• Wszyscy obywatele Polski podróżujący na Cypr, są zwolnieni z obowiązku okazywania negatywnego testu COVID-19 oraz certyfikatu szczepień.
 • Ponieważ podróż na Cypr Północny odbywa się z przelotem na Cypr Południowy, wszyscy podróżujący podlegają również przepisom wjazdowym na Cypr Południowy.
 • Powrót do Polski
  • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
  • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl. Na tej samej stronie znajdziesz aktualne warunki podróżowania na terytorium Cypru Północnego.

od 2 249 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 37 563

ATUTY

- bezpośrednio przy plaży
- duży basen w otoczeniu zieleni
- przestronne, przytulnie urządzone wnętrza
- piękne widoki na morze

NASZYM ZDANIEM

Topset to przytulny hotel położony w miejscowości Karaoglanoglu w dystrykcie Kyrenia, idealnie nadający się dla Klientów budżetowych o niezbyt wygórowanych oczekiwaniach. Obiekt oferuje schludne, komfortowe pokoje, duży zewnętrzny basen z leżakami w otoczeniu zieleni i wysoką jakość obsługi, a także dwie restauracje. Dużym atutem jest znajdująca się tuż przy hotelu plaża, a także piękne widoki na morze. Prócz tego, goście mogą zrelaksować się w hotelowej saunie lub skorzystać z wypożyczalni samochodów.

POŁOŻENIE

- w miejscowości Karaoglanoglu
- bezpośrednio przy plaży
- ok. 5 km od centrum Kyrenii
- ok. 9 km od Opactwa Bellapais
- ok. 30 km od Nikozji
- ok. 75 km od lotniska w Larnace

PLAŻA

Prywatna, piaszczysto-kamienista, bezpośrednio przy hotelu (zejście po schodkach), ręczniki i materace bezpłatnie, ręczniki plażowe za opłatą.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

- całodobowa recepcja
- bezpłatne Wi-Fi przy recepcji i na basenie
- dwie restauracje
- amfiteatr
- zewnętrzny basen z leżakami
- bar w lobby
- bar na plaży
- basen zewnętrzny
- wymiana walut
- biblioteka
- sauna (za opłatą)
- wypożyczalnia samochodów (za opłatą)
- sejf (za opłatą)
- parking

DLA DZIECI

Basen dla dzieci, huśtawka, wysokie krzesełka w restauracji.

POKOJE

STANDARD - o powierzchni 18-30 m2, przeznaczony dla max. 3 osób. Wyposażony w łazienkę z prysznicem, WC, suszarkę, sypialnię, klimatyzację, ogrzewanie, telefon, TV, sejf (za opłatą), minibar (za opłatą), balkon lub taras, widok na morze.

WYŻYWIENIE

BB - śniadanie w formie bufetu.

DODATKOWE INFORMACJE

W okresie niskiego sezonu - od listopada do końca kwietnia część infrastruktury zewnętrznej - basen/lezaki może nie funkcjonować ze względu na pogodę.

CENA ZAWIERA

- Przelot samolotem rejsowym (linie Wizzair) - bilet w podstawowej taryfie
- Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą
- Transfer autokarem/busem na trasie lotnisko - hotel - lotnisko
- Ubezpieczenie podstawowe obejmujące: ubezpieczenie od zachorowania w następstwie epidemii, KL do 30 000 EUR, NNW do 3 000 EUR, bagaż podróżny 200 EUR, ubezpieczenie od chorób przewlekłych
- Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
- Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy
- Dla lotów liniami Wizzair mały bagaz podręczny o maksymalnych wymiarach 40x30x20 cm (do umieszczenia w kabinie pod fotelem)

CENA NIE ZAWIERA

- Opieki polskiego rezydenta
- Wycieczek fakultatywnych
- Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie

SEZON LATO 23' DO KONCA PAZDZIERNIKA 2023

SEZON ZIMA 24' OD LISTOPADA DO KONCA MARCA 2024Dla lotów na połączeniach rejsowych/liniowych realizowanych liniami WizzAir dopłata za bagaż wynosi:

LATO 23':

 BAGAŻ WIZZ SEZ. (10kg) - 480 ZŁ 

 BAGAŻ WIZZ SEZ. (20kg) - 700 ZŁ 

BAGAŻ WIZZ SEZ. (32kg) - 780 ZŁ 


ZIMA 24':

BAGAŻ WIZZ SEZ. (10kg) - 450 ZŁ 

BAGAŻ WIZZ SEZ. (20kg) - 650 ZŁ 

BAGAŻ WIZZ SEZ. (32kg) - 750 ZŁ Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena może być wyższa - wyliczana według aktualnie obowiązującej taryfy.

Istnieje również możliwość wykupienia rezerwacji miejsc obok siebie w samolocie w 2 strony od osoby, ceny prezentują się następująco:

REZERWACJA MIEJSC OBOK SIEBIE W SAMOLOCIE WIZZAIR - 180 ZŁ

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZEPISÓW WJAZDOWYCH

Przy podróży na Cypr Północny, wymaga się od turystów z Polski posiadania jednego z poniższych dokumentów (ważnych przez cały okres pobytu):
- dowodu osobistego
- paszportu 

Obowiązek posiadania ważnego dokumentu dotyczy również dzieci.

DOKUMENTY DO REZERWACJI

Rezerwacje na tzw. dynamicznym pakietowaniu" w oparciu o przeloty liniami rejsowymi wymagają posiadania przez Klientów następujących dokumentów podróży: 

- wydrukowanych kart pokładowych na przeloty z Polski liniami Ryanair lub Wizzair - wysyłane mailowo do klienta/agenta na 24h przed wylotem,

- vouchera na hotel i transfer (w formie papierowej lub elektronicznej)

- numeru polisy dosyłanej w mailu

Wszystkie dokumenty wysyłane są mailowo na podany w rezerwacji adres: agenta/klienta na dzień przed wylotem.

GODZINY PRZELOTÓW

Dokumentami potwierdzającymi aktualne godziny przelotów są karty pokładowe wysyłane nie wcześniej niż na 24h przed planowanym lotem z Polski oraz lotem powrotnym
W przypadku istotnych zmian w godzinach przelotów, następujących po przekazaniu kart, Klient/Agent otrzyma informację z korektą godzin droga mailową.

REZERWACJE "DO POTWIERDZENIA"

Oferty obejmujące wakacje na Cyprze Północnym podlegają innym zasadom zakładania rezerwacji (szczegóły poniżej) zaliczkowania oraz nie są objętę aktualną promocją.

Rezerwacje, w których przelot oparty jest na samolocie rejsowym/liniowym po założeniu muszą zostać potwierdzone przez Organizatora. Warunkiem potwierdzenia takiej rezerwacji jest wpłata zaliczki (29% wartości ceny imprezy) w momencie założenia rezerwacji. Cena ofert z przelotem samolotem rejsowym/liniowym uzależniona jest od AKTUALNEJ ceny przewoźnika, zatem może ulec zmianie w trakcie zakładania lub w momencie potwierdzania przez Organizatora rezerwacji. W sytuacji, gdy pojawią się wyżej opisane różnice w cenie, Organizator będzie się kontaktował z Klientem lub Agentem w celu potwierdzenia akceptacji nowej ceny.

WAŻNE: prosimy o uważne sprawdzanie podawanych danych osobowych - wszelkie, nawet kosmetyczne zmiany danych Klienta w przypadku rezerwacji ofert opartych o samoloty rejsowe są płatne.

SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.).

- składka TFP  jest obowiązkowa

- składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej

- składka TFP nie podlega zwrotowi

Składka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

Prosimy o zapoznanie się z przepisami wjazdowymi dotyczącymi danego kraju.

INFORMACJA DLA PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI

Informacja dla podróżujących z dziećmi do lat 18 - Potrzebna jest pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej za granicę. Dokument powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką się znajduje podczas wyjazdu. Dokument jest także wymagany, jeśli z dzieckiem podrózuje tylko jeden z opiekunów, a drugi nie bierze udziału w wycieczce lub będzie pod opieką innej osoby (np. innego członka rodziny). Zgoda powinna zostać sporządzona najlepiej w formie aktu notarialnego, w obecności notariusza.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od plaży Plaża 0 m
 • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 5 km
 • Odległość od lotniska Lotnisko 45 km
 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie, Leżaki i parasole na plaży Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Golf Golf tak
 • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
 • Basen dla dzieci Basen dla dzieci tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Ocena 3,9 / 5
Travelplanet

Doskonałe (101 ocena hotelu)

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 3,8 / 5

Okolica 3,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

234. najwyższa ocena z 1258 hoteli w Cypr

Miroslav V.

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 2.9. - 13.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Topset Cypr, Cypr Północny

Zakwaterowanie w hotelu jest w porządku, chociaż próbują, można wprowadzić pewne ulepszenia....

Zakwaterowanie w hotelu jest w porządku, chociaż próbują, można wprowadzić pewne ulepszenia....

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 3,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Ładny, przestronny pokój,

Wyżywienie
Obfite śniadanie, ale wciąż takie samo

Obsługa w hotelu
Przyzwoite zachowanie, chęci, szczególnie chwalę siłę pracownika hotelu - czarnego mężczyzny, który zawsze był uśmiechnięty i chętny

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Rostislav Žabka

Ocena 3,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 25.9. - 2.10.2022 Oceniono: Październik 2022

Topset Cypr, Cypr Północny

świetne wezwanie.Poszedłem tutaj sam i świetnie odpocząłem od wszystkiego

świetne wezwanie.Poszedłem tutaj sam i świetnie odpocząłem od wszystkiego

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 2,5 / 5

Okolica 2,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokój był w sam raz. Nie potrzebuję luksusu.

Wyżywienie
Jadłem tu tylko śniadanie.Co rano serwowali to samo.Dość rozczarowanie, bo chciałem spróbować czegoś innego. ale z drugiej strony byłem jedynym gościem w hotelu przez 3 dni, więc zrozumiałem.

Obsługa w hotelu
czegokolwiek potrzebowałem, spotkali się ze mną. doradztwo w zakresie wycieczek, wymiany walut, zorganizowania transferu na lotnisko itp.

Plaża
plaża ok. 50m od hotelu, woda czysta, plaża piaszczysta ale poza tym wszędzie kamienista, przy plaży bufet z tarasem i leżakami gratis, nad wodą prawie nikogo, bufet super przyjezdni, głównie tubylcy po południu poza tym od rana wypoczynek maks. 10 osób. ale poza tym straszny bałagan wokół plaży i skał. wszędzie śmieci i niedopałki papierosów. co poza prywatną plażą było takim nierealnym bałaganem.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Miroslav V.

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 2.9. - 13.9.2023 Oceniono: Wrzesień 2023

Topset Cypr, Cypr Północny

Zakwaterowanie w hotelu jest w porządku, chociaż próbują, można wprowadzić pewne ulepszenia....

Zakwaterowanie w hotelu jest w porządku, chociaż próbują, można wprowadzić pewne ulepszenia....

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 3,5 / 5

Okolica 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie
Ładny, przestronny pokój,

Wyżywienie
Obfite śniadanie, ale wciąż takie samo

Obsługa w hotelu
Przyzwoite zachowanie, chęci, szczególnie chwalę siłę pracownika hotelu - czarnego mężczyzny, który zawsze był uśmiechnięty i chętny

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Rostislav Žabka

Ocena 3,2 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 25.9. - 2.10.2022 Oceniono: Październik 2022

Topset Cypr, Cypr Północny

świetne wezwanie.Poszedłem tutaj sam i świetnie odpocząłem od wszystkiego

świetne wezwanie.Poszedłem tutaj sam i świetnie odpocząłem od wszystkiego

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Wyżywienie 2,5 / 5

Okolica 2,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Zakwaterowanie
Pokój był w sam raz. Nie potrzebuję luksusu.

Wyżywienie
Jadłem tu tylko śniadanie.Co rano serwowali to samo.Dość rozczarowanie, bo chciałem spróbować czegoś innego. ale z drugiej strony byłem jedynym gościem w hotelu przez 3 dni, więc zrozumiałem.

Obsługa w hotelu
czegokolwiek potrzebowałem, spotkali się ze mną. doradztwo w zakresie wycieczek, wymiany walut, zorganizowania transferu na lotnisko itp.

Plaża
plaża ok. 50m od hotelu, woda czysta, plaża piaszczysta ale poza tym wszędzie kamienista, przy plaży bufet z tarasem i leżakami gratis, nad wodą prawie nikogo, bufet super przyjezdni, głównie tubylcy po południu poza tym od rana wypoczynek maks. 10 osób. ale poza tym straszny bałagan wokół plaży i skał. wszędzie śmieci i niedopałki papierosów. co poza prywatną plażą było takim nierealnym bałaganem.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Ewa

Ocena 4,2 / 5

Niezweryfikowana opinia Data pobytu 7.9. - 14.9.2019 Oceniono: Wrzesień 2019

Topset Cypr, Cypr Północny

Hotel z pięknym ogrodem i widokiem na morze, każdy pokój na widok. Śniadania średnie mały wybór i ciągle to samo ale kolacje różne i pyszne, warto wykupić wersje z kolacjami. W pokojach czysto, sprzątają codziennie ale plaża bardzo zaniedbana, stare drewniane leżaki stare materace, śmieci w piasku, nikt nie sprząta plaży co od razu rzuca się w oczy. W okolicy niewiele restauracji - top wieś nie miasto wiec nie ma zbyt wiele opcji na lunch. Ogólnie polecam lubiacym spokój i zieleń.

Hotel z pięknym ogrodem i widokiem na morze, każdy pokój na widok. Śniadania średnie mały wybór i ciągle to samo ale kolacje różne i pyszne, warto wykupić wersje z kolacjami. W pokojach czysto, sprzątają codziennie ale plaża bardzo zaniedbana, stare drewniane leżaki stare materace, śmieci w piasku, nikt nie sprząta plaży co od razu rzuca się w oczy. W okolicy niewiele restauracji - top wieś nie miasto wiec nie ma zbyt wiele opcji na lunch. Ogólnie polecam lubiacym spokój i zieleń.

Zakwaterowanie 4,7 / 5

Wyżywienie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

+48 71 771 76 55

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 29 °C temperatura w nocy 23 °C

 • Temperatura wody 27 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 29 °C temperatura w nocy 23 °C

 • Poniedziałek 28 °C temperatura w nocy 21 °C

 • Wtorek 28 °C temperatura w nocy 22 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować