Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

 • Wizy nie są wymagane dla pobytów do 90 dni.
 • Od 1 czerwca 2024 r. wymagana ważność paszportu wynosi 6 miesięcy od momentu skończenia podróży.
 • Brak szczególnych wymagań dotyczących szczepień.
 • Wymagane wypełnienie elektronicznego formularza wjazdu i wyjazdu WYPEŁNIJ FORMULARZ i posiadanie unikalnego kodu QR.
 • UWAGA - Przy przelotach z przesiadką lub międzylądowaniem na terytorium USA konieczne jest wypełnienie formularza zezwolenia wjazdu w systemie ESTA www.usa-wiza-esta.pl.
[data: 03.04.2024]
Przed wykupieniem wycieczki polecamy sprawdzić aktualne informacje na oficjalnej stronie rządowej.
https://www.gov.pl/web/panama/dominikana-idp

Hotel Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa

Ocena: 4/5

Dominikana, Punta Cana, Bávaro

od 8 423 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 29 921

Naszym zdaniem

Pięciogwiazdkowy resort szczycący się doskonałą lokalizacją i najwyższą jakością usług, prawdziwy raj na Karaibach! Hotel przeznaczony jest tylko dla dorosłych gości.

Położenie

Przy słynnej, piaszczystej plaży Bavaro i zaledwie 25 minut od lotniska.

Wyposażenie

Recepcja, room service, restauracje: główna Casabe, śródziemnomorska Mare Nostrum, włoska Il Bacio, steakhouse Rio Grande, szwajcarska Suizo La Petite, 3 bary, dyskoteka, centrum konferencyjne, salon piękności, centrum medyczne, minimarket, sklep z pamiątkami.

Pokoje

256 pokoi Deluxe Suite, wszystkie klimatyzowane, wyposażone w łazienkę z prysznicem i jacuzzi, suszarkę, żelazko i deskę do prasowania, sejf, telewizor, telefon, minibar, zestaw do kawy/herbaty, balkon.

Wyżywienie

All Inclusive - Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w wyznaczonych barach i godzinach, przekąski, minibar uzupełniany raz dziennie w wodę, lokalne napoje i piwo. 

Sport i rozrywka

Basen, centrum sportów wodnych, sauna, jacuzzi, siłownia, tennis, dyskoteka, animacje w ciągu dnia na plaży i basenie, wieczorne animacje na terenie hotelu, siatkówka, koszykówka, ping-pong, minigolf. 

COVID

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych 

Zmiana świadczeń

Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.

Warunki wjazdu do kraju

Wymagana minimalna ważność dokumentu podróży to 6 miesięcy od momentu skończenia podróży.
Przed podróżą na Dominikanę obowiązuje wypełnienie elektronicznego formularza wjazdu/wyjazdu. Tu dostępny: https://eticket.migracion.gob.do
Nie ma wymogu posiadania wyniku testów.Podczas lotów z i na terytorium Niemiec oraz lotów z przesiadką w Niemczech na lotniskach i w samolotach nie ma obowiązku noszenia maseczki, jest to osobisty wybór pasażera, jednak noszenie maseczki może być wymagane na niektórych lotniskach.
Ze względu na dynamiczną sytuację i wciąż zmieniające się przepisy dot. zasad podróżowania zalecamy zapoznanie się z aktualnymi przepisami linii lotniczych:
www.lufthansa.com/xx/en/flight-information.htm
https://www.swiss.com/pl/en/homepage
https://www.airfrance.fr/en/information/covid-19
Aktualne informacje na temat sytuacji epidemiologicznej i restrykcji obowiązujących w Dominikanie:
https://www.msp.gob.do/
https://www.godominicanrepublic.com/newsroom/coronavirus/
http://dominikana.konsulat.gov.pl/blog/kategorie/aktualnosci/
Zalecane jest, aby przez podróżą zagraniczną zarejestrować się w systemie Odyseusz, ułatwiającym MSZ kontakt w przypadku wystąpienia nadzwyczajnych sytuacji podczas pobytu za granicą.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
Informujemy, że na niektórych trasach linii Air France może zdarzyć się dodatkowy postój samolotu na trasie powrotnej w Santo Domingo.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Od obywateli polskich wjeżdżających na terytorium Dominikany nie wymaga się wizy wjazdowej; Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięc oraz okazać bilet powrotny i wystarczające środki finansowe na pokrycie kosztów deklarowanego pobytu. Przepisy celne nie określają wysokości kwoty wymaganej na każdy dzień pobytu.
UWAGA! Klienci podróżujący na Dominikanę !
Od 29.11.2020 OBOWIĄZKOWO wymagane jest wypełnienie formularza na stronie https://eticket.migracion.gob.do/ przy wylocie na Dominikanę i przy powrocie z Dominikany.

Podróżni z paszportem innym niż polski

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Powrót do Polski

28 marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia,  wykonywania testów i  odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia
http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html

Oferta pakietowana dynamicznie

W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią

Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu. 

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT. Klienci Best Reisen objęci są anglojęzyczną obsługą telefoniczną lokalnego przedstawiciela.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 0 m
 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 1000 m
 • Odległość od lotniska Lotnisko 17 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Tenis, Siatkówka Tenis tak
 • Golf Golf tak
 • Surfing Surfing tak
 • Centrum nurkowania Centrum nurkowania tak
 • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
 • Fitness Fitness tak
 • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
 • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak
 • Hotel bez dzieci tak
 • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Bardzo Dobry (Na podstawie 5 opinii)

Ocena 4,3 / 5

Zakwaterowanie 4,3 / 5

Wyżywienie 4,7 / 5

Okolica 4,4 / 5

Cena 4,0 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

51. najwyższa ocena z 795 hoteli w Dominikana

Klient chciał pozostać anonimowy

Ocena 3,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 6.3. - 21.3.2024 Oceniono: Marzec 2024

Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa Ocena: 4.5/5 Dominikana, Punta Cana

Ogólne wrażenie z wakacji jest pozytywne, jednak pokoje są starsze i wymagają całkowitej modernizacji.

Ogólne wrażenie z wakacji jest pozytywne, jednak pokoje są starsze i wymagają całkowitej modernizacji.

Zakwaterowanie 2,8 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój był sprzątany codziennie, jednak wymaga modernizacji, starszy sprzęt, czasem coś się popsuło, ale da się to ogarnąć. Uwaga, w pokojach nie ma Wi-Fi, nawet jeśli trzeba za to zapłacić, dlatego internet zazwyczaj jest dostępny tylko przy basenie, w lobby barze i w poszczególnych restauracjach.

Wyżywienie
Jeśli chodzi o jedzenie, było urozmaicone, mięsa, makarony, warzywa, owoce, doskonałe ciasta i 4 restauracje ala carte, które czynne są na zmianę, nie wszystkie codziennie, polecam stek i włoską, wcale nie polecam szwajcarskiej . Jeśli chodzi o napoje to jedyny minus jest taki, że w lobby barze można dostać tylko słomkę do koktajli, nigdzie indziej jej nie mają, co mnie bardzo zdziwiło, bo nie każdy lubi pić ze zużytych szklanek, bo nie nawet nie dostają jednorazowych okularów, które potem się wyrzuca.

Obsługa w hotelu
W hotelu pracują animatorzy, a rano i po południu przy basenie odbywają się zajęcia takie jak aerobik w wodzie, joga, piłka wodna, plaża. siatkówka, program wieczorny słabszy (ale niech każdy wyrobi sobie własne zdanie).

Plaża
Plaża jest natychmiast dostępna, morze jest dość czyste, fale są umiarkowane. Zdecydowanie polecam spacer plażą Bavaro od hotelu w prawo w kierunku pozostałych hoteli sieci Princess do najbliższego molo, ok. 35 minut :)

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Klient chciał pozostać anonimowy

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 13.3. - 21.3.2024 Oceniono: Marzec 2024

Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa Ocena: 4.5/5 Dominikana, Punta Cana

Jak na marzec, bardzo przyjemny dzień wolny na wakacje. Spełniła wszystkie oczekiwania. Hotel jest trochę daleko od centrum.

Jak na marzec, bardzo przyjemny dzień wolny na wakacje. Spełniła wszystkie oczekiwania. Hotel jest trochę daleko od centrum.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Bardzo ładny pokój. Wilgoć powoduje, że ubrania w pomieszczeniu stają się mokre.

Wyżywienie
Doskonały!

Obsługa w hotelu
Dominikanie są bardzo chętni do pomocy.

Plaża
W porządku.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Klient chciał pozostać anonimowy

Ocena 3,7 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 6.3. - 21.3.2024 Oceniono: Marzec 2024

Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa Ocena: 4.5/5 Dominikana, Punta Cana

Ogólne wrażenie z wakacji jest pozytywne, jednak pokoje są starsze i wymagają całkowitej modernizacji.

Ogólne wrażenie z wakacji jest pozytywne, jednak pokoje są starsze i wymagają całkowitej modernizacji.

Zakwaterowanie 2,8 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój był sprzątany codziennie, jednak wymaga modernizacji, starszy sprzęt, czasem coś się popsuło, ale da się to ogarnąć. Uwaga, w pokojach nie ma Wi-Fi, nawet jeśli trzeba za to zapłacić, dlatego internet zazwyczaj jest dostępny tylko przy basenie, w lobby barze i w poszczególnych restauracjach.

Wyżywienie
Jeśli chodzi o jedzenie, było urozmaicone, mięsa, makarony, warzywa, owoce, doskonałe ciasta i 4 restauracje ala carte, które czynne są na zmianę, nie wszystkie codziennie, polecam stek i włoską, wcale nie polecam szwajcarskiej . Jeśli chodzi o napoje to jedyny minus jest taki, że w lobby barze można dostać tylko słomkę do koktajli, nigdzie indziej jej nie mają, co mnie bardzo zdziwiło, bo nie każdy lubi pić ze zużytych szklanek, bo nie nawet nie dostają jednorazowych okularów, które potem się wyrzuca.

Obsługa w hotelu
W hotelu pracują animatorzy, a rano i po południu przy basenie odbywają się zajęcia takie jak aerobik w wodzie, joga, piłka wodna, plaża. siatkówka, program wieczorny słabszy (ale niech każdy wyrobi sobie własne zdanie).

Plaża
Plaża jest natychmiast dostępna, morze jest dość czyste, fale są umiarkowane. Zdecydowanie polecam spacer plażą Bavaro od hotelu w prawo w kierunku pozostałych hoteli sieci Princess do najbliższego molo, ok. 35 minut :)

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Klient chciał pozostać anonimowy

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.sk) Data pobytu 13.3. - 21.3.2024 Oceniono: Marzec 2024

Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa Ocena: 4.5/5 Dominikana, Punta Cana

Jak na marzec, bardzo przyjemny dzień wolny na wakacje. Spełniła wszystkie oczekiwania. Hotel jest trochę daleko od centrum.

Jak na marzec, bardzo przyjemny dzień wolny na wakacje. Spełniła wszystkie oczekiwania. Hotel jest trochę daleko od centrum.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Bardzo ładny pokój. Wilgoć powoduje, że ubrania w pomieszczeniu stają się mokre.

Wyżywienie
Doskonały!

Obsługa w hotelu
Dominikanie są bardzo chętni do pomocy.

Plaża
W porządku.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Klient chciał pozostać anonimowy

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 3.3. - 18.3.2024 Oceniono: Marzec 2024

Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa Ocena: 4.5/5 Dominikana, Punta Cana

Doskonała jakość, bez glonów i z wygodnym wejściem do morza

Doskonała jakość, bez glonów i z wygodnym wejściem do morza

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Prawie bez zastrzeżeń pranie nie dotarło w 2 tygodniu, wieczorem były już czyste ręczniki, czasami zapominano o zaopatrzeniu, trzeba było dogonić pokojówkę.

Wyżywienie
Znakomicie. Codziennie inny bufet np. dominikański, meksykański, amerykański itp. Plus możliwość dodatkowych 4 restauracji. Można także zarezerwować restaurację w siostrzanym hotelu obok.

Obsługa w hotelu
Próbowali wszystko rozwiązać od razu, np. zgasła latarka przy klamce i ciężko było otworzyć pokój, od razu przyjechał technik, są na radiu.

Plaża
Codziennie utrzymywany i strzeżony.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura wody 28 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować