• Brak obowiązku okazywania negatywnego wyniku testu i certyfikatów szczepienia/ozdrowienia dla podróżnych udających się na Cypr Południowy
 • Obowiązek wypełnienia Cyprus Flight Pass na stronie cyprusflightpass.gov.cy na mniej niż 48 godz. przed wyjazdem i posiadanie unikalnego kodu QR (1 uczestnik = 1 formularz i kod QR).
 • Cypr Północny - wymagany test PCR do 72 godz. przed wjazdem (nie dotyczy zaszczepionych i ozdrowieńców).
 • Cypr Północny - obowiązkowy test PCR w drodze powrotnej do Cypru Południowego (dotyczy również zaszczepionych i ozdrowieńców)
 • Cypr Północny - dla osób pow. 18 r.ż. obowiązek wypełnienia formularza w urządzeniu mobilnym na stronie: adapass.gov.ct.tr i posiadania kodu QR
 • Powrót do Polski
  • Obowiązuje 10-dniowa kwarantanna dla powracających do Polski transportem zorganizowanym. Z obowiązku zwalnia negatywny wynik testu PCR lub antygenowego wykonany do 48h przed powrotem lub maks. 48h po powrocie, zaświadczenie o pełnym szczepieniu (od którego upłynęło min. 14 dni) lub przebyciu izolacji/hospitalizacji spowodowanej COVID-19 nie później niż 6 miesięcy przed przekroczeniem granicy RP. Obowiązek nie dotyczy dzieci poniżej 12 r.ż. będących pod opieką zaszczepionych lub ozdrowieńców.
  • Obowiązek wypełnienia Karty Lokalizacji Podróżnego www.gov.pl/web/gov/wypelnij-klp
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl. Na tej samej stronie znajdziesz aktualne warunki podróżowania na terytorium Cypru Północnego.

od 1 092 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 9 805

Naszym zdaniem

Rodzinnie prowadzony, nieduży hotel położony w znanej dzielnicy Makenzie w Larnace, blisko plaży, barów i lotniska. Wszystkie pokoje zostały całkowicie odnowione w 2018 r. Dobry wybór na ekonomiczne wakacje w cypryjskim słońcu.

Położenie

Ok. 100 m od morza, 5 minut spacerem od promenady i plaży Kastella i 10 minut od plaży Makenzie, gdzie znajdują się liczne bary, kawiarnie, puby i restauracje. Do centrum można łatwo dotrzeć pieszo, samochodem lub lokalną komunikacją miejską. Odległość od lotniska - ok. 10 km.

Wyposażenie

Recepcja (24 h), punkt wymiany walut, Wi-Fi bezpłatne w częściach wspólnych hotelu, restauracja,  kafeteria w lobby, bar przy basenie, sala konferencyjna, bezpłatny parking.

Pokoje

Twin room - standardowy pokój, podstawowo wyposażony: łazienka (wanna lub prysznic, suszarka), klimatyzacja, telewizor, sejf (płatny 2eu/dzień), lodówka (na zapytanie, płatna 2eu/dzień),nieduży balkon. 

Wyżywienie

BB - śniadania w formie bufetu
HB - śniadania (bufet), kolacje (bufet lub a'la carte, napoje płatne)

Sport i rozrywka

Basen, taras słoneczny (leżaki i parasole bezpłatnie, brak ręczników plażowych), odpłatnie: tenis stołowy, bilard. 

Dla dzieci

Kącik zabaw.

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Obywateli polskich nie obowiązują wizy. Należy mieć paszport (ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu) lub dowód osobisty. Dokument tożsamości muszą posiadać także dzieci.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, bagażu rejestrowanego (info w kolejnym punkcie), wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje COVID-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Warunki wjazdu do kraju

Zasady wjazdu na terytorium Cypru
KOMUNIKAT z 9 lipca 2021 r.
"Zgodnie z ostatnią aktualizacją Rządu Cypryjskiego, od 8 dnia pobytu, wymagana jest przepustka Safe Pass (dowód szczepienia lub wyzdrowienia z COVID-19 lub ujemny wynik szybkiego testu antygenowego lub ujemny wynik testu PCR). W tym celu wystarczy również posiadać ważny Unijny Certyfikat COVID. W związku z powyższym, co 72h trzeba powtarzać test. Nie dotyczy to osób zaszczepionych, ozdrowieńców i dzieci poniżej 12 r.ż.
Aby móc korzystać z niektórych usług, gdzie gromadzi się duża liczba osób, w przypadku kontroli przez upoważnionego urzędnika należy okazać na miejscu Cyprus Flight Pass (np. w kościołach, salach konferencyjnych, salach weselnych, miejscach imprez, teatrach, kinach, centrach handlowych, muzeach, kasynach, lokalach gastronomicznych, parkach rozrywki, na placach zabaw, stanowiskach archeologicznych, na plażach, miejscach piknikowych, podczas mini rejsów itp.). Wraz z Cyprus Flight Pass mogą być wymagane dodatkowe dokumenty potwierdzające, że podróżni nie są stałymi mieszkańcami Cypru, np. kopia biletu lotniczego i/lub rezerwacja hotelowa. Dlatego podróżni powinni zawsze mieć przy sobie kopię powyższych dokumentów. W przypadku przemieszczania się w obrębie miejsca pobytu, Cyprus Flight Pass jest ważny do 7 dni (włącznie) od daty przylotu na Cypr (data przylotu jest traktowana jako dzień 1.). Od 8. dnia po przybyciu wymagana jest miejscowa przepustka Safe Pass (dowód szczepienia lub wyzdrowienia z COVID-19 lub ujemny wynik szybkiego testu antygenowego lub ujemny wynik testu PCR). W tym celu wystarczy również posiadać ważny Unijny Certyfikat COVID. Aby ułatwić powyższą procedurę, szybkie testy antygenowe są dostępne w wielu laboratoriach i aptekach na całej wyspie, a ich maksymalny koszt wynosi 10 euro. Testy przeprowadzone na Cyprze są uznawane za ważne przez 72 godziny. Miejsca, w których nie trzeba przedstawiać Cyprus Flight Pass lub Safe Pass to plaże, miejsca piknikowe, promenady, tereny do ćwiczeń na świeżym powietrzu i małe sklepy (mieszczące mniej niż 10 osób)."
KOMUNIKAT z 2 lipca 2021 dla osób zaszczepionych
Szczepienie nie stanowi warunku koniecznego do odbycia podróży, jednakże zaświadczenie o zaszczepieniu przeciw COVID-19 będzie traktowane jako dodatkowy czynnik ułatwiający podróż na wyspę.
Cypr akceptuje wszystkie szczepionki, które zostały zatwierdzone przez Europejską Agencję Leków oraz szczepionki Sputnik V i Sinopharm (BBIBP COVID-19).
Zaszczepieni podróżni nie będą musieli poddawać się żadnym testom, aby móc podróżować na Cypr, niezależnie od kategorii kraju wylotu. Ponadto, nie zostaną oni poddani kwarantannie, nawet w przypadku bliskiego kontaktu z osobą zakażoną COVID-19. Powyższe ułatwienie w podróżowaniu będzie obowiązywało od dnia podania obu dawek szczepionki, z wyjątkiem szczepionki Johnson and Johnson (po dwóch tygodniach od podania).
Przed podróżą należy przesłać na platformę Cyprus Flight Pass skan zaświadczenia o zaszczepieniu przeciw COVID-19 i podać szczegółowe informacje dotyczące szczepienia. Za weryfikację autentyczności zaświadczenia wyłączną odpowiedzialność ponoszą służby straży granicznej w kraju wylotu. Podróżny natomiast ponosi odpowiedzialność za podanie informacji (karom podlega podanie nieprawdziwych informacji).
Uwaga, Republika Cypryjska nadal zastrzega sobie prawo do przeprowadzania testów wśród pasażerów losowo wybranych rejsów. Oprócz tego wszyscy podróżni, łącznie z osobami zaszczepionymi przeciw COVID-19, są zobowiązani do stosowania i przestrzegania wszelkich pozostałych procedur bezpieczeństwa.
Procedury na miejscu obowiązujące osoby posiadające unijne cyfrowe zaświadczenie COVID (EUDCC)
W ramach procedury EUDCC akceptowane są następujące certyfikaty:
a. Zaświadczenie o zaszczepieniu (wydawane po zakończeniu pełnego cyklu szczepień)
b. Zaświadczenie o uzyskaniu negatywnego wyniku testu PCR na COVID-19, przy czym próbka powinna być pobrana w ciągu 72 godzin przed wylotem.
c. Świadectwo o przebyciu choroby COVID-19 (wydawane po 14 dniach od otrzymania pozytywnego wyniku testu i zachowujące ważność przez okres 180 dni).
d. Świadectwo o przebyciu choroby COVID-19 oraz o przyjęciu jednej dawki zatwierdzonej szczepionki (zob. wyżej).
Posiadacze zaświadczenia EUDCC wydanego na podstawie uzyskania szczepienia lub przebycia choroby będą zwolnieni z wszelkich dodatkowych testów przy wjeździe na Cypr, niezależnie od kategorii kraju wylotu. Posiadacze certyfikatu EUDCC wydanego na podstawie uzyskania negatywnego wyniku testu będą musieli postępować zgodnie z procedurami bezpieczeństwa.
Od 1 lipca do 15 sierpnia 2021 r. posługiwanie się certyfikatem EUDCC nie jest obowiązkowe w przypadku podróży z krajów UE i Europejskiego Obszaru Gospodarczego (w tym Norwegii, Lichtensteinu, Islandii) i Szwajcarii. W tym okresie odbycie podróży na Cypr jest także możliwe, zgodnie z procedurami.
Przed podróżą osoby posiadające zaświadczenie EUDCC muszą wypełnić wszystkie wymagane informacje na platformie Cyprus Flight Pass. Podróżni mogą nadal podlegać wyrywkowym testom po przybyciu i nadal są zobowiązani do przestrzegania wszelkich pozostałych procedur bezpieczeństwa.
Linie lotnicze nie zezwolą wejść na pokład samolotu pasażerom, którzy nie posiadają Cyprus Flight Pass. 
Uwaga, Cyprus Flight Pass należy mieć przy sobie (w formie elektronicznej lub papierowej) podczas przebywania w miejscach publicznych, np. w kościołach, salach konferencyjnych, lokalach gastronomicznych, teatrach, kinach, centra handlowych, muzeach, kasynach, parkach rozrywki, placach zabaw, stanowiskach archeologicznych itp.
Miejsca, w których nie trzeba przedstawiać Cyprus Flight Pass: parki, miejsca piknikowe, plaże, mariny, promenady, ogrody zoologiczne itp.Wraz z Cyprus Flight Pass mogą być wymagane dodatkowe dokumenty potwierdzające, że
podróżni nie są stałymi mieszkańcami Cypru, np. kopia biletu lotniczego i/lub rezerwacja hotelowa.
Dlatego zalecamy mieć zawsze przy sobie kopię powyższych dokumentów.W przypadku przemieszczania się w obrębie miejsca pobytu, Cyprus Flight Pass jest ważny do 7
dni (włącznie) od daty przylotu na Cypr (data przylotu jest traktowana jako dzień 1.). Od 8. dnia po
przybyciu wymagana jest miejscowa przepustka Safe Pass (dowód szczepienia lub wyzdrowienia z
COVID-19 lub ujemny wynik szybkiego testu antygenowego lub ujemny wynik testu PCR). W tym
celu wystarczy również posiadać ważny Unijny Certyfikat COVID.Reasumując: Osoby, które nie są zaszczepione ani nie posiadają zaświadczenia o przejściu choroby Covid-19, muszą jako Safe Pass okazywać negatywny wynik testu PCR lub antygenowego, wykonanego na własny koszt, ważny 72 godziny.
Szybkie testy antygenowe są dostępne w wielu laboratoriach i
aptekach na wyspie, a ich maksymalny koszt wynosi 10 euro. Testy przeprowadzone na
Cyprze są uznawane za ważne przez 72 godziny.
Aktualizacja z 13 czerwca 2021
Od 17 czerwca 2021 r. Polska znajdzie się na liście zielonej, co oznacza, że nie będzie konieczności okazywania negatywnego wyniku testu PCR.  Nadal obowiązkowe jest posiadanie przepustki Cyprus Flight Pass. Aby ją otrzymać należy zarejestrować się 24 h przed wylotem na stronie internetowej: https://cyprusflightpass.gov.cy/   Za niedopełnienie tej formalności grożą poważne konsekwencje: od kary pieniężnej po odmowę  wjazdu.
W celu monitorowanie sytuacji epidemiologicznej, niektórzy pasażerowie (także ci, którzy mają zaświadczenie o szczepieniach) mogą zostać poddani wyrywkowemu laboratoryjnemu badaniu molekularnemu - zarządzenie Ministerstwo Zdrowia.
Aktualizacja z dnia 26.04.2021
Komunikat prasowy - Procedury bezpieczeństwa dla osób podróżujących na Cypr, zaszczepionych przeciw COVID-19
Niedawno ogłoszono, że Cypr otworzył swoje granice dla osób podróżujących z państw członkowskich UE, państw należących do Europejskiego Obszaru Gospodarczego (w tym Norwegii i Islandii), Armenii, Bahrajnu, Białorusi, Kanady, Egiptu, Gruzji, Izraela, Jordanii, Kuwejtu, Libanu, Kataru, Rosji, Arabii Saudyjskiej, Serbii, Szwajcarii, Ukrainy, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Zjednoczonego Królestwa i Stanów Zjednoczonych. Procedury zakładają kategoryzację państw zgodnie z systemem sygnalizacji świetlnej, gdzie warunki wjazdu różnią się w zależności od zaklasyfikowania kraju do danej kategorii. W poniższej tabeli zestawiono warunki wjazdu na terytorium Cypru, odpowiadające poszczególnym kategoriom:
Szczepienie nie stanowi warunku koniecznego do odbycia podróży, jednakże Cypr będzie mógł teraz zaktualizować swoje procedury bezpieczeństwa i zaoferować wytyczne także dla zaszczepionych podróżnych. Dla osób podróżujących z wyżej wymienionych krajów, zaświadczenie o zaszczepieniu przeciw COVID-19 będzie traktowane, od 10 maja br., jako dodatkowy czynnik ułatwiający podróż na wyspę. Cypr uznaje za uprawniające do odbycia podróży szczepionki Sputnik V oraz wszystkie szczepionki, które zostały zatwierdzone przez Europejską Agencję Leków. Podróżni, którzy będą mogli udowodnić, że otrzymali wszystkie wymagane dawki autoryzowanej szczepionki, nie będą musieli poddawać się żadnym testom, aby móc podróżować na Cypr, niezależnie od kategorii, w jakiej będzie znajdował się ich kraj wylotu. Ponadto, nie zostaną oni poddani kwarantannie, nawet w przypadku gdyby mieli kontakt z osobą zakażoną COVID-19. Powyższe ułatwienie w podróżowaniu będzie obowiązywało od dnia podania wszystkich wymaganych dawek szczepionki. Przed podróżą należy przesłać na platformę Cyprus Flight Pass skan zaświadczenia o zaszczepieniu przeciw COVID-19 (w języku angielskim) i podać określone szczegółowe informacje dotyczące szczepienia. Za weryfikację autentyczności zaświadczenia wyłączną odpowiedzialność ponoszą służby straży granicznej w kraju wylotu. Podróżny natomiast ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych informacji i w takim przypadku będzie podlegał karze po przylocie na Cypr. Należy przy tym zaznaczyć, że Republika Cypryjska nadal zastrzega sobie prawo do przeprowadzania testów wśród pasażerów losowo wybranych rejsów, w tym także podróżnych, którzy zostali zaszczepieni przeciw COVID-19. Oprócz tego, wszyscy podróżni, łącznie z osobami, zaszczepionymi przeciw COVID-19, są zobowiązani do stosowania i przestrzegania wszelkich pozostałych procedur bezpieczeństwa
Nowy system kategoryzacji państw, zharmonizowany ze standardami ECDC (Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób) zarówno pod względem oznaczenia kategorii danym kolorem, jak również oceny krajów pod kątem epidemicznym. Poszczególne kraje będą przenoszone pomiędzy kategoriami na podstawie aktualnej sytuacji epidemicznej, zaś odpowiadające poszczególnym kategoriom warunki wjazdu na terytorium Cypru pokazano w poniższej tabeli:
 
Od 1 marca kraje będą przenoszone pomiędzy kategoriami zieloną, pomarańczową i czerwoną. Będą one kategoryzowane na podstawie oceny ECDC i jedynie w przypadku, gdy dany kraj nie
figuruje na listach ECDC, jego osobnej oceny dokona rząd cypryjski.Aktualną kategorię  w jakiej znajuduje się Polska można sprawdzić pod poniższym linkiem. Na podstwie koloru jakim jest oznaczona Polska obowiązuja powyższe zasady wjazdu na Cypr
https://www.ecdc.europa.eu/en/covid-19/situation-updates/weekly-maps-coordinated-restriction-free-movement
Komunikat z dnia 06/11/2020 Ambasady RP w Nikozji.
UWAGA! Od poniedziałku 09.11. Polska zostanie przesunięta do kategorii C - osoby przylatujące na Cypr muszą mieć przy sobie negatywny wynik testu RT-PCR na COVID-19 przeprowadzony w ciągu 72 godzin przed wylotem bądź poddać się testowi diagnostycznemu na COVID19 po przybyciu na Cypr.Osoby te muszą pozostawać w kwarantannie przez 14 dni. Dodatkowo zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia nr 37 z dnia 12 sierpnia 2020 r. obywatele przybywający z krajów kategorii C są zobowiązani do poddania się badaniu molekularnemu COVID-19, 48 godzin przed zakończeniem 14-dniowej kwarantanny  na własny koszt. Plik z wynikiem testu należy przesłać na następujący adres e-mail: monada@mphs.moh.gov.cy. Kwarantanna zakończy się 14 dnia pod warunkiem, że wynik powtórnego testu wychodzi negatywnie.
 Komunikat z dnia 11/08/2020 Ambasady RP w Nikozji. UWAGA! Od piątku 14.08. Polska przesunięta do kategorii B - osoby przylatujące na Cypr muszą okazać negatywny wynik testu na obecność koronawirusa wykonany nie wcześniej niż 72 godziny przed podróżą.   Komunikat z dnia 17/07/2020.
COVID-19 Procedury bezpieczeństwa dla podróżnych
udających się na Cypr - każda osoba udająca się na Cypr musi uzyskać przed wylotem przepustkę Cyprus Flight Pass www.cyprusflightpass.gov.cy
Wjazd na Cypr
1) W jaki sposób podróżni będą mogli wjechać do kraju?
a. Kraje pochodzenia zostały podzielone na dwie kategorie (A i B) na podstawie dostępnych międzynarodowych danych epidemiologicznych (kategoryzacja państw jest dostępna na stronie internetowej www.cyprusflightpass.gov.cy). Podróżni powinni stale odwiedzać tą platformę internetową w celu śledzenia na bieżąco ewentualnych zmian, które mogą dotyczyć ich podróży.
b. Podróżując na Cypr osoby przylatujące z krajów należących do kategorii A nie będą musiały okazywać negatywnego wyniku testu PCR na COVID-19. Są jedynie zobowiązane do udzielenia niezbędnych informacji i złożenia wymaganych deklaracji. Osoby podróżujące z krajów należących do kategorii B są zobowiązane do wykonania testu molekularnego w certyfikowanym laboratorium w ciągu 72 godzin przed wylotem i posiadania jego negatywnego wyniku. Są zobowiązane także do udzielenia niezbędnych informacji i złożenia wymaganych deklaracji.
c. Podróż z krajów nieuwzględnionych w powyższych dwóch kategoriach mogą odbyć jedynie:
o Obywatele cypryjscy mieszkający na stałe w Republice Cypryjskiej oraz członkowie ich rodzin (małżonkowie, dzieci, rodzice)
o Rezydenci legalnie zamieszkujący w Republice Cypryjskiej
o Osoby, którym udzielono zgody na wjazd do Republiki Cypryjskiej na podstawie Konwencji Wiedeńskiej
o Osoby, nieujęte w żadnej z powyższych kategorii, pod warunkiem uzyskania przez nie uprzednio pisemnej zgody Republiki Cypryjskiej, zgodnie z Dekretem o Chorobach Zakaźnych (Infectious Diseases Decree) nr 30, z późniejszymi zmianami.
2) Jakie dokumenty będą wymagane dodatkowo?
a. Na stronie internetowej www.cyprusflightpass.gov.cy będzie dostępna przepustka Cyprus Flight Pass, którą można wypełnić elektronicznie. Wszyscy pasażerowie podróżujący do Republiki Cypryjskiej muszą podać z wyprzedzeniem wszelkie niezbędne informacje i przedłożyć wymagane dokumenty. Zarejestrowanie się na platformie jest obowiązkowe dla wszystkich osób, które chcą lecieć na Cypr. Jedynie w sytuacji usterki technicznej lub też zaplanowanych prac konserwacyjnych platformy elektronicznej (ogłoszonych oficjalnie na platformie), pasażerowie będą mogli wypełnić wymagane formularze ręcznie. Formularze można pobrać ze strony internetowej: https://cyprusflightpass.gov.cy/en/download-forms. W tym wypadku podróżni są zobowiązani posiadać przy sobie wymagane dokumenty w wersji papierowej.
b. Przepustka uprawniająca do odbycia lotu na Cypr będzie zawierała: a) dane osobowe pasażera b) deklarację, że na 14 dni przed wylotem podróżny nie podróżował do / z kraju lub nie mieszkał w kraju nieujętym w liście państw należących do kategorii A i B c) potwierdzenie, że podróżny nie okazywał żadnych objawów związanych z COVID-19 w ciągu 72 godzin przed podróżą d) potwierdzenie, że dana osoba nie miała świadomego kontaktu z osobami zarażonymi COVlD-19 w ciągu 14 dni przed podróżą e) oświadczenie, że podróż odbywa się na własną odpowiedzialność i w razie zarażenia COVID-19 podróżny nie będzie rościł sobie żadnych pretensji do Republiki Cypryjskiej ani do działających na miejscu usługodawców f) oświadczenie, że jeżeli w ciągu 14 dni od powrotu do kraju podróżny będzie wykazywał objawy COVID-19, poinformuje o tym fakcie cypryjskie służby medyczne.
c. Linie lotnicze nie pozwolą pasażerom wejść na pokład samolotu i odbyć podróży do Republiki Cypryjskiej bez przepustki Cyprus Flight Pass (weryfikowanie informacji zawartych w przepustce Cyprus Flight Pass NIE należy do obowiązków linii lotniczych). Podróżni przylatujący do Republiki Cypryjskiej bez przepustki Cyprus Flight Pass będą podlegali karze grzywny w wysokości 300 euro. 3) Jakie kryteria brane są pod uwagę przy umieszczaniu państw w określonych kategoriach?
a. Cypr postanowił wprowadzić system kategoryzacji w celu zapewnienia równego traktowania krajów o podobnej sytuacji epidemiologicznej. System kategoryzacji jest przejrzysty, niedyskryminujący, dynamiczny i będzie weryfikowany co tydzień, tak aby kraje mogły być dodawane i usuwane z odpowiednich kategorii na podstawie najnowszych dostępnych danych. W skład zespołu, który będzie dokonywał cotygodniowych analiz wchodzą naukowcy, epidemiolodzy, specjaliści ds. statystyki i specjaliści zdrowia publicznego.
b. Główne kryteria, brane pod uwagę przy kategoryzacji poszczególnych krajów to (kraje kategoryzowane są na podstawie sumy wszystkich składowych):
o współczynnik reprodukcji wirusa R(t)

Informacje o lotach liniami LOT, Wizzair, Ryanair, Easy Jet

Lecąc z LOT każdy pasażer może wziąć ze sobą:
do kabiny można wnieść jeden bagaż podręczny (max 8kg) który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym fotelem. W przypadku chęci zabrania dodatkowego bagażu za dodatkową opłatą dostępne są opcje:
- bagaż rejestrowany 23kg; cena 300PLN/sztuka
Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji  będzie wiązało się z wyższymi ich cenami.
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będzą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.
Wizzair:
jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (domyślnie w cenie).    Bagaż główny za dopłatą:
- 20 kg w cenie 480 PLN/sztuka z wylotem z Warszawy, 490 PLN/sztuka z wylotem z Katowic, 360 PLN/sztuka z wylotem z Krakowa, 420 PLN/sztuka z wylotem z Gdańska
- 32 kg w cenie 600 PLN/sztuka z wylotem z Warszawy, 600 PLN/sztuka z wylotem z Katowic, 600 PLN/sztuka z wylotem z Krakowa, 550 PLN/sztuka z wylotem z Gdańska
WIZZ Priority
Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne. Koszt usługi Wizz Priority to 240 PLN/os. za lot w dwie strony.
Wybór miejsca (za opłatą)
Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.
Ryanair:
Do kabiny można wnieść jeden bagaż podręczny (max 40cm x 20cm x 25cm), który musi zostać umieszczony pod poprzedzającym hotelem. W przypadku chęci zabrania dodatkowego bagażu za dodatkową opłatą dostępne są opcje:
- pierwszeństwo wejścia na pokład - Pasażerowie, którzy zakupią usługę mogą zabrać 1 dodatkową 10 kg torbę, która musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu (nie przekraczająca 10 kg i o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm); cena 150 PLN/os.
- bagaż rejestrowany 20kg; cena 450 PLN/sztuka
Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji  będzie wiązało się z wyższymi ich cenami.
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będzą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.
EasyJet - z portu lotniczego Berlin BrandenburgPrzelot liniami typu Low Cost
Wszyscy klienci podróżujący od 10/02 mogą zabrać na pokład jeden mały bagaż podręczny (maks. 45 x 36 x 20 cm) do 10 kg , który musi zmieścić się pod siedzeniem znajdującym się z przodu.   Ten sam dodatek dotyczy wybranych miejsc standardowych. Ponadto klienci, którzy zakupili miejsce Up front lub Extra legroom będą mogli zabrać na pokład duży bagaż podręczny (maks. 56 x 45 x 25 cm) , który musi mieścić się w schowku nad głową.
Bagaż główny za dopłatą:
- 15 kg w cenie 380 PLN/sztuka
- 23 kg w cenie 450 PLN/sztuka
Uwaga! Jeżeli bagaż zostanie dodany po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa.Wybór miejsca (za opłatą)
Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji (wycena na podstawie dostępności miejsc i oferty linii lotniczej). Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży 200 m
 • Odległość od centrum miasta 2 km
 • Odległość od lotniska 3 km
 • Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV tak
 • Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw tak
 • Hotel przy ulicy tak
 • Fitness tak
 • Programy animacyjne tak
 • Bar tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Recepcja 24h tak
 • Wypożyczalnia rowerów tak
 • Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 2,4/5
Travelplanet

Zadowalające (8 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 3,0/5

Wyżywienie 1,5/5

Okolica 2,8/5

Cena 1,7/5

271. najwyższa ocena z 1232 hoteli w Cypr

Aga Październik 2019

Data pobytu: 5.10. - 12.10.2019

Ocena 4,2/5
Hotel jak na 2 gwiazdki ok, personel przemiły !!!!!
Całkowita ocena

Hotel jak na 2 gwiazdki ok, personel przemiły !!!!!

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonim Kwiecień 2013

Ocena 4,2/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 5,0/5

Okolica 3,0/5

Cena 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (10) (1)

Filtruj opinie

Aga Październik 2019

Data pobytu: 5.10. - 12.10.2019

Ocena 4,2/5
Hotel jak na 2 gwiazdki ok, personel przemiły !!!!!
Całkowita ocena

Hotel jak na 2 gwiazdki ok, personel przemiły !!!!!

Zakwaterowanie 4,0/5

Wyżywienie 4,0/5

Okolica 5,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Daniela Popovičová Listopad 2018

Data pobytu: 1.11. - 8.11.2018

Ocena 2,7/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 3,5/5

Wyżywienie 1,5/5

Okolica 2,5/5

Cena 2,5/5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonim Lipiec 2016

Data pobytu: 23.6. - 30.6.2016

Ocena 2,0/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 2,0/5

Wyżywienie 0,5/5

Okolica 5,0/5

Cena 0,5/5

Czy ta recenzja była pomocna? (3) (0)

Andras Veres Wrzesień 2013

Data pobytu: 29.6. - 6.7.2013

Ocena 0,7/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 0,5/5

Wyżywienie 0,5/5

Okolica 1,5/5

Cena 0,5/5

Czy ta recenzja była pomocna? (6) (0)

Beáta K. Wrzesień 2013

Data pobytu: 24.8. - 31.8.2013

Ocena 2,2/5
brak opinii opisowej
Całkowita ocena

brak opinii opisowej

Zakwaterowanie 2,3/5

Wyżywienie 1,5/5

Okolica 4,0/5

Cena 1,0/5

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (1)

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 30 °C temperatura w nocy 22 °C

 • Temperatura wody 27 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 33 °C temperatura w nocy 22 °C

 • Pon 31 °C temperatura w nocy 23 °C

 • Wt 31 °C temperatura w nocy 25 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień