Michal H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byliśmy zadowoleni z wakacji. Tučepi to idealne miejsce dla osób, które lubią tętniące życiem promenady, ale także znajdą tu spokojne miejsca. Zakwaterowanie jest blisko promenady, w zabudowie apartamentowej bez widoku na morze. Byliśmy tu bardzo zadowoleni. Najpiękniejsze miejsce do nurkowania z dziećmi, jakie do tej pory doświadczyłem w Chorwacji!!! Na pewno są ładniejsze miejsca do nurkowania, ale tutaj mój czteroletni syn z rękawkami naprawdę świetnie się bawił podczas snorkelingu i był zachwycony.
Byliśmy zadowoleni z wakacji. Tučepi to idealne miejsce dla osób, które lubią tętniące życiem promenady, ale także znajdą tu spokojne miejsca. Zakwaterowanie jest blisko promenady, w zabudowie apartamentowej bez widoku na morze. Byliśmy tu bardzo zadowoleni. Najpiękniejsze miejsce do nurkowania z dziećmi, jakie do tej pory doświadczyłem w Chorwacji!!! Na pewno są ładniejsze miejsca do nurkowania, ale tutaj mój czteroletni syn z rękawkami naprawdę świetnie się bawił podczas snorkelingu i był zachwycony.
Miejska plaża z sosnami jest dostępna z zakwaterowania zaledwie około 200 m. Niestety plaża jest dość wąska i jest tam tłok, ale tak jest prawie wszędzie w Chorwacji. Kto chce spokojniejsze miejsce, musi przejść się około 5 minut aż za Tučepi, gdzie na końcu promenady jest już dość spokojne miejsce do kąpieli. Przy okazji jest to niesamowite miejsce do snorkelingu z wieloma skalnymi występami, dużą ilością ryb i krystalicznie czystym morzem. Dzieci tu tylko nurkowały i przez całe wakacje nie wyściubiły głowy ponad wodę. Do plaży trzeba pokonać główną drogę. Można ją przejść bez problemu nawet z dziećmi. Ruch jest duży tylko w weekendy. Bezpośrednio przy drodze jest też przejście podziemne, ale korzystały z niego tylko dzieci jako „przygodową skrót”. Przejście podziemne jest bowiem zrobione razem z kanałem ściekowym, więc trzeba było przejść je na jeden oddech :)
WyżywienieWłasne - więc świetne, w okolicy zakwaterowania jest wiele restauracji za dobre pieniądze. Piekarnia i najbliższy sklep 200 - 300 m od zakwaterowania.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było przyjemne, 2 klimatyzowane sypialnie, 2 łazienki, co doceniliśmy z dwójką dzieci. Taras nie był dostępny bezpośrednio z żadnego z pomieszczeń, lecz tylko przez główne wejście, co nie było zbyt praktyczne. Poza tym miejsce do siedzenia w cieniu pod palmą było bardzo ładne. Wyposażenie kuchni doskonałe. Brakowało tylko korkociągu do wyśmienitego czerwonego wina... którego niestety nie zabraliśmy :) Brakowało też widoku na morze, ale z kolei nie byliśmy zakłócani hałasem z promenady. Spanie tutaj było bardzo spokojne i przyjemne.
UsługiW połowie pobytu sprzątanie i wymiana ręczników, miły właściciel, który pięknie mówi i rozumie po czesku. Parking na ogrodzie domu na zboczu. Niestety nie jest zbyt zacieniony. Dla właścicieli samochodów polecam zabrać przynajmniej jakieś osłony na przednią szybę. Ja tego nie zrobiłem i po tygodniu pieczenia auta miałem w drodze powrotnej problemy z komputerem pokładowym i wyświetlaczem.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate




