Ivana Chorwacja, Riwiera Makarska
Marek M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Marek M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Géza Barcza
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Pod podanym adresem znajduje się apartamentowiec VEKIC, a nie o nazwie MARE, a na podanej mapie miejsce zakwaterowania było również źle oznaczone. Z tego powodu mieliśmy trudności ze znalezieniem zakwaterowania.
Pod podanym adresem znajduje się apartamentowiec VEKIC, a nie o nazwie MARE, a na podanej mapie miejsce zakwaterowania było również źle oznaczone. Z tego powodu mieliśmy trudności ze znalezieniem zakwaterowania.
Plaża była dobrze zagospodarowana. Duża czystość, jakość wody doskonała. Tłok jest duży, ale w bardziej odległych miejscach nie stanowi to problemu.
WyżywienieNie wymagaliśmy.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było czyste i bezpieczne. W łazience prysznic nie jest oddzielony zasłoną ani innym elementem, dlatego po kąpieli cała łazienka jest zalana wodą.
UsługiNie byliśmy w hotelu
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Michal B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje super, miasteczko Tučepi możemy gorąco polecić.
Wakacje super, miasteczko Tučepi możemy gorąco polecić.
Plażę w Tučepi można wybrać według własnych upodobań, ponieważ ma około 4 km długości z różnymi powierzchniami i wejściami do morza (piasek, mniejsze kamyki, większe kamienie i mniejsze skały), więc jest naprawdę super!!! Woda jest przepięknie czysta. Jedyną wadą są puste płatne leżaki i parasole, które zajmują dużą część wszystkich plaż, więc albo zapłać, albo szukaj wolnego miejsca. Cena za leżak to 50 kn = 180,- CZK za dzień, więc trzyosobowa rodzina zostawi około 4000,- CZK za tygodniowy urlop tylko na leżaki :-(((( i wydaje mi się to dość dużo.
WyżywienieWakacje bez wyżywienia, więc kilka razy coś sobie ugotowaliśmy, ale zazwyczaj jedliśmy w restauracjach i przybudówkach wzdłuż plaży.
ZakwaterowanieWilla Tihana to piękny budynek po remoncie, otoczony gajem oliwnym z przepięknym widokiem na morze i góry Biokovo. Odległość od morza to około 6-7 minut z górki, więc powrót był trochę trudniejszy, ale dla tego spokoju warto było. Zakwaterowanie nie było do końca zgodne z naszymi oczekiwaniami, ponieważ prawie nie widzieliśmy pani gospodyni. Śmieci wynosiliśmy sami, ręczniki żona sama wyprała w połowie wakacji, papier toaletowy również kupowaliśmy sami itd. Mieszkaliśmy w studio na parterze budynku, oznaczonym jako "PRIVAT"??? bez balkonu, ale z wejściem na taras. Nie jesteśmy wymagający, więc byliśmy zadowoleni.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Olga V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Nasze pierwsze wakacje nad morzem, więc nie mogę porównywać. Jechaliśmy samochodem, droga dość długa, ale na autostradzie mieliśmy szczęście, nie spotkały nas żadne korki. Byliśmy dość zadowoleni z zakwaterowania, odpowiadało naszym oczekiwaniom. Nie ma potrzeby zabierać jedzenia, jest tu dużo możliwości, ceny porównywalne do naszych. Zakup przez Invia, pomocni, drobne błędy w umowie, natychmiast poprawione.
Nasze pierwsze wakacje nad morzem, więc nie mogę porównywać. Jechaliśmy samochodem, droga dość długa, ale na autostradzie mieliśmy szczęście, nie spotkały nas żadne korki. Byliśmy dość zadowoleni z zakwaterowania, odpowiadało naszym oczekiwaniom. Nie ma potrzeby zabierać jedzenia, jest tu dużo możliwości, ceny porównywalne do naszych. Zakup przez Invia, pomocni, drobne błędy w umowie, natychmiast poprawione.
Kamieniste, węższe plaże, możliwość cienia pod drzewami, ale rano trzeba się pospieszyć z przybyciem. Miejsce jednak znajdziesz. Przed południem czyste, spokojne morze, po południu prądy się zmieniają i czasami przynoszą trochę bałaganu.
WyżywienieSamodzielnie się żywiliśmy, w mieście jest wiele możliwości zakupów, np. Lidl, Kaufland, Konzum, stragany z owocami, pieczywem na plaży. Przy plaży wiele restauracji...
ZakwaterowanieZakwaterowanie w willi Tihana znajduje się na górze w gaju oliwnym, cisza, odpowiednie dla rodzin z małymi dziećmi. Mieliśmy tylko studio, dla 2 osób dobre - spanie na rozkładanej sofie, dostawka nie jest zbyt wygodna. Aneks kuchenny z małą lodówką, 2-palnikową kuchenką, WC, prysznic czyste. TV i satelita tylko lokalne programy. Na dole wi-fi prawie nie działało. Dobra klimatyzacja i możliwość korzystania z dużego prywatnego tarasu. Gospodarze natychmiast reagowali na problemy z TV. Na plażę jest krótki spacer w dół. Przez ruchliwą drogę można przejść przejściem podziemnym.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Marcela Holovská
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo zadowolona
Bardzo zadowolona
Plaża blisko i czysta
Wyżywienieceny takie same jak u nas, pyszne
ZakwaterowanieWłaściciele bardzo uprzejmi i pomocni
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Roman H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Drodzy właściciele, umówiliśmy się po czesku.
Drodzy właściciele, umówiliśmy się po czesku.
plaża kamienista, UWAGA NA JEŻY - zawsze buty do wody (sprzedaż również na miejscu w cenie takiej jak u nas w Polsce), około 150 metrów od willi pierwsza mała plaża bez drzew; chodziliśmy na plażę wokół kotwicowiska w prawo - około 400 metrów - spadek dna wolniejszy, drobniejsze kamienie niż na pierwszej plaży, drzewa wzdłuż plaży - cień. Polecam iść na plażę do godziny 9 rano i rozłożyć ręczniki pod drzewami, a przy wychodzeniu obciążyć je kamieniami (w ten sposób zapewnicie sobie cień także po południu w przypadku opuszczenia plaży). Kamienie uciskają plecy - polecam karimatę, leżak.
WyżywienieTrochę mogłam ugotować na kuchence gazowej, wieczorem poszliśmy na kolację na zewnątrz.
ZakwaterowanieApartament dla 4 osób + 2 ewentualnie na dostawce, jechaliśmy 2 dorośli + 2 dzieci; Do apartamentu wchodzi się po schodach (jak na 1. piętro), po otwarciu drzwi wejściowych po prawej możliwość odłożenia bagaży pod schodami, po lewej prysznic z WC i umywalką; naprzeciwko drzwi salon z aneksem kuchennym, ekspres do kawy, mikrofalówka, lodówka + zamrażarka, kuchenka gazowa (2 palniki), zlew, radio, TV, klimatyzacja, stół jadalny i 5 krzeseł, sofa oraz wejście na taras osłonięty metalowymi zamykanymi żaluzjami (suszak na ręczniki - super, rozkładane krzesło). Z przedpokoju przy drzwiach wejściowych prowadzą schody na poddasze - tam 1 mini pokój dla 2 dzieci i wentylator sufitowy, 1 sypialnia z łóżkiem małżeńskim i kanapą, szafa i klimatyzacja, wentylator sufitowy - wejście na mały taras z widokiem na skały i morze. Bez klimatyzacji nie bylibyśmy w stanie spać, w nocy około 25 stopni ciepła.
UsługiDo apartamentu prowadziła wąska uliczka pod niewielkie wzniesienie, około 100 metrów dalej był sklep spożywczy, drogeria, piekarnia, mieli też mleko po opalaniu - SUPER. Podczas spaceru promenadą - lody na każdym kroku, restauracje, sklepiki, piekarnia - WYŚMIENITE MUFFINY.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Lucia Mazánková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2009 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przepełnione czeskimi niegrzecznymi, hałaśliwymi turystami. Żadna egzotyka. Tłok.
WyżywienieKolacja super, śniadanie okropne!!!! Dla osób, które nie jedzą mięsa, absolutnie brak możliwości zjedzenia śniadania - w ogóle żadnych warzyw. Zazwyczaj talerz obłożony salami podobnym do naszego gothaja.
ZakwaterowanieŚwietne, ale bardzo krótkie łóżka! Dla osoby wyższej niż 165 cm naprawdę problem dobrze się wyspać.
UsługiDobrze. Bardzo mili właściciele.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Michaela Talpová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Czysta, przejrzysta woda, tylko wejście bez butów jest trochę ryzykowne, drugiego dnia stanęliśmy na jeżowca morskiego.
WyżywienieWłasne w restauracjach, świeże i doskonałe owoce morza.
ZakwaterowanieBardzo ładny apartament, położony blisko morza z pięknym widokiem.
UsługiNiewielka usterka techniczna w toalecie została natychmiast rozwiązana dzięki delegatce, która zadzwoniła do właścicielki, a ta następnego dnia rano usunęła usterkę.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Naděžda Č.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Było tam wspaniale, pojedziemy znowu.
Było tam wspaniale, pojedziemy znowu.
Plaża mała, ładna, nie było dużo ludzi, super, byliśmy całkowicie zadowoleni.
WyżywienieRestauracja dobra, ceny przystępne, jedzenie wyśmienite.
ZakwaterowanieZakwaterowanie małe, ale nie można nic zarzucić.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
David Müller
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
super
super
plaża super, czysta z łagodnym wejściem do morza
Wyżywieniewłasne wyżywienie
Zakwaterowanieświetnie
Usługiproste, przyjemne, odpowiadające cenie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jana Z.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
KAREL ŠMÍD
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko OK. Właścicielka bardzo pomocna, miła i uprzejma.
Wszystko OK. Właścicielka bardzo pomocna, miła i uprzejma.
Największym problemem było to, że przy zamawianiu wakacji na zdjęciach promocyjnych była tablica z oznaczeniem plaży dla psów, ale na miejscu były tylko dwa słupy bez tablicy. Nikt nic nie wiedział o plaży, na którą mogą wchodzić psy. Córka właścicielki obiektu poleciła nam plażę.
ZakwaterowanieWszystko OK.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Zuzana P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Aleš Kalous
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Z CK chyba już nawet nie
Z CK chyba już nawet nie
Na szczęście bez wyżywienia
ZakwaterowanieŚwinia w chlewie ma to przytulniej
UsługiBrak usług
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Tomáš V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
David Petrovský
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Termin wycieczki był dla nas bardzo odpowiedni (gdyby nie jednak sytuacja epidemiologiczna na całym świecie). Pogoda była przez cały czas bardzo ciepła i słoneczna. Gradac to mniejsze kurort z przyjemnym otoczeniem, czystymi plażami i przyjemną promenadą. Spacer zakłócał chyba tylko sporadyczny ruch samochodów oraz niektórzy pracownicy baru na plaży.
Termin wycieczki był dla nas bardzo odpowiedni (gdyby nie jednak sytuacja epidemiologiczna na całym świecie). Pogoda była przez cały czas bardzo ciepła i słoneczna. Gradac to mniejsze kurort z przyjemnym otoczeniem, czystymi plażami i przyjemną promenadą. Spacer zakłócał chyba tylko sporadyczny ruch samochodów oraz niektórzy pracownicy baru na plaży.
Czysta, kamienista, szkoda, że zjeżdżalnia wodna nie była czynna.
WyżywienieJedzenie było urozmaicone w przyjemnym otoczeniu (niestety z powodu Covid19 nie było możliwości zorganizowania klasycznego szwedzkiego stołu, na co byśmy liczyli).
ZakwaterowaniePani Tina jest bardzo pomocna i miła. Willa jest piękna, czysta, wyposażona we wszystko, co potrzebne. Jedyną rzeczą, która trochę psuła nam wrażenie z doskonałych wakacji, były całkowicie złe materace w łóżku.
UsługiBez problemów.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Andrea Adamová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Udane wakacje, które spełniły nasze oczekiwania. Całkowicie perfekcyjna organizacja, wszystko działało bez żadnych problemów.
Udane wakacje, które spełniły nasze oczekiwania. Całkowicie perfekcyjna organizacja, wszystko działało bez żadnych problemów.
Plaża nie jest daleko, ale trzeba iść pod górę. Plaża jest bardzo ładna, częściowo naturalna, częściowo zagospodarowana, kamienista. Jest tu również dmuchany aquapark, trampoliny, możliwość wypożyczenia rowerków wodnych, paddleboardów... Woda czysta, ludzi w sam raz.
WyżywienieŚniadanie podawano o 8 rano, kolację o 19, więc na śniadanie budziłam dzieci, a mąż wolał zrezygnować ze śniadania na rzecz snu. Restauracja mała i przyjemna, jednak nieklimatyzowana, więc kiedy jedliśmy gorącą zupę przy 30 stopniach upału, byliśmy całkowicie spoceni. Mieliśmy półpensję i do kolacji nie dostawaliśmy żadnych napojów. Do wyboru mieliśmy trzy dania, często ryby, różne makarony, risotto, kotlet... Na śniadanie zawsze były pieczywo, szynka, ser, dżemy, sery topione, masło + jajka/parówki/omlety/jogurt, owoce + kawa lub herbata. Obsługa miła i pomocna.
ZakwaterowanieZostaliśmy zakwaterowani zaraz po przyjeździe, zachwycił nas przede wszystkim przestronny taras z widokiem na morze. Wyposażenie całkowicie wystarczające, nie brakuje podstawowych naczyń, kuchenki, lodówki, łazienki z toaletą. Przy wyjeździe mogliśmy korzystać z pokoju aż do momentu odjazdu. Jedynym drobnym mankamentem było to, że nie mieliśmy klimatyzacji, ale sądzę, że jest dostępna za opłatą, co warto rozważyć, ponieważ w nocy jest naprawdę gorąco.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Mieliśmy apartament na najwyższym piętrze, widok na morze był całkowicie luksusowy, do górnego apartamentu prowadzi wiele schodów zewnętrzną klatką schodową. Standard zakwaterowania jest doskonały, odpowiada wyższej cenie. Właścicielka willi jest uprzejma i bardzo pomocna, po zeszłym roku była to miła zmiana.
Mieliśmy apartament na najwyższym piętrze, widok na morze był całkowicie luksusowy, do górnego apartamentu prowadzi wiele schodów zewnętrzną klatką schodową. Standard zakwaterowania jest doskonały, odpowiada wyższej cenie. Właścicielka willi jest uprzejma i bardzo pomocna, po zeszłym roku była to miła zmiana.
Plaża dostępna pod willą, przy czym willa znajdowała się jako pierwszy dom nad drogą dojazdową i restauracją. Plaża czysta, dostępna w odległości do 100 m, podawane 50 m to przypuszczalnie odległość w linii prostej.
WyżywienieJedliśmy sami, więc nie można ocenić.
ZakwaterowaniePodczas pobytu pojawił się problem z rozkładaną sofą, którą właścicielka wraz z mężem elastycznie naprawili, nie próbując na tym zarobić kosztem nas, jak miało to miejsce w zeszłym roku. Co do zakwaterowania, tylko drobna uwaga - kabina prysznicowa była dość mała i niewygodna.
UsługiZ parkowaniem w Baška Voda jest problem, jak wszędzie w okolicy, parkingi są wszędzie zabezpieczone łańcuchami z zamkiem, więc trzeba się umawiać z właścicielką, kiedy potrzebujesz wyjechać, prosić o klucz za każdym razem, co jest trochę niewygodne, ale najprawdopodobniej w tym kurorcie całkowicie normalne. Klimatyzacja jest wydajna, w cenie zakwaterowania.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Pavel Šrámek
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ładny apartamentowiec kilka kroków od plaży i bardzo miła gospodyni
Ładny apartamentowiec kilka kroków od plaży i bardzo miła gospodyni
Plaża naprawdę ładna, czysta woda i fascynujący widok na góry Biokova
WyżywienieW okolicy jest wiele knajpek
ZakwaterowanieWszystko czyste i ładnie wyposażone.
UsługiDbali o nas ładnie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dobre
Dobre
Dobrze = to jest za 3
WyżywienieSmakowało nam.
ZakwaterowanieDobrze = to jest za 3
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jan V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
całkowicie odpowiadało naszym wyobrażeniom i wymaganiom
całkowicie odpowiadało naszym wyobrażeniom i wymaganiom
czysta, ładna, różnorodna
Wyżywieniewyżywienie nie było wliczone
Zakwaterowanieczyste, spokojne, z dobrą dostępnością do centrum i do morza
UsługiBył to apartament prywatny - więc doceniliśmy, że nie było żadnych usług
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate