Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

od 1 319 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 106 518

POŁOŻENIE

 Położony w centrum Igalo niedaleko od sklepików i barów, ok. 50 m od promenady, ok. 3 km od Herceg Novi, ok. 50 km od Dubrownika, ok. 115 km od Podgoricy. Przystanek autobusowy znajduje się w pobliżu hotelu.

PLAŻA

Hotelowa, żwirkowa, wąska, betonowa platforma do opalania, bezpośrednio przy hotelu, bezpłatne parasole i leżaki.

HOTEL

Nowoczesny i zadbany, 4-gwiazdkowy z przepięknymi widokami na Zatokę Kotorską.
Zbudowany w 2015 r. składa się z 7-pietrowego budynku głównego oraz 4-piętrowego budynku bocznego. Przepiękne widoki na zatokę, rewelacyjny śródziemnomorski klimat, malownicze góry w tle oraz rozbudowana strefa spa to niewątpliwe atuty hotelu. Warto również wybrać się do Herceg Novi ze słynną fortecą Spanjola i piękną promenadą. Jest to doskonałe miejsce na spokojny wypoczynek.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Całodobowa recepcja, windy, restauracja główna - dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, śródziemnomorska i regionalna, restauracja Olive Terrace - la carte, kuchnia międzynarodowa i śródziemnomorska, 3 bary, parking (wymagana wcześniejsza rezerwacja), sala telewizyjna, taras na dachu, za opłatą: pralnia. Akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

INTERNET

Bezpłatny internet bezprzewodowy

KONFERENCJE/INCENTIVE

2 sale konferencyjne

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

basen, słodka woda, przy basenach bezpłate parasole i leżaki, 
za opłatą: centrum wellness: kryty basen z wodą mineralną, sauna fińska, sauna infrared, łaźnia parowa, wanna z hydromasażem, grota solna, zabiegi na twarz i ciało, masaże.

DLA DZIECI

Brodzik, łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem (ok. 5 EUR/dzień)

ZAKWATEROWANIE

Łącznie do dyspozycji Gości 204 pokoje.
Pokój typu Standard without balcony: standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 17 m, klimatyzowany, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, minibar (płatny wg konsumpcji), sejf. Możliwość dopłaty do pokoju z widokiem Land View i Side Sea View, oba pokoje z balkonem.
Pokój typu Deluxe Sea Side View: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 25 m, wyposażenie jak w pokoju standardowym, balkon, boczny widok na morze.
Pokój typu Superior: 2-os. ok. 37 m, wyposażenie jak w pokoju standardowym, balkon, widok na morze.

WYŻYWIENIE

BB: śniadania.
HB: śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Napoje dodatkowo płatne do obiadokolacji.

INFORMACJE DODATKOWE

00382/31332442,
www.palmonbayspa.com

CENA

Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy, bagaż (dla przelotów low costowych Ryanair bagaż 10kg + mała podręczna torebka, przy lotach Wizzair Klienci Prima mają w cenie WIZZ Priority: podręczna walizka na kółkach (55x40x23 cm maks. 10kg), stanowisko odprawy priorytetowej, pierwszeństwo wejścia na pokład  // dla lotów rejsowych LOT tylko bagaż podręczny 8kg], Easy Jet bagaż o wymiarach nie przekraczających 45x36x20cm; opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10kg, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (z wyjątkiem hotelu Adria Harmony- płatny dodatkowo na miejscu), zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż, OC organizatora,składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT, lokalną opłatę klimatyczną. 
Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora.
Cena nie zawiera: opłaty klimatycznej i lokalnego ubezpieczenia płatnych na miejscu w hotelu, bagażu rejestrowanego (ok. 300 PLN /os.), miejsc obok siebie (ok. 100pln/os), dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3%-4,5% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 50,00 PLN/ os/tydz.), wycieczek fakultatywnych.
Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.

WARUNKI WJAZDOWE

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami zawartymi na stronie https://www.gov.pl/web/dyplomacja/czarnogora
Wjazd i pobyt
Na jakim dokumencie podróży można przekroczyć granicę?*     Paszport TAK
*     Paszport tymczasowy TAK
*     Dowód osobisty TAK

Do 30 dni można przebywać w Czarnogórze na podstawie dowodu osobistego lub paszportu. Paszport musi być ważny minimum 3 miesiące do przodu licząc od daty planowanego wyjazdu do Czarnogóry.
Od 30 do 90 dni można przebywać na podstawie paszportu. Paszport musi być ważny minimum 3 miesiące do przodu licząc od daty planowanego wyjazdu do Czarnogóry.
Dzieci i młodzież do 18. roku życia, będący obywatelami RP, wjeżdżają na terytorium Czarnogóry na takich samych warunkach, jak pełnoletni, tj. do 30 dni na podstawie dowodu osobistego lub paszportu, od 30 do 90 dni na podstawie paszportu, powyżej 90 dni na podstawie wizy.

Pobyt powyżej 90 dni wymaga uzyskania wizy. Obywatelom RP wydaje je Ambasada Czarnogóry w Warszawie.

BAGAŻ I MIEJSCA OBOK SIEBIE W SAMOLOCIE

LIMIT BAGAŻU PODRĘCZNEGO w cenie:
Wizzair: Klienci Prima Holiday mają wykupioną usługę WIZZ PRIORITY!
Usługa daje mozliwość:
* zabrania na pokład jednej sztuki małego bagażu, która musi zmieścić się pod fotelem, np. torbę na aparat, na laptopa, lub torebkę ( 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg))
* zabrania na pokład jednej podręcznej walizki na kółkach (55 x 40 x 23 cm, maks. 10 kg)
* pierwszeństwo wejścia na pokład
* możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne.
Ryanair: 10kg, nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm. Pasażerowie, którzy wykupili opcję pierwszeństwa wejścia na pokład mogą wnieść na pokład jeden mały oraz jeden duży bagaż podręczny, chyba że ze względów operacyjnych konieczne jest umieszczenie dużego bagażu podręcznego w luku. Pasażerowie korzystający ze standardowej taryfy będą zobowiązani pozostawić swój duży bagaż podręczny przy bramce do wejścia na pokład w celu bezpłatnego umieszczenia go w luku jako bagaż rejestrowany. Obowiązuje Regulamin dotyczący bagażu rejestrowanego.
EasyJet: bagaż o wymiarach nie przekraczających 45x36x20 cm (w tym kółka, kieszonki i rączki, mała torba podręczna która musi mieścić się pod siedzeniem pasażera) 
W przypadku zakupienia miejsca Up front (dodatkowo płatne) Klient może zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm), który musi mieścić się w schowku nad głową.
LOT: 8 kg nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 23 cm. Dodatkowo jako bagaż podręczny pasażer może zabrać ze sobą torebkę damską lub torbę męską lub laptopa (wymiary 40 cm x 35 cm x 12 cm)
Smartwings: Bagaż podręczny jest bagażem nierejstowanym o wymiarach max. 55x45x25 cm i max. ciężarze 8 kg.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż zgodnie z cennikiem danego przewoźnika.
CENY DODATKOWEGO BAGAŻU REJESTROWANEGO:
Wizzair: 10kg/20kg/32kg - od ok. 100 do ok. 600 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od wagi bagażu, trasy i terminu lotu
Ryanair: 20 kg - ok. 350 zł - cena na potwierdzenie uzależniona od trasy i terminu lotu
EasyJet: 15 kg ok. 350 PLN
LOT: 23KG - ok. 300 PLN
Uwaga!! Ceny podane na moment zakładania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji w przypadku chęci dokupienia bagażu rejestrowanego indywidualna wycena przez przewoźnika.Możliwość dokupienia miejsc obok siebie na przelotach Wizzair, Ryanair, Easy Jet - koszt ok.100,00PLN/ os w dwie strony

COVID

Podejmując decyzję o wyjeździe, należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
Ministerstwo Zdrowia Czarnogóry zniosło z dniem 11.03. br. obowiązek przedstawiania przy wjeździe do Czarnogóry poświadczenia o wykonaniu szczepień, przebytej chorobie, czy negatywnego wyniku jednego z testów: PCR lub szybkiego testu antygenowego (tzw. Covid potvrda).

REZYDENT

BEZ OPIEKI REZYDENTA.
KLIENT JEST POD OPIEKĄ LOKALNEGO KONTRAHENTA.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 50 m
 • Odległość od centrum miasta 1.5 km
 • Odległość od lotniska 25 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny tak
 • TV tak
 • Minibar, Bar tak
 • Basen dla dzieci tak
 • Hotelowa restauracja tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,8/5
Travelplanet

Fantastyczny (1 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

10. najwyższa ocena z 828 hoteli w Czarnogóra

Janusz

Ocena 4,8/5
Bardzo dobry hotel, warty polecenia. Przede wszystkim bliskość plaży i basenu należącego do hotelu. Plaża żwirowo-piaszczysta, ale dno morskie piaszcz
Całkowita ocena

Bardzo dobry hotel, warty polecenia. Przede wszystkim bliskość plaży i basenu należącego do hotelu. Plaża żwirowo-piaszczysta, ale dno morskie piaszczyste, dla dzieci i słabo pływających duży odcinek płytki i ponieważ to zatoka praktycznie bez większych fal. Przy basenie bar. Hotel nowoczesny, z krytym dużym basenem, z jacuzzi. saunami. W restauracji zarówno przy śniadaniu jak i obiado-kolacji duży wybór dań. Na dachu hotelu z pięknym widokiem na zatokę druga restauracja z codzienną muzyką "na żywo". W okolicy liczne restauracje, kawiarnie ,sklepy. Kilka metrów od hotelu agencja turystyczna oferująca w niewygórowanych cenach atrakcje turystyczne Montenegro. Również kilka metrów od hotelu przystanek autobusowy. Za 70 centów można dojechać do starej części miasta Hercog-Novi (bilety kupuje się w autobusie) .

.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Filtruj opinie

Janusz

Ocena 4,8/5
Bardzo dobry hotel, warty polecenia. Przede wszystkim bliskość plaży i basenu należącego do hotelu. Plaża żwirowo-piaszczysta, ale dno morskie piaszczyste, dla dzieci i słabo pływających duży odcinek płytki i ponieważ to zatoka praktycznie bez większych fal. Przy basenie bar. Hotel nowoczesny, z krytym dużym basenem, z jacuzzi. saunami. W restauracji zarówno przy śniadaniu jak i obiado-kolacji duż
Całkowita ocena

Bardzo dobry hotel, warty polecenia. Przede wszystkim bliskość plaży i basenu należącego do hotelu. Plaża żwirowo-piaszczysta, ale dno morskie piaszczyste, dla dzieci i słabo pływających duży odcinek płytki i ponieważ to zatoka praktycznie bez większych fal. Przy basenie bar. Hotel nowoczesny, z krytym dużym basenem, z jacuzzi. saunami. W restauracji zarówno przy śniadaniu jak i obiado-kolacji duży wybór dań. Na dachu hotelu z pięknym widokiem na zatokę druga restauracja z codzienną muzyką "na żywo". W okolicy liczne restauracje, kawiarnie ,sklepy. Kilka metrów od hotelu agencja turystyczna oferująca w niewygórowanych cenach atrakcje turystyczne Montenegro. Również kilka metrów od hotelu przystanek autobusowy. Za 70 centów można dojechać do starej części miasta Hercog-Novi (bilety kupuje się w autobusie) .

.

Zakwaterowanie 5,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 38 °C temperatura w nocy 20 °C

 • Temperatura wody 24 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 38 °C temperatura w nocy 21 °C

 • Wt 38 °C temperatura w nocy 19 °C

 • Śr 36 °C temperatura w nocy 19 °C

 • Czw 37 °C temperatura w nocy 18 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień