Apartmán Jan Chorwacja, Riwiera Makarska
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Radoslav Fabián
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie, okolice zakwaterowania, dostępność plaży były całkowicie w porządku, trochę problemów było ze znalezieniem apartamentu, na mapie było źle oznaczone.
Zakwaterowanie, okolice zakwaterowania, dostępność plaży były całkowicie w porządku, trochę problemów było ze znalezieniem apartamentu, na mapie było źle oznaczone.
Standardowa chorwacka plaża - kamyczki, morze niesamowicie czyste
WyżywienieStarava była własna
ZakwaterowanieZakwaterowanie w porządku, być może przydałaby się większa komunikacja z właścicielem apartamentu.
UsługiBył to apartament, wyposażenie było w doskonałym stanie, kuchnia użyteczna.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Vlastislav M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zadowolenie
Zadowolenie
W tym terminie zatłoczone - inaczej plaża czysta, woda przejrzysta, prysznice za 2 kuny, toalety około 3 kuny. Plaże od portu w lewo i w prawo długie. Około 300 m od zakwaterowania.
WyżywienieBez wyżywienia - wiele możliwości w Bašce.
ZakwaterowanieMieliśmy apartament 2+2 na 2 piętrze z 4 - nad garażem. Pokój, do którego wchodzi się z zewnątrz - bardzo czysty, wyposażenie sprawia nowoczesne wrażenie, pokój z przestronnym łóżkiem małżeńskim, dużą szafą, stolikami nocnymi i stolikiem, przestronny, skierowany na północ i z klimatyzacją. Drugi pokój mniejszy z rozkładaną sofą, okrągłym stolikiem, otwartą mniejszą szafką, na której był telewizor oraz aneksem kuchennym, gdzie było około 4 sztuki głębokich, płytkich i deserowych talerzy, duży nóż, deska do krojenia, durszlak, patelnia, 2 garnki, tarka, sztućce, 2 kubki, około 5 szklanek, płyn do mycia naczyń i ściereczka, czajnik elektryczny. Brakowało mikrofalówki. Z tego drugiego pokoju wchodziło się do łazienki - WC, kabina prysznicowa, duże lustro oraz na duży balkon, który był osłonięty ze wszystkich stron, przestronny z okrągłym stolikiem i czterema krzesłami - w kuchni krzeseł nie ma. Na balkonie jeszcze suszarka na pranie. Z balkonu widok na część Baški i morze.
UsługiPani bardzo uprzejma - po przyjeździe mogliśmy zostawić walizki w willi przed mieszkaniem w cieniu i wpuściła nas wcześniej. Przy wyjeździe również - walizki w willi w cieniu. W toalecie 3 razy papier toaletowy i dla każdej osoby 1 ręcznik. W ciągu tygodnia chętnie coś doda lub wymieni - jeśli ją znajdziesz. Codziennie były wycierane korytarze.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Olga R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie spełniło nasze oczekiwania. Pani Darja bardzo miła, uprzejma, sympatyczna osoba. Wszystko wyjaśniła, pomogła.
Zakwaterowanie spełniło nasze oczekiwania. Pani Darja bardzo miła, uprzejma, sympatyczna osoba. Wszystko wyjaśniła, pomogła.
Plaża jest naprawdę kamienista (ostra i bolesna), ale jeśli dobrze wybierzesz miejsce i trochę się przesuniesz, znajdziesz też plażę z kamykami (kierunek Brela, idź wzdłuż wybrzeża i zobacz piękne morze). Woda lodowata, ale przepięknie czysta. Nurkowaliśmy, było widać czyste dno, kolorowe rybki, jeżowce, muszle. Bez butów do wody jest trudno wejść. Plażę wykorzystaliśmy tylko dwa razy, pogoda nam nie dopisała, ale dzięki samochodowi podróżowaliśmy. To było cudowne. Dubrownik i Plitwickie Jeziora niezapomniane, polecam doświadczyć. :-)
WyżywienieŠebin - naprawdę NIGDY WIĘCEJ.... bardzo nieprzyjemne zachowanie, czuliśmy się, jakbyśmy byli uciążliwi. Jedzenie było dobrze przygotowane, smaczne, miło zaskoczyło.
ZakwaterowanieTo uczucie, gdy budzisz się i widzisz morze z łóżka, gdy myjesz zęby i znów patrzysz na morze i wschodzące słońce... niesamowite. Wieczorem siedzenie na balkonie pokoju, zachód słońca... za hotelem wspaniała góra. Magiczne miejsce. Jeśli chodzi o zakwaterowanie, super. Muszę pochwalić też pachnącą pościel, co zdarzyło mi się po raz pierwszy w hotelu, że była tak pięknie pachnąca czystością i może słońcem. Atmosferę dopełniały dzwony kościoła i ćwierkanie mew... jak z filmu. Cieszyliśmy się tym. Piękno! Mieliśmy pecha do sąsiadów pod nami, którzy ciągle palili, więc dym był w całym pokoju, ale to kwestia ludzi i ich tolerancji. Trochę przeszkadzał nam hałas ulicy.
UsługiChodziliśmy na lody, lodziarz był niesamowitym komikiem, z jednej gałki wyczarował całe zwierzątko, więc z jednej gałki nagle powstały lody prawie dla pięciu osób z kilkoma rożkami, a i tak liczył tylko jedną porcję. Była to radość iść tam kupić lody. Zawsze uśmiech na twarzy i psoty przy nakładaniu gałek. Cała ulica się śmiała. Kupowaliśmy też na targu owocowym, niesamowite owoce i warzywa. Od tubylców można też kupić domową rakiję - bezbłędna :-)
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jiří P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo ładne zakwaterowanie, miła właścicielka, ogólnie zadowolenie
Bardzo ładne zakwaterowanie, miła właścicielka, ogólnie zadowolenie
Czyste, kamyczki bez butów, w okolicy kamyczki, konieczne obuwie do wody
WyżywienieIndywidualny, dobry poziom restauracji.
ZakwaterowanieDobre, odpowiednie, piękny widok z tarasu
UsługiApartament, więc bez usług
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie w centrum, niestety hałaśliwie także w nocy, apartament w uliczce bez widoku na morze. Mały balkonik, kuchnia bez okna. W pokojach okna z widokiem na ulicę. Dla tych, którzy chcą widok i nie zależy im tylko na noclegu, nie polecam.
Zakwaterowanie w centrum, niestety hałaśliwie także w nocy, apartament w uliczce bez widoku na morze. Mały balkonik, kuchnia bez okna. W pokojach okna z widokiem na ulicę. Dla tych, którzy chcą widok i nie zależy im tylko na noclegu, nie polecam.
Wiele większych kamieni zanurzonych w wodzie, na plaży kamyczki.
WyżywienieWłasny
ZakwaterowanieMały balkonik, kuchnia bez okna. W pokojach okna z widokiem na ulicę. Dla tych, którzy chcą widok i nie zależy im tylko na noclegu, nie polecam.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Petra L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Z wakacji (w dobrej cenie - 6 500 CZK) byliśmy całkowicie zadowoleni.
Z wakacji (w dobrej cenie - 6 500 CZK) byliśmy całkowicie zadowoleni.
Centralna plaża była około 300 m od naszego pensjonatu (byliśmy poza sezonem, a i tak było tam bardzo tłoczno). My chodziliśmy około pół godziny pieszo na dalszą plażę, gdzie panował spokój, a morze było tam czystsze.
WyżywienieŚniadanie - dość obfite.
Kolacja - klasyczne czeskie potrawy, ale nie narzekaliśmy. Napojów tutaj nie było, można było kupić kofolę lub wodę, ale tylko w dwulitrowej butelce.
Pensjonat Goran - byliśmy bardzo zadowoleni z zakwaterowania. Apartament był nowy, wszędzie czysto, niczego nam nie brakowało.
UsługiPani delegatka była bardzo miła i dobrze dbała o cały wyjazd. Każdego ranka była na śniadaniu, a wieczorem na kolacji. Zorganizowała wycieczki i informowała nas o różnych wydarzeniach w Makarskiej.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Aleš B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Pensjonat Goran i jego wyposażenie były całkowicie nowe, prawdopodobnie używane po raz pierwszy w sezonie. Bardzo czysty, dobrze i nowocześnie urządzony. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie pokoje z balkonem mają z niego widok. W wielu przypadkach balkony są skierowane na coś w rodzaju miniaturowego dziedzińca, do którego ledwo dociera światło dzienne.
Pensjonat Goran i jego wyposażenie były całkowicie nowe, prawdopodobnie używane po raz pierwszy w sezonie. Bardzo czysty, dobrze i nowocześnie urządzony. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie pokoje z balkonem mają z niego widok. W wielu przypadkach balkony są skierowane na coś w rodzaju miniaturowego dziedzińca, do którego ledwo dociera światło dzienne.
Półwyżywienie zapewnione za pomocą surowców i książek kucharskich przywiezionych przez biuro podróży z Czech - jakość na poziomie przeciętnej kuchni zakładowej lub szkolnej. Bez możliwości wyboru. Posiłki serwowane są w innym budynku apartamentowym około 200 m od pensjonatu Goran.
ZakwaterowanieNowe, czyste, wysokiej jakości, nowoczesne. Często ciemne, bez widoku - w zależności od konkretnej lokalizacji apartamentu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jakub V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ladislav J.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Drašnice to ładna, mała i spokojna wioska. Spokojne wakacje. Piękne plaże. Około 4 restauracje. Odwiedziliśmy jedną - była tego warta.
Drašnice to ładna, mała i spokojna wioska. Spokojne wakacje. Piękne plaże. Około 4 restauracje. Odwiedziliśmy jedną - była tego warta.
Plaża blisko. Spokojna. Czysta.
WyżywienieMieliśmy własne jedzenie.
ZakwaterowanieZakwaterowanie w Vila Danica było w porządku. Odpowiednie do ceny. Mieliśmy apartament 2+1 - dwa balkony, odpowiednie wyposażenie. Chcemy wyróżnić właścicieli, którzy podczas wakacji szybko reagowali na zwykłe usterki. A także panią Bożenę, która się nami opiekowała. Była niezawodna, miła, uśmiechnięta i pomocna. Bożena to boska kobieta.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje spełniły cel. Lokalizacja Drasnice była więc dobrym wyborem, gdy ktoś szuka spokojnego miejsca na odpoczynek i mniej ludzi.
Wakacje spełniły cel. Lokalizacja Drasnice była więc dobrym wyborem, gdy ktoś szuka spokojnego miejsca na odpoczynek i mniej ludzi.
Czysty, drobny żwir, brak kamieni - brak jeżyków, woda krystalicznie czysta
WyżywienieWłasna
ZakwaterowanieMieszkaliśmy na parterze, co z jednej strony jest zaletą, ale z drugiej wadą. Parter nie ma porządnego okna, to taka piwniczka. Następnym razem na pewno zamieszkamy na piętrze. Najwyższe piętro ma też widok na morze. Starsze meble, ale poza tym funkcjonalne, potrzebne rzeczy przerobione - kuchnia, łazienka. Proste, ale czyste.
UsługiWspaniała uprzejmość i życzliwość pani Bożeny
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Richard L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje się udały, nie mamy żadnych uwag ani skarg.
Wakacje się udały, nie mamy żadnych uwag ani skarg.
Czyste, dobrze wyposażone, blisko plaży.
UsługiChętny i przyjazny personel.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Miroslav K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Niezadowolenie z delegata, całkowicie chaotyczne zachowanie, nic nie wiedział, był tylko na telefonie
Niezadowolenie z delegata, całkowicie chaotyczne zachowanie, nic nie wiedział, był tylko na telefonie
plaże zatłoczone, ale można było iść dalej i znaleźć swoje miejsce, lepiej było iść na plażę nudystów, gdzie nie było tylu ludzi obok siebie
WyżywienieJedliśmy sami
Zakwaterowaniezakwaterowanie dobre, lepsze wyposażenie aneksu kuchennego by nie zaszkodziło
UsługiZakwaterowanie poleciłbym, pozostałe usługi lepiej załatwić samemu bez delegata - np. rejsy statkiem, wycieczki po okolicy i masyw górski Biokovo
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Martina W.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje w Drveniku były świetne, dokładnie takie, jak sobie wyobrażałem, a także mój syn był zadowolony, jedzenie i usługi doskonałe, idealne również dla mojego dziesięcioletniego syna, w przyszłym roku chcemy pojechać ponownie w to samo miejsce, przez tę samą agencję
Wakacje w Drveniku były świetne, dokładnie takie, jak sobie wyobrażałem, a także mój syn był zadowolony, jedzenie i usługi doskonałe, idealne również dla mojego dziesięcioletniego syna, w przyszłym roku chcemy pojechać ponownie w to samo miejsce, przez tę samą agencję
Plaża jest co prawda kamienista, ale dla tych, którzy mają zbyt wrażliwe stopy, istnieje możliwość zakupu specjalnych butów do wody, morze jest niesamowicie ciepłe i czyste, to jak kąpać się w dużym akwarium, meduz tutaj nie ma, kąpiel w morzu jest świetna, są też możliwości wycieczek zarówno łodzią, jak i autobusem
WyżywienieJedzenie jest doskonałe, zarówno w hotelu, jak i w fast foodach, które są przygotowywane ze świeżego pieczywa i są tanie.
ZakwaterowanieZakwaterowanie, przestronny pokój z balkonem i widokiem na morze oraz góry
UsługiHotel był 50 m od plaży, więc w doskonałym zasięgu, czuliśmy się tam przyjemnie i dobrze, w pobliżu hotelu był też market, nie było problemu, aby dokupić cokolwiek, co zapomnieliśmy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Michaela M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Baška Voda to przepiękne miejsce, bardzo ładne czyste plaże, mnóstwo sklepików, dobra dostępność także do większych sklepów. Przepiękna przyroda, zdecydowanie polecam.
Baška Voda to przepiękne miejsce, bardzo ładne czyste plaże, mnóstwo sklepików, dobra dostępność także do większych sklepów. Przepiękna przyroda, zdecydowanie polecam.
Plaże w okolicy są bardzo ładne, czysto utrzymane. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Są tam plaże z piaszczystym wejściem do morza, co jest przyjemne dla bosych stóp, a także plaże z otoczakami i większymi kamieniami, co jest świetne do nurkowania z rurką. My wybraliśmy się również na plażę Punta Rata w Breli, która jest uważana za jedną z najpiękniejszych plaż w Europie. Plaża była naprawdę piękna, można tam świetnie nurkować z rurką, jest też doskonała na spacery i odpowiednia dla rodzin z dziećmi, ponieważ można tam znaleźć dużo cienia, ławek itp.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było przyjemne. Gospodarze mieszkają na parterze i są bardzo mili oraz chętni do pomocy i doradzenia. Apartament był całkiem ładny, aneks kuchenny mógłby być lepiej wyposażony, ale dało się to przeżyć. Plusem tego zakwaterowania jest na pewno także odległość od plaży i centrum. To naprawdę tylko kawałek, a jednocześnie jest to już trochę chronione przed wieczornym hałasem z centrum.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Michaela Buschová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ludmila N.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jarmila K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Robert Kment
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie było na przyzwoitym poziomie, jedynie nie było dostępnej klimatyzacji, została zainstalowana w domu tylko na jednym piętrze, nie na tym, które zajmowaliśmy.
Zakwaterowanie było na przyzwoitym poziomie, jedynie nie było dostępnej klimatyzacji, została zainstalowana w domu tylko na jednym piętrze, nie na tym, które zajmowaliśmy.
Tomáš Karger
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
zadowolenie
zadowolenie
Ok
WyżywienieBez wyżywienia
ZakwaterowanieWłaściciel jest starszy, ale miły, gdyby trochę zmodernizował, byłoby na 100%
UsługiPiękny widok na morze
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate