Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Wellness Pohoda

Czechy, Południowe Morawy, Luhačovice

Nowo wybudowany raj dla dzieci Centrum odnowy biologicznej W pełni klimatyzowane

Więcej o hotelu

od 918 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 88 134

Region

Czechy

Country

Morawa Wschodnia

Położenie


w bezpośrednim sąsiedztwie Luhačovic, w rejonie Pozlovice, 20 minut spacerem od głównej części uzdrowiskowej, w pobliżu zapory.

Wyposażenie i usługi


restauracja z tarasem letnim, wielofunkcyjny plac zabaw, kącik dla dzieci, sale konferencyjne i imprezowe, nowoczesne centrum relaksacyjne z zabiegami (hydromasaż, kąpiele perełkowe, kąpiele ziołowe, suche kąpiele węglowe, masaże, tlenoterapia, inhalacje, okłady borowinowe, okłady parafinowe, sauna, fitness ), możliwość wypożyczenia rowerów, parking, garaż.

Zakwaterowanie


klimatyzowane pokoje 1 i 2-osobowe, prysznic/wanna, WC, TV SAT, minibar, telefon, Wi-Fi BEZPŁATNE, balkon lub francuskie okno, z możliwością dostawki. Apartamenty posiadają pokój dzienny i oddzielną sypialnię.

Sport i rozrywka


centrum relaksu z zabiegami wspomaganymi (masaże, kąpiele, okłady), całoroczne wellness z 15 m wewnętrznym basenem z dyszami masującymi i pompą próżniową, jacuzzi relaksacyjne z wodą o temperaturze 35°C, sauna fińska , sauna parowa eukaliptusowa, sauna ziołowa, tepidarium, strefa relaksu z leżakami o anatomicznym kształcie i widokiem na zieleń. Plac zabaw, tenis stołowy, w pobliżu korty tenisowe, wędkarstwo na zaporze, sporty wodne, jazda na rowerze, oznakowane szlaki turystyczne, aquapark w Uherskim Brodzie.

Wyżywienie


śniadania i kolacje w formie bufetu. Możliwość dokupienia obiadów.

Informacje dopełniające


parking hotelowy BEZPŁATNY lub garaż za opłatą 90 CZK/dzień (należy rezerwować z wyprzedzeniem). Opłata klimatyczna około 30 CZK/os/dzień zgodnie z miejscowym zarządzeniem - płatna w dniu przyjazdu na recepcji (z wyjątkiem terminów 6.2.-20.03. i 13.11.-18.12.2022). Możliwość rozpoczęcia pobytu CODZIENNIE, dla pobytów 2 lub 3 noce z wyjątkiem sobót, pobyty tygodniowe - przyjazd w niedzielę.

Zniżki dla dzieci


dziecko do 5 lat bez łóżka - BEZPŁATNIE.

Cena zawiera


"POHODA": 2x nocleg, 2x 2 posiłki, pakiet zabiegów (1x kąpiel Kleopatry z okładem, 1x masaż pleców i karku olejkiem miodowym).

MIODOWY RELAKSUJĄCY WEEKEND: 3x nocleg, 3x 2 posiłki, pakiet zabiegów (1x okład miodowy na całe plecy, 1x masaż pleców i karku olejkiem miodowym, 2x ziołowa kąpiel relaksacyjna z okładem, 1x inhalacja wodą mineralną Vincentka).

MINIRELAX: 4x nocleg, 4x 2 posiłki, pakiet zabiegów (1x kąpiel ziołowa z okładem, 1x kąpiel z solą magnezową z okładem, 2x aromaterapeutyczny masaż pleców i karku).

NA BÓLE PLECÓW: 7x nocleg, 7x 2 posiłki, pakiet zabiegów (3x hydromasaż z okładem, 1x regeneracyjny masaż pleców i karku, 1x relaksacyjny masaż kręgosłupa szyjnego).

CAŁKOWITY RELAKS: 7x nocleg, 7x 2 posiłki, pakiet zabiegów (1x hydromasaż z okładem, 1x kąpiel perełkowa z okładem, 1x kąpiel ziołowa z okładem, 1x okład błotny z Morza Martwego, 2x aromaterapeutyczny masaż pleców i karku, 2x okład borowinowy na całe plecy).

POBYT WELLNESS: 7x nocleg, 7x 2 posiłki, pakiet zabiegów (1x ziołowa kąpiel relaksacyjna z okładem, 1x hydromasaż z okładem, 1x okład błotny z Morza Martwego, 2x aromaterapeutyczny masaż pleców i karku, 3x tlenoterapia).

TYDZIEŃ ODPRĘŻAJĄCYCH MASAŻÓW: 7x nocleg, 7x 2 posiłki, pakiet zabiegów (1x aromaterapeutyczny masaż całościowy, 1x aromaterapeutyczny masaż pleców i karku, 1x relaksacyjny masaż kręgosłupa szyjnego, 1x refleksologia stóp, 2x okład torfowy całych pleców).

TYDZIEŃ DLA SENIORÓW: 7x nocleg, 7x 2 posiłki, pakiet zabiegów (1x aromaterapeutyczny masaż pleców i karku, 1x hydromasaż z okładem, 1x okład borowinowy całych pleców, 1x sucha kąpiel węglowa, 1x tlenoterapia), 1x półdniowa wycieczka do okolicy, 7x popołudniowa kawa lub herbata z deserem.

POBYT REKREACYJNY: 7x nocleg, 7x 2 posiłki.

POBYT SYLWESTROWY: 6x nocleg, 6x 2 posiłki, toast powitalny, wieczór morawski z muzyką cymbałową, menu sylwestrowe i uroczystość z muzyką na żywo, pakiet zabiegów (1x kąpiel perełkowa z okładem, 1x masaż masłem shea, 1x kąpiel z solą mineralną z okładem, 1x masaż regeneracyjny pleców i karku).


W KAŻDYM PAKIECIE: bezpłatny wstęp do wellness (basen, świat saun, fitness), regularny poranny i popołudniowy transport do centrum miasta i z powrotem, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP.

Opcjonalne dodatki


możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

aktualizacja: 25.01.2022

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od centrum miasta 2.5 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Kącik dziecięcy tak
 • Tenis tak
 • Spokojna okolica tak
 • Fitness tak
 • Bowling tak
 • Transport hotelowy tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Wypożyczalnia rowerów tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 35 °C temperatura w nocy 18 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 35 °C temperatura w nocy 17 °C

 • Sob 20 °C temperatura w nocy 13 °C

 • Ndz 29 °C temperatura w nocy 11 °C

 • Pon 31 °C temperatura w nocy 14 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień