• Przed przylotem na Cypr wymagany negatywny wynik testu RT-PCR (maks. 72h). Drugi, płatny przez podróżnego (ok. 15€/os.) i obowiązkowy test na lotnisku na Cyprze (zwolnione z testu na Cyprze tylko dzieci poniżej 12 r.ż.)
 • Zwolnione z testów przed wylotem są osoby zaszczepione i ozdrowieńcy (pierwszy pozytywny wynik testu do 180 dni przed wylotem) oraz dzieci poniżej 12 r.ż.. Zaświadczenia należy pobrać z Internetowego Konta Pacjenta lub aplikacji mObywatel.
 • Obowiązek wypełnienia Cyprus Flight Pass na stronie cyprusflightpass.gov.cy na mniej niż 48 godz. przed wyjazdem i posiadanie unikalnego kodu QR (1 uczestnik = 1 formularz i kod QR).
 • Cypr Północny - wymagany test PCR do 72 godz. przed wjazdem (nie dotyczy zaszczepionych i ozdrowieńców).
 • Cypr Północny - obowiązkowy test PCR w drodze powrotnej do Cypru Południowego (dotyczy również zaszczepionych i ozdrowieńców)
 • Cypr Północny - dla osób pow. 18 r.ż. obowiązek wypełnienia formularza w urządzeniu mobilnym na stronie: adapass.gov.ct.tr i posiadania kodu QR
 • Powrót do Polski
  • Obowiązuje 10-dniowa kwarantanna dla powracających do Polski transportem zorganizowanym. Z obowiązku zwalnia negatywny wynik testu PCR lub antygenowego wykonany do 48h przed powrotem lub maks. 48h po powrocie, zaświadczenie o pełnym szczepieniu (od którego upłynęło min. 14 dni) lub przebyciu izolacji/hospitalizacji spowodowanej COVID-19 nie później niż 6 miesięcy przed przekroczeniem granicy RP. Obowiązek nie dotyczy dzieci poniżej 12 r.ż. będących pod opieką zaszczepionych lub ozdrowieńców.
  • Obowiązek wypełnienia Karty Lokalizacji Podróżnego www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl. Na tej samej stronie znajdziesz aktualne warunki podróżowania na terytorium Cypru Północnego.

od 842 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 9 938

WYTYCZNE COVID 19

REPUBLIKA CYPRYJSKA (CYPR POŁUDNIOWY)
TEST:  TAK
RODZAJ TESTU:  RT-PCR na 72 godziny przed przylotem
ZWOLNIENIE Z TESTU PRZED PRZYLOTEM:  OSOBY ZASZCZEPIONE I OZDROWIEŃCY
Od 06.12.2021 TEST obowiązkowy dla wszystkich pasażerów powyżej 12 roku życia (także zaszczepionych i ozdrowieńców) wykonywany będzie po wylądowaniu w Paphos lub w Larnace, koszt testu pokrywa podróżujący
TEST DLA DZIECKA:  od 12 roku życia
WYMAGANE DOKUMENTY:  Przepustka "Cyprus Flight Pass" https://cyprusflightpass.gov.cy/
Polska znajduje się w kategorii RED    https://www.pio.gov.cy/coronavirus/uploads/22112021_epidemiologicalEN.pdf
Oznacza to, że wszyscy podróżujący na Cypr będą zobowiązani do przedstawienia negatywnego wyniku testu RT-PCR na COVID-19 wykonanego na mniej niż 72 godziny przed przylotem. Negatywny wynik testu musi zostać przedstawiony w języku angielskim. Z obowiązku wykonywania testu przed wylotem  zwolnieni są:- Osoby zaszczepione, które posiadają ważny Unijny Cyfrowy Certyfikat COVID potwierdzający szczepienie
- Ozdrowieńcy, czyli pasażerowie, którzy wyzdrowieli z COVID-19, a data ich podróży nie przekracza 180 dni od pierwszego pozytywnego wyniku. Istotne jest, aby pasażerowie posiadali certyfikat UE Digital COVID Recovery - inne certyfikaty nie są akceptowane
- Osoby, które posiadający ważny Unijny Cyfrowy Certyfikat COVID potwierdzający, że otrzymali pojedynczą dawkę dwudawkowej dopuszczalnej szczepionki i dodatkowo wyzdrowieli z COVID-19
- Dzieci poniżej 12. roku życiaDodatkowo od 6.12.2021 wszyscy pasażerowie powyżej 12 roku życia (także zaszczepieni  i ozdrowieńcy) zostaną poddani ponownemu testowi po wylądowaniu na miejscu. Koszt badania ponosi podróżujący (ok. 15 Euro).
Od 1 marca Republika Cypryjska zmieniła sposób kategoryzacji krajów i będzie stosował system klasyfikacji państw przy użyciu kolorów, zharmonizowany ze standardami oceny krajów przez ECDC (Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób).
W związku z tym władze cypryjskie wprowadziły cztery kategorie państw (GREEN, ORANGE, RED i GREY), z których można podróżować na Cypr. 
UWAGA: Przypisanie państw do poszczególnych kategorii jest na bieżąco modyfikowane w oparciu o kryteria stopnia zagrożenia epidemicznego i może w każdej chwili ulec zmianie.
UWAGA!!!
Podróżujący do Republiki Cypryjskiej zobowiązanni są do uzyskania przepustki "Cyprus Flight Pass" poprzez wypełnienie kwestionariusza i oświadczenia dostępnego pod linkiem https://cyprusflightpass.gov.cy/Wypełnianie "Cyprus Flight Pass" na 24 godziny przed rozpoczęciem podróży do Republiki Cypryjskiej jest obowiązkowe dla wszystkich pasażerów podróżujących z każdej kategorii kraju, zarówno w celu wejścia na pokład samolotu, jak i wjazd na Cypr.
Zapoznaj się z najnowszymi wytycznymi Republiki Cypryjskiej dotyczącymi zasad bezpieczeństwa obowiązującymi w kraju
https://www.visitcyprus.com/index.php/en/cyprus-covid19-travel-protocolPrzepisy sanitarne
Na Cyprze obowiązuje nakaz zasłaniania ust oraz nosa osób powyżej 12 roku życia zarówno w otwartej jak i zamkniętej przestrzeni publicznej, w której przebywa więcej niż jedna osoba. Nieprzestrzeganie nakazu grozi mandatem w wysokości 300 EUR.
Aby móc korzystać z niektórych usług, gdzie gromadzi się duża liczba osób, należy okazać Cyprus Flight Pass (np. w restauracjach, kościołach, miejscach imprez, teatrach, kinach, centrach handlowych, muzeach, kasynach itp.). W związku z tym zdecydowanie zaleca się, aby podróżni mieli zawsze przy sobie kopię Cyprus Flight Pass (w wersji cyfrowej lub papierowej).
CYPR PÓŁNOCNY
TEST:  TAK  
RODZAJ TESTU:  PCR wykonany do 72 godzin przed wjazdem do kraju
ZWOLNIENIE Z TESTU:  brak
TEST DLA DZIECKA: do  5 roku życia dzieci zwolnione są z posiadania testu
WYMAGANE DOKUMENTY:   formularz na stronie adapass.gov.ct.tr (wyłacznie na urządzeniach mobilnych)Wszyscy pasażerowie (także osoby zaszczepione i ozdrowieńcy) podróżujący na Cypr Północny zobowiązani są do posiadania negatywnego wyniku testu na COVID-19 wykonanego 72 godzin przed przylotem. Przy przekraczaniu Należy również pamiętać, że w drodze powrotnej z Cypru Północnego na Cypr Południowy konieczne będzie wykonanie testu PCR (wszyscy pasażerowie, także osoby zaszczepione i ozdrowieńcy)
Pozostali podróżni zostaną skierowani na 5-dniową kwarantannę. Po jej zakończeniu zostaną ponownie poddani testowi na COVID.
Osoby wracające z Cypru Północnego na Cypr Południowy ponownie podlegają procedurze wjazdowej wg zasad określonych przez Cypr Południowy  (nie jest wymagane wypełnianie CyprusFlightPass)
Pasażerowie podrózujący na Cypr Północny drogą lądową zobowiązani są do posiadania kodu QR, który otrzymaja po wypełnieniu formularza, znajdującego się na stronie adapass.gov.ct.tr.  w pierwszej kolejności klikając na czarne pole TRNC Passenger, następnie wpisując wymagane dane. Do formularza należy dołączyć wynik testu PCR i/lub potwierdzenie szczepienia. Pasażerowie zobowiązani sa do posiadania dokuemntów przy sobie w przypadku koniecznosci ich okazania. 
Pasażerowie podlegają pod przepisy wjazdowe zarówno Cypru Południowego jak i Północnego ponieważ podróż odbywa się przez lotnisko w Larnace
Pasażerowie lądujący w Larnace (Cypr Południowy) zobligowani są do śledzenia obostrzeń, które panują na Północnej i Południowej strony wyspy. Szczegóły dotyczące aktualnych formalności wjazdowych dla osób podróżujących na Cypr dostępne są w języku polskim na stronie Ambasady Republiki Cypryjskiej w Warszawie.
Przed wjazdem do kraju wszyscy pasażerowie są zobowiązani do wypełnienia formularza lokalizacji pasażera - dostarczając informacje na temat miejsca z którego przybyli, czasu trwania poprzednich pobytów w innych krajach.
Wszelkie procedury dotyczące podróżowania do Republiki Cypryjskiej oraz na Cypr Północy mogą ulec zmianie.
Więcej informacji https://saglik.gov.ct.tr/TRAVEL-RULES

CENA ZAWIERA / NIE ZAWIERA -WAŻNE INFORMACJE

Cena zawiera:
- ubezpieczenie (KL, NW, bagaż),
- bilet lotniczy,
- zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się zazwyczaj w dniu przyjazdu od godz. 14:00-15:00, kończy o godz.12:00),
- wyżywienie według wybranej opcji,
- bagaż podręczny w przypadku przelotów liniami rejsowymi i czarterowymi (Wizzair,  Ryanair, Easyjet tylko mały bagaż),
- bagaż główny tylko w przypadku przelotów liniami czarterowymi
- transfer lotnisko-hotel-lotnisko
- opieka anglo lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta
UWAGA! PODSTAWA CENY NIE ZAWIERA:
- bagażu głównego w przypadku przelotów liniami rejsowymi
Klienci przylatujący na Cypr są pod telefoniczną opieką polskojęzycznego lub anglojęzycznego przedstawiciela organizatora. Oferta pobytu na Cyprze nie zawiera standardowej opieki rezydenta. Oferta nie obejmuje standardowych spotkań informacyjnych z rezydentem, Klienci dysponują telefonem w przypaku pytań, chęci wykupienia wycieczek.
UWAGA! Dodatkowy bagaż można dokupić minimum na 2 dni przed datą wylotu - licząc dni pracujące.

SERWIS HOTELOWY

W następstwie pandemii hotele wdrażają regulacje sanitarne mające na celu zapewnienie Klientom bezpiecznego wypoczynku. W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania  zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z wymogami. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym. Obiekty działają zgodnie z wytycznymi władz danego kraju obowiązującymi w związku z przeciwdziałaniem epidemii COVID-19. Wszelkie zmiany wynikają z wdrażania przepisów sanitarnych, do których stosowania zobowiązane są hotele oraz turyści. Obowiązek dostosowania się do reżimu sanitarnego nie uprawnia Klienta do możliwości żądania odszkodowania.
Prosimy każdorazowo o zapoznawanie się z komunikatami MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi i sanitarnymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. W przypadku rezerwacji wakacji w Polsce: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe.
Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób.
Światowa Organizacja Zdrowia uznała epidemię wywołaną wirusem SARS-CoV-2 za pandemię. Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z ograniczeniami w ruchu lotniczym, w przypadku uzasadnionych podejrzeń wystąpienia SARS-CoV-2 z koniecznością pobytu w wyznaczonym przez władze kraju obiekcie lub szpitalu, z trudnościami w powrocie do kraju, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.

RODZAJ OFERTY - PRZELOTY / BAGAŻE

1. Oferty z przelotem liniami rejsowymi/tanimi liniami lotniczymi (np.: LOT, WIZZAIR, RYANAI, Easy Jet, Corendon, Aegean) to oferty DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA co oznacza, że ceny wszystkich przelotów są stale aktualizowane - cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie. 
2. Uczestnik imprezy zobowiązany jest do potwierdzenia, u Organizatora lub Agenta, aktualnych godzin lotu 48 h przed wylotem (dotyczy zarówno wylotów jak i powrotów z wakacji). Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika.
3. Warunki przewozów wybranych przewoźników:
Wizzair - Cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x30x20 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: - bagażu podręcznego - Wizz Priority (1 sztuka bagażu podręcznego umieszczana pod fotelem, 1 podręczna walizka na kółkach na pokładzie, stanowisko odprawy priorytetowej i pierwszeństwo wejścia na pokład); - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach 55x40x20 cm; - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 20 kg i wymiarach 149,9x119,4x171,5 cm; - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 32 kg.
Ryanair - cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach, które nie przekraczają 40x20x25 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: dodatkowego bagażu o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach nieprzekraczających 55x40x23 cm (w taryfie standard będzie on przewożony jako bagaż rejestrowany - należy nadać go w punkcie odprawy przed kontrolą bezpieczeństwa; w taryfie z wykupioną usługą Pierwszeństwa wejścia na pokład bagaż dodatkowy będzie przewożony jako podręczny - dostępność usługi jest ograniczona na każdym locie) lub bagażu rejestrowanego o wadze 20 kg.
PL LOT - cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23) oraz małą torebkę (40x35x12). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 23 kg.
CORENDON - cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 20 kg.Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlega dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Serwis pokładowy - zgodnie z warunkami przewoźnika. Ceny dodatkowych bagaży na każdej linii są aktualizowane w systemie rezerwacyjnym i zależą od wagi, kierunku, terminu lotu. Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa. Dodatkowy bagaż można dokupić minimum na 2 dni pracujące przed datą wylotu.
4. Klienci zobowiązani są podać właściwe dane Uczestników (imię, nazwisko, data urodzenia, płeć - zgodne z danymi w paszporcie/dowodzie). Po założeniu rezerwacji i potwierdzeniu jej nie ma możliwości bezpłatnej zmiany istotnych danych niezbędnych do zakupienia i wystawienia biletu.

POTWIERDZENIE REZERWACJI

Uwaga! Każda rezerwacja potwierdzona przez Agenta/Klienta - musi zostać dodatkowo potwierdzona przez Organizatora.

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE

Część usług, sportów i gier dodatkowo płatna. Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach pakietu (All Inclusive, FB, HB, BB, bez wyżywienia) Goście otrzymują w hotelu. Hotel zastrzega sobie prawdo do modyfikacji wykupionej oferty (godziny podawania posiłków, sposób podawania posiłków, rodzaje napojów itp.). Pakiet różni się w zależności od sezonu (wysoki/niski). All Inclusive (określone napoje i posiłki) w wyznaczonych barach i godzinach. Terminy oraz godziny działania klimatyzacji określa dyrekcja hotelu. Organizator podaje przykładowe propozycje animacji, zabaw, zajęć sportowych, szczegółowe informacje Klienci otrzymują na miejscu. W sezonie zimowym i w  niskim sezonie (do połowy czerwca, od połowy września) hotele ograniczają działalność aqua parków, animacji, zajęć sportowych. Oferty zawierają zdjęcia przykładowych pokoi. Pokoje rodzinne o niepodwyższonym standardzie mogą mieć dostawkę dla dzieci w postaci rozkładanej sofy, rozkładanych foteli, jednego łóżka, dwóch mniejszych łóżek, łóżka piętrowego.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 150 m
 • Odległość od centrum miasta 1,5 km
 • Odległość od lotniska 5 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Fitness tak
 • Bar tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 3,1/5
Travelplanet

Dobre (8 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 3,2/5

Wyżywienie 2,4/5

Okolica 3,1/5

Cena 3,5/5

261. najwyższa ocena z 1231 hoteli w Cypr

Zbigniew Luty 2019

Data pobytu: 2.2. - 9.2.2019

Ocena 4,2/5
Hotel dobrze ułożony 2 linia zabudowy do plaży Mackenzy 500m, słone jezioro z flamingami 500m na skróty w bliskiej odległości sklepy i pasaż wiodący w
Całkowita ocena

Hotel dobrze ułożony 2 linia zabudowy do plaży Mackenzy 500m, słone jezioro z flamingami 500m na skróty w bliskiej odległości sklepy i pasaż wiodący w kierunku portu z licznymi lokalami, do lotniska 6 km.

hotel najlepsze lata świetności ma już za sobą i nie jest ofertą dla mocno wymagających,

natomiast ma wszystko by być bazą wypadową dla ludzi chcących zwiedzić Cypr,

w chłodniejsze noce można pokoiki dogrzać sprawnie działąjącym klimatyzatorem,

pokoje z tarasami

śniadania (szwedzki stół) troszkę monotonne ale każdy coś znajdzie dla siebie ,

miła obsługa hotelowa ,mówiąca po angielsku, rosyjsku oraz grecku,

w ramach wycieczki bardzo sympatyczny i uczynny rezydent ,

(pozdrawiamy obsługę i rezydenta)

basen w okresie zimowym nieczynny

Zakwaterowanie 4,4/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonim Wrzesień 2008

Data pobytu: 2.8. - 9.8.2008

Ocena 3,4/5
Hotelik na obrzeżach Larnaki, ale blisko plaży, niestety w okolicy hospicjum, co niekiedy wiązało się z nieprzespaną nocą....
Całkowita ocena

Hotelik na obrzeżach Larnaki, ale blisko plaży, niestety w okolicy hospicjum, co niekiedy wiązało się z nieprzespaną nocą....

Zakwaterowanie 3,5/5

Okolica 3,0/5

Zakwaterowanie
Standardowe, całkiem przytulne, bez luksusów ale też bez niemiłych niespodzianek.

Telewizor i bezpłatna klimatyzacja.

Obsługa w hotelu
Poza niewielkim basenem i bilardem w hotelu nie bardzo jest jak zająć sobie czas.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Mateusz Luty 2020

Data pobytu: 1.2. - 8.2.2020

Ocena 3,0/5
Hotel w bardzo kiepskiej kondycji, niechlujnie remontowany (wszystko umazane farbą), stary i zniszczony. Śniadania fatalne, przez ponad tydzień codziennie było to samo na śniadanie, zdjęcia chyba z czasów świetności oiektu, nijak mają się do stanu obecnego. Na plus jedynie miła obsługa i dobra lokalizacja.
Całkowita ocena

Hotel w bardzo kiepskiej kondycji, niechlujnie remontowany (wszystko umazane farbą), stary i zniszczony. Śniadania fatalne, przez ponad tydzień codziennie było to samo na śniadanie, zdjęcia chyba z czasów świetności oiektu, nijak mają się do stanu obecnego.

Na plus jedynie miła obsługa i dobra lokalizacja.

Zakwaterowanie 3,4/5

Wyżywienie 1,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Zbigniew Luty 2019

Data pobytu: 2.2. - 9.2.2019

Ocena 4,2/5
Hotel dobrze ułożony 2 linia zabudowy do plaży Mackenzy 500m, słone jezioro z flamingami 500m na skróty w bliskiej odległości sklepy i pasaż wiodący w kierunku portu z licznymi lokalami, do lotniska 6 km. hotel najlepsze lata świetności ma już za sobą i nie jest ofertą dla mocno wymagających, natomiast ma wszystko by być bazą wypadową dla ludzi chcących zwiedzić Cypr, w chłodniejsze noce możn
Całkowita ocena

Hotel dobrze ułożony 2 linia zabudowy do plaży Mackenzy 500m, słone jezioro z flamingami 500m na skróty w bliskiej odległości sklepy i pasaż wiodący w kierunku portu z licznymi lokalami, do lotniska 6 km.

hotel najlepsze lata świetności ma już za sobą i nie jest ofertą dla mocno wymagających,

natomiast ma wszystko by być bazą wypadową dla ludzi chcących zwiedzić Cypr,

w chłodniejsze noce można pokoiki dogrzać sprawnie działąjącym klimatyzatorem,

pokoje z tarasami

śniadania (szwedzki stół) troszkę monotonne ale każdy coś znajdzie dla siebie ,

miła obsługa hotelowa ,mówiąca po angielsku, rosyjsku oraz grecku,

w ramach wycieczki bardzo sympatyczny i uczynny rezydent ,

(pozdrawiamy obsługę i rezydenta)

basen w okresie zimowym nieczynny

Zakwaterowanie 4,4/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 4,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonim Wrzesień 2008

Data pobytu: 2.8. - 9.8.2008

Ocena 3,4/5
Hotelik na obrzeżach Larnaki, ale blisko plaży, niestety w okolicy hospicjum, co niekiedy wiązało się z nieprzespaną nocą....
Całkowita ocena

Hotelik na obrzeżach Larnaki, ale blisko plaży, niestety w okolicy hospicjum, co niekiedy wiązało się z nieprzespaną nocą....

Zakwaterowanie 3,5/5

Okolica 3,0/5

Zakwaterowanie
Standardowe, całkiem przytulne, bez luksusów ale też bez niemiłych niespodzianek.

Telewizor i bezpłatna klimatyzacja.

Obsługa w hotelu
Poza niewielkim basenem i bilardem w hotelu nie bardzo jest jak zająć sobie czas.

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 18 °C temperatura w nocy 14 °C

 • Temperatura wody 20 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 17 °C temperatura w nocy 15 °C

 • Pt 20 °C temperatura w nocy 16 °C

 • Sob 20 °C temperatura w nocy 16 °C

 • Ndz 21 °C temperatura w nocy 16 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień