Villa Valentina (Trpanj) Chorwacja, Riwiera Makarska
Štěpánka Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Štěpánka Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Kmeť Dušan
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje spełniły nasze oczekiwania.
Wakacje spełniły nasze oczekiwania.
Wybraliśmy plażę z drobnymi kamykami - woda była czysta, plaża tuż obok hotelu całkowicie nam odpowiadała. Restauracja z dobrym piwem i winem była tuż obok, co było znakomite.
WyżywienieByliśmy bardzo zadowoleni z jedzenia, było różnorodne, smaczne, chociaż czasami trzeba było stać w kolejce, ale przynajmniej była okazja do rozmowy z towarzyszami posiłków.
ZakwaterowanieZakwaterowanie odpowiadało odpowiedniej kategorii, lokalizacja w ogrodzie laurowym była interesująca.
UsługiW pełni spełnili nasze oczekiwania zarówno pod względem podejścia do gości, jak i ogólnych usług. Personel hotelu był bardzo miły i pomocny.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Ivana R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo zadowoleni - last minute dobra cena za dobre usługi.
Bardzo zadowoleni - last minute dobra cena za dobre usługi.
Plaża przy hotelu po drugiej stronie ulicy (promenady), wąska, ale czysta, na ładne miejsca trzeba jednak wstać wcześniej. Wzdłuż promenady sklepy, bary, restauracje, pizza, lody - łatwo można z plaży wyskoczyć na coś.
WyżywienieŚniadanie i kolacja w formie bufetu szwedzkiego w hotelu Podgorka, wszystko bardzo smaczne. Na śniadanie wybór serów, wędlin, jajeczek mieszanych, parówek, jaj na twardo, miodu, pasztetu, dżemu, masła, płatków śniadaniowych, owoców, warzyw + kawa, herbata, mleko, soki. Na kolację bar sałatkowy, zupa, co najmniej trzy rodzaje mięsa i dwa dodatki, owoce, deser, lody. Tylko napoje nie były w cenie, butelka (0,25l) coli lub piwa za 14 kun (ok. 50 CZK).
ZakwaterowaniePokoje prosto, funkcjonalnie urządzone, codzienne sprzątanie wraz ze zmianą ręczników.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jitka C.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Vojtěch Štellar
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jaroslav P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ivana Kyzlinková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo podobały nam się wakacje.
Bardzo podobały nam się wakacje.
Piękna kamienista plaża kilka kroków od zakwaterowania. Niestety, mimo tablic zakazujących pozostawiania rzeczy na plaży na noc, Czesi zajęli plażę leżakami i ręcznikami. Plaża jest więc całkowicie zajęta zarówno w dzień, jak i w nocy, ale jeśli przyjedziesz przed obiadem, nie ma tam ani jednej osoby. To samo dotyczy plaży po drugiej stronie portu. Woda jest czysta, pięknie widać kolorowe rybki.
WyżywieniePosiłki w pobliskiej restauracji Puntin są znakomite, ogromne porcje, świetne ceny, ładne otoczenie, miła obsługa.
ZakwaterowanieStarszy budynek, skrzypiące łóżka, rozpadające się dostawki i toaleta, pajęczyny pod stołem i na krzesłach. Przy pierwszym włączeniu światła pękła żarówka (zardzewiała, nie dało się jej nawet wyjąć) i wywaliło bezpieczniki w zakwaterowaniu. Przynajmniej klimatyzacja działała.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Martin Jarolímek
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Libuše Baťová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Nasze wakacje naprawdę nam się podobały. Byliśmy zadowoleni zarówno z zakwaterowania, jak i z plaży oraz miejsca, w którym byliśmy.
Nasze wakacje naprawdę nam się podobały. Byliśmy zadowoleni zarówno z zakwaterowania, jak i z plaży oraz miejsca, w którym byliśmy.
Na plażę chodziliśmy około 3 do 5 minut. Plaża była czysta i zadbana.
WyżywienieMieliśmy własne wyżywienie, ale próbowaliśmy też jedzenia z okolicznych restauracji. Zawsze byliśmy zadowoleni.
ZakwaterowanieDom apartamentowy willa Bożena. W domu było czysto, a apartamenty gustownie urządzone
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Lucie Knoflíčková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jesteśmy całkowicie zadowoleni z wakacji. Spełniły nasze oczekiwania, nawet pod względem takich parametrów jak 50 metrów od morza.
Jesteśmy całkowicie zadowoleni z wakacji. Spełniły nasze oczekiwania, nawet pod względem takich parametrów jak 50 metrów od morza.
Dostępność i dostęp do morza były świetne, my osobiście wybierałyśmy plażę dalej na klifie, gdzie było też mniej ludzi.
WyżywienieNa każdą kolację mieliśmy do wyboru dwa dania. Kierownik/właściciel restauracji podchodził do wszystkich wspaniale, co sprzyjało ogólnie przyjemnej atmosferze podczas posiłków.
ZakwaterowanieZakwaterowanie odpowiadało cenie. Właściciele dobrze się nami opiekowali.
UsługiApartament w pełni odpowiada zdjęciom, tylko poleciłabym dodać zdjęcie widoku z balkonu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jiřina R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jana S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Nasze wakacje były piękne, jeśli chodzi o plażę i samą Baškę, ale niestety zakwaterowanie nie było takie, jak sobie wyobrażaliśmy. Było małe, a klimatyzacja była tylko w jednym pokoju. Aneks kuchenny był ekstremalnie mały. Właściwie najmniejszy, jaki kiedykolwiek mieliśmy w jakimkolwiek zakwaterowaniu. A potem opłata za parking w miejscu zakwaterowania - była okropna. Właściciele żądali od nas kwoty 35 euro, podczas gdy podczas naszych wakacji ciągle się przestawialiśmy. Kiedy ktoś chciał wyjechać, musieliśmy zbierać ludzi z zakwaterowania i potem przez około godzinę wyjeżdżać i wjeżdżać - no koszmar... Jedyną rzeczą, która była perfekcyjna w naszym zakwaterowaniu, był rozmiar balkonu. Więc z naszej strony nie odwiedziłabym już tego zakwaterowania. Cena była wysoka za niską jakość zakwaterowania.
Nasze wakacje były piękne, jeśli chodzi o plażę i samą Baškę, ale niestety zakwaterowanie nie było takie, jak sobie wyobrażaliśmy. Było małe, a klimatyzacja była tylko w jednym pokoju. Aneks kuchenny był ekstremalnie mały. Właściwie najmniejszy, jaki kiedykolwiek mieliśmy w jakimkolwiek zakwaterowaniu. A potem opłata za parking w miejscu zakwaterowania - była okropna. Właściciele żądali od nas kwoty 35 euro, podczas gdy podczas naszych wakacji ciągle się przestawialiśmy. Kiedy ktoś chciał wyjechać, musieliśmy zbierać ludzi z zakwaterowania i potem przez około godzinę wyjeżdżać i wjeżdżać - no koszmar... Jedyną rzeczą, która była perfekcyjna w naszym zakwaterowaniu, był rozmiar balkonu. Więc z naszej strony nie odwiedziłabym już tego zakwaterowania. Cena była wysoka za niską jakość zakwaterowania.
Dostęp do plaży był tylko kilka schodów. Więc dostęp do plaży był super.
WyżywienieMieliśmy własne jedzenie i posiłki.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Tomáš H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Po 20 latach znów w Chorwacji, coś się zmieniło, ale ogólnie nadal wspaniale jak kiedyś, przede wszystkim to morze
Po 20 latach znów w Chorwacji, coś się zmieniło, ale ogólnie nadal wspaniale jak kiedyś, przede wszystkim to morze
Plaże pełne ludzi, ale typowe dla danego miejsca, gdy człowiek trochę poszedł, znalazł świetne miejsca
WyżywienieŚniadanie w formie bufetu, gdzie każdy wybierał, a kolacja to wybór spośród trzech dań, z czego przynajmniej jedno to ryba, więc też super
ZakwaterowanieWszystko czyste i sprawne, świetny taras z widokiem na morze
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Pavel Havíř
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ładne, spokojne wakacje.
Ładne, spokojne wakacje.
Kamienista plaża piękna, ale zatłoczona. Jakość wody pogarsza się z roku na rok.
WyżywienieŚniadanie dobre, duży wybór. Kolacja przeciętna, cała rodzina chętnie przyjęłaby bufet i większy wybór warzyw oraz owoców
ZakwaterowanieZakwaterowanie w apartamencie wystarczające dla czteroosobowej rodziny
UsługiUsługi doskonałe, łatwa komunikacja z personelem.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Martina V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne wrażenie z przeżytych wakacji było świetne, zakwaterowanie doskonałe, duży pokój-studio, czyste. Hotel jest na doskonałym poziomie, zarówno pod względem wyposażenia, jak i otoczenia. Wszystko jest nowe i czyste.
Ogólne wrażenie z przeżytych wakacji było świetne, zakwaterowanie doskonałe, duży pokój-studio, czyste. Hotel jest na doskonałym poziomie, zarówno pod względem wyposażenia, jak i otoczenia. Wszystko jest nowe i czyste.
dostępność plaży to około 1 minuta, plaże są czyste, kamieniste i nie ma tu tłumów, wszędzie wokół są góry, piękne otoczenie
Wyżywieniejedzenie doskonałe, wystarczające, urozmaicone.
ZakwaterowanieWilla Antonia i Hotel Antonia to rodzinny hotel, co widać po jakości usług i podejściu całego personelu, który się o was troszczy, wychodzi wam naprzeciw, a ich podejście do gości jest niesamowite. Wszyscy mówią po czesku i dbają o wasz komfort.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
PAVEL KAISER
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne wrażenie z wakacji było dobre, ale niepokojący jest brak toalet lub całkowity ich brak na plaży oraz prysznic dostępny tylko za opłatą. Wynajęcie leżaków i parasoli na każdy dzień dla trzyosobowej rodziny jest nie do pomyślenia - zbyt drogie. Oferta przekąsek na plaży i w okolicy jest dobra. Pozytywem jest piękna przyroda i czyste morze, negatywem ogromna liczba ludzi i dość wysokie ceny. W żadnym wypadku nie korzystajcie z kolejki widokowej, to całkowite oszustwo za nic.
Ogólne wrażenie z wakacji było dobre, ale niepokojący jest brak toalet lub całkowity ich brak na plaży oraz prysznic dostępny tylko za opłatą. Wynajęcie leżaków i parasoli na każdy dzień dla trzyosobowej rodziny jest nie do pomyślenia - zbyt drogie. Oferta przekąsek na plaży i w okolicy jest dobra. Pozytywem jest piękna przyroda i czyste morze, negatywem ogromna liczba ludzi i dość wysokie ceny. W żadnym wypadku nie korzystajcie z kolejki widokowej, to całkowite oszustwo za nic.
Plaża miejska była katastrofalna z powodu niesamowitej ilości ludzi, więc musieliśmy chodzić na plażę 10 minut drogi od hotelu, aby mieć przynajmniej trochę przestrzeni wokół siebie. Leżaki i parasole drogie, brak dostępności toalet. Przyroda zresztą piękna, a morze czyste, ale bez butów do wody nie do pomyślenia.
WyżywienieJedzenie absolutnie nie odpowiadało standardowi all inclusive i dość wysokiej cenie, którą zapłaciliśmy. Oferta była tak uboga, że nie doświadczyliśmy czegoś takiego w żadnym kraju i zdecydowanie nie polecam all inclusive w Chorwacji. Do wyboru na obiad i kolację były 3 rodzaje mięsa i 2 dodatki, 2 rodzaje gotowanych warzyw oraz 4 rodzaje surowych warzyw, zawsze te same. Desery tylko 2 rodzaje i tylko do obiadu, również zawsze te same, a lodów w ogóle nie było, o śniadaniach nawet nie wspominając. Jedynym pozytywem jedzenia było to, że zazwyczaj było przynajmniej smaczne, choć ubogie i ciągle takie samo. Zaskakujące było również to, że kawa (okropna) była dostępna tylko rano i na podwieczorek (do którego był tylko mały, ciągle ten sam przekąska), a poza tym trzeba było ją płacić.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było wysokiej jakości, przestronne, mieliśmy również ładny widok na pasmo górskie Biokovo, ale zakwaterowanie na 4. piętrze bez windy było nieprzyjemne, ponieważ trzeba było kilka razy dziennie pokonać wiele schodów, także idąc na plażę przez hotel. Wyposażenie było ładne, jednak problemem była ciepła woda, która prawdopodobnie była podgrzewana solarnie i gdy przez dwa dni nie świeciło słońce, nie mieliśmy ciepłej wody, dalej problem z niedrożnymi odpływami oraz nieodpowiednim i niewystarczającym suszakiem na pranie.
UsługiMieszkaliśmy w apartamencie, więc w hotelu była tylko wyżywienie, które już opisywałam. Korzystaliśmy tylko z siedzenia na tarasie, aby wieczorem móc wypić coś, ponieważ w środku hotelu nie dało się siedzieć, chyba nie działała klimatyzacja. Oferta napojów również uboga.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Věra K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo ładne wakacje, polecam. Człowiek znajdzie spokój i zabawę :-)
Bardzo ładne wakacje, polecam. Człowiek znajdzie spokój i zabawę :-)
Plaża kamienista około 150 m od zakwaterowania, bardzo czysta i zadbana. Morze krystalicznie czyste, tylko polecam buty do wody... czasem ostry kamień lub jeżowiec. Polecam wyposażenie do nurkowania z rurką - można zobaczyć wiele rybek.
Ponieważ byliśmy w sezonie, plaża była dość zatłoczona, ale można iść kawałek dalej wzdłuż wybrzeża i tam każdy znajdzie swoje miejsce - najlepiej pod sosnami.
Zwracam uwagę tylko na bary bezpośrednio na plaży - dość drogo. Ale polecam restaurację Valeo, bardzo dobre i tanie jedzenie oraz napoje.
Własne wyżywienie.
ZakwaterowanieApartamenty bardzo czysto utrzymane, przyjemne otoczenie. Widać, że właściciele chcą zapewnić ludziom jakość i satysfakcję. Pokój otrzymaliśmy dopiero na ostatnim, 5. piętrze, z pięknym widokiem na morze, na pasmo górskie Biokovo i okolicę.
UsługiBardzo pozytywne podejście pana gospodarza :-) Starał się spełnić wszystkie nasze wymagania.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Katarína Svršková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje się udały, okolica ładna, ogólne zadowolenie. Na jedną rzecz warto zwrócić uwagę zainteresowanym, a są to schody, na plażę było 120 schodów i chodziliśmy tam kilka razy dziennie. To naprawdę nie jest dla osób mających problemy ze stawami i podobne. Poza tym obsługa - sklep był w pobliżu apartamentu.
Wakacje się udały, okolica ładna, ogólne zadowolenie. Na jedną rzecz warto zwrócić uwagę zainteresowanym, a są to schody, na plażę było 120 schodów i chodziliśmy tam kilka razy dziennie. To naprawdę nie jest dla osób mających problemy ze stawami i podobne. Poza tym obsługa - sklep był w pobliżu apartamentu.
Plaża i morze czyste, prysznic na plaży.
ZakwaterowanieZakwaterowanie odpowiadało naszym oczekiwaniom, gospodarze byli w porządku i przyjaźni.
UsługiBez problemu i w porządku., dostępne wifi.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Simona E.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękny, czysty apartament.
Piękny, czysty apartament.
Plaża znajduje się po kilku schodkach w dół (powrót w górę to niezły wysiłek i zdecydowanie nie polecam tego osobom z jakimkolwiek niepełnosprawnością lub mającym trudności w chodzeniu). Plaże są malutkie, kilka obok siebie, kamieniste. I mnóstwo jeżowców. Zdecydowanie warto zabrać ze sobą buty do wody. Można dojść pieszo (około 2 km) przez strefę pieszą do sąsiedniego Gradača. Tam było już trochę więcej życia. Restauracje, stragany itp.
WyżywienieWyżywienie było własne. Tutaj nie gotują.
ZakwaterowaniePoza mikrofalówką wszystko jest wyposażone. Wodę na herbatę lub kawę można zagotować na kuchence. Czajnik tam również nie ma. Naczynia, sztućce, ściereczki, ręczniki wszystko tam było. Wszystko czyste, pachnące. Właściciele bardzo mili i pomocni ludzie, zawsze z uśmiechem na twarzy.
UsługiNie świadczą żadnych usług. Ogólnie w Bristolu jest bardzo mało możliwości korzystania z usług. Byliśmy tu zaraz po otwarciu granic po koronawirusie, więc wiele apartamentów było zamkniętych, żadne stragany nie były otwarte. Tylko lokalny mały sklep. Wokół plaży jest piękna strefa piesza do sąsiednich wiosek.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Petra O.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Apartamenty Pero oferują wszystko, co potrzebne do spędzenia wakacji nad morzem. Ludzie są tu bardzo przyjaźni i otwarci. Odpowiednie zarówno dla młodych ludzi, jak i rodzin z dziećmi, spokojna lokalizacja i dobra dostępność usług w okolicy.
Apartamenty Pero oferują wszystko, co potrzebne do spędzenia wakacji nad morzem. Ludzie są tu bardzo przyjaźni i otwarci. Odpowiednie zarówno dla młodych ludzi, jak i rodzin z dziećmi, spokojna lokalizacja i dobra dostępność usług w okolicy.
Plaże są jedyną wadą całych wakacji, ich odległość od apartamentu to około 20 minut pieszo, 10 minut samochodem. Makarska oferuje wiele miejsc parkingowych przy plaży, ale ich cena wynosi od 10 kun za godzinę. Plaże w sezonie głównym są dosłownie przepełnione ludźmi, kto szuka prywatności i spokoju, ten nie będzie się tu dobrze bawił. Plaża żwirowa i morze są tutaj stosunkowo czyste z łagodnym wejściem do morza. Znajdziesz też miejsca odpowiednie do snorkelingu. Długa promenada oferuje wiele restauracji i stoisk z pamiątkami.
WyżywienieWyżywienie we własnym zakresie. Mieliśmy zaszczyt i szczęście spróbować świeżych owoców morza bezpośrednio u właściciela.
ZakwaterowanieJakość zakwaterowania przewyższyła nasze oczekiwania i zrekompensowała dość dużą odległość od plaży. Apartamenty są nowe, czyste i nowocześnie urządzone.
UsługiUsługi na wysokim poziomie, w przystępnych cenach, wszystko dostępne w najbliższej okolicy. Szeroka gama wycieczek.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Zdislav Nikel
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zadowolenie
Zadowolenie
Najbliższa plaża ma zły dostęp do morza. Niezbyt odpowiednia dla dzieci. Czystość przeciętna. Plaża centralna super.
WyżywienieJedliśmy sami
ZakwaterowanieOba pokoje mają nowe wyposażenie, z wyjątkiem łóżka w jednej z sypialni (tylko rozkładana kanapa). Raczej jako dostawka. Poza tym pokoje są czyste, wystarczająco wyposażone. Mały prysznic z zasłoną.
UsługiZły dostęp do internetu (słaby sygnał)
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate