od 335 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 230 066

Kraj

CZECHY

Opis

Chevron Hotel to czterogwiazdkowy obiekt zlokalizowany w czeskiej Pradze, oddalony o ok 2 km od katedry św. Wita. Położenie pośród klimatycznych uliczek i bliska odległość do centrum miasta, pozwala zarówno na relaks jak i łatwe dotarcie do większości atrakcji turystycznych. Do dyspozycji Gości obiekt oddał przestronne, klimatyzowane pokoje.
Wszystkie wnętrza utrzymane są w jasnej kolorystyce i urządzone w nowoczesnym stylu. Z okien rozpościera się widok na park lub miasto, a w wyposażeniu zadbano o telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy dostęp do internetu, sejf, lodówkę oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Każdy pokój dysponuje też prywatną łazienką z kabiną prysznicową lub wanną, suszarką do włosów i ręcznikami.
Hotel dysponuje dodatkowo bazą gastronomiczną, gdzie Goście mają zapewnione codzienne, pożywne śniadania.

Lokalizacja

Chevron Hotel**** położony jest w zachodniej części Czech w Pradze, nad Wełtawą.

Dojazdu samochodem

Jadąc od południa należy podążać ul. Strakonicka i dalej Horejsi nabr., aż do Janockovo nabr. Następnie należy skręcić w lewo w Botanice, po czym w prawo w Elisky Peskove. Hotel znajduje się przy ul. Holeckova, po lewej stronie.

Dojazd pociągiem i autobusem

Do Pragi można dojechać np. Flixbusem. Przystanek oddalony jest ok. 3,5 km od hotelu.

Atrakcje

Praga to jedna z najpiękniejszych stolic Europy, co każdego roku nie umyka uwadze rzeszom turystów z całego świata. Zachwycająca architektura, liczne muzea i zabytki, a także bogata oferta kulturalna, rozrywkowa i kulinarna, potrafi zachwycić każdego.
Warto zobaczyć:
- Most Karola - jedna z głównych atrakcji Pragi. Gotycki, zabytkowy most z poustawianymi figurami świętych na tle panoramy miasta, dosłownie zapiera dech w piersiach.
- Stare Miasto - zabytkowa zabudowa została wpisana na listę UNESCO. Jednym z ciekawszych punktów jest rynek z gotyckim ratuszem z zegarem astronomicznym oraz pomnik Jana Husa.
- Kościół Tyński - charakterystyczna, gotycka budowla, świetnie widoczna z centrum miasta dzięki dwóm, monumentalnym wieżom. W świątyni znajduje się grobowiec słynnego astronoma Tycho Brahe.
- Dawny Klasztor Agnieszki Czeskiej - oddział Galerii Narodowej z eksponatami sztuki średniowiecznej.

Cena zawiera

- Codzienne śniadania serwowane w Red & Blue Design Hotel 50 m od Hotelu Chevron (w godz. 7:30-10:30)
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Cena nie zawiera

- Opłata miejscowa 1 eur/os./doba
- Pozostałe usługi hotelu

Pokój 2-os. Standard

Klimatyzowany pokój z prywatną łazienką z prysznicem, suszarką do włosów i ręcznikami. W wyposażeniu: TV, WiFi, sejf, lodówka oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Oferta

BB, Oferta bezzwrotna (P3S-B, 10345)

Pokój 3-os. Standard

Klimatyzowany pokój z prywatną łazienką z prysznicem, suszarką do włosów i ręcznikami. W wyposażeniu: TV, WiFi, sejf, lodówka oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 17 °C temperatura w nocy 6 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 11 °C temperatura w nocy 5 °C

 • Pt 10 °C temperatura w nocy 2 °C

 • Sob 11 °C temperatura w nocy 2 °C

 • Ndz 11 °C temperatura w nocy 2 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień