Opis hotelu

Kategoria

Region

Czechy

Opis hotelu

Hotel Emerich oferuje doskonałą lokalizację na stoku "Javor", dzięki czemu bezposrednio po wyjsciu z hotelu można wpiąć narty oraz cieszyć się urokami białego szaleństwa. Zaletą jest także bliskosć Śnieżki oraz szerokich tras narciarskich. Hotelowe restauracje zapewniają wysokiej jakosci obsługę gastronomiczną, na tle wspaniałych widoków na osnieżone Karkonosze, a przestronne pokoje wyposażone są w telewizję satelitarną oraz łazienkę z prysznicem. Niektóre z nich dysponują balkonem. W sali gier Goscie mogą pograć w bilard, piłkarzyki i szachy, natomiast w mini centrum Spa odprężyć się podczas wizyty w saunie lub kąpieli w wannie z hydromasażem. Zimą do hotelu można dotrzeć jedynie specjalnie przystosowanym skuterem snieżnym.

SPORT I FITNESS

masaże (płatne), jacuzzi, SPA (płatne), sauna, bilard (płatny), szachy.

DODATKOWE INFORMACJE

Bezpłatny internet bezprzewodowy w pomieszczeniach ogólnodostępnych (np. bar, restauracja)Bar "Emerich" przy stoku narciarskim Javor, oferujący napoje oraz dania typu fast food.Przechowalnia sprzętu narciarskiego.

Przy pobycie powyżej 5 dni

- jedna godzina w jacuzzi lub saunie fińskiej - bezpłatnie - transport bagażu w dniu przyjazdu (od godz. 14.00 do 18.00) oraz w dniu odjazdu (od godz. 8.00 do 10.00) - bezpłatnie(poza tymi dniami transport bagażu (8.00 - 18.00) płatny (200 CZK/os.)

LOKALIZACJA

w Pec pod Śnieżką.

WYżYWIENIE

sniadania w formie bufetu.

Parametry hotelu

Kategoria oficjalna:Kategoria Ecco Holiday:Pokoje: Udogodnienia:

liczba pokoi

21 internet bezprzewodowy recepcja taras słoneczny dozwolone zwierzęta.

Opis pokoi

telewizja satelitarna ogrzewanie łazienka z prysznicem.

http

//www.hotel-emerich.cz/en/

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu