Ferenc P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2026
Wszystko było świetne!
Wszystko było świetne!
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 7 575 zł za os.
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Bardzo Dobry (Na podstawie 75 opinii)
Zablokowane opinie: 4
80. najwyższa ocena z 139 hoteli w Dominikana
Ferenc P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2026
Wszystko było świetne!
Wszystko było świetne!
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Jiří K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2024
Byliśmy bardzo zadowoleni z hotelu, usług, postawy personelu hotelu i usług delegata.
Byliśmy bardzo zadowoleni z hotelu, usług, postawy personelu hotelu i usług delegata.
Ładnie, czysto, zawsze rano wykopywali trawę morską.
WyżywienieBardzo szeroki wybór dań, wystarczająca ilość, zawsze od razu uzupełniali ofertę.
ZakwaterowanieZakwaterowanie odpowiadało ofercie biura podróży, czystość pokoju i sprzątanie były na bardzo wysokim poziomie.
UsługiWysokiej jakości usługi, pomocny personel. Jedyne, co było dziwne, to to, że nie dostarczyli walizek do niczyjego pokoju.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Dániel B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2026
Spędziliśmy tu wspaniałe rodzinne wakacje z żoną i naszą dwuletnią córką. Personel był miły, a wyjazd dobrze zorganizowany.
Spędziliśmy tu wspaniałe rodzinne wakacje z żoną i naszą dwuletnią córką. Personel był miły, a wyjazd dobrze zorganizowany.
Nie było tłumów, niestety były wodorosty i nie próbowano ich czyścić codziennie. Mimo to, było pięknie!
WyżywienieCałkowicie wystarczające, ogromny wybór, częściowo zmieniany codziennie. Duży wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych, obsługa była możliwa nawet na plaży.
ZakwaterowanieOśrodek jest piękny, z bujną, tropikalną roślinnością i ładnym wewnętrznym parkiem.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Ferenc P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2026
Wszystko było świetne!
Wszystko było świetne!
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Kamil P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2025
Ogólnie ok. Pokoje w zwykłym standardzie przecietne. Polecam dopłacić do opcji previleged. Roślinność na terenie świetna. Plaża super, dużo leżaków. Jedzenia dużo ale w smaku przeciętne. Każdy jednak coś dla siebie znajdzie. Teren hotelu ogromny. Może to być problematyczne dla osób starszych lub rodzin z dziećmi. Ogólnie polecam.
Ogólnie ok. Pokoje w zwykłym standardzie przecietne. Polecam dopłacić do opcji previleged. Roślinność na terenie świetna. Plaża super, dużo leżaków. Jedzenia dużo ale w smaku przeciętne. Każdy jednak coś dla siebie znajdzie. Teren hotelu ogromny. Może to być problematyczne dla osób starszych lub rodzin z dziećmi. Ogólnie polecam.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2024
Wakacje były bardzo piękne, ciekawe otoczenie, podobało nam się
Wakacje były bardzo piękne, ciekawe otoczenie, podobało nam się
jedyne co na plaży było niezadowalające to trawa przy brzegu - ale były regularnie sprzątane,
Wyżywienieświetnie, nie mam nic do dodania, każdy wybiera
ZakwaterowanieJakość zakwaterowania gorsza, wyposażenie pokoi również
UsługiDobry
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2024
Pokój płatny przywilej - całkiem spoko, ogród wokół hotelu przepiękny, plaża pochmurna od osadów, morze pochmurne, pochmurne. Nurkowanie na plaży nie było możliwe, ponieważ nie byłoby nic do zobaczenia. Największym rozczarowaniem było chyba morze i plaża. Różnorodność jedzenia - każdy coś wybierze. Usługi hotelowe - w barach prawie brak obsługi, trzeba było stać w kolejce...
Pokój płatny przywilej - całkiem spoko, ogród wokół hotelu przepiękny, plaża pochmurna od osadów, morze pochmurne, pochmurne. Nurkowanie na plaży nie było możliwe, ponieważ nie byłoby nic do zobaczenia. Największym rozczarowaniem było chyba morze i plaża. Różnorodność jedzenia - każdy coś wybierze. Usługi hotelowe - w barach prawie brak obsługi, trzeba było stać w kolejce...
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (1)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...