, basen, koralowce są świetne. Poza tym było czysto.
Piękne, bardzo ładne.
WyżywienieŚwietnie. Picie to bleh. Okropne. A potem biegunka.
ZakwaterowanieCzysto, sprzątali. Dobrze.
UsługiWszystko płatne dodatkowo. Nawet Wi-Fi w recepcji nie było darmowe. Są wkurzeni. Zostawcie podstawowe rzeczy. Wszystkie dodatkowe opłaty są bez sensu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...