Jan K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2024
Zakwaterowanie w hotelu dokładnie odpowiadało ofercie. Mieliśmy własny transport, nie było innej części wycieczki.
Zakwaterowanie w hotelu dokładnie odpowiadało ofercie. Mieliśmy własny transport, nie było innej części wycieczki.
Do Danii nie jedzie się dla plaż. :-)
WyżywienieŚniadanie, za które na miejscu dodatkowo zapłaciliśmy, było w pełni wystarczające i jak na lokalne standardy warte swojej ceny.
ZakwaterowaniePokoje w tego typu hotelach są naprawdę bardzo małe, zwłaszcza nie ma gdzie przechowywać rzeczy, ale wiedzieliśmy o tym z góry. Rozczarował mnie brak gniazdek przy łóżkach, co uważam za prawdziwą wadę w dobie uzależnienia od telefonów komórkowych, które logicznie ładuje się w nocy przy łóżku, aby telefon komórkowy działał także rano jako budzik.
UsługiParking jest na miejscu, trzeba zapłacić, ale poza tym jest dużo miejsca. Nie korzystaliśmy z innych usług.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







